Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

maniskiui tai buvo ten katorga doh.gif vienintele procedura patikdavo, tai sportas ryte. Visos kitos jam budavo kancia doh.gif
Jetau jetau doh.gif As su dviem vaziuoju ir pirma karta.
Ziuresim kas gausis smile.gif
Atsakyti
maniškei patigdavo žinojo viska, kartais supygdavo, nes pavargdavo. lauke daug buvome, po pietų miego kompiuteri, filmukai, piešimai ir visa kita, aišku prieš gala jau pavargusi buvo, bet ir procedūrų mažėjo palaipsniui, mūsų kai vidutinio sunkumo BA gavome 22 dienas, broliui dičkiui ir priklauso 22 dienas, tai buvo liuks būti kartu.
Atsakyti
QUOTE(Kregzdute30 @ 2014 02 27, 16:26)
maniskiui tai buvo ten katorga doh.gif vienintele procedura patikdavo, tai sportas ryte. Visos kitos jam budavo kancia doh.gif
Jetau jetau  doh.gif As su dviem vaziuoju ir pirma karta.
Ziuresim kas gausis  smile.gif


ten yra ne viena mamyte su keliais vaikuciais 4u.gif tai ir Jus susitvarkysit
Atsakyti
Sveikos mamytės,
o tai kaip su internetu? Jis yra kambariuose ar nėra, ar verta vežtis kompiuterį? Važiuosime pirmą kartą 4u.gif
Atsakyti
man taip pat aktualus sis klausimas, bet kompa vistiek pasiimsiu, jei ir neto nebus, vaikams multikus paleisu, nuotraukas perziurinesim blush2.gif
Atsakyti
savo turite veštis interneta, arba pirkti iš ten teo 5 lt parai laiko. veikia priklauso nuo kambario vienur geriau kitur blogiau. geriausiai veikia prie maršrutizatoriau t.y. prie liftų kiek mačiau.
aš gavau tokį kambarį kur neblogai traukė omnitelis t.y. ketvirta korpusa ketvirtame aukšte.
Atsakyti
Sveikos.
Vežiausi ir aš PC. Buvau pasijungusi omnitel connect. Pradžioje netraukė visiškai, tai skambinau į Omnitelį ir papriekaištavau kad negaliu naudotis paslauga. Tai kai gryžau po procedūrų, jau veikė internetas. Gal jie gali signalą sustiprinti g.gif .Tik gaila kad lėtai.
Gyvenom ketvirtame korpuse antrame aukšte.
Atsakyti
Mes gaunam sanatoriją, tai dar įdomu iki kelintos valandos turim atvažiuoti? Kad tą pačią dieną, dar gydytoja galėtų mus priimti blush2.gif Ir jei mus išleidžia ketvirtadienį, ar galima važiuoti nuo pirmadienio, ar turim atsidurti anksčiau ax.gif
Atsakyti
Pirmus metus irgi panikavau, kaip bus su internetu, vežiausi Bitės, bet daugiau nesivežu, man užtenka tiek, kiek bibliotekoje prisėdu, sanatorijoje man nereikia 24/7 interneto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2014 03 01, 22:26)
Pirmus metus irgi panikavau, kaip bus su internetu, vežiausi Bitės, bet daugiau nesivežu, man užtenka tiek, kiek bibliotekoje prisėdu, sanatorijoje man nereikia 24/7 interneto  smile.gif


tai kad toje bibliotekoje 10 vaiku eilej jau stovi kai ateini doh.gif

tina82, registratura dirba man rodos iki 5 g.gif bet gydytojos iki 3, tad tokiu atveju jums reiktu kuo anksciau isvaziuoti smile.gif
Atsakyti
Kai pirmąkart važiuoju, tai jaučiuosi tokia žalia blush2.gif
Bibliotekoje tai nebus galimybių, vaikai nepabus ramiai doh.gif
Bet tai nevisur traukia internetas g.gif ar verta iš kart užsisakyti?
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 03 01, 21:38)
tai kad toje bibliotekoje 10 vaiku eilej jau stovi kai ateini  doh.gif

tina82, registratura dirba man rodos iki 5 g.gif bet gydytojos iki 3, tad tokiu atveju jums reiktu kuo anksciau isvaziuoti smile.gif

Nežinau, net vasaromis sugebėdavome to laiko prilaukti smile.gif Arba paeidavom iki miesto bibliotekos smile.gif

Registratūra dirba visą parą. Tik sanatorijos durys užrakinamos 23-06 val. Tai jei nespėjama atvažiuoti tiki kol dirba gydytojai, vis tiek žmonės priimami ir apgyvendinami. Faktiškai gydytojai iki 16 val., bet nežinau, kiek jų iki to laiko tikrai išbūna. Bet ant durų pas kiekvieną laikas iki ketvirtos užrašytas.
Jei spėsit atvažiuoti iki pietų, tai dar ir pietūs gauti suspėsite smile.gif
Atsakyti