Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

Sveikos mamytes, norejau paklausti, jei noreciau i sanatorija papult geguzes men. nuo kada jau pradet tvarkyti cia tuos reikalus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikucita @ 2014 02 07, 23:46)
Sveikos mamytes, norejau paklausti, jei noreciau i sanatorija papult geguzes men. nuo kada jau pradet tvarkyti cia tuos reikalus?  ax.gif



Prieš koki mėnesi tikrai reikia pradėti, nes kol pas rebilitologa papulsite.
Atsakyti
Pagaliau grįžom iš sanatorijos. Gyvenom renovuotam kambary 2 korpuse 4 aukšte. Kas liečia vaikų išdykavimus koridoriuose, tai buvo gan ramu mūsų koridoriuje. Kai kitų vaikų nebuvo koridoriuje, tai ir maniškis nesiveržė. Tik paaugliai praeinantys ypač trukdė pietų miego metu. Tai muziką garsiai pasileidę, tai šūkauja, juokiasi garsiai eidami, tai kojų kažkuris vis nepakeldavo, ne eidavo, o pastoviai šliauždavo. Bet mažius po procedūrų būdavo pavargęs ir miegodavo dažniausiai neblogai.

Teko ten ir kažkokią infekciją pasigauti. Praviduriavo kelias dienas vaikas, ir aš vieną dieną. Fui, koks baisus reikalas. Sesutė sakė, kad viduriavimai prasidėjo dar sausio pradžioje nuo 2 korpuso 3 aukšto, o vėliau kitur išplito. Netoli kaiminystėje keliuose kambariuose irgi buvo viduriuojančių. Valgykloje valgydavome su 2 paaugliais iš 4 korpuso, tai vienas irgi prasirgo (dar anksčiau nei mes) ir minėjo, kad 4 korpuse tarp paauglių nemažai viduriuojančių.

O poilsio trūko man net labai, nes tas jų grafikas, vis leki ir leki. Mažius pora dienų pats vaikščiojo, o po to jau pavargo pats eiti, tai teko vis nešioti. Nuo nešiojimo vieną naktį taip nugarą įsiskaudo, kad likau be miego. Vėliau jau vežimą daugiau naudojau, tai buvo lengviau.
Atsakyti
Reikia info...gal kas susidūrėt.Mano merginai sueina kovo 12 d. 8 metai.Klausimas toks jei į sanatoriją mes išvažiuojam dar jai nesuėjus 8 metams ir ten sueis 8 metai bebūnant ar man reikės mokėti pilna kaina už save tas dienas kur jau bus suėję 8 metukai?
Na tikuos supratot ko klausiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2014 02 09, 23:30)
Reikia info...gal kas susidūrėt.Mano merginai sueina kovo 12 d. 8 metai.Klausimas toks jei į sanatoriją mes išvažiuojam dar jai nesuėjus 8 metams ir ten sueis 8 metai bebūnant ar man reikės mokėti pilna kaina už save tas dienas kur jau bus suėję 8 metukai?
Na tikuos supratot ko klausiu blush2.gif


Manau, geriau skambink i sanatorija. Ten geriau pasakys, kaip tokiais atvejais buna...
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2014 02 09, 23:30)
Reikia info...gal kas susidūrėt.Mano merginai sueina kovo 12 d. 8 metai.Klausimas toks jei į sanatoriją mes išvažiuojam dar jai nesuėjus 8 metams ir ten sueis 8 metai bebūnant ar man reikės mokėti pilna kaina už save tas dienas kur jau bus suėję 8 metukai?
Na tikuos supratot ko klausiu blush2.gif



Anksčiau būdavo taip jei atvyksta kol nėra 8 ar 18 metu tai kiek yra kai atvyksta tiek ir bus g.gif skambink.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
gal galite papasakoti, kokios proceduros skiriamos po plauciu uzdegimo, turint BA 2 metuku vaikuciui. ? Svarstau ar bandyti prasytis siuntimo...
Ir dar, gal zinote ar sergant inkstu uzdegimu siunciama i sanatorija? Aciu uz pasidalinima informacija smile.gif
Atsakyti
Mamytes kas naudojates internetu, gal galite pakonsultuoti koki renkates? Ar uztenka, kad tv ziureti per kompa ar tik spaudai paskaityti. Galvoju apie omnitel . Kaip darote Jus?
Atsakyti
QUOTE(Kregzdute30 @ 2014 02 26, 12:39)
Mamytes kas naudojates internetu, gal galite pakonsultuoti koki renkates? Ar uztenka, kad tv ziureti per kompa ar tik spaudai paskaityti. Galvoju apie omnitel . Kaip darote Jus?




omnitel naudojau aš planšetiniui kompiuteriui, tik paskaityti, daugiau man sunkiai ką vartė, gyvenome ketvirtame korpuse ketvirtame aukšte. pusserė gyveno antrame korpuse trečiame aukšte tai ten beveik neveikė internetas schmoll.gif priklauso nuo kambario ir kaip trauks g.gif
Atsakyti
As vienais metais vodafone turejau tai net paskaityt kazka sunku buvo - atsijunginejo kas kelias min. Daugiau nesiveziau isvis kompiuterio, tv yra kambary, turejom zaidimu kompiuteriuka ir uzteko.
Atsakyti
per savo telefona bites interneta naudojau smile.gif telefonas buvo vieoje modemo. tik reikia uzsirakinti, nes kitaip kiti gali prisijungti biggrin.gif
Atsakyti
Nu supratau, tada imsime kambari su tv, nes tikejaus, kad gerai traukia, ju puslapyje raso, kad wifi teo yra
Atsakyti