Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(Minutėlė @ 2014 04 01, 12:03)
Pas mane tas pats thumbup.gif .
Papildyta:

Tai jį privaloma turėti vykstant į sanatoriją. Kažkaip keista kad žmonės visai niekuo nesidomi. JUk vykdamas į sanatoriją įeini į sanatorijos puslapį, kad bent žinoti ką reikia vežtis, kaip viskas vyksta, kaip registruotis. Ten ir būna parašyta kad reikia turėti TLK patvirtinimą.

Pernai birzeli nieko nereikejo tureti. Nei i lugoniu kasas eiti, nei veztis kazka. Gace patvirtinima paskambinom i sanatorija saulute ur suderinom kada atvaziuojam. Net ur jie patikino, kad is ligonuu kasu nieko nereikia
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 04 01, 13:29)
bet gi ar ne viska gydytojai sutvarko, mums nera privalu eiti i  ligoniu kasas g.gif anksciau taip, reikedavo patiems eiti i kasas, pasiimti popierius, dabar gi viska internetu sutvarko gydytojai g.gif negi vel pasikeite viskas doh.gif



QUOTE(veiducka @ 2014 04 01, 14:07)
bent pernai pavasari ltk patvirtinimo (to lapo ) nereikejo tureti  g.gif
i ligoniu kasas nereikia eiti, gyditoja atkopina ta lapa

Gyd. sutvarko internetu. Patvirtinimą TLK jie atspausdina pas save ir tada atiduoda tą lapą į rankas. Su tuo patvirtinimu ir vykstate.
Pernai pavasarį važiavone į Gintarą, tai turėjome TLK patvirtintą pažymą atspausdinta gyd. Su ta pažyma ir vykome.
Veiducka, o kokį jūs dokumenta vežėtės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 04 01, 15:05)
Gyd. sutvarko internetu. Patvirtinimą TLK jie atspausdina pas save ir tada atiduoda tą lapą į rankas. Su tuo patvirtinimu ir vykstate.
  Pernai pavasarį važiavone į Gintarą, tai turėjome TLK patvirtintą pažymą atspausdinta gyd. Su ta pažyma ir vykome.
  Veiducka, o kokį jūs dokumenta vežėtės? g.gif

tai ta atspausdinta lapa is ligoniu kasu ir siuntima
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2014 04 01, 14:07)
bent pernai pavasari ltk patvirtinimo (to lapo ) nereikejo tureti  g.gif
i ligoniu kasas nereikia eiti, gyditoja atkopina ta lapa



QUOTE(veiducka @ 2014 04 01, 16:54)
tai ta atspausdinta lapa is ligoniu kasu ir siuntima

Tai tas lapas ir yra TLK patvirtinimas. Ir jis buvo reikalingas jau praeitą pavasarį. Be jo niekas neregistruos sanatorijoje.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 04 01, 16:01)
Tai tas lapas ir yra TLK patvirtinimas. Ir jis buvo reikalingas jau praeitą pavasarį. Be jo niekas neregistruos sanatorijoje.

tai kad atvaziavus pamenu surinko vaiku dokumentus nes gyva eile buvo, ir nuejo istraukti is interneto tu patvirtinimu. stovim laukiam, paskui atejusi sako internetas pastrigo kas turit atsikopine tuos patvirtinimus, tai tik pora mamyciu teturejo. mus ir aptarnavo greiciau registraturoje. paskui vienai mamai girdejau kai sake jog jos gyditoja matyt kazka ne iki galo uzpilde nes jiems ligoniu kasos nebuvo patvirtinusios, ir toji mama skambinejosi, bet paskui isejo ir tiek.
sutinku kad patvirtinimas yra reikalingas bet to lapo tureti tikrai nereikalavo, tik tie kas turejo ta diena greiciau atliko registraturoje, nes mes kai atvykom vos ne 10 eilej buvo laukianciu.
Atsakyti
NA vadinasi mūsų gyd. pasirūpino mumis smile.gif . Nes mes net nelaukėme ilgai. Padavėme registratūroje atspausdinta TLK patvirtinimą. Tik mums buvo problema, kadangi turėjome patvirtintus du lydinčius. O kai nuvažiavome į sanatoriją, neleido registruoti. Bet kažkas iš administracijos rašinėjosi papildomai su TLK. Tai po trijų val. leido ir antram būti. Nors TLK jau buvo du lydinčius patvirtinusios.
Atsakyti
Turiu klausima jei skiria 18 dienu tai cia kalendoriniu ar darbo dienu?
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2014 04 01, 19:00)
Turiu klausima jei skiria 18 dienu tai cia kalendoriniu ar darbo dienu?

Kalendorinių.
Atsakyti
sveikos gal kas atsakys, mus israse is ligonines 31 d, iki kada reikia nuvykti i sanatorija iki kokios datos? vieni sako per 5, kiti per 10 treti per 12 dienu??

beto kaip su darbu? nes vienur girdziu, kad israso ale pazyma sanatorija, kuri nera apmokama ir tinka darbui, kiti sako, kad butinai reikia atostogas apiforminti darbe, jei paskutinis variantas tai mano vedeja ne uz ka neduos atostogu, tai matyt nuplauke mano sanatorija?
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2014 04 02, 18:27)
sveikos gal kas atsakys, mus israse is ligonines 31 d, iki kada reikia nuvykti i sanatorija iki kokios datos? vieni sako per 5, kiti per 10 treti per 12 dienu??

beto kaip su darbu? nes vienur girdziu, kad israso ale pazyma sanatorija, kuri nera apmokama ir tinka darbui, kiti sako, kad butinai reikia atostogas apiforminti darbe, jei paskutinis variantas tai mano vedeja ne uz ka neduos atostogu, tai matyt nuplauke mano sanatorija?

Per 10 dienu. Biliotenio neduoda, mamos forminasi atostogas, apie kazkokias pazymas nesu girdejusi gal kazkascplaciau pakomentuos
Atsakyti
Pazyma 094/a formos (jei nesuklydau)
Apie ja turetu zinoti buhalterija, medicinos istaiga, ir.... galiausiai galima pasiskambinti i pacia sanatorija ir pasiteirauti.

Pati toki pazyma emiau kai reabilitavomes sanatorijoje po vaiko ligos (plauciu uzdegimas). Pazyma israse sanatorijoje, man paprasius. Viskas tiko. Tiesa tai buvo pries 7 metus.
Bet kadangi si tema man aktuali ir dabar. Tai is savo buhalteres gavau atsakyma, jog tvarka nera pasikeitusi.



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 02 balandžio 2014 - 20:24
Va taip raso sanatorijos puslapyje :


Pacientą slaugančiajam asmeniui elektroninis nedarbingumo pažymėjimas išduodamas pagal gyvenamąją  vietą,  o medicininės reabilitacijos laikotarpiu nedarbingumo pažymėjimą tęsia arba išduoda sanatorijos gydytojas.
Atsakyti