Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(Volsebnica @ 2014 01 22, 23:58)
Sveikos mamytes, nezinau ar cia tiksliai patekau, bet paskaiciau dvi temas ir nusprendziau paklausti is patirties g.gif
Situacija tokia, mano panele gavo dabar siuntyma pas reailitologa, kiek tas reikalas uztruks iki sanatorojos-tiksliai as nezinau, bet kylo klausimas g.gif  paskaiciau, kad i sanatorija vika paima viena nuo 8 metuku, o manajai tik sukako 7, idomu ar susitarus paimtu? aisku as labai noreciau vaziuoti kartu... bet klausimas ar pavyks, savaitei gal o kitam laikui, ka daryti?
Aciu uz atsakyma




Tikrai niekas nepriziuri, vienas turi vaikščioti i procedūras, tikrai nepatvarių vieno leisti schmoll.gif



_---------------


Aš visdelto nusprendžiau keltis i ketvirta korpusą, CIA šilčiau, didesni kambariai ir patogiau.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 01 20, 14:12)
Ąžuolas yra tikrai geras rūpestingas, bet užmaršus.


Mes pas jį gydėmės praeitais metais. Bet nepastebėjau kad užmaršus. Gal kad su trynukėm buvau. Tai net visų vardus žinojo ir trečia dieną jas atskyrė vieną nuo kitos. Kai kiti jas atskiria tik po mėn. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minutėlė: 25 sausio 2014 - 18:24
QUOTE(Minutėlė @ 2014 01 25, 19:19)
Mes pas jį gydėmės praeitais metais. Bet nepastebėjau kad užmaršus. Gal kad su trynukėm buvau. Tai net visų vardus žinojo ir trečia dieną jas atskyrė vieną nuo kitos.  Kai kiti jas atskiria tik po mėn. smile.gif




Aš ne apie tai jis net po metu kai atvykus su sūnumi jis ir varda prisiminė. CIA kiti dalykai, jis geras tai todėl ir nerasau viešai. Gal sutapimas gal bet nutiko kaip nutiko.
Atsakyti
Aš daug galvijai, butu gerai, kad mamos būdamos sanatorijoje parašytu, kas pasikeitė sanatorijoje.
Dabar visos procedūros, t.y. dauguma procedūrų yra ketvirtame korpuse yra tunelis vėsus tai einant reikia apsirengti. Remontuojami yra trečias ir antras korpusas pirmi aukštai ir dažoma, nes alergiskiem vaikams kad žinotų, kas kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 01 25, 19:49)
Aš ne apie tai jis net po metu kai atvykus su sūnumi jis ir varda prisiminė. CIA kiti dalykai, jis geras tai todėl ir nerasau viešai. Gal sutapimas gal bet nutiko kaip nutiko.

Tada gal į a. ž. galite parayti. Nes mums taip pat reiks rinktis gyd.
Atsakyti
Gal kas esat vaziave su vaiku neturinciu 1metu? Pagal taisykles priima nuo 1metuku, bet valgykloj esu macius su tikrai mazesniais vaikais mamas g.gif Jei mums bus 10-11men tai pakliuti sansu nera?
Vyresneles vesiu, o maziukei tik vasara sueina metukai, tada tikrai vietos nebus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 01 27, 12:46)
Gal kas esat vaziave su vaiku neturinciu 1metu? Pagal taisykles priima nuo 1metuku, bet valgykloj esu macius su tikrai mazesniais vaikais mamas  g.gif  Jei mums bus 10-11men tai pakliuti sansu nera?
Vyresneles vesiu, o maziukei tik vasara sueina metukai, tada tikrai vietos nebus  doh.gif


kiek žinau - visos procedūros tik nuo metukų ax.gif nors aišku viskas priklauso nuo diagnozės ax.gif su BA mes laukėm metukų ax.gif

aš vasarą bandysiu abu vežtis, mažajai irgi tik pavasario pabaigoj metukai ax.gif abiem BA pripražinta, nors sūnus šiemet nesirgo - tfu tfu tfu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Matrisha: 27 sausio 2014 - 14:26
BA ir pas mus. Tai koks skirtumas ar 12 ar 11men vaika masazuot smile.gif Problema istikruju - metai sueina birzelio antroj pusej, o vasara vietu negausim tikrai. Gale vasaros nebegalim vaziuot nes sese pirmokele bus, i mokykla reiks doh.gif
Atsakyti
Sveikos, Gal kas nors pirmadieni vaziuoja is Panevezio i sanatorija?
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 01 27, 15:26)
BA ir pas mus. Tai koks skirtumas ar 12 ar 11men vaika masazuot smile.gif Problema istikruju - metai sueina birzelio antroj pusej, o vasara vietu negausim tikrai. Gale vasaros nebegalim vaziuot nes sese pirmokele bus, i mokykla reiks  doh.gif


o kodel Jus tokia pesimistiskai del vasaros? mirksiukas.gif as visiskai nesitikedama, akd gausiu laisva vieta rugpjucio vidury, paskambinau liepos pradzioje, ir buvo laisvu vietu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 01 29, 11:10)
o kodel Jus tokia pesimistiskai del vasaros? mirksiukas.gif as visiskai nesitikedama, akd gausiu laisva vieta rugpjucio vidury, paskambinau liepos pradzioje, ir buvo laisvu vietu rolleyes.gif


Rugpjucio antroj pusej atsiranda vietu, nes nusitempia reabilitacija i rugseji kai mokiniai visi isvaziuoja. Teko buti tokiu laiku tai super laikas jei mokinuku neturi. Tiktu man birzelio pabaiga-rugpjucio pirmos dienos. Vidurys netinka nes gi i mokykla reiks.
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 01 29, 12:19)
Rugpjucio antroj pusej atsiranda vietu, nes nusitempia reabilitacija i rugseji kai mokiniai visi isvaziuoja. Teko buti tokiu laiku tai super laikas jei mokinuku neturi. Tiktu man birzelio pabaiga-rugpjucio pirmos dienos. Vidurys netinka nes gi i mokykla reiks.


tai kad mes buvo nuo 13 dienos, tai tikrai ne antroji puse, dar labai daug buvo mokiniu smile.gif tusteti pradejo tik palei 20diena, tuomet tikrai buvo tustoka smile.gif sake kad rugpjucio pradzia yra pats pikas g.gif
Atsakyti