Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

Labas vakaras smile.gif na va, mes jau dvi dienos sanatorijoj smile.gif daiktu aibes, net visko dar is masinos nesusinesiau biggrin.gif nera mikrobanges, tik saldytuvas, o kambariuose tik TV is elektros prietaisu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dropke @ 2014 04 09, 21:36)
Labas vakaras smile.gif na va, mes jau dvi dienos sanatorijoj smile.gif daiktu aibes, net visko dar is masinos nesusinesiau biggrin.gif nera mikrobanges, tik saldytuvas, o kambariuose tik TV is elektros prietaisu smile.gif

Kokiame korpuse gyvenate, ar kambariuose nesalta. Kaip maitinimas. Mes vaziuosite su skranduko problemomis tai maitinimas labai svarbu. Kaip jus maista pasisildote, nes maniskis per pietus valgo tik viena patiekala, o kita tenka valgyti veliau 4u.gif
Atsakyti
As turedavau termosa dideli tai sriubos isipylus iki vakaro silta islikdavo. Pasisildyt nera kur, nebent virduly biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 04 10, 10:35)
As turedavau termosa dideli tai sriubos isipylus iki vakaro silta islikdavo. Pasisildyt nera kur, nebent virduly biggrin.gif

As visada vezdavaus kaitlente ir puoda ,tai ten verdu ir kiausini pasikepam . ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simsiuke @ 2014 04 10, 11:03)
As visada vezdavaus kaitlente ir puoda ,tai ten verdu ir kiausini pasikepam .  ax.gif


Niekas nieko del to nesako? ar slepiat kaitlente (elektrine ji kaip suprantu? ) ?
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 04 10, 11:10)
Niekas nieko del to nesako? ar slepiat kaitlente (elektrine ji kaip suprantu? ) ?


Neslepiau visiskai ,susimokejau uz elektra. Nes juk jei ir virduli turi irgi turi moket uz elektra. Pernai valytoja paskunde,kad as gaminu kambaryje,bet nieko. As pasakiau mano vaikui nedirba kasa,o jus maitinimo kaip reikiant nepritaikot...ka man daryt.
Atsakyti
Mes antram korpuse smile.gif kambary tai labai šilta, šildymas pajungtas, radiatoriai šilti smile.gif ir šeip visur šilta, kabinetuose, tik gal prie pagrindinio įėjimo vėsoka, ir valgykloje, bet ten ilgai nesėdim smile.gif maniškė didesnė, tai maisto išvis nesišildom, kiek pavalgė valgykloje tiek, o daugiau turim su savim, sūrelių, bulkučių, vaisių, turim vaikiškų košelių užpilamų, sumuštinį pasidarom smile.gif

Valgykloje su maistu tai įdomiai, mes pvz sėdim prie vieno stalo su 2 metukų vaiku, tai jam priklauso patiekalai "vaikams iki 3metu", o maniškei jau keturi, tai pvz šnd tas vaikas gavo pietums varškėčių (mano dukra dėl jų alpsta), o ji negavo, dar bandžiau prašyt, neina į kalbas, priklauso kotletas (kur dukra mėsos išvis nelabai tevalgo) tai ką, sriubos pasriubčiojo, mėsos net nepalietė ir skaudama širdim žiūrėjo į varškėčius.. gaila vaiko žinokit.. liko be pietų.. bent tada prie vieno stalo nesodintų..

Arba vakarienei, vienas galas gauna blynų, paaugliai visokie, o mūsų galui nelieka, tenka kotletas.. turbūt nuo vakarykščių pietų.. reiks parsinešt iš mašinos blynų keptuvę ir sumuštinių, nes jei toliau tokie fyntai tai vaikas ir į tą valgyklą eit nebenorės..

Dėl elektros tai pati akivaizdžiai laikau ir virdulį, ir mato telefonas, kompai kraunas, bet nei aš už kokią elektrą mokėjau, gal nepateiks tūkstantinės sąskaitos už elektrą biggrin.gif nu logiška kad šiais laikais elektra naudosis, juk ir džiovintuvas, ir krovikliai.. bet nieko man nesakė, mokėjau tik už kambarį..
Atsakyti
QUOTE(Dropke @ 2014 04 10, 12:44)
Mes antram korpuse smile.gif kambary tai labai šilta, šildymas pajungtas, radiatoriai šilti smile.gif ir šeip visur šilta, kabinetuose, tik gal prie pagrindinio įėjimo vėsoka, ir valgykloje, bet ten ilgai nesėdim smile.gif maniškė didesnė, tai maisto išvis nesišildom, kiek pavalgė valgykloje tiek, o daugiau turim su savim, sūrelių, bulkučių, vaisių, turim vaikiškų košelių užpilamų, sumuštinį pasidarom smile.gif

Valgykloje su maistu tai įdomiai, mes pvz sėdim prie vieno stalo su 2 metukų vaiku, tai jam priklauso patiekalai "vaikams iki 3metu", o maniškei jau keturi, tai pvz šnd tas vaikas gavo pietums varškėčių (mano dukra dėl jų alpsta), o ji negavo, dar bandžiau prašyt, neina į kalbas, priklauso kotletas (kur dukra mėsos išvis nelabai tevalgo) tai ką, sriubos pasriubčiojo, mėsos net nepalietė ir skaudama širdim žiūrėjo į varškėčius.. gaila vaiko žinokit.. liko be pietų.. bent tada prie vieno stalo nesodintų..

Arba vakarienei, vienas galas gauna blynų, paaugliai visokie, o mūsų galui nelieka, tenka kotletas.. turbūt nuo vakarykščių pietų.. reiks parsinešt iš mašinos blynų keptuvę ir sumuštinių, nes jei toliau tokie fyntai tai vaikas ir į tą valgyklą eit nebenorės..

Dėl elektros tai pati akivaizdžiai laikau ir virdulį, ir mato telefonas, kompai kraunas, bet nei aš už kokią elektrą mokėjau, gal nepateiks tūkstantinės sąskaitos už elektrą biggrin.gif nu logiška kad šiais laikais elektra naudosis, juk ir džiovintuvas, ir krovikliai.. bet nieko man nesakė, mokėjau tik už kambarį..

Mes kai buvom pernai emem maista i kambari tai dar pries visiem renkantis i valgykla eidavom pasiimti, ten moteriskes duodavo pasirinkt, kotletu beveik neteko valgyt.ir maistas tik ka pagamintas.
Atsakyti
Meniu yra sudarytas pagal amziu, paskaiciuota vaiku skaicius tai nevisada ir dalintojos gali kazka pakeist. O kad vaikai isrankus kazko nemegsta tai musu paciu problema.
Atsakyti
Gal kažkam problema, aš tai problemos nematau, jei valgom tai ką mėgstam, ir atsisakom ko nemėgstam smile.gif visi mes turim savo skonį ir pomėgius smile.gif reiks turbūt ir mums tada prieš pietus nueiti pasiimti, aš suprantu kad normuota viskas, ir nebūtų bėdos jei akys nematytų, būtų vienas patiekalas, nebūtų iš ko rinktis.. ir stende nerašo kad vaikams iki 3 metų, bendras meniu surašytas, ir varškėčiai ir kotletai bendrai, tai jau maniau apsidžiaugs maniškė, deja.. tiksliau yra kitas lapas, parašyta iki 3 metų, bet ten visai kitokie patiekalai.. nu žodžiu, reiks pagalvot apie valgymą savo kambary, kad vaiko neliūdinti..
Atsakyti
QUOTE(Dropke @ 2014 04 10, 15:39)
nu žodžiu, reiks pagalvot apie valgymą savo kambary, kad vaiko neliūdinti..




Žinoma, neskaudinkit dukrytės g.gif arba paprašykite, kad persodintu prie didesnių vaikų stalo, kur maistas būtų vienodas.
Atsakyti
Sveikos, gal kartais kuri zinote jei pernai buvom sanatorijoje rugseji tai siemet anksciau rugsejo irgi negalim vaziuoti? Ar privalo praeiti kalendoriniai metai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringa_bra: 10 balandžio 2014 - 15:12