Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

Mes eidavom i inhaliacijas, purvo aplikacijas ne savo laiku - paprasydavom jei budavo laisvu vietu priimdavo. Su vienu vaiku paprasciau, bet man kai su dviem tai nors persiplesk, viena nuvedu ir su kita begu i kita korpusa kad nepaveluot i procedura.

Del maisto tai tikrai nevarykit D i medi. Ne viska maniskes megsta o ir as isranki kaikam esu. Bet gali bulves su darzovem suvalgyt jei mesa nepatinka. Vaikui irgi reikia paaiskinti kad visko negali tureti, tvarka yra tvarka. Arba jei labai didele problema visada galima pasiziureti meniu is anksto ir atejus i valgykla anksciau pasiimti norimus patiekalus i kambari.
Mum pernai kai teko KMUK paguleti tai Gintaro valgykla galim restoranu vadinti. Ligoninej praktiskai nieko valgomo nebuvo doh.gif isskyrus arbata ir bandeles su jogurtuku. Jei sugeba 2metu vaikui iskept zuvies kotletus su kaulais doh.gif Gerai kad namai netoli ir buvo kas parupina maisto.
Atsakyti
QUOTE(Dropke @ 2014 04 24, 08:55)
Kiek zmoniu tiek nuomoniu smile.gif as paskaiciusi foruma susidariau nuomone, kad maistas superinis, kaskart pasirinkimo galimybe ir pan, bet kai nuo pirmos dienos su nusivylimu dukra buvo, nes prie stalo vaikas gaudavo skanesni kasni, musu skoniu, tai buvo labai liudna.

Nežinau, ką jūs čia skaitėte, kad susidarėte įspūdį, kad maistas superinis ax.gif Visokių nuomonių buvo išsakoma, bet sumoje aiškus vaizdas - valgyklinis maistas, iš kurio nereikia per daug tikėtis.

Pakartoti tai neteko girdėti, kad siųlytų, gal paskutiniai pasilikę valgykloje, tai likus maisto, logiška būtų pasiūlyt, nes ko nesuvalgo, juk išmetama, o maisto vis tiek lieka.
Atsakyti
Man paciai pernai siule vakarienei berods kazka kai daug neatejusiu buvo ir atliko.
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 04 24, 09:13)
Mes eidavom i inhaliacijas, purvo aplikacijas ne savo laiku - paprasydavom jei budavo laisvu vietu priimdavo. Su vienu vaiku paprasciau, bet man kai su dviem tai nors persiplesk, viena nuvedu ir su kita begu i kita korpusa kad nepaveluot i procedura.

Del maisto tai tikrai nevarykit D i medi. Ne viska maniskes megsta o ir as isranki kaikam esu. Bet gali bulves su darzovem suvalgyt jei mesa nepatinka. Vaikui irgi reikia paaiskinti kad visko negali tureti, tvarka yra tvarka. Arba jei labai didele problema visada galima pasiziureti meniu is anksto ir atejus i valgykla anksciau pasiimti norimus patiekalus i kambari.
Mum pernai kai teko KMUK paguleti tai Gintaro valgykla galim restoranu vadinti. Ligoninej praktiskai nieko valgomo nebuvo  doh.gif  isskyrus arbata ir bandeles su jogurtuku. Jei sugeba 2metu vaikui iskept zuvies kotletus su kaulais  doh.gif Gerai kad namai netoli ir buvo kas parupina maisto.

imdavau i kambari ir bedos nemaciau, visada pasirinkdavom, o moterys ten kur deda maista labai malonios, ir uogienes ant blynu nepagailedavo thumbup.gif
Atsakyti
Na del pasirinkimo tai tikrai priestarauju, nezinau kaip buvo, nes mes pirmakart, bet tikrai ne kaskart galima riktis, kad ir siryt, manu kose ir viskas, jokiu kitokiu patiekalu.. bet kadangi manu kose megstam, tai prikibt nelabai galiu biggrin.gif tik vat buvo kas nemegsta, tai tiesiog isvis neeme.. per velykas mes pusryciaut ejom, tai bubo gal kokie 10 zmoniu,porciju atlikusiu n, bet niekas papildomai negavo.. smile.gif bet kadangi nesipirkau sau, tai cia jau kad nedave tai menkas nuostolis smile.gif na nebesigincykim, kas kaip prates, kam tinka kam ne, apskritai sanatorija man lb patiko, ir proceduros sudeliotos gerai, iki pietu, o popiet laisvos, visur tvarkinga, sesutes malonios, su kai kuriom aisku prireike laiko, bet susidraugavom, tad viskas ten gerai smile.gif o maistas valgomas tikrai, tik per 3 savaites nusibosta smile.gif bet liko mum tik dvi dienos, laikas neprailgo, anaiptol, prabrgo labai greit smile.gif pailsejom, pabuvom smile.gif
Atsakyti
Beje, tikrai mamytes skundziasi, kad su dviem vaikais sunku sulakstyt, bet nepriima anksciau, kad normaliau susideliot.. gal kai kuriose procedurose ir eina, bet pvz inhaliacijoj teko ne karta matyti kaip isvaro, nes atejo pusvalandziu anksciau.. o gal tiesiog viskas buna uzimta.. gerai kad man tik viena, tai visur puikiai spejam smile.gif jei butu du, tai nezinau.. reiktu kokia mociute, ar teti kartu veztis, nezinau.. juolab jei proceduros visai kituose korpusuose..
Atsakyti
labai knieti patikrinti ar tikrai viskas pasikeite smile.gif lauksiu vasaros pabaigos, kada vel vaziuosime i sanatorija smile.gif tikiuosi vieta gausim biggrin.gif

O del anksciau priemimo i proceduras - tai gal viskas uzimta ir nepriima? mums irgi ne visada pavykdavo anksciau pakliuti, tiesiog mandagiai uzklausdavom ar yra galimybe anksciau. Jei budavo -priimdavo, ne tai ne -laukdavom savo laiko smile.gif

dar , del proceduru laiko ir nespejimo, tai kai registravo proceduras, ten manes pamenu klause ar geri tokie laikai, atizvelge ir i pietu miego laika, tai gal galima paprasyti kad tarpelius paliktu kai yra du vaikuciai, kad spetumet visur smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 24 balandžio 2014 - 11:19
QUOTE(Dropke @ 2014 04 24, 12:12)
Beje, tikrai mamytes skundziasi, kad su dviem vaikais sunku sulakstyt, bet nepriima anksciau, kad normaliau susideliot.. gal kai kuriose procedurose ir eina, bet pvz inhaliacijoj teko ne karta matyti kaip isvaro, nes atejo pusvalandziu anksciau.. o gal tiesiog viskas buna uzimta.. gerai kad man tik viena, tai visur puikiai spejam smile.gif jei butu du, tai nezinau.. reiktu kokia mociute, ar teti kartu veztis, nezinau.. juolab jei proceduros visai kituose korpusuose..

Ačiū kad perspėjote dėl procedūrų. Praeitą kartą kai buvome, tai procedūros buvo suderintos. O kitur priimdavo ir ne savo laiku. Tada buvo dviese su trim vaikais. O šiais metais vyksiu viena su trim. Tai reiks prašyti kad bent laiką paderintų.
Ir dar gal kuri susidūrėte. Jei važiuojate ne su vienu vaiku. Ir sanatorijoje suserga vienas vaikas ( iki 4 metukų). Kaip jūs darote. Nes aš labiausiai bijau jeigu susirgs viena. Kaip reikės tas dvi po procedūras vedžioti, o vieną palikti. Juo labiau kad ten jeigu serga, tai vemia ar viduriuoja. Ir baisu tokį vaiką vieną palikti.
Atsakyti
Dar siandien nugirdau mamyciu pokalbi, irgi kalbejosi apie tai, kad vaikai nevalgo nieko beveik valgykloj, bet, sako, as ir neverciu, kai maistas nera skanus, tai ir per prievarta neikisi.. taigi, ne mano vienos nuomone tokia.. dar kalbejo, kad visi pokyciai del pasikeitusio direktoriaus, kazkoks naujas.. sake visur viska labai tikrina. Pradzioj nelabai supratau kame esme, bet viena pirmuju musu proceduru buvo parafino aplikacijos, budavo pusvalandzio tarpas iki ir po ju, nei kur iseit, o atlikus anksciau galima valandai iseiti kur smile.gif o maciau kad pries mus buna laisva, tai paklausiau ar galetumem anksciau ateiti, tepasake kad negalima, nes "valdzia labai pyksta jei ne savo laiku ateini", taip supratau, kad gal jas ten net tikrina., bet kadangi bubom tik 3 kartus, nes netiko mums, tai daugiau nebereikejo eiti ir laukti smile.gif ir dar drusku kambary irgi sesute kazkaip buvo issireiskusi, kad jinai turi viska suziureti, nes jei ateis patikrinti valdzia, tai jai klius.. itariu uztat viskas taip ir yra, nes sugrieztinta..
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2014 04 24, 10:18)
Pakartoti tai neteko girdėti, kad siųlytų, gal paskutiniai pasilikę valgykloje, tai likus maisto, logiška būtų pasiūlyt, nes ko nesuvalgo, juk išmetama, o maisto vis tiek lieka.

mes kai valgydavome ilgai, man kelis kartus yra pasiūlę vakarienės 4u.gif
QUOTE(Zirzė @ 2014 04 24, 12:16)
O del anksciau priemimo i proceduras - tai gal viskas uzimta ir nepriima? mums irgi ne visada pavykdavo anksciau pakliuti, tiesiog mandagiai uzklausdavom ar yra galimybe anksciau. Jei budavo -priimdavo, ne tai ne -laukdavom savo laiko smile.gif

dar , del proceduru laiko ir nespejimo, tai kai registravo proceduras, ten manes pamenu klause ar geri tokie laikai, atizvelge ir i pietu miego laika, tai gal galima paprasyti kad tarpelius paliktu kai yra du vaikuciai, kad spetumet visur smile.gif

jeigu važiuojate ne su vienu vaiku, gavusios knygutes iš kart žiūrėkite laikus. Nes mums tos pačios procedūros o skirtingi laikai buvo. Iš pradžių kai kurios sesutės priėmė ne savu laiku, o po pusantros savaitės pasakė, eiti savu laiku doh.gif Nes yra pasikeitusi registratorė, kuri nesuderina laiku, kiek domėjausi, tai daug sesučių tą patį sakė. Kad ankstesnė registratorė suderindavo laikus su ne vienu vaiku atvažiavusioms mamytėms wink.gif
Atsakyti
Na passisakysiu ir as smile.gif Rytoj bus savaite kai esam cia, atvaziave esam pirma karta. Irgi cia daug domejausi, skaiciau, bet aisku viska turi pats pamatyti. Tai zinoma registratore pasake kad nera renovuotu kambariu laisvu (nuvaziavom penkta vakaro), o kai ryte nuejau astunta valanda vyriausioji registratore sako taigi yra antram korpuse ir dave. Tai pasimete ta registratore kuri is vakaro sake NETURIU. Turbut lauke gal ko nors. Daugiau viskuo esu labai patenkinta, esu su dviem mergaitem iki triju metu, tai gauna ir priespiecius, lakstymo su dviem netruksta bet izvelgiu ir geru dalyku, iki pietu pasiprocedurinam, pamiegam ir laisvos, juk nereikia nei namu tvarkymu nei valgio ruosa rupintis thumbup.gif Maistas nera restoraninis, bet tikrai negaliu labai jau skustis. Juk ne namai. Zodziu esu patenkinta viskuo isskyrus pirma naktim, kuria praleidom kevirtam korpuse nekokiam kambary. Ir kai perkele i antra korpusa supratau kad is ketvirto ir i proceduras lakstyti su dviem mazem butu buve zyyymiai sudetingiau. Na aisku buciau tik kad sutaupiusi virs triju simtu, bet niekis, daugiau tikrai viskas super thumbup.gif
Atsakyti
O kodel tiek brangiai? pernai mokejau 10lt/diena g.gif
Atsakyti