Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

Pasakiau daktarui, kad savaitgli vaziuosim namo, nors vienai dar iki ketvirtadienio buti, kad paruostu israsus, tai laaaabai nepatenkintas. Atseit ligonineje tai bunam kiek reikia, kas cia per poziuris mano i reabilitacija. Tai likau sokiruota. Pasakiau kad lieka tik po kelia mankstas, bioptrono lempas, tai sako israses buciau nauju proceduru. Bet is tikruju labai susalem, kambariuose be proto salta, vaikus migdau aprengtus, sloguoti pradejo abi, kosulys nuo atvaziavimo taip ir likes. Sako plauciai svarus, taip turi buti. Tai va ir nezinau pirmadieni einu i darba, o vaikai kaip ir nepasveike visumoj. Dregna cia, namie tai pasisildyciau nors kiek, o cia belieka prisirengti, bet ir tai jau nebepadeda. Na susilus orams tai tikrai cia visai smagu. Daugiau tai viskas tikrai labai patiko smile.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu dabartinės tvarkos, kai neberezervuoja vietų nuo birželio iki, berods, spalio g.gif Gal kas paaiškintų kaip viską tvarkotės ax.gif Tai gal dabar pereini visus gydytojus ir tada jau gaudai laisvą vietą, o jau gavus prašai šeimos gydytojo, kad sutvarkytų siuntimą? Kitu atveju, kaip suspėti apsilankyti pas visus gyd, juk vien pas reabilitologą bent porą savaičių reikia laukti kol pateksi, dar ir pirminę reabilitaciją skiria, tai vėl prisideda savaitė g.gif
Atsakyti
QUOTE(serena* @ 2014 05 08, 07:37)
Nelabai suprantu dabartinės tvarkos, kai neberezervuoja vietų nuo birželio iki, berods, spalio  g.gif Gal kas paaiškintų kaip viską tvarkotės  ax.gif  Tai gal dabar pereini visus gydytojus ir tada jau gaudai laisvą vietą, o jau gavus prašai šeimos gydytojo, kad sutvarkytų siuntimą? Kitu atveju,  kaip suspėti apsilankyti pas visus gyd, juk vien pas reabilitologą bent porą savaičių reikia laukti kol pateksi, dar ir pirminę reabilitaciją skiria, tai vėl prisideda savaitė  g.gif


Aš ir galvoju važiuoti į Gintarą, gegužės pab., ar birželio pradžioj, nes reikia darbe atostogų išsiprašyti smile.gif Galvoju, kad reikės skambintis į patį Gintarą ir teirautis, dabar žiūrėjau, tai rašo, kad vietų yra....gal yra gyvenančių renovuotuose kambariuose, kokia situacija, ar daug vaikų?

Mes pirminės reabilitacijos niekada neturėjom, niekas mums nesiūlė doh.gif
Atsakyti
Bet kaip įdomiai su kainom renovuotų kambarių g.gif . Savo internetiniame puslapyje jie rašo kad keturvietis kainuoja 10 LT, o šaindien paskambinau pasiteirauti, pasakė 20 lt. Kažkaip keistai. Kiek nori tiek ima.
Atsakyti
Man irgi įdomu kaip su kainom renovuotų kambarių... Mes šiandien važiuojame pas reabilitologus, į pačią sanatoriją dar neskambinom, galvoju biški laiką patempt, kai šiltesni orai bus, gi nelis aš taip tikiuosi visą mėnesį.
Kas žinote kiek laiko galioja reabilitologo išrašas? Vistiek dar pirminę reabilitaciją reikės praeiti.

O dėl to, kad šalta kambariuose, na to ir reikėjo tikėtis, pas mus namuose šiaip irgi šalta, miegam prisirengę...
Atsakyti
QUOTE(Būtybė* @ 2014 05 08, 11:39)
Man irgi įdomu kaip su kainom renovuotų kambarių... Mes šiandien važiuojame pas reabilitologus, į pačią sanatoriją dar neskambinom, galvoju biški laiką patempt, kai šiltesni orai bus, gi nelis aš taip tikiuosi visą mėnesį.
Kas žinote kiek laiko galioja reabilitologo išrašas? Vistiek dar pirminę reabilitaciją reikės praeiti.

O dėl to, kad šalta kambariuose, na to ir reikėjo tikėtis, pas mus namuose šiaip irgi šalta, miegam prisirengę...

Reabilitologo pažyma galioja tris mėn. Nes šiandien pati pasiėmiau siuntimą pas jį, tai gyd. klausiau.
Atsakyti
Merginos SOS 4u.gif
Gal kuri matėte ar žinote ( bendravote) kaip atrodo tie keturviečiai nerenovuoti kambariai? Nes mokėti labai brangiai išeina. Tai nežinau kaip dabar daryti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 08, 11:43)
Reabilitologo pažyma galioja tris mėn. Nes šiandien pati pasiėmiau siuntimą pas jį, tai gyd. klausiau.


ar tikrai tiek ilgai galioja? g.gif kazkaip abejoju, nes kiek pamenu, mums sake kad po reabitologo mes privalome isvaziuoti per 5 d.d.

logiskai pagalvojus,gi po reabilitacijos is karto ir siunciama i sanatorija, kitu atveju - kam ta reabilitacija smile.gif

tai patarciau pacio reabitologo perklausti kiek ta pazyma galioja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 05 08, 14:39)
ar tikrai tiek ilgai galioja? g.gif kazkaip abejoju, nes kiek pamenu, mums sake kad po reabitologo mes privalome isvaziuoti per 5 d.d.

logiskai pagalvojus,gi po reabilitacijos is karto ir siunciama i sanatorija, kitu atveju - kam ta reabilitacija smile.gif

tai patarciau pacio reabitologo perklausti kiek ta pazyma galioja g.gif

Na man taip šeimos gyd. sakė. O per 5 d.d reikia nuvykti turin TLK pažymą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_ja @ 2014 05 08, 08:41)
Aš ir galvoju važiuoti į Gintarą, gegužės pab., ar birželio pradžioj, nes reikia darbe atostogų išsiprašyti smile.gif Galvoju, kad reikės skambintis į patį Gintarą ir teirautis, dabar žiūrėjau, tai rašo, kad vietų yra....gal yra gyvenančių renovuotuose kambariuose, kokia situacija, ar daug vaikų?

Mes pirminės reabilitacijos niekada neturėjom, niekas mums nesiūlė doh.gif


Siaip sanatorija pilnutele, su renovuotais beda. Maciau siandien pora seimu stovejo koridoriuje ir lauke renovuotu kambariu, kuriu tiesiog nera.
Bet nuolat vyksta judejimas, kazkas isvaziuoja anksciau, kazkas suserga, todel jeigu siandien nera nereiskia, kad nebus rytoj.

QUOTE(Būtybė* @ 2014 05 08, 10:39)
Man irgi įdomu kaip su kainom renovuotų kambarių... Mes šiandien važiuojame pas reabilitologus, į pačią sanatoriją dar neskambinom, galvoju biški laiką patempt, kai šiltesni orai bus, gi nelis aš taip tikiuosi visą mėnesį.
Kas žinote kiek laiko galioja reabilitologo išrašas? Vistiek dar pirminę reabilitaciją reikės praeiti.

O dėl to, kad šalta kambariuose, na to ir reikėjo tikėtis, pas mus namuose šiaip irgi šalta, miegam prisirengę...

Lovos kaina 5 lt.kiek vietu kambarys tiek ir mokat.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 08, 14:51)
Na man taip šeimos gyd. sakė. O per 5 d.d reikia nuvykti turin TLK pažymą. g.gif


na gal ir taip g.gif
Atsakyti
Šiandien paklausiau reabilitologės kiek laiko galioja jos pažyma, sakė kad 5 dienas. g.gif Va ir suprask dabar...

Kaip orai pajūryje?

Minutėle, mes praeitais metais negavome renovuoto, tai 3 dienas kol jo laukėm, gyvenome 3-viečiame nerenovuotame. Na, nežinau iš 4 korpuso patys išsiprašėm, bet po to pasigailėjau, nes ten buvo erdvus didelis kambarys, o pačioje sanatorijoje gavome 3 korpuse, kambarys buvo ankštokas, spintoje (senovinė sienspintė tokia) nieko nepasidėsi išskyrus tik tašes, nes kažkokia riebaluota ir nešvari, aišku prie lovų yra spintelės, bet ten ne kažin kas telpa jose. Laikyt 18 d. tašėse rūbus būtų tekę, bet aišku norint čia mažas nepatogumas. Man labiausiai erdvės trūko, nes su dviem vaikais, vistiek to judesio kažkiek norisi, jei lietingesnė diena, negulės jie visą dieną lovoje. O šiaip apsipranti ir gerai, o 4-ame korpuse buvo toks saulėtas, šiltas kambarys... Erdvės daug.
Atsakyti