Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

Mergaitės, o tas elektrines vienos skylės plyteles galima naudot ar ne (susimokant aišku)? Nes savo 10mėnesių pipirui tai nenupirksiu valgykloj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 21, 17:36)
Tai aš ir rašiau kad Soffyyy aš užkliuvau su trim vaikais. Kaip čia jos negali pačios žieminių rūbų nusirengti ir apsirengti.  O ,,me_gustas_tu'' parašė komentarą po jos tokio parašymo  į kurios komentarą jau jūs parašėte. smile.gif
  Bet nesvarbu.

Jūs pasižiūrėkite į savo ankstesnę žinutę, kurią iš mūsų cituojate ir kuriai sakote - cituojate mane ir sakote man. Tai gal tada pasižiūrėkit pirmiausia, kaip atrodys jūsų žinutė, ir tada postinkit. Jei aš dabar šitoje žinutėje pacituočiau ką nors kitą, o ne jus, ar suprastumėt, kad skirta jums? g.gif
Atsakyti
As tai mamytei Soffyyy noreciau rekomenduot issipirkt sau ir savo nerealiai gabiam vaikui koki super duper penkiu zvaigzduciu SPA ant juros kranto vietoj sanatorijos. Tuomet nereiks "loti"ir skaiciuot taborus.
O jei kada turesit daugiau nerealiu vaiku (na jei tai jums neduokDie nesuteiks taboro statuso) - linkiu kad jie butu sveiki kaip ridikai ir netektu karciai savo zodziu nuryti;)
Atsakyti



QUOTE(pirštų flirtas @ 2014 05 21, 14:39)
beje, kam kyla noras šaipytis iš tėčių, siūlau įvertinti, kad būnant su vaiku sanatorijoje išsinaudoja beveik visos metinės atostogos (jei neturi biuletenio ar kažkaip kitaip nesusitvarkai, o bent jau aš nesusitvarkau). tai sanatorija gaunasi praktiškai vienintelė proga visai šeimai kartu praleisti atostogas. kas blogo tame, kad sumokėjęs 15 lt, tėtis leidžia laiką kartu su šeima?


tikrai nieko nera tame blogo smile.gif mes pernai irgi savaitei turejom tetuka kartu ax.gif pirkom lova pastatoma, bet miegojom visi kartu, nes maniskis toks aukstas, kad kojos ties blauzdom kabejo ore biggrin.gif

QUOTE(me_gustas_tu @ 2014 05 21, 15:20)
atvežti vaiką, ar tame pačiame Pušyno kelyje palankyti, mums tų procedūrų daug ir nereikia, Bioptroną patys namie turim, o kaip kurios, tokios kaip inhaliacijos su brontexu - mums nepriimtinos.


tai galima inhaliuotis be brontexo mirksiukas.gif pvz mums sanatorija labai padejo, gydytoja net aptiko, kad mums buvo uzleista BA forma, nors ne vienas gydytojas iki tol to nesake,ir nieko nedare nors girdedavo sursktu kvepavima smile.gif kas kad namuose irgi turim inhaliavimo aparata, gyvenam tarp pusu, bet tokiu proceduru komplekso neatsisakau schmoll.gif

nesipykite mamos 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz palinkejimus biggrin.gif turiu tiek vaiku kiek pajegiu ju islaikyti, kad paskui nereiktu verkti del 10 litu smile.gif
Atsakyti
Dar klausimas vienas iškilo. Čia skaitau, kad kai kurios maistą pasiima į kambarį. Ar reikia kažkur iš anksto pranešti, kad norėsi į kambarį neštis? Norint neštis į kambarį reik eiti prieš pietus, kad pasiimt?prieš kiek laiko iki pietų?
O į valgyklą galima su vaikišku vežimu eiti? Ten vietos būtų kad šalia pasistatyt? Nes mažių ant rankų laikyt būtų nepatogu visą laiką, tai galvoju gal galima vežimą atsivežti, jei ne, maistą teks imt į kambarį visada...
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2014 05 22, 00:22)
Aciu visoms uz palinkejimus  biggrin.gif turiu tiek vaiku kiek pajegiu ju islaikyti, kad paskui nereiktu verkti del 10 litu  smile.gif

Neverkiam mes dėl 10 lt. Praeitais metais mokėjome už kambarį ir nieko blogo toje sumoje tada nemačiau. Nenudėvėjom mes to kambario tada už 400 lt. Ir televizorius sveikas liko ir indai visi. Jų el. plytelę buvau įjungus tik porą kartų, nes nereikėjo. Bet tai aš tada suprantu kad reikia kažkiek damokėti. Bet kaip dabar už pusė mėn. mokėti 800 lt ( priminsiu kad jie gauna ir iš TLK už pragyvenimą) už prastesnį kambarį,sakyčiau jau kažkokia utopija.
O jums linkiu kad tikrai gyvenimas niekada neverstų verkti dėl tų pačių, jūsų minimų, 10 lt.
Papildyta:
QUOTE(xxevuxx @ 2014 05 22, 08:17)
Dar klausimas vienas iškilo. Čia skaitau, kad kai kurios maistą pasiima į kambarį. Ar reikia kažkur iš anksto pranešti, kad norėsi į kambarį neštis? Norint neštis į kambarį reik eiti prieš pietus, kad pasiimt?prieš kiek laiko iki pietų?
O į valgyklą galima su vaikišku vežimu eiti? Ten vietos būtų kad šalia pasistatyt? Nes mažių ant rankų laikyt būtų nepatogu visą laiką, tai galvoju gal galima vežimą atsivežti, jei ne, maistą teks imt į kambarį visada...

Mes į kambarį ėmėm maistą kai vieną dieną aš susirgau. Tada gyd. liepė virtuvėje kad atneštų vaikams į kambarį maistą. O kaip kitu atveju, tai nežinau.
Ten duoda vaikiškas maitinimo kėdutes. Nes nemačiau, kai mes buvome, kad būtų kas su vežimu. Nes vietos ten yra nedaug.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 22, 08:29)
Neverkiam mes dėl 10 lt. Praeitais metais mokėjome už kambarį ir nieko blogo toje sumoje tada nemačiau. Nenudėvėjom mes to kambario tada už 400 lt. Ir televizorius sveikas liko ir indai visi. Jų el. plytelę buvau įjungus tik porą kartų, nes nereikėjo. Bet tai aš tada suprantu kad reikia kažkiek damokėti. Bet kaip dabar už pusė mėn. mokėti  800 lt ( priminsiu kad jie gauna ir iš TLK už pragyvenimą) už prastesnį kambarį,sakyčiau jau kažkokia utopija.
  O jums linkiu kad tikrai gyvenimas niekada neverstų verkti dėl tų pačių, jūsų minimų, 10 lt.
Papildyta:

Mes į kambarį ėmėm maistą kai vieną dieną aš susirgau. Tada gyd. liepė virtuvėje kad atneštų vaikams į kambarį maistą.  O kaip kitu atveju, tai nežinau.
  Ten duoda vaikiškas maitinimo kėdutes. Nes nemačiau, kai mes buvome, kad būtų kas su vežimu. Nes vietos ten yra  nedaug.

Bet prie stalo ten sodina su kitais, ane? Nes mums kelialapis yra vienam vaikui, o as atsivesiu dar ir mazyli, tai va jam turbut nelabai vietos butu prie stalo tai kedutei?
Atsakyti
QUOTE(xxevuxx @ 2014 05 22, 08:40)
Bet prie stalo ten sodina su kitais, ane? Nes mums kelialapis yra vienam vaikui, o as atsivesiu dar ir mazyli, tai va jam turbut nelabai vietos butu prie stalo tai kedutei?

Jei jūs nepirksite jam matinimo, abejoju kad duos kėdutę. Nes girdėjau kad ir tai ne visi ligoniukai jas gauna.
O prie stalo sodina tiek žmonių, kiek turi lapelių maitinimui ir kelių vietų stalas yra. Jei neturėsite lapelio maitinimui, tai vietos prie stalo ir nebus tam asmeniui.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 22, 09:11)
Jei jūs nepirksite jam matinimo, abejoju kad duos kėdutę. Nes girdėjau kad ir tai ne visi ligoniukai jas gauna.
  O prie stalo sodina tiek žmonių, kiek turi lapelių maitinimui ir kelių vietų stalas yra. Jei neturėsite lapelio maitinimui, tai vietos prie stalo ir nebus tam asmeniui.

Hm, o ten buna maisto kudikiams? Jauciu kad nelabaiir nusipirksi g.gif
O tai el. plytelę galima turėt?
Atsakyti
xxevuxx, kūdikiams ten maisto nebus, nebent sublenderiuos geriausiu atveju bulvių košę su kotletu ar sriubą, bet 10 mėn. kūdikiui toks maistas netinkamas mano manymu.
Tikrai žinau, kad viena mama veždavosi plytelę, nes jos mergaitei berods kažkokios problemos su kasa buvo, tad negalėjo valgyti daug ko, ji virdavosi maistą kambaryje. Tad manau pasiimkite, susimokėsite ir nemanau kad kas ką sakytų. Lapą už sumokėtus elektros prietaisus padėkite akivaizdžiai, kad kokiai valytojai neužkliūtų smile.gif
Maistą į kambarį galėsite neštis, įdeda į specialius jų indus (Termosai tokie) bet užstatas 50 LT. Taipat kadangi turite vežimėlį ir greičiausiai gausite kambarį ne 1-ame aukšte, tai registratūroje paprašykite lifto kortelės (Užstatas irgi 50 LT), tuos pinigus gražins kai gražinsite kortele ir termosa.
Atsakyti
QUOTE(xxevuxx @ 2014 05 22, 08:17)
Dar klausimas vienas iškilo. Čia skaitau, kad kai kurios maistą pasiima į kambarį. Ar reikia kažkur iš anksto pranešti, kad norėsi į kambarį neštis? Norint neštis į kambarį reik eiti prieš pietus, kad pasiimt?prieš kiek laiko iki pietų?
O į valgyklą galima su vaikišku vežimu eiti? Ten vietos būtų kad šalia pasistatyt? Nes mažių ant rankų laikyt būtų nepatogu visą laiką, tai galvoju gal galima vežimą atsivežti, jei ne, maistą teks imt į kambarį visada...


as viena karta irgi nesiau maista i kambari, nes mano vaikis pramiegojo vakariene smile.gif pati nuejusi greitai uzvalgiau, o issinesimui valgyklos virsininke dave termosiuka, kuri atnesiau kitos dienos ryta smile.gif


QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 22, 08:29)
Neverkiam mes dėl 10 lt. Praeitais metais mokėjome už kambarį ir nieko blogo toje sumoje tada nemačiau. Nenudėvėjom mes to kambario tada už 400 lt. Ir televizorius sveikas liko ir indai visi. Jų el. plytelę buvau įjungus tik porą kartų, nes nereikėjo. Bet tai aš tada suprantu kad reikia kažkiek damokėti. Bet kaip dabar už pusė mėn. mokėti  800 lt ( priminsiu kad jie gauna ir iš TLK už pragyvenimą) už prastesnį kambarį,sakyčiau jau kažkokia utopija.


noriu pasitikslinti, Jus emete pernai renovuota dvivieti uz 10lt, ir tiek ten visko buvo? g.gif g.gif kalbu apie indus, plytele?

QUOTE(xxevuxx @ 2014 05 22, 09:20)
Hm, o ten buna maisto kudikiams? Jauciu kad nelabaiir nusipirksi g.gif
O tai el. plytelę galima turėt?


maisto kudikiams nebuna, nes sanatorija yra skirta vaikams nuo 1m smile.gif tad jei pasiimate su savim kudikeli, jo maistuku teks pasirupinti paciai 4u.gif el plytele galima tureti, tik uz ja susimokekite 50ct per para, ir niekas nesikabines ax.gif
Atsakyti