Įkraunama...
Įkraunama...

mitas ar tiesa?

Apklausa: ko susilaukėte? berniuko? mergaitės? (551 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
na man ant pilvo tai toooookie plaukai uzaugo, o dar kai isiatlektrina tai styro kaip kokie gaurai.

bet ir kojos pradejo zelt (as niekada neturejau plauku ant koju) tai panasiai kaip kokia vilna. g.gif
blin i avi virstu
Atsakyti
QUOTE(marezagare @ 2006 06 26, 20:28)
na man ant pilvo tai toooookie plaukai uzaugo, o dar kai isiatlektrina tai styro kaip kokie gaurai.

bet ir kojos pradejo zelt (as niekada neturejau plauku ant koju) tai panasiai kaip kokia vilna. g.gif
blin i avi virstu


O tai tau berniuka pranasavo daktare ar mergaite? g.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 26, 22:21)
Tai gal tik plaukuotumas ir pasitvirtina del berniuko. g.gif bet tai kaip suprast,kada pradzioj buvo,o dabar nebe,tipo apsigalvojo maziukas ir nutare buti mergaite  g.gif  lotuliukas.gif


Man plaukuotumas padidėjo, tai po gimdymo. Plaukai ant galvos, tai gražu, kad auga, bet visur kitur, tai siaubas.
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2006 06 26, 20:36)
Man plaukuotumas padidėjo, tai po gimdymo. Plaukai ant galvos, tai gražu, kad auga, bet visur kitur, tai siaubas.


Tikiu kad siaubas,tiek vargti pastoviai visur depiliuotis doh.gif as pradzioj nestumo toki varga turejau,ir dabar su pazastim vargstu,ciut ne kas dien skust reikia,bet odos jau gaila mirksiukas.gif O paskutiniu metu pastebejau kad nyksta,nebe tiek jau daug,tai delto ir nesuprantu kas cia yr. g.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 26, 22:21)
Tai gal tik plaukuotumas ir pasitvirtina del berniuko. g.gif bet tai kaip suprast,kada pradzioj buvo,o dabar nebe,tipo apsigalvojo maziukas ir nutare buti mergaite  g.gif  lotuliukas.gif

na gal neapsigalvojo lotuliukas.gif
bet man ir pilvas pradejo maziau zelt...
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 26, 22:29)
O tai tau berniuka pranasavo daktare ar mergaite? g.gif

man pranasauja berniuka wub.gif bet isitikinsiu tik po dvieju men lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Peskute @ 2006 06 17, 00:18)
Na tikrai ydomu,laukiuosi ir nezinau dar kas bus,bet per visa praeita laika vemiau gal 3-4 kartus...

niu va ji jau pasigimde mergyte thumbup.gif
Atsakyti
nu geras , gal ir tiesa....nei karto nevemiau ir turiu sunely wub.gif
Atsakyti
As vemiau 2 ir 3 nestumo menesi kiekviena ryta, per echoskopija pasake, kad bus berniukas smile.gif
Atsakyti
Gydytoja sakė, kad 100 proc. berniukas, nepykino nė trupučio ax.gif Bet aš manau, kad čia labiau genetiškai užžprogramuota, draugė turi mergytę, jos irgi nė kiek nepykino
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 06 30, 00:00)
niu va ji jau pasigimde mergyte  thumbup.gif


A tai Peskute jau pasigimde?Tai sveikinam labai labai...user posted image
Atsakyti
Istikro labai idomu su tais mitais... As visdelto buvau isitikinusi, kad vemia su mergaitemis tiktais... As pati nevemiau, daktare mate berniuka... bet dabar zinok kas ten istikruju yra nestuke.gif
Atsakyti