Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

Įdomu kur galima skūstis dėl tokio ženklaus pabrangimo (daugiau negu dvigubai). Nes važiuojam su TLK pažymom, kodėl privalom mokėti tokias sumas, suprasčiau jeigu tai būtų skirta tik privatininkams.
Atsakyti
man irgi atrodo labai neteisinga toks pabrangimas blink.gif ar negali buti cia noras pasipelnyti paskutine vasara, nes mes pernai kai buvom, sesutes kalbejo, kad zada per artimiausius metus renovuoti visus kambarius g.gif ir nerenovuotu neva nebeturetu buti
Atsakyti
QUOTE(Džinka @ 2014 05 20, 07:59)
Ačiū  4u.gif
Papildyta:
Skambinau vakar - perspėjo, kad renovuotų kambarių kainos keičiasi nuo birželio 1d. Kaip kažkas minėjo, mokestis vienam žmogui (paaugliui) - 11 lt/ para  unsure.gif Pernai buvo 5 lt....

Niekada nebuvo minima "žmogui", o tiesiog priemoka už kambarį 10 Lt. Nenormalu, kad būtų daugiau, nei dvigubai paprangę, 22 Lt už kambarį, juo labiau, kad renovuotų dabar daug, visas 2 korpusas ir dar ketvirtame kažkiek. Jei tikrai taip, manau, reiktų pasidomėti kažkur, gal mokesčių inspekcijoje, ar tai legalu. Nes vargu, ar apart televizoriaus, pridėta dar kažkokių super duper pagerinimų, kad tokia priemoka galėtų būti.

Atsakyti
QUOTE(Devintame danguje @ 2014 05 20, 09:09)
Įdomu kur galima skūstis dėl tokio ženklaus pabrangimo (daugiau negu dvigubai). Nes važiuojam su TLK pažymom, kodėl privalom mokėti tokias sumas, suprasčiau jeigu tai būtų skirta tik privatininkams.

Mokėti jūs neprivalot. Gyvenat nerenovuotam kambaryje ir nemokat nei cento.
Atsakyti
Labas visoms,

Kita savaitele ir mes vaziuosime i sia sanatorija.
Va kilo klausimu pora (nepykit jei tai jau buvo apkalbeta, temos tikrai visos neskaiciau), as vaziuosiu su savo 3 metu dukryte ir kartu pasiimsiu 10men sunu (jam sanatorija nepriklauso). Pasiskambinus sake, kad uz ji papildomai moket nereikia. Klausimas dabar kilo, o kaip ten tuose nerenovuotuose kambariuose su vieta, jauciu lovos tai bus tik dvi siauros, ar tilptu ten koki manieza pasistatyti, o gal duoda lovyte esant reikalui?
Kitas klausimas, ar imanoma, kad vyras atvaziuotu porai dienu? Jis galetu ir ant pripuciamo ciuzinio miegot, tik ar vienos kambary uztenkamai? Nes as ju svetainej paziurejau renovuotu kambariu nuotraukas, tai vietos nera, jauciu nerenovuoti tikrai didesni turbut nebus, ane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxevuxx @ 2014 05 20, 14:16)
Labas visoms,

Kita savaitele ir mes vaziuosime i sia sanatorija.
Va kilo klausimu pora (nepykit jei tai jau buvo apkalbeta, temos tikrai visos neskaiciau), as vaziuosiu su savo 3 metu dukryte ir kartu pasiimsiu 10men sunu (jam sanatorija nepriklauso). Pasiskambinus sake, kad uz ji papildomai moket nereikia. Klausimas dabar kilo, o kaip ten tuose nerenovuotuose kambariuose su vieta, jauciu lovos tai bus tik dvi siauros, ar tilptu ten koki manieza pasistatyti, o gal duoda lovyte esant reikalui?
Kitas klausimas, ar imanoma, kad vyras atvaziuotu porai dienu? Jis galetu ir ant pripuciamo ciuzinio miegot, tik ar vienos kambary uztenkamai? Nes as ju svetainej paziurejau renovuotu kambariu nuotraukas, tai vietos nera, jauciu nerenovuoti tikrai didesni turbut nebus, ane? g.gif

Gausite dvivietį nerenovuotą kambarį. Jei už sūnų nereikia mokėti ( gal kad iki metų g.gif ) tai lovelės negausite. Vežkitės savo maniežą. Įsivaizduoju kad vietos tada tikrai labai mažai bus. Vyras gali pabūti tik teks susimokėti. Nežinau ar tas mokestis pasikeitė. Iki šiol buvo 15 lt už parą. Tik įdomu ar bus dviviečiame kambaryje tiek vietos.
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2014 05 20, 12:00)
Mokėti jūs neprivalot. Gyvenat nerenovuotam kambaryje ir nemokat nei cento.


zinoma, neprivalo, tik va vaziuoti su astma i pelesiais apejusi ir priplekusi kambari cia prilygsta vaiko nuodijimui. Nezinau kaip kituose nerenovuotose, bet mes pernai viena para butent tokiame kambaryje praleidom.
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 05 20, 14:44)
zinoma, neprivalo, tik va vaziuoti su astma i pelesiais apejusi ir priplekusi kambari cia prilygsta vaiko nuodijimui. Nezinau kaip kituose nerenovuotose, bet mes pernai viena para butent tokiame kambaryje praleidom.

O nieko dėl to nesakėte gydytojui? Nebandėte kviesti visuomeninio sveikatos centro darbuotojų?
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 20, 14:47)
O nieko dėl to nesakėte gydytojui? Nebandėte kviesti visuomeninio sveikatos centro darbuotojų?


paskirta gydytoja pati mums pasake, kad mes negalime gyventi tokiuose kambariuose ir patare ka daryti toliau (rasyti prasyma, kad tik atsilaisvinus renovuotam kambariui ji paskirtu mums). Kadangi buvo visi renovuoti uzimti, nelieka kitos iseitis kaip buti ten, kur paskiria. Gydytoja tik prirase pastaba sesutei, kad atnestu svaria sintetine patalyne. Bet ir su ja man miegant jautesi visur pelesio kvapas nuo senu lovos ciuziniu. labai dziaugiuosi tuo, kad kitos dienos ryta mus perkele is to kambario, nes man verkti norejosi ji pamacius. Nesu as ispindejus boba, kaime augus, visko macius ir uoscius smile.gif bet tokios salygos, kurios yra skiriamos ligoniukams, mane gerokai pritrenke. Tai buvo gera iseitis imti renovuota kambari, bet jeigu kainos dabar sitiek sukilo, ka daryti tiems, kurie neisgali susimoketi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 20 gegužės 2014 - 13:58
QUOTE(Zirzė @ 2014 05 20, 14:57)
paskirta gydytoja pati mums pasake, kad mes negalime gyventi tokiuose kambariuose ir patare ka daryti toliau (rasyti prasyma, kad tik atsilaisvinus renovuotam kambariui ji paskirtu mums). Kadangi buvo visi renovuoti uzimti, nelieka kitos iseitis kaip buti ten, kur paskiria. Gydytoja tik prirase pastaba sesutei, kad atnestu svaria sintetine patalyne. Bet ir su ja man miegant jautesi visur pelesio kvapas nuo senu lovos ciuziniu. labai dziaugiuosi tuo, kad kitos dienos ryta mus perkele is to kambario, nes man verkti norejosi ji pamacius. Nesu as ispindejus boba, kaime augus, visko macius ir uoscius smile.gif bet tokios salygos, kurios yra skiriamos ligoniukams,  mane gerokai pritrenke. Tai buvo gera iseitis imti renovuota kambari, bet jeigu kainos dabar sitiek sukilo, ka daryti tiems, kurie neisgali susimoketi  doh.gif

Tai ir aš dabar galvoju ką man reikės daryti jei gausim kambarį su pelėsiu g.gif . Renovuotui tiek pinigų neturime. Teks kviesti VSC darbuotojus. Tegul žiūri kokios salygos gyvenimui.
Bet gauna iš TLK už pargyvenimą ir dar tiek daug sugalvojo užsidirbti papildomai.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 20, 14:42)
Gausite dvivietį nerenovuotą kambarį. Jei už sūnų nereikia mokėti ( gal kad iki metų g.gif ) tai lovelės negausite. Vežkitės savo maniežą. Įsivaizduoju kad vietos tada tikrai labai mažai bus. Vyras gali pabūti tik teks susimokėti. Nežinau ar tas mokestis pasikeitė. Iki šiol buvo 15 lt už parą. Tik įdomu ar bus dviviečiame kambaryje tiek vietos.

Aciu uz info.

Dar klausimas, o puodukai ar pan dalyku kambary buna? Na jei galima savo virduliuka tureti uz papildoma mokesti, tai puodelius irgi savo reik tureti, ar ten buna?
Atsiprasau jei kvaili klausimai, bet niekad nebuvus sanatorijoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 20, 15:02)
Tai ir aš dabar galvoju ką man reikės daryti jei gausim kambarį su pelėsiu g.gif . Renovuotui tiek pinigų neturime. Teks kviesti VSC darbuotojus. Tegul žiūri kokios salygos gyvenimui.
  Bet gauna iš TLK už pargyvenimą ir dar tiek daug sugalvojo užsidirbti papildomai.



labai pritariu. Jeigu gautumete 3 korpuse kambary, ten jie sviesesni, ne tokie dregni ir siek tiek geriau atrodantys, nei 4 korpuse.
Papildyta:
QUOTE(xxevuxx @ 2014 05 20, 15:08)
Aciu uz info.

Dar klausimas, o puodukai ar pan dalyku kambary buna? Na jei galima savo virduliuka tureti uz papildoma mokesti, tai puodelius irgi savo reik tureti, ar ten buna?
Atsiprasau jei kvaili klausimai, bet niekad nebuvus sanatorijoj ax.gif


nebuna, nors ju psl rasoma, kad yra puodukai saukstukai dviems asmenims, bet mes pirkomes senukuose, pasitikejau informacija, o nuvaziave radom spyga lotuliukas.gif
Atsakyti