Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(Roga @ 2014 01 20, 14:06)
rimtai g.gif ačiū, kad pasidalinate patirtimi 4u.gif
dabar žiūriu Obe le vi čie nė vaikų ligų gydytoja, o kokie apie ją atsiliepimai g.gif


Buvom pas ją, labai taupi ant reikalingų procedūrų... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lašas jūroj @ 2014 02 01, 13:12)
Buvom pas ją, labai taupi ant reikalingų procedūrų... doh.gif




Kaip tik pas ja ir papuoliau ši karta, Nū man patiko net labai sunų ištyrė daugiau procedūrų prirašė, prižiūri labai, o mazylei kai nebėra karkalu tai visas procedūras organizmui stiprinti, net nežinojai, kad tokiu stipriu procedūrų yra. Zo kol kas viskas liuks.
Atsakyti
Mano dukra dabar sanatorijoje tai sakė pastoviai maistas šaltas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KLEVELIS @ 2014 02 01, 18:06)
Mano dukra dabar sanatorijoje tai sakė pastoviai maistas šaltas  doh.gif




Na visko būna nesiginciju, bet šiemet maistas pagerejas,gal tik man atrodo taip.
Atsakyti
Roga o kokios proceduros organizmui stiprinti?
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 02 01, 20:39)
Roga o kokios proceduros organizmui stiprinti?




Lazeris nosytei, magnetas nugarai, spalvų bioptronas, kvėpavimo pratimai, ir aišku druskų kambarys, masažas, ir aišku vieni baigiasi duoda nauju, treciadieni dar prirasys nauju.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 02 01, 21:40)
Lazeris nosytei, magnetas nugarai, spalvų bioptronas, kvėpavimo pratimai, ir aišku druskų kambarys, masažas, ir aišku vieni baigiasi duoda nauju, treciadieni dar prirasys nauju.


pamirsote mankstas biggrin.gif
Atsakyti
Tai cia standartines proceduros esant BA, maniau nauju gal kokiu yra smile.gif inhaliacijas dar turetu skirti ir kvapu terapija.
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 02 01, 22:48)
pamirsote mankstas biggrin.gif



Nėra mums mankstu, tik kvėpavimo pratimai susiję su mankšta.


QUOTE(murmur @ 2014 02 01, 23:07)
Tai cia standartines proceduros esant BA, maniau nauju gal kokiu yra smile.gif inhaliacijas dar turetu skirti ir kvapu terapija.




Inchaliaciju neemiau, nes nereikia, kvapu terapijai esame alergiskos ir neemiau.

Labiausiai kas patinka nes mes pirma karta lazerį i nosyte gavome tai Nū nerealiai padeda uzgulusiai nosytei gydyti ir profilaktikai.
Mums viskas pirma karta mums anksčiau tokiu ne skirdavo, gal kad per mažos buvome g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 02 02, 10:08)
Nėra mums mankstu, tik kvėpavimo pratimai susiję su mankšta.


jeigu tie pratimai vyksta sporto saleje, tai ir vadinama maksta rolleyes.gif dar paskui pabaioje padukus trina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 02 02, 17:38)
jeigu tie pratimai vyksta sporto saleje, tai ir vadinama maksta rolleyes.gif dar paskui pabaioje padukus trina smile.gif



Tikriausiai, knygutėje įrašas kvėpavimo pratimai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 02 01, 23:07)
Tai cia standartines proceduros esant BA, maniau nauju gal kokiu yra smile.gif inhaliacijas dar turetu skirti ir kvapu terapija.

gerklei ir nosytei mums labai padedavo šiltas purvas,imunitetui kontrastines bei perlines voneles kojoms .Gintare jau buvom 7 kartus, tai aš pati žinau kokios proceduros tinka mano vaikams, jų ir pasiprašau aišku su gyd. visada pasitariam. 4u.gif
Atsakyti