Įkraunama...
Įkraunama...

mitas ar tiesa?

Apklausa: ko susilaukėte? berniuko? mergaitės? (551 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos kai laukiausi sunaus isvis nesijauciau nestuke.gif . Pries penkias dienas NT parode teigiama . Jau antra savaire jauciuosi baisiai pykina (bet aciu dievui dar nevemiu ) istisai salta visi namie vaiksto su maikutem o as su silciausiu chalatu ir vistiek salta, nieko negaliu daryti taip silpna kad norisi tik sedeti , pilva pucia ... doh.gif
Atsakyti
pirmas nestumas buvo super lengvas, nei pykino, nevemiau ne karto zodziu nieko blogo, gime berniukas, dabar pykina nuo visko ypac mesos skyriuj ir sokolado, man taip pat visada salta, nors namie silta, kai einu miegot tai su storiausia pizama ir su kojnem kartais blush2.gif bet niekaip negaliu susilt, ziuresim kas gims si karta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balleys: 29 lapkričio 2012 - 04:10
QUOTE(balleys @ 2012 11 29, 05:09)
pirmas nestumas buvo super lengvas, nei pykino, nevemiau ne karto zodziu nieko blogo, gime berniukas, dabar pykina nuo visko ypac mesos skyriuj ir sokolado, man taip pat visada salta, nors namie silta, kai einu miegot tai su storiausia pizama ir su kojnem kartais blush2.gif  bet niekaip negaliu susilt, ziuresim kas gims si karta 4u.gif



O man gimė mergaitė, nors tikrai irgi buvo super lengva. Dabar laukiuosi antro, dar 7 savaitės tik, bet į maistą, kvapą, kavą jau labai įvairiai reaguoju...Ir dar tas šaltis, galvojau, kad tik man taip, bet žiūriu ir kitoms šalta:)
Atsakyti
Pykint pradejo nuo 4 sav ir pykino kiekviena diena iki II trimestro. O tada kaip ranka nueme ir daugiau nebepykino. Laukiaus mergaites biggrin.gif
Atsakyti
Prieš daugiau nei metus susilaukiau sūnaus, pykino ir vėmiau ištisas 6 savaites. Dabar laukiuosi 7 savaites ir jau savaite kaip sąžiningai draugauju su WC doh.gif
Beje, dėl šalčio įdomus dalykas, aš taip pat žiauriai šąlu, kaži nuo ko čia ?
Atsakyti
mitas.
du nėštumus vėmiau kasdien iki 6 kartų - mergaitės, trečią kartą iš viso per nėštumą supykino triskart. gimė irgi mergaitė. o atrodė, kad bus berniukas bigsmile.gif
Atsakyti
nei su vienu nepykino: 2 mergaites, ir berniukas biggrin.gif
Atsakyti
MITAS viskas, ir pilvo forma, ir nėštumų "skirtingumas", ir skonio pakitimas (saldaus ar sūraus), veido oda ir pan. ...Du nėštumai buvo vienodai labai lengvi, nepykino ir pan., trečias- ir pykino iki 4,5 mėn. ir skausmai, ir veido oda išsilygino (su pirmais bėrė) ir dar daug kitokių požymių, kurių nebuvo su pirmais, ir ką - lytis visų vienoda mirksiukas.gif Taip kad jei norisi paspėliot, pažaist, galima tuo tikėti, ypatingai gal tom,kurioms sutampa,kad atitinka bobučių spėliones.... bigsmile.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo, čia tik mitas. Kai laukiausi, nepykino, tik kelis kartus pašleikšteno lyg būčiau šokolado persivalgius. Gimė berniukas. Labai greit giminaitė pastojo. Nėštumo pradžioj kur ėjo, ten vėmė, ir pilvo forma vėliau rodė, kad turėtų būti mergaitė (taip senesnės moterys sakė). Gimė didelis stiprus berniukas. Taip kad, spėliot galima, bet pasitikėt aklai, tikrai ne.
Atsakyti
Pirmas berniukas,pykino ilgai. Dabar nežinau ko laukiuosi, bet pykina, tai taip išeitu, kad vėl berniukas g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kai laukiausi dukros - su WC ''draugavau'' pirmus mėnesius, kai laukiausi sūnaus - nepykino išvis, gal tik biškelį, bet nevėmiau ax.gif
Atsakyti
1 nestumas pykino iki 16 sav ,kiekviena diena,su vemimu - gime berniukas. 4u.gif
2 nestumas - nekarto nepykino -gime berniukas. 4u.gif
3 nestumas -kartais pykina kartais ne - nezinau kas bus dar ax.gif
Atsakyti