Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(Dropke @ 2014 03 12, 14:05)
Jau turbūt nuo dabar reikia sąrašą darytis ką susidėt kad nepamiršt biggrin.gif o kas jau yra buvę, gal kokių nors patarimų, ko pvz tikrai neimt, nes neprireiks, na ką buvot įsidėjusios, bet visai nereikalingas dalykas? Beje dar klausimėlis, kaip ten su maistu? Ta prasme, kokybė maisto, ar skanu? Manoji labai išranki maistui sad.gif

aš virdulį turiu, labai gerai turėt kambaryje. Gyvename nerenovuotame korpuse. Nežinau, gal renovuotuose yra virduliai. Maudymosi apranga, jei jums pagal ligą gali skirti, nepamirškit. O kas liečia maistą, tai aš esu 2 vaikais (2 m. ir 4 m.) ir gaunu tik pietus nemokamai (o vaikai viską nemokamai). Bet pilnai užtenka, kas dar lieka nuo vaikų (pvz. pusryčiams gali rinkti iš kelių patiekalų, plius būna ant stalo jau padėta sūrio ar dešros, sviesto, duonos) ir pavalgai. Maniškiai mėgsta vakarais iš pieno produktų daugiau valgyt, tai jei ką gavo negana, nusiperki ką tavo vaikas mėgsta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(tina82 @ 2014 03 13, 02:43)
aš virdulį turiu, labai gerai turėt kambaryje. Gyvename nerenovuotame korpuse. Nežinau, gal renovuotuose yra virduliai. Maudymosi apranga, jei jums pagal ligą gali skirti, nepamirškit. O kas liečia maistą, tai aš esu 2 vaikais (2 m. ir 4 m.) ir gaunu tik pietus nemokamai (o vaikai viską nemokamai). Bet pilnai užtenka, kas dar lieka nuo vaikų (pvz. pusryčiams gali rinkti iš kelių patiekalų, plius būna ant stalo jau padėta sūrio ar dešros, sviesto, duonos) ir pavalgai. Maniškiai mėgsta vakarais iš pieno produktų daugiau valgyt, tai jei ką gavo negana, nusiperki ką tavo vaikas mėgsta wink.gif

Renovuotuose virduliu nera, tik tv wink.gif

Jeigu vaikas iki 7metu pasiimkit i ka pieno isipilti, pavakariams duoda. Maniske tiek ipratus buvo, kad kas kart atsikelus po pietu miego pieno prasydavo smile.gif
Atsakyti
Aišku dėl dviračių. Neimsim geriau.

Dropke, virdulį pasiimkite smile.gif Ir bent jau aš šiais metais žadu pasiimti vaflinę blynų keptuvę, kepsimės kambaryje jei valgyklos maistuko nesinorės, arba kokį sekmadienį pasilepinsim smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

o aš noriu Jūsų paklaust - ar jūs imate atostogas, ar biuletenį sanatorijos metu? Dviese su tėčiu kaip suprantu neleidžiama būti g.gif

Ir dar man neaišku dėl diagnozės, didžiajam J45.9 , mažajam J45.1 , gydytoja užsiminė, kad didžiajam kaip ir gali nepriklausyt - kaip tai sužinot, pulmonologė tik pasakytų, kai eisim vėl? g.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agios @ 2014 03 13, 09:15)
Sveikos,

o aš noriu Jūsų paklaust - ar jūs imate atostogas, ar biuletenį sanatorijos metu? Dviese su tėčiu kaip suprantu neleidžiama būti  g.gif 

Ir dar man neaišku dėl diagnozės, didžiajam J45.9 , mažajam J45.1 , gydytoja užsiminė, kad didžiajam kaip ir gali nepriklausyt - kaip tai sužinot, pulmonologė tik pasakytų, kai eisim vėl?  g.gif

Ačiū  4u.gif

Nedarbingumą duoda tik prie tam tikrų sunkių ligų.
Dviejų lydinčių negausite. Jei norėsite du suaugę būti, teks susimokėti.

Kažkas klausė dėl maisto. Buvome du suaugę lydintys su trim mergaitėm. Tai maisto net likdavo. Paskutines dienas buvau likusi viena su trim vaikais, tai vienos porcijos net neimdavau ( vaiko). Užtekdavo visoms pavalgyti. Tiesiog gaila buvo žiūrėti kaip maistas išmetamas.
Tiesa, nusipirkdavome vaikams dar kokių sausainių pagriaužti. Nes sumuštinių pilnai likdavo nuo pusryčių.
Atsakyti
Aha virdulį tai būtinai pasimsiu smile.gif dėl maisto, tai aišku, kažką dar turėsim savo smile.gif juolab kiek žinau ir šaldytuvas yra smile.gif viena mamytė sakė net elektrinę keptuvę, na kaip hot pan kažkas, pasiims, nes maistu buvo kiek nusivylusi, o dar tie visi viduriavimai ir vėmimai.. įtarimas, kad maistą ruošiant papuolė bacila, ir visi suserga, tai sako geriau pati ruošiu maistą.. ar neteko susidurt su kokiu žarnyno virusu? Jau man čia prisakė smectos, gerųjų bakterijų pirmiausia įsidėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tina82 @ 2014 03 13, 03:43)
aš virdulį turiu, labai gerai turėt kambaryje. Gyvename nerenovuotame korpuse. Nežinau, gal renovuotuose yra virduliai.


nera ir renovuotose, tik pas seseles galima paprasyti,kad uzvirintu vandens smile.gif

QUOTE(xingx @ 2014 03 13, 08:33)
Jeigu vaikas iki 7metu pasiimkit i ka pieno isipilti, pavakariams duoda. Maniske tiek ipratus buvo, kad kas kart atsikelus po pietu miego pieno prasydavo


ir dar gerai pasiimti ta talpa vakarienes ar pusryciu metu, nes likdavo arbatos virdulyje ant stalo- isipildavome ir parsinesdavome i kambari ax.gif

QUOTE(Agios @ 2014 03 13, 09:15)
Sveikos,

o aš noriu Jūsų paklaust - ar jūs imate atostogas, ar biuletenį sanatorijos metu? Dviese su tėčiu kaip suprantu neleidžiama būti  g.gif 

Ir dar man neaišku dėl diagnozės, didžiajam J45.9 , mažajam J45.1 , gydytoja užsiminė, kad didžiajam kaip ir gali nepriklausyt - kaip tai sužinot, pulmonologė tik pasakytų, kai eisim vėl?  g.gif

Ačiū 


biliatenio man nereikejo, nes dar nedirbanti. Bet gydytoja klause, ar reikia biliatenio g.gif tai gal duoda lydinciam asmeniui g.gif Dviese su teciu imanoma, tik reiktu nusipirkti sulankstoma lovyte, nakciai ji kainuoja 15lt smile.gif na ir maista dar prisipirkti smile.gif pietus 8lt, pusryciai ir vakariene po 4lt smile.gif jei gerai pamenu sumas ax.gif

kazkur internete yra kodai surasyti, pagal kuriuos priklauso sanatorijos smile.gif jeigu ten yra didziojo ligos kodas, tada priklauso smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dropke @ 2014 03 13, 11:19)
Aha virdulį tai būtinai pasimsiu, dėl maisto, tai aišku, kažką dar turėsim savo  juolab kiek žinau ir šaldytuvas yra, viena mamytė sakė net elektrinę keptuvę, na kaip hot pan kažkas, pasiims, nes maistu buvo kiek nusivylusi, o dar tie visi viduriavimai ir vėmimai.. įtarimas, kad maistą ruošiant papuolė bacila, ir visi suserga, tai sako geriau pati ruošiu maistą.. ar neteko susidurt su kokiu žarnyno virusu? Jau man čia prisakė  smectos, gerųjų bakterijų pirmiausia įsidėt


as abejoju kad del maisto pasigavo viduriavima,ten gi yra tokiu ligoniuku, kuriems viduriavimas gali buti mirtinas, tad labai cia drasus teigimas, kad nuo blogai paruosto maisto suviduriavo cool.gif o virusas skilda ne per maista biggrin.gif rotas populiarus ziemos ar ankstyvo pavasario sezonais smile.gif todel visi ir serga paskui, kaip ir sloga, mesja pasigavom ten praejus savaitei. venkit kontaktu su kitais vaikais, butinai veztis dezinfekuojancio skyscio ir nuolat rankas dezinfekuoti smile.gif nezinau kodel maistu buvo nusivylusi ta mama g.gif gal pripratus buvo restoranuose valgyt smile.gif plokstainiai, troskiniai, kotletukai, karbonadai, ivairus blynai - ko dar galima tiketis is gydymo istaigos? gal steiku, cezalio salotu ar picos - tai tegu eina i restorana salia ir valgo smile.gif)) man maistas patiko, grynai valgyklinis ax.gif buvom pasieme sumustiniu keptuve, bet ja pasinaudojom vos kelis kartus, kai dar nebuvau isispirkusi sau vakarienes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 13 kovo 2014 - 10:42
QUOTE(Dropke @ 2014 03 13, 11:19)
o dar tie visi viduriavimai ir vėmimai.. įtarimas, kad maistą ruošiant papuolė bacila, ir visi suserga, tai sako geriau pati ruošiu maistą.. ar neteko susidurt su kokiu žarnyno virusu? Jau man čia prisakė  smectos, gerųjų bakterijų pirmiausia įsidėt smile.gif

Virusas ten plinta oru. Jį išnaikinti ten nėra galimybių. Reiktų uždaryti sanatoriją ir viską dezinfekuoti. Bet, manau, kad tik trumpam. Kadangi jei vėl užneš virusą, tai visi ir sirgs.
Mes pirkome coca-colą. Gėrėm kasdien po truputį. Tai merginos pasigavo virusą paskutinę nakktį. Ir tai nežinau ar tai sutapimas- kadangi tris paskutines dienas neturėjome coca-colos. Šiais metais ir vėl gersim tą brudą, kadangi ir žarnyno virusui jis ,,nepatinka'' lotuliukas.gif .
Atsakyti
Ten mamytė nevaikšto po kavines, viską gamina namie,o valgyklinis maistas, pripažinkim, nėra toks kaip naminis smile.gif žinoma laikinai tinka ir jis, juolab nei ruošimu rūpintis, nei indų krūvų plauti biggrin.gif reiks kolos prisipirkt profilaktikai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dropke @ 2014 03 13, 14:18)
Ten mamytė nevaikšto po kavines, viską gamina namie,o valgyklinis maistas, pripažinkim, nėra toks kaip naminis smile.gif žinoma laikinai tinka ir jis, juolab nei ruošimu rūpintis, nei indų krūvų plauti biggrin.gif reiks kolos prisipirkt profilaktikai smile.gif

Daug pirkti nereikia. Nusipirkite 2 l butelį. Jo ilgai jums užteks. Aš pati irgi gėriau po pusė stiklinės. Mergom irgi po tiek daviau arba dar mažiau. Geriau dažniau.
Atsakyti
QUOTE(Dropke @ 2014 03 13, 14:18)
Ten mamytė nevaikšto po kavines, viską gamina namie,o valgyklinis maistas, pripažinkim, nėra toks kaip naminis smile.gif žinoma laikinai tinka ir jis, juolab nei ruošimu rūpintis, nei indų krūvų plauti biggrin.gif


aisku, nera kaip naminis, namie ir prieskoniukai tokie, kuriuos megstam, ir padaziukai, bet gi ne namuose ir buna, o gydymo istaigoje, tad reikia skirti tuos du dalykus ir liautis inksti.

as labai pailsejau nuo maisto ruosos, tiesiog pailsejau ir megavausi tuo. O maisto skoni paragausit pati, pamatysite, kad jis tikrai nera blogas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 13 kovo 2014 - 14:13
QUOTE(Zirzė @ 2014 03 13, 14:56)
aisku, nera kaip naminis, namie ir prieskoniukai tokie, kuriuos megstam, ir padaziukai,  bet gi ne namuose ir buna, o gydymo istaigoje, tad reikia skirti tuos du dalykus ir liautis inksti.

as labai pailsejau nuo maisto ruosos, tiesiog pailsejau ir megavausi tuo. O maisto skoni paragausit pati, pamatysite, kad jis tikrai nera blogas wink.gif


drinks_cheers.gif

Aš irgi tos nuomonės, kad daug kas tikisi restoraninio maisto sanatorijoje. Man tai tinka ir patinka. Perku sau visus maitinimus, pietūs ir taip nekainuoja, tai privalgom kaip karalienės su dukra doh.gif

Aš dabar būtinai vešiuos indelių sumuštinukams ir kitiems likučiams nuo stalo. Taip mums į parduotuves praktiškai nereikia biggrin.gif Prasimaitinam

Dėl virusų, tai pritariu pasisakančioms, kad jų ten neišnaikinsi. Tokia masė vaikų - neįmanoma gi visų patikrint kas ir kokių bacilų užveža doh.gif
Pagrindinė profilaktikos priemonė - minimalūs kontaktai su kitais ir jokio sėdėjimo koridoriuose, tik tiek kiek neišvengiama laukiant procedūrų. Na ir aišku rankas plauti po kiekvieno pasijudinimo ar išėjimo iš kambario.
Atsakyti