Įkraunama...
Įkraunama...

mitas ar tiesa?

Apklausa: ko susilaukėte? berniuko? mergaitės? (551 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Ar tiesa, kad berniukai gimsta veliau nei mergaites? Tipo, kad daugiausiai (ne visi nestumai, bet dazniausiai) prieslaikiniai gimdymai buna su mergaitem, o su berniukais buna pernesioti nestumai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 11 06, 13:39)
Ar tiesa, kad berniukai gimsta veliau nei mergaites? Tipo, kad daugiausiai (ne visi nestumai, bet dazniausiai) prieslaikiniai gimdymai buna su mergaitem, o su berniukais buna pernesioti nestumai  g.gif


Mano dukra neskubejo gimti lotuliukas.gif . Teko paluketi 4 dieneles ir tada isprasyti su skatinamaisiais. doh.gif
Atsakyti
Pagal visokius bobučių prietarus turėjo gimt mergytė, bet turiu berniuką.
Papildyta:
QUOTE(Balande @ 2006 11 06, 16:21)
Mano dukra neskubejo gimti  lotuliukas.gif . Teko paluketi 4 dieneles ir tada isprasyti su skatinamaisiais.  doh.gif

Na, aš savo sūnų pagimdžiau 10 dienų anksčiau.
Atsakyti
Pirmo susilaukiau berniuko, nepykino.
Dabar laukiuosi mergytės irgi nepykino thumbup.gif

Aš manau, kad pykinimas visai nepriklauso nuo to kokios lyties vaikučio laukiesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2006 11 20, 15:58)
Pirmo susilaukiau berniuko, nepykino.
Dabar laukiuosi mergytės irgi nepykino  thumbup.gif

Aš manau, kad pykinimas visai nepriklauso nuo to kokios lyties vaikučio laukiesi  smile.gif



As manau, kad irgi nepriklauso nuo lyties....visa tai priklauso nuo mamos organizmo, kaip jis traktuoja nauja gyventoja ir perversmus. laukiuosi berniuko ir mane pykino wink.gif
Atsakyti
Kai laukiausi sūnaus, tai ne tik, kad žiauriai pykino, bet ir vėmiau ištisai... doh.gif teko ir ligoninėj porą savaitėlių gulėt, nes labai jau prastai buvo.... Brrrrr.... nemalonu prisimint....
Atsakyti
QUOTE(ITA @ 2006 11 20, 16:46)
Kai laukiausi sūnaus, tai ne tik, kad žiauriai pykino, bet ir vėmiau ištisai...  doh.gif  teko ir ligoninėj porą savaitėlių gulėt, nes labai jau prastai buvo.... Brrrrr.... nemalonu prisimint....


mane irgi pykino ir teko pavimcioti vien tik nuo to, kad pagalvodavau apie maista arba uzuodus kokius kvapus doh.gif , bet manau viskas yra iskenciama mirksiukas.gif
Atsakyti
matyt bus mitas ir apie vemimus ir apie prieslaikini ar per velu gimdyma... manau nepriklauso ar berniukas ar mergyte, visiem skirtingai... as tai tikiu tuom kad kai pilvelis aukstai ir apvalus tai bus mergyte, o jei zemai ir "smailas" tai berniukas.. pas mane panasu kad mergyte bus.. blush2.gif ir gydytojas taip per echoskopa mate.. ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
as irgi zveriskai kankinausi su pykinimais ir visokiais nemaloniais pojuciais...ir suzinojau kad laukiuos berniuko. man atrodo nepriklauso nuo lyties, priklauso gal nuo hormonu daigiau...daktaras mane pirm akart paziurejes iskart pasake kad bus berniuka stikriausiai, nes ant pilvelio net plaukeliu padaugejo, oda pasikeite, plaukai...o tai dazhniausiai del prieshingu hormonu padidejimo...jei esi labai moterishka ir turi berniuka, kankinsies ir t.t. na nzn'au kaip chia paaishkinus lietuvishkaj:)) tikiuos supratot:D
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2006 11 23, 23:01)
matyt bus mitas ir apie vemimus ir apie prieslaikini ar per velu gimdyma... manau nepriklauso ar berniukas ar mergyte, visiem skirtingai... as tai tikiu tuom kad kai pilvelis aukstai ir apvalus tai bus mergyte, o jei zemai ir "smailas"  tai berniukas.. pas mane panasu kad mergyte bus..  blush2.gif  ir gydytojas taip per echoskopa mate..  ax.gif  thumbup.gif


200 proc. tvirta, kad turesim berniuka, o pilvas pas mane aukstai ir smailas ax.gif
as girdejau, kad zemai pilvas buna su mergaitemis, o aukstai su berniukais mirksiukas.gif , o del smailumo tai tiesa - kas is pazistamu vaiksciojo su mergaitem buvo vos ne kaip su gelbejimo radais, o su berniukais - pilvas status buvo.

o del plaukiuotumo tai nepriklauso manau nuo to kokios lyties kudiki nesioji, paprasciausiai plaukuotumas padideja del hormonu kiekio
Atsakyti
Klausimas pateiktas neteisingai.
Kai atsakyti jei laukiausi abu kartus mergaites, taciau su viena pykino , o su kita nepykino.
Teisingo atsakymo nebus kad ir kuri spausiu balsuodama. blink.gif
Atsakyti
As laukiuosi mergytes,nepykino biggrin.gif Pilvas aukstai ir apvalus biggrin.gif na,dabar jau nebe labai aukstai,nukrito,bet per visa nestuma buvo aukstai mirksiukas.gif
Atsakyti