Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(agne_ja @ 2014 05 12, 14:11)
Užsirašiau gegužės 26 d. Tik deje renovuotų kambarių nerezervuoja g.gif
Bandysim per 2 savaites dokumentus susitvarkyti ax.gif

Mes irgi norėjome rezervuotis, bet sakė nerezervuoja. Galiausiai pasiryžom gyventi nerenovuotame smile.gif O gal dar ir apsigalvosime, jei gausim kokį baisuoklį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Būtybė* @ 2014 05 13, 18:17)
Mes irgi norėjome rezervuotis, bet sakė nerezervuoja. Galiausiai pasiryžom gyventi nerenovuotame smile.gif O gal dar ir apsigalvosime, jei gausim kokį baisuoklį biggrin.gif

Aš irgi pradėjau mastyti apie nerenovuotą kambarį. Nes šiandien kai paskambinau registruotis kambariui, pasakė, kad gali būti nuo birželio mėn. bus jau po 10 žmogui. Tai paskaičiavau kad mums visas 40 lt parai išeis.Labai jau brangu. Teks imti paprastą jeigu jie tai patvirtins.
Atsakyti
QUOTE(Būtybė* @ 2014 05 13, 17:17)
Mes irgi norėjome rezervuotis, bet sakė nerezervuoja. Galiausiai pasiryžom gyventi nerenovuotame smile.gif O gal dar ir apsigalvosime, jei gausim kokį baisuoklį biggrin.gif

tiek tame kambary ir tebusit, tik atsiprausti ir permiegoti smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Ir mes pirmąkart į Gintarą važiuosim smile.gif , klausimėlį turiu. Sanatorija priklauso sūnui 7m., bet kartu imčiau 1.5m. dukrytę sveikatinimui, nes daznai sirguliuoja. vienai sunku su dviem vaikais, imtume lelytei prižiūrėt močiutę. Ar toks variantas imanomas? už ką mokėt reiktų? Kai praeisim pirminę reabil., skambinsiu į Gintarą ir dar pasiklausinėsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jur_gi @ 2014 05 15, 15:14)
Sveikos. Ir mes pirmąkart į Gintarą važiuosim smile.gif , klausimėlį turiu. Sanatorija priklauso sūnui 7m., bet kartu imčiau 1.5m. dukrytę sveikatinimui, nes daznai sirguliuoja. vienai sunku su dviem vaikais, imtume lelytei prižiūrėt močiutę. Ar toks variantas imanomas? už ką mokėt reiktų? Kai praeisim pirminę reabil., skambinsiu į Gintarą ir dar pasiklausinėsiu ax.gif

Jeigu leis jums tiek žmonių papildomai laikyti, tai už vaiką ir močiutę teks susimokėti po 15 lt parai už kiekvieną. O jei dar procedūras norėsite mergaitai pirkti, tai labai brangiai išeis.
Bet čia jau geriau į registratūrą iškarto skambinkite teirautis kiek žmonių dar galite pasiimti. g.gif
Kodėl sunku su dviem. Sūnus didelis. Nebent pats nevaikšto. O jei tik kokie bronchitai, taigi vienas jau gali po procedūras vaikščioti. Arba užteks parodyti. Aš važiuoju su trim keturmetėm ir nematau problemos. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minutėlė: 15 gegužės 2014 - 15:07
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 15, 14:47)
Jeigu leis jums tiek  žmonių papildomai laikyti, tai už vaiką ir močiutę teks susimokėti po 15 lt parai už kiekvieną.  O jei dar procedūras norėsite mergaitai pirkti, tai labai brangiai išeis.
  Bet čia jau geriau į registratūrą iškarto skambinkite teirautis  kiek žmonių dar galite pasiimti. g.gif
  Kodėl sunku su dviem. Sūnus didelis. Nebent pats nevaikšto. O jei tik kokie bronchitai, taigi vienas jau gali po procedūras vaikščioti. Arba užteks parodyti. Aš važiuoju su trim keturmetėm ir nematau problemos. schmoll.gif

Na i sanatorija vaziuoja ne tik nevaikstantys ir su bronchitais, ir begales kitu ligu kai vaiko vieno paleisti negali. Bet jei mazoji mergyte kelialapio negauna i viena kita procedura mama tikrai spes su dviem vaikais
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2014 05 15, 22:36)
Na i sanatorija vaziuoja ne tik nevaikstantys ir su bronchitais, ir begales kitu ligu kai vaiko vieno paleisti negali. Bet jei mazoji mergyte kelialapio negauna i viena kita procedura mama tikrai spes su dviem vaikais

Na nevaikštantys aš turėjau galvoje tokį vaiką, kurio visiškai negali vieno palikti. Bet jei gali nuvesti iki kokios procedūros ir jis ten vienas gali dalyvauti ( pvz. Halo kamera, mankšta. Gal yra ir daugiau tokių procedūrų su kitom ligom), tai ten vistiek vieni vaikai būna ( aš kalbu apie vaikščiojančius).
Na bet kokiu atveju su dviem savo vaikais tikrai galima susitvarkyti. Kitas dalykas nebent močiutė nori paatostogauti kartu Palangoje. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, norėjau paklausti ar sanatoriją t.y Gintarą ar Saulutę paskiria gydytojas ar mes galime patys rinktis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2014 05 16, 12:46)
Sveikos, norėjau paklausti ar sanatoriją t.y Gintarą ar Saulutę paskiria gydytojas ar mes galime patys rinktis? ax.gif


Galit patys rinktis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 16, 08:50)
Na nevaikštantys aš turėjau galvoje tokį vaiką, kurio visiškai negali vieno palikti. Bet jei gali nuvesti iki kokios procedūros ir jis ten vienas gali dalyvauti ( pvz. Halo kamera, mankšta. Gal yra ir daugiau tokių procedūrų su kitom ligom), tai ten vistiek vieni vaikai būna ( aš kalbu apie vaikščiojančius).
  Na bet kokiu atveju su dviem savo vaikais tikrai galima susitvarkyti. Kitas dalykas nebent močiutė nori paatostogauti kartu Palangoje. smile.gif

Taip, variantas šis, močiutė prisidengusi anūkais paatostogaut užsimanė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jur_gi @ 2014 05 16, 15:54)
Taip, variantas šis, močiutė prisidengusi anūkais paatostogaut užsimanė biggrin.gif

Jeigu jūs čia su pašaipa, tai tikrai be reikalo. Kadangi procedūros vyksta iki pietų tiktai, tai jau po pietų tikrai atostogos tenais gaunasi : maistas paruoštas, kambarys sutvarkytas ( gerai ar blogai, kaip kam pasiseka), indai išplauti. Tai ko neatostogos. Aš čia rimtai. 4u.gif
Atsakyti
nezinau kaip mamos, mociutes, bet as pernai su savo vienu tiek privargau, kad eina sau doh.gif nuo 8 iki 2 viename skubejime, kad i priceduras spetumem, paskui va tik per vaiko miega pailsedavau, o paskui jis mane temdavosi zaisti i kiema lotuliukas.gif namuose tai kai nuosavas, duris pradarai ir vaikas lauke, pati ali savo reikalus tvarkyt, o cia visa diena turi is paskos jam vaiksciot, o jei dar kokie oziukai uzeina doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti