Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

Na, nepradėkit diskusijų šioje temoje, kaip gydyti virusus.. Pvz. mano vaikas paskiepytas nuo roto, ir ramu tongue.gif

Garantijos, kad nesusirgsi, nėra niekur. Gerai sakoma, kad tada užsidaryti hermetiškai namie, nei į darželį, nei į mokyklą, nei į autobusą ar dar kur nors nekišti nosies? Na, taip nebūna. Mes kaip važiavom jau 4 metus, taip ir važiuosim, kol tik galėsim, nepagąsdins jokie virusai tongue.gif Bus tai bus, gydysimės. O gal viskas ir gerai bus. Važiuojam tikėdamiesi, kad viskas bus ok.
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2014 03 19, 20:59)
Na, nepradėkit diskusijų šioje temoje, kaip gydyti virusus.. Pvz. mano vaikas paskiepytas nuo roto, ir ramu tongue.gif

Garantijos, kad nesusirgsi, nėra niekur. Gerai sakoma, kad tada užsidaryti hermetiškai namie, nei į darželį, nei į mokyklą, nei į autobusą ar dar kur nors nekišti nosies? Na, taip nebūna. Mes kaip važiavom jau 4 metus, taip ir važiuosim, kol tik galėsim, nepagąsdins jokie virusai  tongue.gif Bus tai bus, gydysimės. O gal viskas ir gerai bus. Važiuojam tikėdamiesi, kad viskas bus ok.


pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Maniškė skiepyta nuo roto buvo kūdikis, bet kiek žinau jis galioja tik iki vaikui sueina dveji metukai.. na, dabar jau keturi, dar nesam sirgę, tai gal apsaugo ir vėliau.. mes kadangi pirmąkart į sanatoriją ruošiamės, tai nežinau visokių peripetijų, mums pasiūlė sanatoriją, davė siuntimą reabilitologui, leido pasirinkti mėnesį kada norim vykti, o nesakė nei apie sanatorijos pasirinkimą, iškart pasakė, kad gintaras.. gydytoja turi visą sąrašą susidariusi, pagal mėnesius, tai gal kitur ir negalėjo duot kelialapio..
Atsakyti
QUOTE(Dropke @ 2014 03 19, 21:45)
Maniškė skiepyta nuo roto buvo kūdikis, bet kiek žinau jis galioja tik iki vaikui sueina dveji metukai.. na, dabar jau keturi, dar nesam sirgę, tai gal apsaugo ir vėliau.. mes kadangi pirmąkart į sanatoriją ruošiamės, tai nežinau visokių peripetijų, mums pasiūlė sanatoriją, davė siuntimą reabilitologui, leido pasirinkti mėnesį kada norim vykti, o nesakė nei apie sanatorijos pasirinkimą, iškart pasakė, kad gintaras.. gydytoja turi visą sąrašą susidariusi, pagal mėnesius, tai gal kitur ir negalėjo duot kelialapio..

Jus gausit tik siuntima su vaiko diagnoze o vaziuojat kur norit. Nera siuntime nurodyta i kokia istaiga siuncia, cia jau pacios reikalas rinktis.
Atsakyti
Viena iš profilaktikos priemonių nuo žarnyno infekcijų - Coca Cola. Pati išbandžiau ir įsitikinau. Aišku jei esate kategoriškai prieš šį brudą jokiu būdu jo nepropaguoju, bet jeigu leidžiate sau kartais pavartot - tai sanatorija būtent ta vieta. Po pusę stiklinės kasdien. Ir po valgio tinka jei sunkiau virškina valgyklinį maistą.

Valo kriaukles, bet valo ir žarnyno infekcijas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(editaja @ 2014 03 20, 16:41)
Viena iš profilaktikos priemonių nuo žarnyno infekcijų - Coca Cola. Pati išbandžiau ir įsitikinau. Aišku jei esate kategoriškai prieš šį brudą jokiu būdu jo nepropaguoju, bet jeigu leidžiate sau kartais pavartot - tai sanatorija būtent ta vieta. Po pusę stiklinės kasdien. Ir po valgio tinka jei sunkiau virškina valgyklinį maistą.

Valo kriaukles, bet valo ir žarnyno infekcijas  biggrin.gif

Rašiau ir aš kad coca- cola mums sanatorijoje padėjo ,,išgyventi'' thumbup.gif
Atsakyti
Šitas dalykas jau sąrašo pradžioje, prie vaistų biggrin.gif aš tai mėgėja šio brudo, aišku ne dažnai, bet retsykiais kaip desertą.. o dukra tai nieko gazuoto negeria, bandysiu nugazuoti, gal tada pavyks priversti smile.gif nusikele mums terminas į sanatoriją, dar čia lankysim šildymus, makšteles, tai tik balandžio pradžioje važiuosim..
Atsakyti
Mes esam gryze is sanatorijos pries kelias dienas, ir nepastebejom kad ten siaucia roto virusas smile.gif nereik nuteikinet mamyciu taip blogai, si virusa bet kur pasigauti galima. vienas pasigauna, kitas ne. Vaziavom jau 4 karta, bet tfu tfu tfu, nei karto jokiu virusu nepasigaudavom smile.gif
Jei tik yra galimybe i sia sanatoija, tik pirmyn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasuliuke @ 2014 03 20, 23:50)
Mes esam gryze is sanatorijos pries kelias dienas, ir nepastebejom kad ten siaucia roto virusas smile.gif nereik nuteikinet mamyciu taip blogai, si virusa bet kur pasigauti galima. vienas pasigauna, kitas ne. Vaziavom jau 4 karta, bet tfu tfu tfu, nei karto jokiu virusu nepasigaudavom smile.gif
Jei tik yra galimybe i sia sanatoija, tik pirmyn smile.gif


drinks_cheers.gif tikrai taip, ne visis suserga smile.gif
o as siandien pradejau svarstyti, kad gal siemet teveli leisiu vaziuoti i sanatorija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 03 20, 16:10)
Rašiau ir aš kad coca- cola  mums sanatorijoje padėjo ,,išgyventi''  thumbup.gif


nu mano vaikams bus didele svente sanatorija jura ir dar coca-cola lotuliukas.gif
baisiai megsta tik va mama vis neduoda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2014 03 21, 10:50)
nu mano vaikams bus didele svente sanatorija jura ir dar coca-cola  lotuliukas.gif
baisiai megsta tik va mama vis neduoda  blush2.gif

Na teks mamai nusileisti ir padaryti ilgą šventę vaikams lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muose: 21 kovo 2014 - 11:51