Įkraunama...
Įkraunama...

mitas ar tiesa?

Apklausa: ko susilaukėte? berniuko? mergaitės? (551 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
As ir laukiuosi mergytes ir manes nepykino. wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laukiausi mergytės, ir pykino siaubingai schmoll.gif O mama sakė, kai laukėsi manęs, nė kart net supykinę nebuvo ax.gif
Atsakyti
Kai laukiausi berniukų, tai manęs visai nepykino ir apskritai gana gerai jaučiausi, o kai buvau nestuke.gif su flirt.gif tai daugiau negu pusę nėštumo pykino, bet nevėmiau, o ir likusią dalį sunkiai išvaikščiojau verysad.gif
Atsakyti
Gal kazkam ir pasiteisina tokie pasakymai, bet manoo seesuo nei karto "neveme", ir alu triubino (sako -alus ant berniuko) o gime mergaite, drauge visa nestuma apsikabinus WC praleido, o gime berniukas... Ir tokiu atveju manu yra daug, tiesiog tai priklauso nuo organizmo...
Atsakyti
Apklausa aiškiai nieko aiškaus neparodys tongue.gif Aš nebalsavau, bet dar labiau suvienodinu rezultatus: nė sekundės nepykino, nei laukiantis berniuko, nei laukiantis mergaitės, ir aplamai abu kartus išvaikščiojau vienodai lengvai, valgiau tą patį, svorio priaugau vienodai (po 20 kg), vaikai gimė beveik vienodo svorio (50 g skirtumas). Žodžiu, viskas taip pat, išskyrus tą "smulkmenėlę", kad vienas berniukas, o kita - ne... bigsmile.gif

Įdomus straipsniukas apie pykinimus ir kitus panašius "požymius":

http://www.tindirind....php?page_id=49
Atsakyti
na as nelabai linkusi tuom tiketi,bet visgi idomu.mano drauge laukesi sunelio ir veme iki sesiu men doh.gif mano mama pagimde du berniukus nieko,o vat su treciu beje vieninteliu nestumu is penkiu veme baisiausiai.kita mano drauge irgi veme,nors laukesi berniuko.cia manau priklauso nuo organizmo reakcijos.as beje laukiau mergaites irgi vemiau mirksiukas.gif
Atsakyti
oi oi, kaip bjauriai vėmiau, kai sūnaus laukiausi verysad.gif
Atsakyti
Laukiant pirmos dukros nepykino, laukiant antros ( žada dukrą), nepykino g.gif
Atsakyti
Niekad nepykino, susilaukiau dviejų bernų smile.gif
Bet nepykino ir mano mamos. Gal čia paveldima g.gif

Atsakyti
Manęs nepykina laukiuosi 30 savaitė, oda buvo visą tą laiką labai graži visi vienbalsiai sakė berniukas bus, berniukas. Echos tongue.gif . Mano atveju mitas nepasitvirtino. Tačiau mano atveju nepasitvirtina ir tai, kad tai priklauso atseit nuo genetikos: mano mama, senelė, tetos visus nėštumus pradraugavo su WC yra ir berniukų ir mergaičių. Dėl pilvo tai iki praėjusios savaitės jis buvo aukštai ir toks atsikišęs smailas, bet būtent praėjusią savaitę pasikeitė net išsigandau tarytum "nukrito", dabar beveik nesimato, jei neužsidedu diržo. Gydytoja paaiškino, kad mažytė apsivertė, prieš tai sėdėjo, o dabar taisyklingoje padėtyje. drinks_cheers.gif
Atsakyti
ash laukiuosi berniuko ir gyvenim eneturejau blogesniu triju menesiu kuriuos ishtveriau pradzhioje neshtumo biggrin.gif
Atsakyti
Tep bobuciu ismislas. Mama pagimde du berniukus ir viena mergyte ir su visais per visa nestuma draugavo su WC. O as per visa nestuma tik du kartus svu WC draugavau ir laukiuosiu berniuko.
Atsakyti