Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

Draugė su dviem vaikučiais važiavo pernai rugsėjį, ir vėl važiuos šio mėnesio gale, tad manau nebūtinai kalendoriniai metai turi praeiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dropke @ 2014 04 10, 12:44)

Dėl elektros tai pati akivaizdžiai laikau ir virdulį, ir mato telefonas, kompai kraunas, bet nei aš už kokią elektrą mokėjau, gal nepateiks tūkstantinės sąskaitos už elektrą biggrin.gif nu logiška kad šiais laikais elektra naudosis, juk ir džiovintuvas, ir krovikliai.. bet nieko man nesakė, mokėjau tik už kambarį..

Baisiai nubiednėsit, kad po 0,50 Lt į parą susimokėsit už elektros prietaisus? g.gif Man tai negaila tų 11 Lt dėl šventos ramybės, jei jau yra tokia tvarka.

QUOTE(Dropke @ 2014 04 10, 14:39)
Gal kažkam problema, aš tai problemos nematau, jei valgom tai ką mėgstam, ir atsisakom ko nemėgstam smile.gif visi mes turim savo skonį ir pomėgius smile.gif reiks turbūt ir mums tada prieš pietus nueiti pasiimti, aš suprantu kad normuota viskas, ir nebūtų bėdos jei akys nematytų, būtų vienas patiekalas, nebūtų iš ko rinktis.. ir stende nerašo kad vaikams iki 3 metų, bendras meniu surašytas, ir varškėčiai ir kotletai bendrai, tai jau maniau apsidžiaugs maniškė, deja.. tiksliau yra kitas lapas, parašyta iki 3 metų, bet ten visai kitokie patiekalai.. nu žodžiu, reiks pagalvot apie valgymą savo kambary, kad vaiko neliūdinti..

Jei meniu netikslus ir neatitinka to, ką jums duoda, tai visada galite pranešti direktoriui, kad tokių fintų nebūtų, kaip jūsų papasakotu atveju - jei prie vaikų iki 3 metų neparašyti varškėčiai, vadinasi, kol jų yra, gali pasirinkti bet ką ir vyresnis vaikas... Žinokit, svarbu netylėti, ir patys jie visada sako, mes gi negalim visko pamatyti, jei niekas nieko nesako, vadinasi, viskas gerai.
Atsakyti
Kad man dėl elektros prietaisų nieks nieko nesakė, ir apskritai niekur neradau kad būtų parašyta, kad už elektros prietaisus yra koks nors mokestis, tai tarkim jei aš nebūčiau skaičiusi šio forumo, tai apie tokį mokestį nebūčiau išvis žinojusi, nes tarkim dėl kambario kainų iškart susakė visą informaciją. O negali būti, kad tokį mokestį panaikino?

Valio, bent vakarienei mums davė tokį pat patiekalą kaip stalo draugui smile.gif nors pabumbėjo, bet va paskui kalbėjau su kita mamyte, tai sake per pietus kai visi prasiskirstė, tada pradėjo varškėčius visiems siūlyt.. vat ir pataupė.. liko gausybė.. ale nustebau kai puse 7 vakare mažiukams davė dviejų cepelinų porciją biggrin.gif DVIEJŲ! Valgėm abi su dukra, tai pusantro teįveikėm biggrin.gif ir vat darsyk paskaičiau meniu, tai tam bendram įrašyti visi patiekalai kuriuos turėjo, bet vieną skirstė tik mažiukams (cepelinai), blynai bala žino kam, bet mums jų eilinį sykį neliko, ir plovas jau visiems.. gal čia aš ko nesuprantu.. nieko, dar tik trys dienos, išsiaiškinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa_bra @ 2014 04 10, 16:12)
Sveikos, gal kartais kuri zinote jei pernai buvom sanatorijoje rugseji tai siemet anksciau rugsejo irgi negalim vaziuoti? Ar privalo praeiti kalendoriniai metai?



Ne neprivalo, galėjote jau sausį važiuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simsiuke @ 2014 04 07, 22:40)
Lieporiu sveikatos centre mums taip pasake. O kur jums taip sake? Pas kokia pulmonologe einat? Praneskit kai turesit ziniu kaip ten yra is tikro.. 4u.gif


Mes einam i Dainu poliklinika. Vakar buvom pas pulmonologe. Einam pas gyd. Sopiene, labai sauni gydytoja. Tai ji patvirtino, kad i sanatorija siais metais sunku papult. Sake Siauliu miesto ligonine gavo tik 6 vaiku kelialapius i Gintara. O jin pasiule pasiskambint i ligoniu kasas ir pasiklaust kaip ten yra is tikro, kodel tiek mazai kvotu. Sako as irgi nelabai suprantu kodel vaikams tiek mazai skyre kelialapiu, sako turbut nori sutaupyti vaiku per vaiku sveikatinima. Sake visais metais bardavo, kad kvotu neisnaudoja, o siais metais viskas apsiverte.
Atsakyti
QUOTE(neringa_bra @ 2014 04 10, 16:12)
Sveikos, gal kartais kuri zinote jei pernai buvom sanatorijoje rugseji tai siemet anksciau rugsejo irgi negalim vaziuoti? Ar privalo praeiti kalendoriniai metai?


bent jau pernai buvo tokie istatymai, akd tais paciais metais negalima vaziuoti du kartus, bet nebutina laukti kol rpaeis kalendoriniai metai nuo paskutinio karto. T.y. jei Jus pernai buvote rugseji, siemet galite vaziuoti kad ir sausi. Bet kita akrta galetumete vaziuoti jau tik 015metais. Bet cia buvo pernai, siemete kai daug kas pasikeite, gal ir tai pakeite g.gif

QUOTE(Dropke @ 2014 04 10, 20:08)
Kad man dėl elektros prietaisų nieks nieko nesakė, ir apskritai niekur neradau kad būtų parašyta, kad už elektros prietaisus yra koks nors mokestis, tai tarkim jei aš nebūčiau skaičiusi šio forumo, tai apie tokį mokestį nebūčiau išvis žinojusi, nes tarkim dėl kambario kainų iškart susakė visą informaciją. O negali būti, kad tokį mokestį panaikino?

Valio, bent vakarienei mums davė tokį pat patiekalą kaip stalo draugui smile.gif nors pabumbėjo, bet va paskui kalbėjau su kita mamyte, tai sake per pietus kai visi prasiskirstė, tada pradėjo varškėčius visiems siūlyt.. vat ir pataupė.. liko gausybė.. ale nustebau kai puse 7 vakare mažiukams davė dviejų cepelinų porciją biggrin.gif DVIEJŲ! Valgėm abi su dukra, tai pusantro teįveikėm biggrin.gif ir vat darsyk paskaičiau meniu, tai tam bendram įrašyti visi patiekalai kuriuos turėjo, bet vieną skirstė tik mažiukams (cepelinai), blynai bala žino kam, bet mums jų eilinį sykį neliko, ir plovas jau visiems.. gal čia aš ko nesuprantu.. nieko, dar tik trys dienos, išsiaiškinsiu smile.gif


del elektros prietaisu turejote perksiatyti sutartyje, kuria sesute dave Jusm pasirasyti smile.gif gal neatidziai skaitete. Beje, apie ta elektros moeksti yra parasyta info prie reistraturos smile.gif ir dar kazkur ja esu macius, tad atidziau visur skaitunekite, tikrai yra parasyta kazkur smile.gif

O del maisto, tiksliai nezinau ir as kaip ten buna, bet prie musu privaziavus visada klausdavo ko norime. Nebuvo ne vieno karto, kad nebutu galima pasirinkti. g.gif
Atsakyti
Kur galima issipirkti pietus ar registraturoje ar pacioje valgykloje 4u.gif
Ir pries kiek laiko reikia pranesti, kad gautum pietus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 14 balandžio 2014 - 07:50
QUOTE(Kačia @ 2014 04 14, 08:47)
Kur galima issipirkti pietus ar registraturoje ar pacioje valgykloje 4u.gif
Ir pries kiek laiko reikia pranesti, kad gautum pietus?


pacioje valgykloje, bet susimoketi reikes i kasa. Duos valgyklos vedeja toki lapuka.
Bet pietus lydinciam asmeniui nekainuoja. Jei norite galite nusipirkti pusrycius ir arba vakariene
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 04 14, 09:17)
pacioje valgykloje, bet susimoketi reikes i kasa. Duos valgyklos vedeja toki lapuka.
Bet pietus lydinciam asmeniui nekainuoja. Jei norite galite nusipirkti pusrycius ir arba vakariene

Aciu 4u.gif

Ar kokiuose korpusuose vyksta remontai, ar jauciasi dazu kvapas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 04 13, 20:34)
bent jau pernai buvo tokie istatymai, akd tais paciais metais negalima vaziuoti du kartus, bet nebutina laukti kol rpaeis kalendoriniai metai nuo paskutinio karto. T.y. jei Jus pernai buvote rugseji, siemet galite vaziuoti kad ir sausi. Bet kita akrta galetumete vaziuoti jau tik 015metais. Bet cia buvo pernai, siemete kai daug kas pasikeite, gal ir tai pakeite g.gif
del elektros prietaisu turejote perksiatyti sutartyje, kuria sesute dave Jusm pasirasyti smile.gif gal neatidziai skaitete. Beje, apie ta elektros moeksti yra parasyta info prie reistraturos smile.gif ir dar kazkur ja esu macius, tad atidziau visur skaitunekite, tikrai yra parasyta kazkur smile.gif

O del maisto, tiksliai nezinau ir as kaip ten buna, bet prie musu privaziavus visada klausdavo ko norime. Nebuvo ne vieno karto, kad nebutu galima pasirinkti. g.gif


apie elektra, kad reikia susimoketi yra iskabintas informacijos stendas prie registraturos smile.gif
Atsakyti
Gal kas zinot - lovadienis visose sanatorijose vienodai kainuoja? ar yra gydymo istaigai skirtumas i kuria sanatorija vaikas vyks?
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 04 14, 13:48)
Gal kas zinot - lovadienis visose sanatorijose vienodai kainuoja? ar yra gydymo istaigai skirtumas i kuria sanatorija vaikas vyks?

Gydymo istaigai tikrai nera jokio skirtumo, kur Jus vykstate, nes lovadienio kaina visose sanatorijose yra vienoda. Tai yra Jusu asmeninis apsisprendimas. Netgi nuvykus i sanatorija ir jeigu Jums ten nepatinka, su tuo paciu kelialapiu galite vaziuoti i kita sanatorija, tik nususkaiciuos jau prabutos dienos.
Atsakyti