Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(Soffyyy @ 2014 05 21, 14:18)
Apsistoja ir renovuotuose. Aš ne vienus ir ne dvejus metus ten važiuoju, taip pat ir vasarą, sezono metu esam buvę. Situacija: turi vienas vaikas kelialapį, o į procedūras (kokį druskų kambarį) mama pasiima ir antrąjį vaiką, nes atseit neturi kur palikt. Ir tada po visų pasisveikatinimų su tėčiu (kuris tyliai tupi kambaryje ir tipo negali jaunesnės sesės pažiūrėt), mama, tais dviem vaikais ir visais pripučiamais čiužiniais varo į pležą biggrin.gif Ir tai tik vienas pavyzdys, bet vasarą jų būna n+k.

Na ir viskas labai puiku tame pavyzdyje. turėdama vieną TLK kelialapį (ir išnaudodama mokesčių mokėtojų pinigus tik už vieno vaiko ir savo kaip lydinčio asmens kelialapius) mama sugeba dar ir antrą vaikiuką pasveikatinti. ir tėtis kartu pailsi. ir į sanatorijos biudžetą dar įneša už papildomus asmenis pinigėlių, gal ir už maitinimą papildomą. kam nuo to blogai? ar Palangos oro kam nors nuo to pritrūksta, ar sanatorijos grindys nudyla, kad antras vaikiukas (ir nedorėlis tėtis) ten vaikšto?esam ne kartą važiavę į sanatoriją visa šeima, už papildomus piliečius susimokėdavom, išsipirkdavom oficialiai maistą ir nematau kam nuo to skaudžiai padarėm. kambario iš nieko neatėmėm, kąsnio taip pat. ar Palangos oro ir jodo. manau, jo tikrai pakanka visiems po Palangos saule.
daugiau tolerancijos kitų atžvilgiu 4u.gif
Papildyta:
beje, kam kyla noras šaipytis iš tėčių, siūlau įvertinti, kad būnant su vaiku sanatorijoje išsinaudoja beveik visos metinės atostogos (jei neturi biuletenio ar kažkaip kitaip nesusitvarkai, o bent jau aš nesusitvarkau). tai sanatorija gaunasi praktiškai vienintelė proga visai šeimai kartu praleisti atostogas. kas blogo tame, kad sumokėjęs 15 lt, tėtis leidžia laiką kartu su šeima?
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2014 05 21, 10:39)
mes pernai nerenovuotame gyvenom, korpuso nr nepamenu bet iskart uz registraturos i desine, 6 aukstas buvo sauleta ir silta.pora foto imetu
[

Na visai normaliai atrodo tas kambarys.

QUOTE(Soffyyy @ 2014 05 21, 10:44)
Na kaip sakoma, kai nori rasi šimtą galimybių, o kai nenori - milijoną priežasčių biggrin.gif
Papildyta:


Na aš ir nemanau kad jūs suprasite. Su vienu vaiku yra daug lengviau ir neįsivaizduojama kaip būna kai keli tokio pat amžiaus.

QUOTE(Būtybė* @ 2014 05 21, 12:54)
Parašysiu. smile.gif
Jei pamatysiu jus, būtinai pakalbinsiu smile.gif

Mes atvyksime birželio 4 dieną. Tai kai pamatysi su trynukėm, prieik. Įdomu bus pabendrauti.

QUOTE(pirštų flirtas @ 2014 05 21, 14:39)
Na ir viskas labai puiku tame pavyzdyje. turėdama vieną TLK kelialapį (ir išnaudodama mokesčių mokėtojų pinigus tik už vieno vaiko ir savo kaip lydinčio asmens kelialapius) mama sugeba dar ir antrą vaikiuką pasveikatinti. ir tėtis kartu pailsi. ir į sanatorijos biudžetą dar įneša už papildomus asmenis pinigėlių, gal ir už maitinimą papildomą. kam nuo to blogai? ar Palangos oro kam nors nuo to pritrūksta, ar sanatorijos grindys nudyla, kad antras vaikiukas (ir nedorėlis tėtis) ten vaikšto?esam ne kartą važiavę į sanatoriją visa šeima, už papildomus piliečius susimokėdavom, išsipirkdavom oficialiai maistą ir nematau kam nuo to skaudžiai padarėm. kambario iš nieko neatėmėm, kąsnio taip pat. ar Palangos oro ir jodo. manau, jo tikrai pakanka visiems po Palangos saule.
daugiau tolerancijos kitų atžvilgiu  4u.gif
Papildyta:
beje, kam kyla noras šaipytis iš tėčių, siūlau įvertinti, kad būnant su vaiku sanatorijoje išsinaudoja beveik visos metinės atostogos (jei neturi biuletenio ar kažkaip kitaip nesusitvarkai, o bent jau aš nesusitvarkau). tai sanatorija gaunasi praktiškai vienintelė proga visai šeimai kartu praleisti atostogas. kas blogo tame, kad sumokėjęs 15 lt, tėtis leidžia laiką kartu su šeima?

drinks_cheers.gif
Juk už viską susimokama. Negi sudedama lova nudils daugiau kaip už 15 lt per parą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minutėlė: 21 gegužės 2014 - 14:20
QUOTE(Soffyyy @ 2014 05 21, 09:15)
Jeigu ten taip blogai, kokio velnio ten važiuojate? Yra Abromiškių sanatorija, Saulutė, Pušyno kelias ir kt.
Bet pas mus turbūt tokia tauta, kad tik paloti smile.gif
***

Iš dalies nesiskundžiu užkeltomis kainomis. Taip, išsimokėti bus sunkiau, bet bent jau sumažės keliautojų su visu taboru, kai suvažiuoja visi šeimos vaikai, tėveliai, močiutės ir pan. Sanatorija yra skirta vienam ligoniukui ir lydinčiajam asmeniui, kokie čia dar broliai, seserys ir močiutės? Ar į ligoninę irgi visi gulatės? Su visa šeima varot? Tai čia Gintare vyksta lygiai toks pat gydymas, todėl aš apskritai esu už tai, kad negalima leisti jokių brolių, seserų ir pan. Vasarom tai išvis, vos ne viešbutis iš sanatorijos pasidaro.
O kad norinčių į renovuotus bus tai tikrai. Juk tokios kainos tik vasaros metu. Tad kas nori komfortiškai pabūti Palangoje tas ir mokės.


Mes nekalbame apie esamą situaciją, o apie būsimą, gal paskaitykite dar kartą, jei iš pirmo karto nesuprantate smile.gif
Dabartinės kainos super, neturim čia niekas priekaištų. Tik nerenovuoti kambariai ne visi tinkami gyvenimui. Su pelėsiu, sugedusiais, sukrypusiais klozetais ir t.t. Tas, kuriame mes buvome apsistoję, toli gražu nepanašus buvo į įkeltą nuotrauką.
O apie būsimas kainas kalbant, gal nelabai orientuojatės rinkoje? Taip, yra daugiau tokių viešbutukų su ligi kosmoso nušokusia fantazija, bet yra ir tokių, kur tikrai galima apsistoti už protingesnes kainas ir gauti už tą pačią kainą daug daugiau.
Ir dar - kainos didinamos ne tik vasarai, nesezono metu jos irgi nemažos.
O kad sužinotum kokia situacija, visada turi atvykti bent vieną kartą, kad pamatytum. Nepamatęs negali įvertinti. Džiaugiuosi, kad tas pirmas mūsų kartas buvo gegužės mėn., iki pabrangimo. Bet tai bus ir paskutinis kartas čia. Daugiau ketinam apsistoti kur mums labiau patinka / jaukiau / patogiau, o į druskų kameras ar kitas reikalingas procedūras galima ir taip išsipirkti ir atvežti vaiką, ar tame pačiame Pušyno kelyje palankyti, mums tų procedūrų daug ir nereikia, Bioptroną patys namie turim, o kaip kurios, tokios kaip inhaliacijos su brontexu - mums nepriimtinos.
Atsakyti
Sveikos,
oi kiek čia pridiskutavot, vos spėju skaityti bigsmile.gif
Mes 26 d. atvykstam, labai gaila, kad kainos pakilo verysad.gif
Reikės pagalvoti dėl renovuoto kambario g.gif dar neaišku, ar jų bus, bet kaina nemaža gaunasi, beveik 400 lt. doh.gif
Susiksim jau ten, kurios kaip tik planuoja atvykti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 21, 15:19)

Na aš ir nemanau kad jūs suprasite. Su vienu vaiku yra daug  lengviau ir neįsivaizduojama kaip būna kai keli tokio pat amžiaus.



drinks_cheers.gif
Keli tokio pat amžiaus, ar panašaus amžiaus (pametinukai ar dvimetinukai) - sudėtinga suprasti toms, kurios turi tik vieną vaiką ir ribotą patirtį, tiek jau to, tegu jos gyvena toje savo ramybėje ir komforte biggrin.gif
O su vienu vaiku apskritai nėra ką veikti. Vienas vaikas - ramus, iš neturėjimo ką veikti tvarkingas, neturi su kuo peštis, niekas jo neprovokuoja, jam nėra kam pavydėti, nėra su kuo grumtis, galynėtis, lygintis ir t.t. ir pan., visko neįmanoma nupasakoti, tai reikia patirti. Tėvams super lengva, patenkina jie savo ego turėti vaiką, vaikui irgi gerai, visas dėmesys - tik jam vienam, bet iškyla toks klausimas - ar vaikas tada užauga socialiai ir kitomis prasmėmis pilnavertis?
Atsiprašau, nukrypau nuo temos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2014 05 21, 15:48)
drinks_cheers.gif
Keli tokio pat amžiaus, ar panašaus amžiaus (pametinukai ar dvimetinukai) - sudėtinga suprasti toms, kurios turi tik vieną vaiką ir ribotą patirtį, tiek jau to, tegu jos gyvena toje savo ramybėje ir komforte  biggrin.gif
O su vienu vaiku apskritai nėra ką veikti. Vienas vaikas - ramus, iš neturėjimo ką  veikti tvarkingas, neturi su kuo peštis, niekas jo neprovokuoja, jam nėra kam pavydėti, nėra su kuo grumtis, galynėtis, lygintis ir t.t. ir pan., visko neįmanoma nupasakoti, tai reikia patirti. Tėvams super lengva, patenkina jie savo ego turėti vaiką, vaikui irgi gerai, visas dėmesys - tik jam vienam, bet iškyla toks klausimas - ar vaikas tada užauga socialiai ir kitomis prasmėmis pilnavertis?
Atsiprašau, nukrypau nuo temos  blush2.gif

Ne ne, jūs čia nenukrypote nuo temos. Kaip tik dabar tema ,, ar gali tėvai sau leisti su taboru vykti į sanatorijas ar jiems turi būti gerai kaip yra'' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2014 05 21, 08:50)
O pas jus visi trys leliukai? Mano trimetė šiemet viską darėsi pati: inhaliacijose sėdėjo viena - aš laukiau už durų. Pati ir užsidėdavo kaukę ir išmesdavo į kibirą. Taip pat su bioptronu, masažu... Aišku visi vaikai skirtingi, bet kuo daugiau vaiku šeimoje, manau tuo greičiau jie viską išmoksta. Tik reikia leisti pasireikšti jų savarankiškumui.

Vaikas vaikui nelygu. Mano 6 metų vaikas nemoka pvz. sagų segiotis. O tam yra priežastis, ir tai ne savarankiškumo ar brolių, seserų neturėjimo problema, o smulkiosios motorikos. Kiekvienas važiuojame į sanatoriją su savo diagnozėmis. Ne visi važiuoja tik astmininkai, pilna vaikų su kitokiais įvairiausiais sutrikimais, ne visi jų gali pasirūpinti savimi.

QUOTE(me_gustas_tu @ 2014 05 21, 14:48)
visas dėmesys - tik jam vienam, bet iškyla toks klausimas - ar vaikas tada užauga socialiai ir kitomis prasmėmis pilnavertis?
Žinote, be galo netakšitkas, užgaulus ir visiškai ne į temą komentaras. Kiekvienas pirmas vaikas, jei, žinoma, gimė ne dvynukai, trynukai ir t.t., kurį laiką visada būna tas vienturtėlis, o kokiais tarpais gimsta kiti vaikai, jau tikrai ne jums reguliuot, nebūtina pametinukus susigimdyti. Ką jau kalbėti, kad kai kada nebelieka galimybės turėti daugiau vaikų, kad ir kaip jų norisi. Bet tai nereiškia, kad jie užaugs kažkokie nepilnaverčiai. Pilna žinau visokių nepilnaverčių, augusių kelių vaikų šeimose, taip kad ne tuo to priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2014 05 21, 16:05)

Žinote, be galo netakšitkas, užgaulus ir visiškai ne į temą komentaras. Kiekvienas pirmas vaikas, jei, žinoma, gimė ne dvynukai, trynukai ir t.t., kurį laiką visada būna tas vienturtėlis, o kokiais tarpais gimsta kiti vaikai, jau tikrai ne jums reguliuot, nebūtina pametinukus susigimdyti. Ką jau kalbėti, kad kai kada nebelieka galimybės turėti daugiau vaikų, kad ir kaip jų norisi. Bet tai nereiškia, kad jie užaugs kažkokie nepilnaverčiai. Pilna žinau visokių nepilnaverčių, augusių kelių vaikų šeimose, taip kad ne tuo to priklauso.

O jūs manote kad taktiška yra sakyti, jūs turite daug vaikų, tai jos jau turi būti savarankiškos, nes mano trimetė jau savarankiška. Pati rašote kad vaikas vaikui nelygus.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 21, 15:54)
Ne ne, jūs čia nenukrypote nuo  temos. Kaip tik dabar tema ,, ar gali tėvai sau leisti su taboru vykti į sanatorijas ar jiems turi būti gerai kaip yra'' smile.gif


Pasisakysiu ir aš, taboras, ne taboras, bet ką pavyzdžiui daryti, kai nėra kur palikti antrą vaikelį. Mano atveju pavyzdžiui, abu gulėjo ligoninėj vienu metu, tik va dukrai buvo plaučiu uždegimas, o sūnui ne, tai negi man dabar atsisakyti sanatorijos dukrai vien todėl, kad neturiu kur palikti savo 10 mėnesių žindomo sūnaus??? Net jei vaikas ir vyresnis būtų, nežindomas ir t.t., juk vyras darbo mesti negali dėl to, seneliai taip pat dirbantys. Manau plačiau reikia į viską žiūrėti, juk visokių situacijų būna.
Taigi kitą savaitė atvažiuosiu su dviem mažiais, dukrai priklauso, o sūnui pasitarusi su gydytoju gal irgi keletą prcedūsų išpirksiu, vis tik būtų naudinga ir jam sveikatytė pastiprinti, juolab, kad toks mažas, o jau teko 3 kartus antibiotikus gert blink.gif
Galėjom rinktis kačerginę ir vakarais grįžt namo, bet kodėl gi nepasinaudot proga ir vaikams nesuteikt progos pakvėpuoti grynu pajūrio oru.
Tikiu, kad bus vienai gal ir nelengva, kai reikės su dviem vaikiais būti. Ir kas sako, kad jei vienas jau paaugintas, tai nebūna labai sunku, manau klysta. Aš niekad nesakau, kad man sunku su dviem vaikais (dukrai greit 3m10mėn, sūnui 10 mėn), dukra jau daug moka pati, bet kas liečia pavyzdžiui apsirengimus, tai kai reikės rengtis sanatorijoj, tikrai padėt reikės, vien dėl to, kad aprengtas brolis nesukaistų, nereikia pamiršti, kad vaikų tempai ne tokie, kaip suaugusių, jie nors ir labai stengiasi, deja, ne visada pavyksta viskas taip puikiai.
O va mamyte su trinukėmis žaviuosi, jūs tikrai SUPERMAMA! Manau ne viena jūsų vietoje sanatorijos atsisakytų visai, vien todėl, kad būtų per sunku.
Sorry, išsiplėčiau, bet nervina, kai žmogus neturintis patirties viską labai gerai ŽINO
Atsakyti
QUOTE(xxevuxx @ 2014 05 21, 16:15)
Pasisakysiu ir aš, taboras, ne taboras, bet ką pavyzdžiui daryti, kai nėra kur palikti antrą vaikelį. Mano atveju pavyzdžiui, abu gulėjo ligoninėj vienu metu, tik va dukrai buvo plaučiu uždegimas, o sūnui ne, tai negi man dabar atsisakyti sanatorijos dukrai vien todėl, kad neturiu kur palikti savo 10 mėnesių žindomo sūnaus??? Net jei vaikas ir vyresnis būtų, nežindomas ir t.t., juk vyras darbo mesti negali dėl to, seneliai taip pat dirbantys. Manau plačiau reikia į viską žiūrėti, juk visokių situacijų būna.
Taigi kitą savaitė atvažiuosiu su dviem mažiais, dukrai priklauso, o sūnui pasitarusi su gydytoju gal irgi keletą prcedūsų išpirksiu, vis tik būtų naudinga ir jam sveikatytė pastiprinti, juolab, kad toks mažas, o jau teko 3 kartus antibiotikus gert  blink.gif
Galėjom rinktis kačerginę ir vakarais grįžt namo, bet kodėl gi nepasinaudot proga ir vaikams nesuteikt progos pakvėpuoti grynu pajūrio oru.
Tikiu, kad bus vienai gal ir nelengva, kai reikės su dviem vaikiais būti. Ir kas sako, kad jei vienas jau paaugintas, tai nebūna labai sunku, manau klysta. Aš niekad nesakau, kad man sunku su dviem vaikais (dukrai greit 3m10mėn, sūnui 10 mėn), dukra jau daug moka pati, bet kas liečia pavyzdžiui apsirengimus, tai kai reikės rengtis sanatorijoj, tikrai padėt reikės, vien dėl to, kad aprengtas brolis nesukaistų, nereikia pamiršti, kad vaikų tempai ne tokie, kaip suaugusių, jie nors ir labai stengiasi, deja, ne visada pavyksta viskas taip puikiai.
O va mamyte su trinukėmis žaviuosi, jūs tikrai SUPERMAMA! Manau ne viena jūsų vietoje sanatorijos atsisakytų visai, vien todėl, kad būtų per sunku.
Sorry, išsiplėčiau, bet nervina, kai žmogus neturintis patirties viską labai gerai ŽINO

Tai jūsų dar nelabai ir praaugintas. Nes maniškės keturių metukų, bet, kaip ir jūsų, negali greitai apsirengti ir nusirengti. Dar kartais ir laiptais lipant reikia prižiūtėti kad nepaslystų ar nepastumtu.
Atsisakyti negaliu, nes po vieno sanatorijos kurso bent jau lengviau sergame. Nebūna dažnai labai aukštų temperatūrų. Juk mamos dėl vaikų viską padaro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 21, 15:11)
O jūs manote kad taktiška yra sakyti, jūs turite daug vaikų, tai jos jau turi būti savarankiškos, nes mano trimetė jau savarankiška. Pati rašote kad vaikas vaikui nelygus.

Kokioje aš vietoje tai rašiau??? Paskaitykite dar kartą atidžiau. Soffyyy rašė apie savo trimetės savarankiškumą. Aš gi, kaip puikiai matote, rašiau visai ką kita. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2014 05 21, 16:27)
Kokioje aš vietoje tai rašiau??? Paskaitykite dar kartą atidžiau. Soffyyy  rašė apie savo trimetės savarankiškumą. Aš gi, kaip puikiai matote, rašiau visai ką kita.  schmoll.gif

Tai aš ir rašiau kad Soffyyy aš užkliuvau su trim vaikais. Kaip čia jos negali pačios žieminių rūbų nusirengti ir apsirengti. O ,,me_gustas_tu'' parašė komentarą po jos tokio parašymo į kurios komentarą jau jūs parašėte. smile.gif
Bet nesvarbu.
Atsakyti