Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(Minutėlė @ 2014 04 22, 18:08)
Mums praeitais metais buvo rezervavę renovuotą. Tačiau tada skambinau tris kartus tikslintis dėl rezervacijos.


taip, cia matyt taip buna laimingiausiems smile.gif kai buvau sanatorijoje, kalbejausi su mama, kuriai irgi pavyko rezervuotis renovuota smile.gif bet sake jis jai nepatiko, kadangi buvo IV korpuse gale, ten labai dregna ir tamsu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 04 22, 18:25)
taip, cia matyt taip buna laimingiausiems smile.gif kai buvau sanatorijoje, kalbejausi su mama, kuriai irgi pavyko rezervuotis renovuota smile.gif bet sake jis jai nepatiko, kadangi buvo IV korpuse gale, ten labai dregna ir tamsu smile.gif

Mes taip pat buvome IV korpuse. Ir man ten labai patiko. Labai ramu buvo. Šiais metais prašysiu ten pat, jei tik bus vietų.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 04 22, 17:08)
Mums praeitais metais buvo rezervavę renovuotą. Tačiau tada skambinau tris kartus tikslintis dėl rezervacijos.

Mes irgi buvom rezervave renovuota. Kai registravomes, jau buvo paskirtas kambarys.
Atsakyti
perskaičiau porą temų atgal ir nusprendžiau, kad neprašysiu renovuoto. Pirmiausia pasižiūrėsiu ką gausime, o tada bus matyt.

Geriau aš tuos beveik 200 Lt vaiko pramogom išleisiu, o gal ką skanesnio išeisim į miestą pavalgyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julina: 23 balandžio 2014 - 11:27
QUOTE(julina @ 2014 04 23, 12:27)
perskaičiau porą temų atgal ir nusprendžiau, kad neprašysiu renovuoto. Pirmiausia pasižiūrėsiu ką gausime, o tada bus matyt.

Geriau aš tuos beveik 200 Lt vaiko pramogom išleisiu, o gal ką skanesnio išeisim į miestą pavalgyti.


Zinoma, jeigu papulsite i nerenovuota bet tikrai gero stovio, be nemalonaus kvapo kambary, kam tuos pinigelius metyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julina @ 2014 04 23, 12:27)
perskaičiau porą temų atgal ir nusprendžiau, kad neprašysiu renovuoto. Pirmiausia pasižiūrėsiu ką gausime, o tada bus matyt.

Geriau aš tuos beveik 200 Lt vaiko pramogom išleisiu, o gal ką skanesnio išeisim į miestą pavalgyti.

maitinimo užteko ką duodavo sanatorijoje, tik vakarais, mes dar valgydavome pieno produktus (varškytes, jogurtukus ir t.t.)
Atsakyti
aš tikiu, kad užtenka ten to maisto, bet jau taip dauguma peikia kokybę, kad man net baisu darosi.. Bet visada dėkoju žmonėms už LABAI blogus atsiliepimus - nusiteikiu pačiam blogiausiam, o ką randu būna visai neblogai.. Čia visose gyvenimo srityse man šitas veikia-ir apie filmus, ir apie knygas, ir apie maistą kalbant...

nors apie maisto kokybę aš turiu atskirą nuomonę, man svarbiausia, kad vaikas liktų pavalgęs, o jei jam darželyje skanu, manau, kad ir sanatorijoje išgyvensim smile.gif

tiesa, man įdomi mamų nuomonė apie joms priklausantį maistą, arba pusryčius ir vakarienę jei išsiperkate? kuo maitinamos mamos, ar sutampa meniu su vaiku?
Atsakyti
QUOTE(julina @ 2014 04 23, 14:21)
tiesa, man įdomi mamų nuomonė apie joms priklausantį maistą, arba pusryčius ir vakarienę jei išsiperkate? kuo maitinamos mamos, ar sutampa meniu su vaiku?


maistas yra toks pat, tiek vaikams tiek paaugliams, tiek mamoms ar teveliams. Tik va pvz buna papildomai kokiu varsketuku, bet is suaugusiu ar paaugliu amzai kas juos ima, tik mamos vaikuciams. Ar kokie blyneliai smile.gif O siaip mano vaikui buvo 4m, tai kai prie musu privaziuodavo, mano vaikas tai tik kotletukus valgydavo, -pats pasirinkdavo- nes jie jam skaniausi, o as pasirinktinai, ar plokstainis, ar tas pats kotletukas smile.gif ar dar kas nors smile.gif visada budavo galimybe pasirinkti, ir visada buvo skanu rolleyes.gif

su pusryciais irgi ta pati situacija, kosiu bent keliu rusiu buna, kartais desrele smile.gif visada ant stalo dar buna sumustinukui pasitepti sviestukas, duona ir suris ar desryte. Dar jeigu vaikui ten iki 5m ar 6m. atrodo, dar priklauso pavakariai - bandele su pienu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 23 balandžio 2014 - 13:52
O aš irgi labai bijojau dėl maisto, nors paskaičius čia, atrodio maistas neblogas, deja.. dažnai vakarienės išvis neiname, pusryčiams košės pusė bėdos.. bet jau per tas 3 savaites negaliu į tą tokį maistą net žiūrėt.. maistas skiriasi, slaugančioms mamoms priklauso viena, vaikams iki 3 metų kita, ir likusiems trečia, kartais galima rinktis, bet tikrai ne visada, pvz čia kažkurią dieną buvo guliašas su pupelėmis, aš pupelių nemėgėja, buvo dar blyneliai ir kotletukai, dukra gavo kotletuką, nors yra blynu dievintoja, o aš negalėjau rinktis, nes eilinį sykį gavau atsakymą "mamytėms šiandien guliašas". Taip, kartais galima rinktis, tarkim kotletas ar karbonadas, arba ar kotletas ar blyneliai, bet čia daugiau vakarienei, o aš papildomai sau maisto nesipirkau, iš pradžių galvoju pažiūrėsiu kaip dukra valgys, gal išvis nenorės, gerai kad ir neėmiau, nes tikrai ne visad valgo.. nors darželyje viską suvalgo, ir lėkštes išlaižo.. Esant progai nulekiam papietauti kur į kavinę.. Gal man čia taip, nes aš apskritai didesnė naminio maisto mėgėja, taip pat esu pieno produktų mėgėja (beje per beveik 3 savaitesnei dukra nei aš negavome varškėčių, nors jų buvo), taip pat man reikia daug daržovių, bet gi nesineši agurko ar salotos į valgyklą prie kotleto smile.gif o duoda šaukštą burokėlių arba pora griežinėlių marinuoto agurko smile.gif bet iš kitos pusės juk viskas suprantama, daug žmonių, nepridarys čia visiems salotų, ištekliai ir lėšos riboti, džiaukimės bent tą kotletą gavę.. smile.gif bet, kad maisto pakaktų vien valgyklos, tai mums nei pro kur, ypač jei dukra nepavalgo, tai tenka kambaryje konstruot kažką smile.gif turim sūrelių, jogurtų, varškės, pieno su sausais pusryčiais, taip pat vaisių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dropke @ 2014 04 23, 18:00)
O aš irgi labai bijojau dėl maisto, nors paskaičius čia, atrodio maistas neblogas, deja..  dažnai vakarienės išvis neiname, pusryčiams košės pusė bėdos.. bet jau per tas 3 savaites negaliu į tą tokį maistą net žiūrėt.. maistas skiriasi, slaugančioms mamoms priklauso viena, vaikams iki 3 metų kita, ir likusiems trečia, kartais galima rinktis, bet tikrai ne visada, pvz čia kažkurią dieną buvo guliašas su pupelėmis, aš pupelių nemėgėja, buvo dar blyneliai ir kotletukai, dukra gavo kotletuką, nors yra blynu dievintoja, o aš negalėjau rinktis, nes eilinį sykį gavau atsakymą "mamytėms šiandien guliašas". Taip, kartais galima rinktis, tarkim kotletas ar karbonadas, arba ar kotletas ar blyneliai, bet čia daugiau vakarienei,

Kam nepatinka maistas "Gintare", važiuokit į Druskininkų "Saulutę" (arba pagulėkite Vilniaus vaiko raidos centre - maistas ten identiškas, nes "Saulutė" priklauso Santariškėms). Grįžusi galėsite palyginti, pažiūrėsim, ką tada sakysit. Maistas ten yra atvežamas, o ne gaminamas vietoje, ir pasirinkimo jokio tikrai neturėsite nei jūs, nei vaikas - vienas patiekalas ir viskas, kokybė baisi ir kartosis kiekvieną savaitę lygiai tas pats, o mamai pietus teks išsipirkinėti.
O tas pupeles galima ir nusirinkt, jos gi nesutrintos.
Mes taip pat ten ne viską valgom, bet kiekvieno skoniu neįtiksi kiekvieną kartą, bet alkani tai jau tikrai nebūnam, o kartais net ir labai skanu būna. Ir žinoma, kad papildomai maisto reikia pirktis, juo labiau, kad iki miego laiko tarpas nemažas, o mano vaikas apskritai tik vieną kitą produktą tevalgo, bet išgyvenam, ir valgyklinio maisto daug ir nesitikim, be galo džiaugiuosi vien jau dėl to, kad yra pasirinkimas, o neretai visai skaniai pavalgau, ypač sriubos dažnai skanios būna. Aišku, maistas ne naminis, bet, kaip sakiau, iš valgyklinio, plius riboto biudžeto, tai daugiau ir nesitikim.
Atsakyti
va kokie skirtingi ispudziai del maisto smile.gif as vasaros-rudens metu kiekviena karta galedavau rinkits, nesvarbu tai butu pusryciai pietus ar vakariene smile.gif dar kartais ir pakartoti pasiulydavo ax.gif
Atsakyti
Kiek zmoniu tiek nuomoniu smile.gif as paskaiciusi foruma susidariau nuomone, kad maistas superinis, kaskart pasirinkimo galimybe ir pan, bet kai nuo pirmos dienos su nusivylimu dukra buvo, nes prie stalo vaikas gaudavo skanesni kasni, musu skoniu, tai buvo labai liudna.
Nesakau kad valgyt negalima, pietus bent as tai suvalgau visada, jei einam i valgykla, nes buna kad pietus ir kitur pavalgom. Del tu pupeliu, tai ten buvo praktiskai vien pupeles, ir pora gabaliuku mesytes smile.gif tai tas mesytes suvalgiau ir tiek, o gryzus i kambari dar uzkandau smile.gif nesakau kad maistas totaliai tragiskas, aisku ne naminis, kiek teko valgyti kokiose ligoninese tai cia aisku nera ko lygint smile.gif bet kadangi su kitom sanatorijom neturiu kuo lygint, tai tik isreiskiau savo nuomone smile.gif beje, pati nesu labai isranki maistui, tiesiog man mesos per daug biggrin.gif kasdien kazkas mesisko smile.gif zinoma, jei kasdien pietus reiktu issipirkt, tai kiek dar islaidu..
jei kazkas yra anksciau buve, tai turbut pasakys kad pokyciu nemazai, nes kitos mamos sake, kad anksciau, kad ir pernai, galedavo proceduras atlikti anksciau, na viena atlieki, ir eini laukt kitos, o dbr tie pusvalandzio, ar 20 min tarpai, sedi kambaryje, nes niekas anksciau nepriima, na dar 5-10 min tai nieko, bet ilgiau jau nepriima.. pasikeitimai tikriausiai ir virtuveje, nes apie pakartojima nera nei kalbos.. galbut jei zmoniu mazai, tai dar dar, o dabar, labai daug zmoniu, o pirmadieniai ir antradieniai prie registraturos tai nezinau, visa diena eiles.. stebiuosi kur cia tu zmoniu tiek telpa biggrin.gif
Atsakyti