Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

Cia ne gyd kalta o sanatorija neturi tvarkos normalios. As pati skambinaus rudeni ir klausiau ar gydytoja turi siusti sarasa kaip pernai - pasake jokiu sarasu, registruosim pries 15dienu ir pan. doh.gif
Atsakyti
o tai kaip su gydytoju turimais kelalapiais g.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2014 03 14, 17:22)
Cia ne gyd kalta o sanatorija neturi tvarkos normalios. As pati skambinaus rudeni ir klausiau ar gydytoja turi siusti sarasa kaip pernai - pasake jokiu sarasu, registruosim pries 15dienu ir pan.  doh.gif

O kodėl jūs tokia tikra kad registratorė jums teisingai atsakė.
Kiekviena gyd. įstaiga turi tam tikrą kiekį kelialapių į sanatoriją per metus. Sausio pirmom dienom yra siunčiama paraiška kiek reikia kelialapių. Tik negaliu pasakyti ar su TLK jie ,,susirašinėja '' ar su sanatorija. Bet jei gyd. mums pasakė kad birželį galim jau ruošti vykti, tai vadinasi gyd. tikrai gali suderinti vietas sanatorijoje. O tik paskui tikriausiai leidžia patiems ligoniams skambinti ir registruotis sanatorijoje. Kitaip, gi kodėl priėmė tvarką kad pacientai patys skambinasi ir rezervuojasi vietas tik prieš 15 dienų.
Atsakyti
Na, man cia kazkokia mistika.
Mokslo metu begyje tiesiog neturiu galimybiu vaziuoti. Lieka vasara. Patogiausiai butu Gintaras ( arciausiai).
Druskininkuose esu buvusi. Tiesa, pries gerus 7-8 metus. Bet nelikau suzaveta. Siaip nesu is labai aikstingu ir kaprizingu, bet salygos man visiskai nepatiko.
Kas be ko, per sitiek metu daug kas galejo pasikeisti.
O bet taciau...

Tad ir vartau as kalendoriu, kada gi cia reiktu uzdegti gydytojai zalia sviesa formalumas tvarkyti, na ir kazkaip isitekti i vasaros sezona.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2014 03 14, 20:48)
Na, man cia kazkokia mistika.
Mokslo metu begyje tiesiog neturiu galimybiu vaziuoti. Lieka vasara. Patogiausiai butu Gintaras ( arciausiai).
Druskininkuose esu buvusi. Tiesa, pries gerus 7-8 metus. Bet nelikau suzaveta. Siaip nesu is labai aikstingu ir kaprizingu, bet salygos man visiskai nepatiko.
Kas be ko, per sitiek metu daug kas galejo pasikeisti.
O bet taciau...

Tad ir vartau as kalendoriu, kada gi cia reiktu uzdegti gydytojai zalia sviesa formalumas tvarkyti, na ir kazkaip isitekti i vasaros sezona.


galiu pasakyti, kad didziausias antpudis i sanatorija buna nuo birzelio pabaigos iki rugpjucio vidurio. Tada kai visi moksleiviai suguzeja. Nepaslaptis, kad dauguma tokiu moksleiviu ten patenka uz pinigus doh.gif kurie net nenori lankyti proceduru. Bandykite vaziuoti birzelio pirmoje puseje, ar geguzes pab 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 14 kovo 2014 - 21:09
QUOTE(Zirzė @ 2014 03 14, 10:14)
tiesa sakankt, jau ir pernai ne visoms pavykdavo rezervuotis mirksiukas.gif ten vienos mamos skambindavo kas antra diena, nes viena darbuotoja rezervuodavo, o kita ne biggrin.gif tai as vis tiek skambinciau, aisku ne dabar, bet bandyciau, i galva niekas neduos tongue.gif ir jos ten sako, akd renovuotu kambariu nerezervuoja, o kaip tik ten susibendravus buvau su viena mama, kuriai net renovuota rezervavo. Gal cia laimes dalykas, nzn, o gal cia del tu istatymu nuolatinio keitimosi jos pacios nebesusigaudo biggrin.gif

Pernai dar buvo kita tvarka, šiemet pasikeitusi, tai gali jūs skambintis nuo sausio pirmos nors ir kas 5 minutes, niekas vasarai (ar ne vasarai) neberezervuos vietų doh.gif O jei pavyks, praneškit, pulsim ir mes skambinti biggrin.gif
Ir keičiasi ne įstatymai, o šios sanatorijos tvarka, kiekviena sanatorija savo tvarką turi, Gintaras tai ypač lotuliukas.gif
Iki šiol taip, ir mes rezervuodavome iš anksto, visada rezervuodavau renovuotą kambarį, o pernai iš anksto nerezervavo tik vasaros mėnesiams, teko imti rugsėjį, finale dėl to nerezervavimo vasarą buvo pilna vietų, kas tuo metu skambinosi, ir pakliuvo, žodžiu, visiška nesąmonė buvo. Kažin, kaip šiemet seksis pakliūti, nes ne visomis ligomis sergant yra paūmėjimai, kaip kad mano vaikui, o važiuoti irgi galime tik vasarą, rugsėjis buvo iš didelės bėdos...
Atsakyti
Norejau pasiteirauti kokiam korpuse geriau apsistoti kad ir valgykla vietoj butu, ir proceduros ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2014 03 15, 19:28)
Norejau pasiteirauti kokiam korpuse geriau apsistoti kad ir valgykla vietoj butu, ir proceduros  ax.gif



Trisk kartu buvo apsistoje 2 korpuse thumbup.gif . Noreciau ir siemet (jei pavyks). rolleyes.gif
Atsakyti
as irgi buvau 2 korpuse, taip pat vel ten labai noreciau ax.gif
Atsakyti
supratau smile.gif
dar klausimas ar verta imti pagerinta kambari ir moket 15 lt uz para (busime
3 -se ) vien del teliko? kas ten dar yra uzka geriau primoketi, g.gif
pasimsim kompa, ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2014 03 16, 11:25)
supratau smile.gif
dar klausimas ar verta imti pagerinta kambari ir moket 15 lt uz para  (busime
3 -se ) vien del teliko? kas ten dar yra uzka geriau primoketi, g.gif
pasimsim kompa, ax.gif

Tai čia dabar už renovuotą jau 15 lt reikia mokėti g.gif .
Jei pagerintas reiškia renovuotą, tada tikrai tik tokį imčiau. Baisūs man tie nerenovuoti kambariai.
Atsakyti
Peržiūrėjau kainas. Atrodo neradau kad už renovuotą būtų pabrangę.
http://www.palangosg...augu_kainos.pdf
Atsakyti