Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

Nuo geguzes 1 d. keiciasi maitinimo laikas. Bus atskirti paaugliai ir mamos su vaikais. Kol kas aiskaus amziaus suskirstymo dar nera, bet kas su vaikais iki 7 metu tai tikrai pusryciaus 08.30 val, pietaus 13.30 val, o vakariene islieka 18.30 val.
Esam cia jau ne pirma karta - maistas kaip visada tragedija, siandienos vakariene isvis buvo nesusipratimas. Kas eme plova, visi paliko paknaibytas lekstes. Negana to ir porcijos sumazejusios. Taigi mano akimis moketi 5 lt uz vakariene ie 5.5 lt uz pusrycius, tikrai neverta.
Tiesa kazkuria diena buvo virti skryliai (teslos gabaleliai su padaziuku), tai leksteje suskaiciavau lygiai 4 su puse vieneto.
Atsakyti
vasara dar buvo po 4lt pusryciai ir vakariene. Dabar jau pabrango, o porcijos ten tirkai mazokos
Atsakyti
Tai kaip suprantu priemoka uz renovuota kambari 20lt (jei mama su dviem vaikais). Dar 10,50Lt i diena jei pusrycius ir vakariene pirksi. Uz elektra 9Lt. Tai gaunasi 558Lt priemoka doh.gif
Atsakyti
as ateinanti karta pusryciu tikrai neimsiu, mano vaikas ir as kosiu nevalgom. O pusryciams tik ta ir duoda.
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 04 30, 14:13)
as ateinanti karta pusryciu tikrai neimsiu, mano vaikas ir as kosiu nevalgom. O pusryciams tik ta ir duoda.

Nu jo, uz tuos pinigus geriau parduotuvej kokiu salotu ir bandeliu nusipirkt, zymei skaniau, saldytuvai yra tai bedos ner
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 04 30, 13:52)
Tai kaip suprantu priemoka uz renovuota kambari 20lt (jei mama su dviem vaikais). Dar 10,50Lt i diena jei pusrycius ir vakariene pirksi. Uz elektra 9Lt. Tai gaunasi 558Lt priemoka  doh.gif

Uz elektra tai niekas neprase. Jeigu su vaikais ir norit imti maitinima tai brangokai iseina.

QUOTE(Zirzė @ 2014 04 30, 14:13)
as ateinanti karta pusryciu tikrai neimsiu, mano vaikas ir as kosiu nevalgom. O pusryciams tik ta ir duoda.

Kad uz tokia suma cia nei pusryciu nei vakarienes neapsimoka valgyti. Tikrai kaip kazkas rase, yra saldytuvai, taip kad galima nusipirkti ir varskytes ir kokio geriamo jogurto ar pan. kas bus skaniau ir sveikiau nei pvz vakarykstis plovas is neaisku kokiu atlieku - nes mesos buvo visokios: ir keptos ir virtos, ir ciut pavoliotos, ir sauso kumpio.
Atsakyti
Oho negi viskas taip prastai? g.gif nei preitais nei uzpreitais metais neissipirkinejau nei pusryciu nei vakarienes. Nusiperki jogurto, sausu pusryciu dar kazko ir liuks. Labai pasiteisines reikalas tai sumustiniu keptuvas. Joje ir kiausini galima issikept ir sumustini tiek su desryte tiek su nutela tongue.gif
Nera padeties be iseities. Maxima netoli o ir prasivaiksciojimai tik i nauda.
Man idomu kaip su ta nauja tvarka nera taip kad gauni siutima o vietos nera?
Ar tikrai pabrango priemoka uz renovuota kambari? g.gif
Man kazkaip svarbiau kad proceduru kokybe neblogetu nei maistas ax.gif
Atsakyti
As su dviem vaikasi imiau trivieti kambari todel para 15 litu. Proceduros bent jau mums tikrai normalios. Del maisto nera cia jau taip blogai, juk galima buvo rinktis kazka vuetoj plovo, as tai nedarau tragedijos, nusiperkam kazko maxej, o sau tikrai nepirkau ir nepirksiu papildomai vietoj. Tiek kad man abieju dienos skiriasi, viena gavo 18 dienu, kita 22. Tai jei liksim ilgiau tikiuosi nieko nebus kad ir kita dar kartu, nepaleisiu vienos namo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(feju feja @ 2014 05 01, 19:11)
As su dviem vaikasi imiau trivieti kambari todel para 15 litu. Proceduros bent jau mums tikrai normalios. Del maisto nera cia jau taip blogai, juk galima buvo rinktis kazka vuetoj plovo, as tai nedarau tragedijos, nusiperkam kazko maxej, o sau tikrai nepirkau ir nepirksiu papildomai vietoj. Tiek kad man abieju dienos skiriasi, viena gavo 18 dienu, kita 22. Tai jei liksim ilgiau tikiuosi nieko nebus kad ir kita dar kartu, nepaleisiu vienos namo  smile.gif

O jus bandet kada paragavus paprasyti, kad pakeistu i kita patiekala? biggrin.gif Jeigu jau pasiemei plova tai ji ir valgai.
Mes lygiai taip pat perkam toj pacioj Maximoj. Kalbejau dar su dviem mamom tai jos irgi sake, kad pasikeites maistas, porcijos sumazeje ir tt. Bet gal kitiems ir atvirksciai atrodo.
Is tiesu svarbiausia, kad yra proceduros, o visa kita isgyvensim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(feju feja @ 2014 05 01, 20:11)
As su dviem vaikasi imiau trivieti kambari todel para 15 litu. Proceduros bent jau mums tikrai normalios. Del maisto nera cia jau taip blogai, juk galima buvo rinktis kazka vuetoj plovo, as tai nedarau tragedijos, nusiperkam kazko maxej, o sau tikrai nepirkau ir nepirksiu papildomai vietoj. Tiek kad man abieju dienos skiriasi, viena gavo 18 dienu, kita 22. Tai jei liksim ilgiau tikiuosi nieko nebus kad ir kita dar kartu, nepaleisiu vienos namo  smile.gif

Už kitą susimokėsite tas papildomas dienas ir niekas neišmes.
Bet kaip keistai tas mokestis už renovuotą kambarį. Mes praeitais metais ėmėme keturvietį. O buvau su trim vaikais. Tai kadangi norėjome su virtuvėle ( teisingiau pasakius, be virtuvėlės tuo metu nebuvo), mokėjome po 20 lt už parą. Jei būtume paprastą renovuotą ėmę, tai būtų 10 lt. Įdomu tada kiek šiais metais reikės mokėti su trim vaikais nuvažiavus. Įdomiai gaunasi. g.gif . Jie iš ligonių kasų jau gauna už pragyvenimą siunčiamų ligonių. Tik dasimoki už renovuotą kambarį, o ne už renovuoto kambario lovas doh.gif . Todėl nelogiškas su dviem vaikais ir lydinčiu asmeniu imti tik dvivietį kambarį.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 05 02, 08:31)
Už kitą susimokėsite tas papildomas dienas ir niekas neišmes.
  Bet kaip keistai tas mokestis už renovuotą kambarį. Mes praeitais metais ėmėme keturvietį. O buvau su trim vaikais. Tai kadangi norėjome su virtuvėle ( teisingiau pasakius, be virtuvėlės tuo metu nebuvo), mokėjome  po 20 lt už parą. Jei būtume paprastą renovuotą ėmę, tai būtų 10 lt.  Įdomu tada kiek  šiais metais reikės mokėti su trim vaikais nuvažiavus. Įdomiai gaunasi. g.gif . Jie iš ligonių kasų jau gauna už pragyvenimą siunčiamų ligonių. Tik dasimoki už renovuotą kambarį, o ne už renovuoto kambario lovas doh.gif . Todėl nelogiškas su dviem vaikais  ir lydinčiu asmeniu imti tik dvivietį kambarį.

Gal zinok kiek reiketu moketi? Cia uz maitinima ar uz gyvenima butu? Uz kambari tai mokejau uz 3 zmones po 5 litus ir eme uz visa ilgiausia laikotarpi uz visus 3. Tai po 5 litus uz ja jau paeme. Idomu jei neisbusiu 5 paru grazintu pinigus?
Del maisto tai jo, aisku nepakeis paragavus, bet ir tie patys blynai buna ne kokie kartais ir pan. Stengiuosi i viska ziureti optimistiskiau. Pirma karta mes cia tai negaliu lyginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(feju feja @ 2014 05 02, 17:44)
Gal zinok kiek reiketu moketi? Cia uz maitinima ar uz gyvenima butu? Uz kambari tai mokejau uz 3 zmones po 5 litus ir eme uz visa ilgiausia laikotarpi uz visus 3. Tai po 5 litus uz ja jau paeme. Idomu jei neisbusiu 5 paru grazintu pinigus?
Del maisto tai jo, aisku nepakeis paragavus, bet ir tie patys blynai buna ne kokie kartais ir pan. Stengiuosi i viska ziureti optimistiskiau. Pirma karta mes cia tai negaliu lyginti  smile.gif

Kiek mokėti reikia paieškoti jų puslapyje
My Webpage.
Jei neišbūsite viso lako, tai už renovuoto kambario sumokėtus pinigus gražins už tas deinas kur neišbūsite. Bet jūs dar pažiūrėkite kaip jums ten su procedūrom. Kartais sudeda visas pradžioje. O pabaigoje lieka viena ar dvi. Tai jūs gal praeisite visas procedūras per tas 18 dienų.
Atsakyti