Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(murmur @ 2014 03 17, 10:38)
Tiksliai nepamenu, para siek tiek virs 100lt kainuoja. Bet jei busit 18paru tai paskaiciuokit 10proc nuo visos sumos. As grubiai parasiau, iki 150lt uz visa buvimo laika. Ne uz viena diena.


Atsiprašau, paskui kai perskaičiau, supratau kad už visą laikotarpį parašėte. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 03 17, 09:46)
p.s. o del istatymu laikymosi zinote kaip Lietuvoj buna smile.gif


Tai va taip ir buna. Ji man rode istatyma kur parasyta kad remisijos fazeje kompensuojama 90proc doh.gif O pas mus dar ir kitu ligeliu yra pagal kurias priklauso sanatorija, bet jau taaaip norejo dovaneles reabilitologe. Ir negavo tongue.gif

QUOTE(Matrisha @ 2014 03 17, 09:46)
Ačiū už atsakymus  ax.gif bandysim vasarą kaip nors išvažiuot, gal važiuočiau ir dabar, nes mažoji lb iš ligų neišlipa  doh.gif bet dar net 10mėn nėra - vien dėl mankštos ir druskų kambario nesinori važiuot  ax.gif


As skambinausi tai sake iki 1metuku nepriima isvis vaiku unsure.gif Jum sake kad priims tik proceduru maziau gausit? unsure.gif
Nes mum analogiska situacija, mazyle per maza kad dabar vaziuot, o galetume...Jai alergine sloga tai irgi kompensuos tik 90proc.
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 03 17, 11:03)

Nes mum analogiska situacija, mazyle per maza kad dabar vaziuot, o galetume...Jai alergine sloga tai irgi kompensuos tik 90proc.

Viena mama sakė, kad tarėsi sanatorijoje su konkrečiu gyd. ir sakė kad gali atvykti ir su mažesniu vaiku.. Tai gal įmanoma tada susitarti. g.gif
Atsakyti
Man butu idealiausia birzelio pradzioj vaziuot, bet metukai sueina tik 17diena tai sake kol metu nera nepriims unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 03 17, 11:13)
Man butu idealiausia birzelio pradzioj vaziuot, bet metukai sueina tik 17diena tai sake kol metu nera nepriims  unsure.gif

O tai su sanatorijos gyd. nebandėte tartis? Ar jis paskakė kad nepriims?
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2014 03 17, 10:15)
O tai su sanatorijos gyd. nebandėte tartis? Ar jis paskakė kad nepriims?


Nebandziau, musu neregistravo registraturoj. Reiks bandyt gydytojai pasukt g.gif Realiai man tu proceduru nereik visu, nera didelis ligonis. Tik nesinori slapstytis ar moketi uz vaika kai galim primokeje sau ramiai kartu buti. Uztektu man drusku kambario ir kokio bioptrono.
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 03 17, 11:27)
Nebandziau, musu neregistravo registraturoj. Reiks bandyt gydytojai pasukt  g.gif Realiai man tu proceduru nereik visu, nera didelis ligonis. Tik nesinori slapstytis ar moketi uz vaika kai galim primokeje sau ramiai kartu buti. Uztektu man drusku kambario ir kokio bioptrono.

Kai tarsitės su gyd., paklauskit iškarto ar registratūra registruos. Nors manau, kad registratorės nenorės prieštarauti gyd. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 03 17, 11:03)
As skambinausi tai sake iki 1metuku nepriima isvis vaiku  unsure.gif Jum sake kad priims tik proceduru maziau gausit?  unsure.gif
Nes mum analogiska situacija, mazyle per maza kad dabar vaziuot, o galetume...Jai alergine sloga tai irgi kompensuos tik 90proc.


ne, neskambinau - tiesiog kiek žinau - tai iki metukų neduoda jokių rimtesnių procedūrų ax.gif o aš noriu gaut viską kiek įmanoma ax.gif mes jaučiu bandysim tik rugpjūtį, o gal net rugsėjį važiuot ax.gif nes vasarą nusimato daug balių/vestuvių/krikštynų ir t.t. biggrin.gif nors gal ir birželis dar tiktų, bet šalta jaučiu dar bus... noriu vaikus jūroj pamirkyt, kad kuo labiau užsigrūdintų ax.gif
Atsakyti
mes ir siemet planuojam rugseji vaziuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 03 16, 10:57)
as irgi tik i renovuota. Pernai pirma para buvom pakliuve i nerenovuota, tai man ten baisu buvo miegoti unsure.gif sienos apibegusios, kampai uzlovyje supelyje, vonios lubos atrodo tuoj lubu tinkas nukris, aplink wc pluteles nusokinejusios, ir nuimtos. Jau nekalbu apie priplekusi pelesio kvapa vos tik iejus. Vietos ten tiek, kad vos galima prasilenkti su vienu vaiku. Spinta pastatyta taip, kad norint pereiti i balkona, reikia pasisukti sonu, nes nera praejimo smile.gif doh.gif Lovos tai nezinau nuo kurio laikmecio ten, patalyne visa pukine ir sena, tai gydytoja nurode sesutei, kad bent atnestu sintetine patalyne, ir prase pakenteti pora paru smile.gif rasem prasyme, kad tik atsilaisvinus renovuotam kambariui, is karto perkeltu, nes gi astmukui pelesis ir dregme, dulkes, gi peilis doh.gif  Bet ne visi nerenovuoti kambariai tokie klaikus. Mes buvom pakliuve i pati blogiausia lotuliukas.gif cia 4 korpuse I aukste smile.gif

O renovuotas tai man patiko labai, tvarkingas, sviesus, sausas, siltas, kvepiantis, patalynes sintetines, lovos, spintutes, spinta viskas nauja smile.gif Duso kabina irgi nauja. Zodziu su mano tokia patirtimi, as tik uz renovuota rolleyes.gif

o mes pernai papuolem i nerenovuota bet naujai istapetuotas, visi baldai nauji, patalyne savo vezemes tai nelabai ir terupejo kokia ten buvo. vonia sena bet nieko nutrupejusio ar i akis krentancio nemaciau. tiesa 6 aukste buvom, korpuso nepamenu bet tas kur uz registraturos i desine smile.gif
tik man atrodo kad ten buvo guldomi su sunkia negalia, nes dauguma vezimeliuose ir seip aukstas labai ramus, visada tylu buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 18 kovo 2014 - 11:06
O mes po sanatorijos (neisbuve viso laiko) tiesiai i Santariskes su Roto virusu, vaikas po lasalinemis, as pati ciut gyva...nusivemusi ir nusitriedusi.
Vaikai kolidoriuj nezaisdavo, proceduros, valgykla, grynas oras ir kambarys. Su vaikais neleidau bendrauti, rankas plaudavom kiekviena karta po ir pries priceduras po tualeto, pries valgi, netgi dezinfekuojanciu skysciu tepem...
Taip, kad visom sanatorijom padedu didziuli kryziu.
Santariskese sake, kad 40% visu "sanatorininku" prisigaudo visokiu brudu. sad.gif
Patirtis mano liudna
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2014 03 19, 10:09)
O mes po sanatorijos (neisbuve viso laiko) tiesiai i Santariskes su Roto virusu, vaikas po lasalinemis, as pati ciut gyva...nusivemusi ir nusitriedusi.
Vaikai kolidoriuj nezaisdavo, proceduros, valgykla, grynas oras ir kambarys. Su vaikais neleidau bendrauti, rankas plaudavom kiekviena karta po ir pries priceduras po tualeto, pries valgi, netgi dezinfekuojanciu skysciu tepem...
Taip, kad visom sanatorijom padedu didziuli kryziu.
Santariskese sake, kad 40% visu "sanatorininku" prisigaudo visokiu brudu. sad.gif
Patirtis mano liudna


taip, tokiu metu sanatorijose ipatingai siaucia rotas
Atsakyti