Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(Kregzdute30 @ 2014 02 26, 14:07)
Nu supratau, tada imsime kambari su tv, nes tikejaus, kad gerai traukia, ju puslapyje raso, kad wifi teo yra

yra wifi teo, bet kambaryje tai be sansu prisijunti.
Atsakyti
Labas vakaras
mums paskyre i sanatorija, dabar ziurinejuosi kur geriau,
mes po plauciu uzdegimo, kolkas pas reabitologa paskirta kol dar ten suvaiksciosime,
norejau pasiklausti kokia daktare pasirinkt patartumete
ir dar klausomas vaziuociau su mazaja 2.8 men, o dickes 6 metu neturiu kur palikt jei ja kartu paimt (ji pas man su bronchine asma yra)
reiktu primoket uz ja g.gif bet ar is vis galima pasimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2014 02 26, 19:34)
Labas vakaras
mums paskyre i  sanatorija, dabar ziurinejuosi kur geriau,
mes po plauciu uzdegimo, kolkas pas reabitologa paskirta kol dar ten suvaiksciosime,
norejau pasiklausti kokia daktare pasirinkt patartumete
ir dar klausomas vaziuociau su mazaja 2.8 men, o dickes 6 metu neturiu kur palikt jei ja kartu paimt (ji pas man su bronchine asma yra)
reiktu primoket uz ja  g.gif  bet ar is vis galima pasimti g.gif




tai jei BA tai ir jai priklauso santorija, kartu tvarkykite, nes diagnozė J 45 priklauso sanatorija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 02 26, 18:35)
tai jei BA tai ir jai priklauso santorija, kartu tvarkykite, nes diagnozė J 45 priklauso sanatorija mirksiukas.gif



na pas mus BA labai lengvos formos paumeja tik kai suserga kvepavimo takais, ax.gif man per tuos 6 metus niekad nesiule vaziuoti doh.gif o as ir nezinojau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangė: 27 vasario 2014 - 09:17
QUOTE(Padangė @ 2014 02 27, 09:12)
na pas mus BA  labai lengvos formos paumeja tik kai suserga kvepavimo takais,  ax.gif  man per tuos 6 metus niekad nesiule vaziuoti  doh.gif

niekas jums ir nesiūlys, kol patys nepareikšit kad žinot, jog jums priklauso. jei turit BA diagnozę, jums PRIKLAUSO. aišku, priklauso po paūmėjimo, kai paūmėja oficialiai jums pirmiausiai priklauso pirminė reabilitacija savo poliklinikoje, jei ji padeda - gydytojas turi teisę nesiųsti iki kito paūmėjimo...bet faktas kaip blynas, kad sanatorija priklauso, jei turit patvirtintą BA. prašykit gydytojo ir antram vaikui siuntimo.vienu šūviu abu vaikus pasveikatinsit ax.gif
Atsakyti
as taip ir noriu net jei negausim siuntimo 2 butinai paimsiu kartu,
nes nera kur jos palikti tetis dirba pamainomis
nes gal iseis nupirkt proceduras bent kelias jos pasveikatinimui
nes kartu vesciau i dusku kambari pakvepuoti,
nes eitume pasivaikscioti prie juros
nes bus 1-moke ir reik ruostis mokyklai
Atsakyti
ar turit oficialią BA diagnozę? jei taip - išsimušinėk antrą siuntimą.
jei tiesiog vešiesi antrą vaiką, nemažai tau tat kainuos sanatorijoje. aišku, žiūrint kaip pasiseks, bet...turėsi ir už naktis tikriausiai mokėti, ir už maitinimą, ir už procedūras papildomas. kam, jei vaikui sanatorija priklauso?
siūlyti gydytojai nesipuola. kol nepareiški žinantis savo teises...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirštų flirtas: 27 vasario 2014 - 09:34
Padange, mano vaikai taipat turi lengvą BA.
O paūmėt gi gali bet kada, suprantat apie ką aš. Tad remkit gydytoją prie sienos ir vežkit. Tikrai priklauso, tereikia pakovot šiek tiek už save jei gyd. bandys išsisukinėt galit nueit pas "aukštesnes" jėgas.
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2014 02 27, 10:26)
as taip ir noriu net jei negausim siuntimo 2 butinai paimsiu kartu,
nes nera kur jos palikti tetis dirba pamainomis
nes gal iseis nupirkt proceduras bent kelias jos pasveikatinimui
nes kartu vesciau i dusku kambari pakvepuoti,
nes eitume pasivaikscioti prie juros
nes bus 1-moke ir reik ruostis mokyklai


nueinat pas gydytoja ir sakot, kad jai paumejimas, koseja ypac naktimis, sausai, kartais girdite svokstima, tai supurskiat ventolina. Aisku gydytoja tuo metu nieko negirdes, bet tai buna ir po ventolino supurskimo. Prasykite siuntimo pas reabitologa del sanatorijos. Ir vaziuosite jau su abiejom wink.gif
Atsakyti
pasiskambinau yra laisvu vietu net registruotis nereik thumbup.gif
taip kainuos nemazai
2 vaikui lova 15 lt + maitinimas 22 lt + man pusriciai vakariene 10 lt
na jei dar pagerinta palata dar 10 lt
viso 1 diena kainuos 57 lt
minimalus laikas 18 paru .... doh.gif
nu jo kol neskaiciavau neatrode tiek daug doh.gif
o dar proceduros doh.gif
reiks prasyt siuntimo
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2014 02 27, 11:45)
pasiskambinau yra laisvu vietu net registruotis nereik  thumbup.gif
taip kainuos nemazai
2 vaikui lova 15 lt + maitinimas 22 lt + man pusriciai vakariene 10 lt
na jei dar pagerinta palata dar 10 lt
viso 1 diena kainuos  57 lt
minimalus laikas 18 paru  ....    doh.gif 
nu jo kol neskaiciavau neatrode tiek daug  doh.gif
o dar proceduros  doh.gif
reiks prasyt siuntimo


jeigu pagal liga priklauso, as ne negalvociau vezti vaika uz pinigus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 02 27, 11:10)
jeigu pagal liga priklauso, as ne negalvociau vezti vaika uz pinigus schmoll.gif

būtent, tuolab kai vistiek su kitu vaiku važiuoja. net minčių nekiltų.
prispausčiau gydytoją, kodėl tiek laiko niekada nesakė, kad vaikui sanatorija priklauso.
Padange, kai pradėsi į tą parašytą sumą dar procedūras įpliusuoti, kurių antram vaikui vis tiek ne vieną ir ne dvi pirksi, patikėk suma dar pagražės. tikrai neverta, jei turit BA, už savus pinigėlius važiuoti.
mano vaikų irgi nėra sunki BA forma. bet gaunam sanatoriją, gydytojas jau be jokių problemų skiria, žino kad mums priklauso ir niekada problemų nestato, mol šiandien vaikui nepaūmėję ir nevažiuosit. tik pasidžiaugia už mus, kai po sanatorijos pusmetį nesirodom, nes vaikai nebeserga... ir šiemet, sanatorijoj buvom liepą, o apsirgo vaikai va pirmą kartą prieš savaitę (ir tai išsikapanojom su įprastiniais vaistukais ir lengvai). t.y. gerą pusmetį po sanatorijos gyvenom ramiai (ką išlydėdamas iš sanatorijos pasakė Lizdenis - duodu pusmečio garantiją biggrin.gif ). gėris ta sanatorija, nėra ką ir kalbėt. ypač kai visą puokštę procedūrų vaikai gauna. už savus pinigėlius tiek neišpirksi smile.gif
Atsakyti