Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(Minutėlė @ 2014 03 21, 11:28)
Na teks mamai nusileisti ir padaryti ilgą šventę vaikams lotuliukas.gif


tai jau teks doh.gif oi svente doh.gif jei zinotu dar labiau lauktu tos laimingos dienos lotuliukas.gif
Atsakyti
Mamos, kaip jūs gaunate pasirinkti kada norite važiuoti į sanatoriją? Kokie kelialapiai pas gyd. būna? Čia pas vaikų pediatrę kaip suprantu.
Mano abu vaikai serga BA, važiuojam kartą per metus, bet visada turim registruotis iš anksto į sanatoriją, tada eiti reabilitaciją, ir t.t.
Ir pikta jau darosi, nes kaip suprantu priklausytų ir kelialapis (Gal net ir vasaros metu), bet gydytoja seniau ne tik kad apie sanatoriją neužsimindavo, o apie kelialapį išvis net nežinau nieko. Papasakokite plačiau, eisiu aš ją vieną kartą patrumpint mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Būtybė* @ 2014 03 30, 12:45)
Mamos, kaip jūs gaunate pasirinkti kada norite važiuoti į sanatoriją? Kokie kelialapiai pas gyd. būna? Čia pas vaikų pediatrę kaip suprantu.
Mano abu vaikai serga BA, važiuojam kartą per metus, bet visada turim registruotis iš anksto į sanatoriją, tada eiti reabilitaciją, ir t.t.
Ir pikta jau darosi, nes kaip suprantu priklausytų ir kelialapis (Gal net ir vasaros metu), bet gydytoja seniau ne tik kad apie sanatoriją neužsimindavo, o apie kelialapį išvis net nežinau nieko. Papasakokite plačiau, eisiu aš ją vieną kartą patrumpint mad.gif

o neturetu siusti po paumejimo? dabar is anksto neberegistruoja, praeini reabilitacija, gauni palaiminima ir skambiniesi.
tu kelialapiu kaip ir nera, gyditoja yra susiplanavusi kiek vaiku gali issiusti i sanatorija ir siuncia. kai vaikas praeina reabilitacija, gyditoja pildo prasyma ligoniu kasoms ir patvirtinus ji paraso siuntima i sanatorija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 30 kovo 2014 - 19:32
pernai bent jau mano gydytoja turejo keleta vietu i gintara, bet ten buvo vaikams nuo 8m, tad mums tos vietos negalejo pasiulyti. CIa tirkaiusaii ir yra tas kelalapis. ar siemet jie bus, velnias ji zino g.gif

O man idomus toks dalykas, naujoje sistemoje, praeini reabilitacija, ir jeigu nera vietos, ka tada daryt? g.gif dokumetai jau sutvarkyti, juose nurodyta sanatorija, o cia sast - nera vietu. g.gif Ar jie tikisi, kad per 10 dienu atsiras vieta? bet buna siuntimu ir su 3d, ir su 5 g.gif
Atsakyti
Tikrai nurodyta sanatorija buna siuntime? manyciau jei vienoj nera vietu vaziuoji i kita. Saulutej visada vietu buna.
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 03 31, 09:44)
Tikrai nurodyta sanatorija buna siuntime? manyciau jei vienoj nera vietu vaziuoji i kita. Saulutej visada vietu buna.


kai gydytoja tvarko dokumentus, praso nurodyti i kokia sanatorija vaziuojam g.gif net ir reabitologas pernai klause i kuria vaziuojam g.gif

o kur yra Saulute?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 31 kovo 2014 - 08:54
QUOTE(Zirzė @ 2014 03 31, 08:53)
kai gydytoja tvarko dokumentus, praso nurodyti i kokia sanatorija vaziuojam g.gif net ir reabitologas pernai klause i kuria vaziuojam g.gif

o kur yra Saulute?


Druskininkuose
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 03 13, 10:35)
nera ir renovuotose, tik pas seseles galima paprasyti,kad uzvirintu vandens smile.gif
ir dar gerai pasiimti ta talpa vakarienes ar pusryciu metu, nes likdavo arbatos virdulyje  ant stalo- isipildavome ir parsinesdavome i kambari ax.gif
biliatenio man nereikejo, nes dar nedirbanti. Bet gydytoja klause, ar reikia biliatenio g.gif tai gal duoda lydinciam asmeniui g.gif Dviese su teciu imanoma, tik reiktu nusipirkti sulankstoma lovyte, nakciai ji kainuoja  15lt smile.gif na ir maista dar prisipirkti smile.gif pietus 8lt, pusryciai ir vakariene po 4lt smile.gif jei gerai pamenu sumas ax.gif

kazkur internete yra kodai surasyti, pagal kuriuos priklauso sanatorijos smile.gif jeigu ten yra didziojo ligos kodas, tada priklauso smile.gif
Papildyta:
as abejoju kad del maisto pasigavo viduriavima,ten gi yra tokiu ligoniuku, kuriems viduriavimas gali buti mirtinas, tad labai cia drasus teigimas, kad nuo blogai paruosto maisto suviduriavo cool.gif  o virusas skilda ne per maista biggrin.gif rotas populiarus ziemos ar ankstyvo pavasario sezonais smile.gif todel visi ir serga paskui, kaip ir sloga, mesja pasigavom ten praejus savaitei.  venkit kontaktu su kitais vaikais, butinai veztis dezinfekuojancio skyscio ir nuolat rankas dezinfekuoti smile.gif  nezinau kodel maistu buvo nusivylusi ta mama g.gif gal pripratus buvo restoranuose valgyt smile.gif plokstainiai, troskiniai, kotletukai, karbonadai, ivairus blynai - ko dar galima tiketis is gydymo istaigos? gal steiku, cezalio salotu ar picos - tai tegu eina i restorana salia ir valgo smile.gif)) man maistas patiko, grynai valgyklinis ax.gif buvom pasieme sumustiniu keptuve, bet ja pasinaudojom vos kelis kartus, kai dar nebuvau isispirkusi sau vakarienes


Drysciau priestarauti. Mano dukrytei nedirba kasa kaip reikia ir pernai i sanatorija vaziavom jau ne su bronhine astma nors ja turim,bet su kasos problemom.Maista sanatorijoje skyre individuoaliai smulkiai klausinejo ka ji gali valgyt ir t.t. Bet as labai nepatikli,tai gaminau kambaryje jai atskirai,turejau kaitlente ir puoda. Vieninteli karta nuejom i valgykla ir vaikas suvalge burokeliu sriuba ten,tai kasos priepuolis mums teses 4 dienas. Vat ir isitikinau dar karta ,kad maistas ten tikrai ne koks. Siaip pacia sanatorija as labai patenkinta,tikrai nenoreciau niekur kitur,o maistelio galima pasigaminti. mirksiukas.gif svarbu proceduros ir oras . Sveikatytes visiems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsiuke: 31 kovo 2014 - 09:25
QUOTE(Zirzė @ 2014 03 30, 23:36)
O man idomus toks dalykas, naujoje sistemoje, praeini reabilitacija, ir jeigu nera vietos, ka tada daryt? g.gif dokumetai jau sutvarkyti, juose nurodyta sanatorija, o cia sast - nera vietu. g.gif Ar jie tikisi, kad per 10 dienu atsiras vieta? bet buna siuntimu ir su 3d, ir su 5 g.gif


smalsu ir man, o kaip tada g.gif

ar konkreti sanatorija nurodoma su lyg paskutinio tasko padejimu dokumentuose, t.y. suderinus vieta su pacia sanatorija g.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2014 03 31, 10:23)
smalsu ir man, o kaip tada  g.gif

ar konkreti sanatorija nurodoma su lyg paskutinio tasko padejimu dokumentuose, t.y. suderinus vieta su pacia sanatorija  g.gif


Sveiki,mes pirmą kartą važiuojam į sanatoriją,tai po pirmos savaitės reabilitacijos mūsų paklausė ar norėsit važiuoti ir įvardijo konkrečiai Gintaro sanatoriją,tai šį trečiadienį atiduos dokumentus,gydytoja net nesakė,kad reikia rezervuoti vietų ,todėl nesuku galvos,nes pasakė net konkrečiai dieną kada turėsim vykti,tai reiškia,kad ji viską ir sutvarkys.Aišku kirminėlis ir man kirba,kaip ištikrųjų yra,bet trečiadienį,kai atiduos siuntimą,tada ir paklausiu,nors pažiūrėjus į Gintaro tinklalapį vietų yra,reiškia problemų neturėtų kilti g.gif
Atsakyti
QUOTE(carolain @ 2014 03 31, 11:03)
Sveiki,mes pirmą kartą važiuojam į sanatoriją,tai po pirmos savaitės reabilitacijos mūsų paklausė ar norėsit važiuoti ir įvardijo konkrečiai Gintaro sanatoriją,tai šį trečiadienį atiduos dokumentus,gydytoja net nesakė,kad reikia rezervuoti vietų ,todėl nesuku galvos,nes pasakė net konkrečiai dieną kada turėsim vykti,tai reiškia,kad ji viską ir sutvarkys.Aišku kirminėlis ir man kirba,kaip ištikrųjų yra,bet trečiadienį,kai atiduos siuntimą,tada ir paklausiu,nors pažiūrėjus į Gintaro tinklalapį vietų yra,reiškia problemų neturėtų kilti  g.gif


siuo metu tikrai vietu yra smile.gif ju nebuti gali vasaros laiku
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 03 31, 11:15)
siuo metu tikrai vietu yra smile.gif ju nebuti gali vasaros laiku


Todėl tikriausiai ir sėdžiu rami biggrin.gif
Atsakyti