Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(Elentari @ 2014 05 20, 17:51)
Kur jums čia nenormalios kainos? Kad tik tokios būtų, būčiau labai laiminga. Tokios buvo iki šiol, už 22 dienas mokėjome 220 Lt, o dabar čia pasakojama, kad bus 11 Lt para ŽMOGUI, tai 22 Lt parai bus 484 Lt už 22 dienas. Kas tiek gali mokėti? Jei taip tikrai bus, tada tikrai gal geriau butą mėnesiui nuomotis?  doh.gif


Čia kalbu apie paros apytikslę kambario kainą, jei gyventume nuo birželio wink.gif Ir čia dar ne viskas, jei atvažiuoja kiti šeimos nariai savaitgaliui ar pan, jie ketina ir iš jų imti biggrin.gif Nu metų verslo planas, ne kitaip lotuliukas.gif

Sezoninės kainos topas - keturvietis kambarys už 324 lt lotuliukas.gif Nu kas tiek mokės čia, mačiau aš tą kambarį, padarė elementorišką euro remontėlį ir ieškos durnelių lotuliukas.gif Kai atremontuos visą pastatą, prasmirdusius koridorius, gal tada ir atsiras klientų, o šiaip tai netikiu, kad bus norinčių schmoll.gif
Atsakyti
Man tai 3 korpuse pasirodė kambariai baisesni nei 4. Pastarajame bent jau buvo erdvės daug, šviesus kambarys.

QUOTE(Zirzė @ 2014 05 20, 14:57)
Gydytoja tik prirase pastaba sesutei, kad atnestu svaria sintetine patalyne. Bet ir su ja man miegant jautesi visur pelesio kvapas nuo senu lovos ciuziniu.


Turite teisę prašyti kito kambario. Mes pasiprašėm ir gavom kitą.

QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 20, 15:02)
  Bet gauna iš TLK už pargyvenimą ir dar tiek daug sugalvojo užsidirbti papildomai.


drinks_cheers.gif Va čia tai išvis........ Tokie pinigai. Pamenu kol dar duodavo tas pažymas iš TLK, tai būdavo su kainom surašyta. Mano išlaikymo vertė būdavo virš 800, vaikų (1 vaiko) virš 1500. Tai paskaičiavus kokie pinigėliai jiems suplaukia, darosi pikta kad dar šitaip bando išmelžt nesažiningai ....
Atsakyti
Man atrodo, kad jie patys nelabai žino ko nori (tiksliau labai gerai žino – kuo daugiau nulupti biggrin.gif). Pagal suteikiamą paslaugą, sanatorijos daugiau skirtos mažiau pasiturintiems žmonėms (nuo vidutinių pajamų ir žemyn), klientai atvyksta su TLK pažymom, sanatorija gauna krepšelį iš valstybės, to manau ir turėtų užtekt, nes jis nemažas. O čia kainas tokias užkėlė. Tikslinė grupė – tikrai ne vidutines ir mažesnes pajamas gaunantys. Tad kas čia bevažiuos, nežinau. Su didesnėmis pajamomis žmonės į tokias sanatorijas nelabai važiuoja, gydosi geresnėse įstaigose, kur teikiamos kokybiškesnės paslaugos, o tie, kas su mažesnėmis pajamomis, tai tikrai nemokės tokių pinigų.
Jie tiesiog ieško lėšų pastato renovavimui, bandys feniksas pasikelt iš pelenų biggrin.gif Bet daryti tai naivių ir pažeidžiamų, į kampą užspeistų (dėl negalių, ligų ir finansų) klientų sąskaita... Pastato renovavimui reikia kreditą iš banko imti, o ne avansu imti iš klientų už kambarių ‘‘nuomą‘‘, ypač tų jau galutinai sudrožtų...
Atsakyti
Kitais metais turbūt už tuos nerenovuotus teks mokėti 10 LT. Net nenustebčiau. Aš tai jokio supelijusio kambario tikrai neimsiu. Tikrai. Eisiu pyktis.
Atsakyti
QUOTE(Būtybė* @ 2014 05 20, 22:39)
Turite teisę prašyti kito kambario. Mes pasiprašėm ir gavom kitą.


tai ar skaitete ka rasiau po to sakinio? smile.gif rasiau prasyma, ir kita diena gavau renovuota. Ta diena nebuvo nerenovuotu, ir pries mane i renovuotus eile buvo tikrai nemaza smile.gif
Atsakyti
o idomu,jei atvykus liktu tik renovuoti kambariai, uz juos bet kokiu atveu reiktu moketi? o neturint pinigu nepriimtu? g.gif Juk turint TLK pazyma jie privalo priimt bet kokiu atveju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 05 20, 23:28)
tai ar skaitete ka rasiau po to sakinio? smile.gif rasiau prasyma, ir kita diena gavau renovuota. Ta diena nebuvo nerenovuotu, ir pries mane i renovuotus eile buvo tikrai nemaza smile.gif

bet už tą renovuotą turėjote mokėti?
mane apniko baisi nuojauta, kad šiemet kadangi išankstinių registracijų nėra, atsitiks taip kad nuvažiuosi, o visi NErenovuoti kambariai užimti (pamačius renovuotų kainas, abejonių nekyla kad populiarūs jie nebus, tad 95 proc atvažiavusiųjų veršis į nerenovuotus kambarius), ir turi dvi galimybes - arba mokėti beprotiškus pinigus už "renovuotą" (atsiprašant), arba apsisukti ir važiuoti namo. kadangi TLK pažymos labai riboto galiojimo laiko, blaškytis nelabai bus kur ir kada...
dar klausimas, kiek apskritai sanatorijoje likę "NEpagerintų" nemokamų kambarių? juk ten gerina ir gerina, spėju kad didesnioji pusė jau "pagerinta"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirštų flirtas: 21 gegužės 2014 - 07:17
Na, čia yra dvi medalio pusės. Nes užregistruoti tai užregistravo jie patys, vadinasi kambarys privalo būti rezervuotas mums. Klausimas tik koks jis bus. Jeigu mes atvažiavome užsiregistravę, tai būtų LABAI negražu iš jų pusės, per prievartą "grūsti" į renovuotą, jeigu man tinka ir paprastas. Na, mes jau poryt pamatysime kaip ten viskas yra smile.gif
Atsakyti
sveikos,

įsiterpsiu, nes noriu pasitikslint ax.gif


QUOTE(me_gustas_tu @ 2014 05 20, 23:32)
Čia kalbu apie paros apytikslę kambario kainą, jei gyventume nuo birželio wink.gif Ir čia dar ne viskas, jei atvažiuoja kiti šeimos nariai savaitgaliui ar pan, jie ketina ir iš jų imti biggrin.gif Nu metų verslo planas, ne kitaip lotuliukas.gif

Sezoninės kainos topas - keturvietis kambarys už 324 lt  lotuliukas.gif Nu kas tiek mokės čia, mačiau aš tą kambarį, padarė elementorišką euro remontėlį ir ieškos durnelių lotuliukas.gif Kai atremontuos visą pastatą, prasmirdusius koridorius, gal tada ir atsiras klientų, o šiaip tai netikiu, kad bus norinčių schmoll.gif


klausykit, ar aš kažko nesuprantu 324 Lt už parą išeitų vasarą, jei šeimai 4 asm. norėtų būti kartu (abiem vaikams priklauso) g.gif ir dar plius maitinimas? tai tokia suma kart 3 savaitės? ar aš jau visai blondinė? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agios: 21 gegužės 2014 - 08:03
QUOTE(Agios @ 2014 05 21, 09:02)
sveikos,

įsiterpsiu, nes noriu pasitikslint  ax.gif
klausykit, ar aš kažko nesuprantu 324 Lt už parą išeitų vasarą, jei šeimai 4 asm. norėtų būti kartu (abiem vaikams priklauso)  g.gif ir dar plius maitinimas? tai tokia suma kart 3 savaitės? ar aš jau visai blondinė?  g.gif

ne, ten kaina neturint TLK pažymų. jei vaikams dviem priklauso, turit jiems dvi TLK pažymas o norit būti keturiese, reikia žiūrėti kaip suprantu 6. Gyvenimas turint 2 TLK pažymas + slaugantis asmuo (kambarys/1 para): (bet čia jei dar ir vieną TLK turi slaugančiam asmeniui...).

MN4602 6.2. renovuotame 4-viečiame kambaryje 2-ame korpuse 89 129
MN4606 6.6. pagerintame 4-viečiame kambaryje 4-ame korpuse (su mini virtuvėle)
169 249

va tokios kainos...
Atsakyti
QUOTE(Būtybė* @ 2014 05 20, 23:11)
Kitais metais turbūt už tuos nerenovuotus teks mokėti 10 LT. Net nenustebčiau. Aš tai jokio supelijusio kambario tikrai neimsiu. Tikrai. Eisiu pyktis.


Aš taip pat pyksiuosi tada. O už nerenovuotus nemanau kad jie ims pinigus. Manau jie žino kad visus kambarius privalo remontuoti. Gal jie yra gavę VSC įspėjimą. Nes manau kad juos tikrina kaip gyvena ligoniukai. Tik jie kažkokiu būdu ( parašė paaiškinimą) kad gal suremontuos per kelis metus. Ir pastoviai tempia tą laiką su naujais prašymais. Kadangi tėvai nesiskundžia VSC ar dar kur, tai jie ir ramūs.
QUOTE(Zirzė @ 2014 05 20, 23:28)
tai ar skaitete ka rasiau po to sakinio? smile.gif rasiau prasyma, ir kita diena gavau renovuota. Ta diena nebuvo nerenovuotu, ir pries mane i renovuotus eile buvo tikrai nemaza smile.gif


Tai tada renovuoti kainavo 10 lt. o dabar su tokiom kainom kažin ar daug bus norinčių eiti į renovuotus.
O gal jūs tada nemokėjote? g.gif
QUOTE(karishka @ 2014 05 21, 08:04)
o idomu,jei atvykus liktu tik renovuoti kambariai, uz juos bet kokiu atveu reiktu moketi? o neturint pinigu nepriimtu? g.gif  Juk turint TLK pazyma jie privalo priimt bet kokiu atveju schmoll.gif

Parašyta jų puslapyje, kad reikia rezervuoti kambarį.


QUOTE(Būtybė* @ 2014 05 21, 08:30)
Na, čia yra dvi medalio pusės. Nes užregistruoti tai užregistravo jie patys, vadinasi kambarys privalo būti rezervuotas mums. Klausimas tik koks jis bus. Jeigu mes atvažiavome užsiregistravę, tai būtų LABAI negražu iš jų pusės, per prievartą "grūsti" į renovuotą, jeigu man tinka ir paprastas. Na, mes jau poryt pamatysime kaip ten viskas yra smile.gif

Parašykite kaip sekėsi.
Manau susitiksime sanatorijoje mirksiukas.gif
Tik gaila kad mane visi atpažysta o aš ne. Įdomu būtu susitikti ir gyvai pabendrauti.
Papildyta:
QUOTE(pirštų flirtas @ 2014 05 21, 09:07)


MN4602 6.2. renovuotame 4-viečiame kambaryje 2-ame korpuse 89 129
MN4606 6.6. pagerintame 4-viečiame kambaryje 4-ame korpuse (su mini virtuvėle)
169 249

va tokios kainos...

Atsiprašau, bet nesuprantu jūsų skaičių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2014 05 20, 15:19)
Man irgi tas laisvalaikio dalykas įdomu smile.gif O tinklapyje rašo, kad laisvalaikio kambariai vaikams yra. Įdomu kur jie.
Bet tai ką jie galvoja daryt, kai užkels kainas nuo birželio mėn. ir nebus jokių papildomų dalykų, kurie tiesiog privalomi, kai tu moki tokią kainą. Pvz. nėra vaikų žaidimo aikštelės, kiemas nesaugus (yra kažkoks kalnas, ant kurio visi vaikai ropščiasi su ''skardžiu'' kitoje pusėje - net nepamanytum, tėvams gerai neapžiūrėjus kiekvienos kertės, gali ir nelaimė įvykt), veja (kur tau veja - pieva ten, iki vejos jai toli) nesutvarkyta, vaiką baisu paleisti, kad erkių neprisigaudytų. O laisvų minučių daug, tokių trumpų pertraukėlių. per kurias iki jūros nenušuoliuosi, tenka kieme būti. Tad tokia čia ir vaikų sanatorija. Tik tiek, kad jodo ir pušų eterinio aliejaus daug ore, bet čia tikrai ne Palangos Gintaro nuopelnas.

Jeigu ten taip blogai, kokio velnio ten važiuojate? Yra Abromiškių sanatorija, Saulutė, Pušyno kelias ir kt.
Bet pas mus turbūt tokia tauta, kad tik paloti smile.gif
***

Iš dalies nesiskundžiu užkeltomis kainomis. Taip, išsimokėti bus sunkiau, bet bent jau sumažės keliautojų su visu taboru, kai suvažiuoja visi šeimos vaikai, tėveliai, močiutės ir pan. Sanatorija yra skirta vienam ligoniukui ir lydinčiajam asmeniui, kokie čia dar broliai, seserys ir močiutės? Ar į ligoninę irgi visi gulatės? Su visa šeima varot? Tai čia Gintare vyksta lygiai toks pat gydymas, todėl aš apskritai esu už tai, kad negalima leisti jokių brolių, seserų ir pan. Vasarom tai išvis, vos ne viešbutis iš sanatorijos pasidaro.
O kad norinčių į renovuotus bus tai tikrai. Juk tokios kainos tik vasaros metu. Tad kas nori komfortiškai pabūti Palangoje tas ir mokės.
Atsakyti