Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2014 05 21, 15:48)
drinks_cheers.gif
Keli tokio pat amžiaus, ar panašaus amžiaus (pametinukai ar dvimetinukai) - sudėtinga suprasti toms, kurios turi tik vieną vaiką ir ribotą patirtį, tiek jau to, tegu jos gyvena toje savo ramybėje ir komforte  biggrin.gif
O su vienu vaiku apskritai nėra ką veikti. Vienas vaikas - ramus, iš neturėjimo ką  veikti tvarkingas, neturi su kuo peštis, niekas jo neprovokuoja, jam nėra kam pavydėti, nėra su kuo grumtis, galynėtis, lygintis ir t.t. ir pan., visko neįmanoma nupasakoti, tai reikia patirti. Tėvams super lengva, patenkina jie savo ego turėti vaiką, vaikui irgi gerai, visas dėmesys - tik jam vienam, bet iškyla toks klausimas - ar vaikas tada užauga socialiai ir kitomis prasmėmis pilnavertis?Atsiprašau, nukrypau nuo temos  blush2.gif


Nu žinot,atsiprašau... doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Min* @ 2014 05 22, 11:00)
Nu žinot,atsiprašau...  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


ko Jus imat i sirdi rolleyes.gif as pati turiu tik viena vaikuti, kolkas smile.gif bet labai nepritariu Soffyyy issireiskimams apie savarankiskus vaikus ir ne smile.gif

p.s. svarbiausia, kad Jus pacios zinote, jog Jusu vaikuciai yra soc pilnaverciai, o svarbiausia mylimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 05 22, 11:12)
ko Jus imat i sirdi  rolleyes.gif as pati turiu tik viena vaikuti, kolkas smile.gif bet labai nepritariu Soffyyy issireiskimams apie savarankiskus vaikus ir ne smile.gif

p.s. svarbiausia, kad Jus pacios zinote, jog Jusu vaikuciai yra soc pilnaverciai, o svarbiausia mylimi smile.gif


Į širdį neimu mirksiukas.gif ,na,bet jau toks požiūris,tai man žiaurus!!!
Atsakyti
QUOTE(*Min* @ 2014 05 22, 12:33)
Į širdį neimu mirksiukas.gif ,na,bet jau toks požiūris,tai man žiaurus!!!


nemanau, kad tai yra poziuris, o isprovokuotos garsiai isreikstos mintys smile.gif

na keiciam tema 4u.gif as siandien ilindau i druskininku saulutes tema smile.gif ten renovuoti privatus kambariukai po 20lt, pernai nevaziavom ten, nes buvo dvigubai brangiau, o siemet jau net 2lt/para pigiau gaunasi rolleyes.gif plius dar arciau dvigubai, plius zaidimo aiksteles kieme yra rolleyes.gif
Atsakyti
Mes nesame daugiau jokioje sanatorijoje buvę apart Gintaro.
Druskininkai mums dar toliau, o iki pajūrio irgi 3 h kelio.

Na ką, džiugiai sakau - BAIGIAU. smile.gif Dėtis daiktus. Jaučiuosi kaip žygdarbį padariusi, nežinau kaip kitos, bet mes tai pasiimam tikrai nemažai daiktų.
Atsakyti
QUOTE(Būtybė* @ 2014 05 22, 15:50)
Mes nesame daugiau jokioje sanatorijoje buvę apart Gintaro.
Druskininkai mums dar toliau, o iki pajūrio irgi 3 h kelio.

Na ką, džiugiai sakau - BAIGIAU. smile.gif Dėtis daiktus. Jaučiuosi kaip žygdarbį padariusi, nežinau kaip kitos, bet mes tai pasiimam tikrai nemažai daiktų.

As sarasus darausi, kad nepamirst ko, namo tai neparbėgsi, o ir visokiam orui pasiruost reikia, tai irgi bus daug daiktu...
Dar kai pirma karta vaziuosim tai is vis neaisku ka pasiimti, kas tikrai naudinga ir tt.
Atsakyti
QUOTE(xxevuxx @ 2014 05 22, 16:16)
As sarasus darausi, kad nepamirst ko, namo tai neparbėgsi, o ir visokiam orui pasiruost reikia, tai irgi bus daug daiktu...
Dar kai pirma karta vaziuosim tai is vis neaisku ka pasiimti, kas tikrai naudinga ir tt.

Aš taipat sąrašą dariausi smile.gif Nors važiuojame 4 kartą, bet vistiek galvos skausmas, kaip pasiimti viską, ko gali prireikti. Dabar dar ir orai tokie, dieną karšta nusimato tai reikia ir visai vasarinių rūbų, o kokią niūrią šaltą dieną gali ir striukės reikėti.
Na, džiaugiuosi kad bent susidėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Būtybė* @ 2014 05 22, 16:25)
Aš taipat sąrašą dariausi smile.gif Nors važiuojame 4 kartą, bet vistiek galvos skausmas, kaip pasiimti viską, ko gali prireikti. Dabar dar ir orai tokie, dieną karšta nusimato tai reikia ir visai vasarinių rūbų, o kokią niūrią šaltą dieną gali ir striukės reikėti.
Na, džiaugiuosi kad bent susidėjau smile.gif

Gal patarsit ka pasiimt ko nera pirmoj žinutėj? Na iš patirties gal kažmą, kas tikrai praverčia?
Atsakyti
QUOTE(xxevuxx @ 2014 05 22, 16:48)
Gal patarsit ka pasiimt ko nera pirmoj žinutėj? Na iš patirties gal kažmą, kas tikrai praverčia?


svarbiausia - dezinfekacinis skystis rolleyes.gif
as dar negaliu gyventi be plauku dziovintuvo biggrin.gif virdulio, sumustiniu keptuve nepamaisys rolleyes.gif mano tai su keiciamu vidumi, bus galima ne tik sumustini issikepti, bet ir kokia desrele, ar vafliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 05 22, 17:14)
svarbiausia - dezinfekacinis skystis rolleyes.gif
as dar negaliu gyventi be plauku dziovintuvo biggrin.gif virdulio, sumustiniu keptuve nepamaisys rolleyes.gif mano tai su keiciamu vidumi, bus galima ne tik sumustini issikepti, bet ir kokia desrele, ar vafliu ax.gif

Va va, plauku dziovintuvas ir man butinybe. Dar vesiuosi el. plytelę, tai susidarys tų daiktų...
Atsakyti
jei kas turit elektrinį garpuodį, mums irgi sanatorijoje super. įjungi į elektrą, įpili truputį vandens, įmeti pvz pjaustytos vištienos filė, daržovių ar maišiuką grikių, ir-pietūs ar vakarienė, jei nespėji pavalgyti ar vaikai nevalgo to, ką tą dieną sanatorija siūlo. bet toks fintas tik su elektriniu sueina...
virdulyje galima ir kiaušinį ar dešrelę išvirti blush2.gif
indeliai maistui, hermetiniai, tiesiog būtinybė. nešdavomės kiekvienų pietų metu ir visada parsinešdavom į kambarį tai sriubos, tai nesuvalgyto kito patiekalo.
nuo uodų purškalas irgi praverčia, nes šalia esantis parkas tikra pramoga pasivaikščioti, bet ir tikra puota uodams...
Atsakyti