Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(Agios @ 2014 05 21, 09:02)
sveikos,

įsiterpsiu, nes noriu pasitikslint  ax.gif
klausykit, ar aš kažko nesuprantu 324 Lt už parą išeitų vasarą, jei šeimai 4 asm. norėtų būti kartu (abiem vaikams priklauso)  g.gif ir dar plius maitinimas? tai tokia suma kart 3 savaitės? ar aš jau visai blondinė?  g.gif

Dar kartą įkeliu naują nuorodą su kainom
čia
Papildyta:
QUOTE(Soffyyy @ 2014 05 21, 09:15)
Taip, išsimokėti bus sunkiau, bet bent jau sumažės keliautojų su visu taboru, kai suvažiuoja visi šeimos vaikai, tėveliai, močiutės ir pan. Sanatorija yra skirta vienam ligoniukui ir lydinčiajam asmeniui, kokie čia dar broliai, seserys ir močiutės? Ar į ligoninę irgi visi gulatės? Su visa šeima varot? Tai čia Gintare vyksta lygiai toks pat gydymas, todėl aš apskritai esu už tai, kad negalima leisti jokių brolių, seserų ir pan. Vasarom tai išvis, vos ne viešbutis iš sanatorijos pasidaro.
O kad norinčių į renovuotus bus tai tikrai. Juk tokios kainos tik vasaros metu. Tad kas nori komfortiškai pabūti Palangoje tas ir mokės.

O tai būna šeimoje kad ir tris vaikus reikia gydyti. Tai ir gaunasi keturi žmonės. Pagal jus jau taboras.
O nesezono metu matėte naujas kainas? Jos taip pat jau kosminės patvirtintos.
Nepergyvenu dėl savęs. Imsim nerenovuotą kambarį. Nes papildomi 800 Lt mums yra nemažai. Tik su pelėsiu nesiruošiu taikstytis.
Papildyta:
Gal jie kokį naują ,,ekonomistą'' įdarbino kuris su ,, exeliu '' paskaičiavo kaip galima gauti daugiau pajamų. Tik nepagalvojo kad mažiau bus norinčių tuos kambarius ( bent jau didesnius) imti. O tikėtis kad poilsiautojams nuomos, tai kažkaip keista kad būtų daug norinčių ilsėtis tarp vaikų ir ligonių. Vis dėlto triukšmas didelis ir ramybė turi būti vakare.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 21, 08:27)
O tai būna šeimoje kad ir tris vaikus reikia gydyti. Tai ir gaunasi keturi žmonės. Pagal jus jau taboras.

Jeigu su kvėpavimo ligomis tai geriausi mėnesiai važiuoti yra gegužė ir rugsėjis. Bet jūs kaip suprantu būtinai norit vasaros mėnesiais? biggrin.gif

Būkim atviri, visi nori į tą Palangą vasarą ir sanatorijos vadovai tai supranta. Be abejo, kad sugalvojo iš to uždirbti. Bet jeigu už tuos pinigėlius gerins inventorių, tai kodėl gi jų nesumokėti? Kiekvienas renkasi pagal savo galimybes. Ir taip gyvenime yra visur- perkant maistą, vairuojant/nevairuojant automobilį, įsigyjant drabužius ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soffyyy: 21 gegužės 2014 - 08:31
QUOTE(Soffyyy @ 2014 05 21, 09:30)
Jeigu su kvėpavimo ligomis tai geriausi mėnesiai važiuoti yra gegužė ir rugsėjis. Bet jūs kaip suprantu būtinai norit vasaros mėnesiais?  biggrin.gif

Būkim atviri, visi nori į tą Palangą vasarą ir sanatorijos vadovai tai supranta. Be abejo, kad sugalvojo iš to uždirbti. Bet jeigu už tuos pinigėlius gerins inventorių, tai kodėl gi jų nesumokėti? Kiekvienas renkasi pagal savo galimybes. Ir taip gyvenime yra visur- perkant maistą, vairuojant/nevairuojant automobilį, įsigyjant drabužius ir t.t.

Atvirai pasakius aš vykčiau ir žiemą ar rudenį ar pavasarį, tačiau ar jūs įsivaizduojate kai reikia tris vaikus nurenginėti masažams, vandens procedūroms, halo kameroms, mankštoms. Ir kaip reikia suspėti ir kaip reikia nešitis tiek rūbų rankose ir dar tris vaikus sužiūrėti . Neturiu aš penkių rankų o ir TLK neduoda antro lydinčio.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 21, 08:43)
Atvirai pasakius aš vykčiau ir žiemą ar rudenį ar pavasarį, tačiau ar jūs įsivaizduojate kai reikia tris vaikus nurenginėti masažams,  vandens procedūroms, halo kameroms, mankštoms. Ir kaip reikia suspėti ir kaip reikia nešitis tiek rūbų rankose ir dar tris vaikus sužiūrėti . Neturiu aš penkių rankų o ir TLK neduoda antro lydinčio.

O pas jus visi trys leliukai? Mano trimetė šiemet viską darėsi pati: inhaliacijose sėdėjo viena - aš laukiau už durų. Pati ir užsidėdavo kaukę ir išmesdavo į kibirą. Taip pat su bioptronu, masažu... Aišku visi vaikai skirtingi, bet kuo daugiau vaiku šeimoje, manau tuo greičiau jie viską išmoksta. Tik reikia leisti pasireikšti jų savarankiškumui.
Mes buvom gegužę jau antrą kartą, jokių megztinių nereikia, galima su maikytėmis lakstyti, svarbu kokią skarelę ant kakliuko ir viskas mirksiukas.gif
O halokameroms išvis tik batus nusiimti reikia, ten gi jokių rengimųsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soffyyy: 21 gegužės 2014 - 08:51
QUOTE(Soffyyy @ 2014 05 21, 09:50)
O pas jus visi trys leliukai? Mano trimetė šiemet viską darėsi pati: inhaliacijose sėdėjo viena - aš laukiau už durų. Pati ir užsidėdavo kaukę ir išmesdavo į kibirą. Taip pat su bioptronu, masažu... Aišku visi vaikai skirtingi, bet kuo daugiau vaiku šeimoje, manau tuo greičiau jie viską išmoksta. Tik reikia leisti pasireikšti jų savarankiškumui.
Mes buvom gegužę jau antrą kartą, jokių megztinių nereikia, galima su maikytėmis lakstyti, svarbu kokią skarelę ant kakliuko ir viskas  mirksiukas.gif
O halokameroms išvis tik batus nusiimti reikia, ten gi jokių rengimųsi  mirksiukas.gif

Mes praeitais metais gyvenome ketvirtame korpuse. Tai jeigu būtų žiema ar pavasaris, ruduo būtų reikėję ir striukių ir kepurių. Taip kad halo kameroje nelabai apsimuturiavęs taip pasėdėsi.
Na jums gerai, jūsų jau visai savarankiška. O maniškės keturmetės dar nesavarankiškos. Jei pradeda rengtis, tai ilgai išeina ir viena prieš kitą maivosi. Gaunasi išdykavimai. Vat taip pas mus. O kad daug vaikų šeimoje ir vaikai visko patys išmoksta greičiau, tai čia gal kai yra priversti gyvenimo. Mūsų to gyvenimas labai neverčia ir nemanau kad labai jau čia blogai. 4u.gif
Atsakyti
mes pernai nerenovuotame gyvenom, korpuso nr nepamenu bet iskart uz registraturos i desine, 6 aukstas buvo sauleta ir silta.pora foto imetu
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 21 gegužės 2014 - 09:41
Na kaip sakoma, kai nori rasi šimtą galimybių, o kai nenori - milijoną priežasčių biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(veiducka @ 2014 05 21, 09:39)
mes pernai nerenovuotame gyvenom, korpuso nr nepamenu bet iskart uz registraturos i desine, 6 aukstas buvo sauleta ir silta.pora foto imetu

Nematau jokio pelėsio g.gif biggrin.gif
Normalus kambarys tik kad nėra TV.
Aišku yra ir tų baisesnių, bet gi galima apsikeisti, rašyti prašymą ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2014 05 21, 09:44)
Na kaip sakoma, kai nori rasi šimtą galimybių, o kai nenori - milijoną priežasčių biggrin.gif
Papildyta:

Nematau jokio pelėsio  g.gif  biggrin.gif
Normalus kambarys tik kad nėra TV.
Aišku yra ir tų baisesnių, bet gi galima apsikeisti, rašyti prašymą ir pan.

kambarys tikrai puikus buvo biggrin.gif tik kad lb toli
Atsakyti
QUOTE(pirštų flirtas @ 2014 05 21, 08:14)
bet už tą renovuotą turėjote mokėti?


kaip tai neturejau, turejau, nes pagal istatymus man buvo paskirtas kambarys, kurio as atsisakiau. Nesvarbu, kad jame buvo antisanitarines salygos...gretimame kambaryje buvo leista apsistoti vienai mamai su vaiku tik tam kad pasidedu savo daiktus, nes jame miegoti nebuvo galima, pakliuvome per liuciu savaite, tai ten kiaurai per siena bego vanduo. Viskas tiesiog skendo. Net nerenovuotu vietu nebuvo laisvu doh.gif

QUOTE(Soffyyy @ 2014 05 21, 09:15)
Iš dalies nesiskundžiu užkeltomis kainomis. Taip, išsimokėti bus sunkiau, bet bent jau sumažės keliautojų su visu taboru,


tas "taboras" apsistoja nerenovuotose kambariuose smile.gif jie susimoka papildomai po 15lt uz pastatoma lova ir gyvena. Tai ju kaip buvo daug, taip ir bus.

QUOTE(veiducka @ 2014 05 21, 10:39)
mes pernai nerenovuotame gyvenom, korpuso nr nepamenu bet iskart uz registraturos i desine, 6 aukstas buvo sauleta ir silta.pora foto imetu


jei buciau gavus toki, net galvoti negalvociau apie renovuota schmoll.gif cia net lovos naujos, ir spintute nauja. Gaila kad nenufotorafavau mums skirto nerenovuoto kambario smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Soffyyy @ 2014 05 21, 10:44)
Aišku yra ir tų baisesnių, bet gi galima apsikeisti, rašyti prašymą ir pan.


taip, galima jei vietu yra, bet as tikiu, kad pirma isdalina nerenovuotus geresnius, ir tie baisiuniski lieka paskutiniai, tai jei jau juos skiria, tikrai nera i ka keisti schmoll.gif kaip rasiau, gretimame kambaryje apsistojo mama su dukra, kuriame viskas skendo nuo per kiaura siena tekancio liuties vandens rolleyes.gif girdejau, kaip prase, kad pakentetu pusdieni kol atras joms vieta. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 21, 09:14)
Parašykite kaip sekėsi.
  Manau susitiksime sanatorijoje mirksiukas.gif
  Tik gaila kad mane visi atpažysta o aš ne. Įdomu būtu susitikti ir gyvai pabendrauti.


Parašysiu. smile.gif
Jei pamatysiu jus, būtinai pakalbinsiu smile.gif
Atsakyti
Merginos, o siuo metu ten kaip? Kambariuose nesalta? Galvoju ka per apranga vaikams imti, abu ka tik po ligu ir dar nepasveike iki galo, nesinori atkristi ir vel i ligonine gulti
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 05 21, 10:56)
tas "taboras" apsistoja nerenovuotose kambariuose smile.gif jie susimoka papildomai po 15lt uz pastatoma lova ir gyvena. Tai ju kaip buvo daug, taip ir bus.

Apsistoja ir renovuotuose. Aš ne vienus ir ne dvejus metus ten važiuoju, taip pat ir vasarą, sezono metu esam buvę. Situacija: turi vienas vaikas kelialapį, o į procedūras (kokį druskų kambarį) mama pasiima ir antrąjį vaiką, nes atseit neturi kur palikt. Ir tada po visų pasisveikatinimų su tėčiu (kuris tyliai tupi kambaryje ir tipo negali jaunesnės sesės pažiūrėt), mama, tais dviem vaikais ir visais pripučiamais čiužiniais varo į pležą biggrin.gif Ir tai tik vienas pavyzdys, bet vasarą jų būna n+k.
Atsakyti