Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

O renovuoti kambariai visi vienodi? Turiu omeny ne vietų skaičių, o remonto kokybę ir pribumbasus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovido @ 2014 05 20, 15:25)
O renovuoti kambariai visi vienodi? Turiu omeny ne vietų skaičių,  o remonto kokybę ir pribumbasus smile.gif


yre renovuoti paprasti, ir su virtuvelem smile.gif nezinau kiek tie su virtuvelem kainuoja ir kokie ju privalumai, bet visi kiti tai vienodi smile.gif pribumbasu jokiu nera isskyrus TV. Jie visi tvarkingi, svarus. aisku, dar bus vienas dalykas, pernai rugpjuti renovavo jau vienus is nerenovuotu, tai jie bus sviezesni, bet manau niekuom nesiskirs nuo anksciau renovuotu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 05 20, 16:14)
labai pritariu. Jeigu gautumete 3 korpuse kambary, ten jie sviesesni, ne tokie dregni ir siek tiek geriau atrodantys, nei 4 korpuse.
Papildyta:
nebuna, nors ju psl rasoma, kad yra puodukai saukstukai dviems asmenims, bet mes pirkomes senukuose, pasitikejau informacija, o nuvaziave radom spyga lotuliukas.gif


O man priešingai pasirodė. 3 korpusas visas baisus - pradedant nuo koridorių, baigiant kambariais. O 4 net koridoriai šviesesni, na tik pirmas aukštas smarkiai užnešiotas.

Nerenovuotuose tikrai nebūna nieko, o kalbant apie renovuotus, negaliu sakyt apie visus, bet liuksuose tai šiek tiek yra, ir netgi patalynė neužnešiota biggrin.gif
Papildyta:
Nuo birželio 1 d. tikrai keičiasi kainos ir tikrai ne proto ribose. Nerenovuotas, bent toks, koks mums pasitaikė, tai nevertas nė vieno ct (vaizdas apgailėtinas, pačios mamos dar gali pakentėti, bet sergantiems vaikams – pasityčiojimas), o už kitus irgi nemanau, kad verta mokėti, ypač, jei šeima didesnė. O renovuotų kainos bus nenormalios. Trivietis - beveik 200 lt, keturvietis jau per 200 lt blink.gif Už prastos kokybės euro-remontą, a la liuksą biggrin.gif Jie gal liukso nematę biggrin.gif Už tokią kainą galima gauti apartamentus prie pat jūros jaukiame namuke (ir netgi su stilingu interjeru, natūraliomis parketlentėmis ir be jokio linoleumo!) ir ligoninės neprimenančiomis sienomis, aplink nebus tokios minios, kostinčių vaikų, prišnerkštų, prasmirdusių prakaito kvapu koridorių (o vasarą jis labai gerai jaučiasi), ligoninės kvapo, kuris psichologiškai ne itin gerai nuteikia (labai jaučiasi ir kažkokie stipraus kvapo valikliai, kuriuos naudoja valytojos, manau, tai sterilizatoriai). Čia susirgt galima greičiau, nei pasveikt.
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2014 05 20, 15:39)
O man priešingai pasirodė. 3 korpusas visas baisus - pradedant nuo koridorių, baigiant kambariais. O 4 net koridoriai šviesesni, na tik pirmas aukštas smarkiai užnešiotas.

Nerenovuotuose tikrai nebūna nieko, o kalbant apie renovuotus, negaliu sakyt apie visus, bet liuksuose tai šiek tiek yra, ir netgi patalynė neužnešiota biggrin.gif


a na va, mes buvom pakliuve i pirma auksta 4 korpuse smile.gif ir tiesa, dar prisiminiau, kas mane supykde. Mano vaikui buvo nepilnai 4m, uzejom mes smalsumo vedini i laisvalaikio kambari, tai mus is ten isvare aukletoja blink.gif nes ten tik paaugliams skirta blink.gif tai ka, mano keturemtis aisku nusimine, apsiverke, kad neleido ten pabuti doh.gif nelabai suprantu kodel ten jokio kambario mazameciams neirengia doh.gif Ju pasiteisinimas, kad mamos pacios organizuoja vaikams laisvalaiki doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 05 20, 15:48)
a na va, mes buvom pakliuve i pirma auksta 4 korpuse smile.gif ir tiesa, dar prisiminiau, kas mane supykde. Mano vaikui buvo nepilnai 4m, uzejom mes smalsumo vedini i laisvalaikio kambari, tai mus is ten isvare aukletoja blink.gif nes  ten tik paaugliams skirta blink.gif tai ka, mano keturemtis aisku nusimine, apsiverke, kad neleido ten pabuti doh.gif nelabai suprantu kodel ten jokio kambario mazameciams neirengia doh.gif Ju pasiteisinimas, kad mamos pacios organizuoja vaikams laisvalaiki doh.gif


Man irgi tas laisvalaikio dalykas įdomu smile.gif O tinklapyje rašo, kad laisvalaikio kambariai vaikams yra. Įdomu kur jie.
Bet tai ką jie galvoja daryt, kai užkels kainas nuo birželio mėn. ir nebus jokių papildomų dalykų, kurie tiesiog privalomi, kai tu moki tokią kainą. Pvz. nėra vaikų žaidimo aikštelės, kiemas nesaugus (yra kažkoks kalnas, ant kurio visi vaikai ropščiasi su ''skardžiu'' kitoje pusėje - net nepamanytum, tėvams gerai neapžiūrėjus kiekvienos kertės, gali ir nelaimė įvykt), veja (kur tau veja - pieva ten, iki vejos jai toli) nesutvarkyta, vaiką baisu paleisti, kad erkių neprisigaudytų. O laisvų minučių daug, tokių trumpų pertraukėlių. per kurias iki jūros nenušuoliuosi, tenka kieme būti. Tad tokia čia ir vaikų sanatorija. Tik tiek, kad jodo ir pušų eterinio aliejaus daug ore, bet čia tikrai ne Palangos Gintaro nuopelnas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me_gustas_tu: 20 gegužės 2014 - 15:20
QUOTE(me_gustas_tu @ 2014 05 20, 16:19)
Man irgi tas laisvalaikio dalykas įdomu smile.gif O tinklapyje rašo, kad laisvalaikio kambariai vaikams yra. Įdomu kur jie.
Bet tai ką jie galvoja daryt, kai užkels kainas nuo birželio mėn. ir nebus jokių papildomų dalykų, kurie tiesiog privalomi, kai tu moki tokią kainą. Pvz. nėra vaikų žaidimo aikštelės, kiemas nesaugus (yra kažkoks kalnas, ant kurio visi vaikai ropščiasi su ''skardžiu'' kitoje pusėje - net nepamanytum, tėvams gerai neapžiūrėjus kiekvienos kertės, gali ir nelaimė įvykt), veja (kur tau veja - pieva ten, iki vejos jai toli) nesutvarkyta, vaiką baisu paleisti, kad erkių neprisigaudytų. O laisvų minučių daug, tokių trumpų pertraukėlių. per kurias iki jūros nenušuoliuosi, tenka kieme būti. Tad tokia čia ir vaikų sanatorija. Tik tiek, kad jodo ir pušų eterinio aliejaus daug ore, bet čia tikrai ne Palangos Gintaro nuopelnas.


mums sesutes sake, kad nieko nebus tol, kol mamos tyles smile.gif visos susitaiko su tokiom salyom...
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2014 05 20, 14:47)
Trivietis - beveik 200 lt, keturvietis jau per 200 lt blink.gif

Kur jums čia nenormalios kainos? Kad tik tokios būtų, būčiau labai laiminga. Tokios buvo iki šiol, už 22 dienas mokėjome 220 Lt, o dabar čia pasakojama, kad bus 11 Lt para ŽMOGUI, tai 22 Lt parai bus 484 Lt už 22 dienas. Kas tiek gali mokėti? Jei taip tikrai bus, tada tikrai gal geriau butą mėnesiui nuomotis? doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2014 05 20, 17:51)
Kur jums čia nenormalios kainos? Kad tik tokios būtų, būčiau labai laiminga. Tokios buvo iki šiol, už 22 dienas mokėjome 220 Lt, o dabar čia pasakojama, kad bus 11 Lt para ŽMOGUI, tai 22 Lt parai bus 484 Lt už 22 dienas. Kas tiek gali mokėti? Jei taip tikrai bus, tada tikrai gal geriau butą mėnesiui nuomotis?  doh.gif

Čia paros kainą ji parašė.
Naujos kainos čia
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 20, 18:03)
Čia paros kainą ji parašė.
  Naujos kainos čia


o dar ir sezonines kainos yra lotuliukas.gif svieto pabaiga
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 20, 17:03)
Čia paros kainą ji parašė.
  Naujos kainos čia


Tai, kad čia kaina kambariui, o ne žmogui g.gif
Ai, tikrai, žmogui blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serena*: 20 gegužės 2014 - 18:39
sveiki, vaziuosime i gintara geguzes 31. Renovuoto kambario is anksto rezervuotis negalima. tik vietoje galima rinktis. Para renovuotame kainuos 22 lt doh.gif tikrai brangoka. Bandysim gyvent paprastam. Nemanau, kad visai ten blogai turetu but, o be TV tikrai isgyvensim 4u.gif Jus tuoj tuoj vasara! thumbup.gif
Pries pora metu buvom Vilniaus Pusyno kely, gyvenom rugsejo men. atskiram pastate, kur atksiri kambareliai, salta buvo ziauriai, teko atsivest sildytuva, sviesos is vis nebuvo, teko isprasyt vos vos degancia lempute. 4u.gif bet isgyvenom, juk ne i 5 zvaigduciu viesbuti vaziavom.
Tad mergaites nenusiminkit, svarbiausia gaut kokybiska gydyma musu vaikeliams, o visa kita galima istvert smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karishka @ 2014 05 20, 19:41)
Tad mergaites nenusiminkit, svarbiausia gaut kokybiska gydyma musu vaikeliams, o visa kita galima istvert smile.gif


musu atveju, joks gydymas nepades jei gyvensim salia pelesio schmoll.gif
Atsakyti