Įkraunama...
Įkraunama...

mitas ar tiesa?

Apklausa: ko susilaukėte? berniuko? mergaitės? (551 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Abu nestumus pykino be proto, vemiau, kiek dusia leido, o rezultatas: pirmas berniukas, antra taip pat sake, kad berniukas... Tiesa, antra nestuma viskas stipriau, sunkiau, blogiau... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzinyte: 20 sausio 2012 - 19:34
Parašykit o kaip jums atitiko širdies ritmas ir lytis, kai darė echo, jei per minutę mažiau 140 - tai berniukas, jei daugiau 140 - mergaitė
Atsakyti
Kai laukiausi sūnaus, blogavau iki trečio mėnesio ir tada blogumus kaip ranka nuėmė, o su dukra negerumų pasitaikydavo iki pat aštunto mėnesio, atsigavau jau tik į nėštumo pabaigą.
Papildyta:
QUOTE(rircik @ 2012 01 18, 21:35)
o kodel nera kita atsakymo, as pagimdziau dvynukus:berniuka ir mergaite, tai kaip tokioms mamoms pazymeti? o atsakymas butu, oj kaip pykino,kaip vemiau, taip net 10kg isvemiau lotuliukas.gif

biggrin.gif Aha, tikrai... Aš su dukra daugiau kilogramų "išvėmiau" nei jūs su dvynukais biggrin.gif ...
Atsakyti
ziurint i balsavimo rezultatus darosi aisku, kad sitas mitas yra visiskai mitas smile.gif manes nepykino, auginu dukryte. si nestuke.gif pykina, ka turesim dar nezinau tongue.gif
Atsakyti
Du berniukai - vos vos pykino, daugiau miegoti traukė biggrin.gif . Draugė turi mergaitę - pravėmė 6 mėnėsius...
Atsakyti
Pykino,bet nevemiau, turiu sunu. Cia tikrai mitas,nes priklauso nuo zmogaus organizmo. Mano mama pasakojo,kai brolio laukesi,tai veme istisai,net ligoninej gulejo. O su manim,tai labai lengvas nestumas buvo. Tai,kad as siuo mitu netikiu. schmoll.gif
Atsakyti
Manes visai nepykino, nestumas buvo lengvas, visa nestuma aktyvi iki pat gimdymo ir rezultatas berniukas.
Per nestuma visai nenorejau saldumynu, tik norejau mesisku patiekalu, parduotuvej net silpna palikdavo kai desras ir visokius vyniotinius matydavau. Tai man tada iskart prognozavo, kad bus berniukas, nes saldziai nenoriu, o noriu stipriau mesos. Gal kam sis mitas pasitvirtino arba ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzinyte @ 2012 01 20, 21:34)
Abu nestumus pykino be proto, vemiau, kiek dusia leido, o rezultatas: pirmas berniukas, antra taip pat sake, kad berniukas... Tiesa, antra nestuma viskas stipriau, sunkiau, blogiau...  doh.gif


lygiai tas pats- abu berniukai smile.gif
Atsakyti
Dar nepagimdžiau, bet laukiuosi sūnaus. 100%, beje. Sunkus nėštumas, vėmiau ilgai. Taip, kad nemanau, jog iš to galima spręst ko susilauksi. Ne rodiklis tai.
Papildyta:
QUOTE(SandraRupke @ 2012 08 09, 15:55)
Manes visai nepykino, nestumas buvo lengvas, visa nestuma aktyvi iki pat gimdymo ir rezultatas berniukas.
Per nestuma visai nenorejau saldumynu, tik norejau mesisku patiekalu, parduotuvej net silpna palikdavo kai desras ir visokius vyniotinius matydavau. Tai man tada iskart prognozavo, kad bus berniukas, nes saldziai nenoriu, o noriu stipriau mesos. Gal kam sis mitas pasitvirtino arba ne?  smile.gif


O aš visą nėštumą nemėgstu mėsos, labai retai kada užsimanau, man geriau saldumynai, daržovės.. Iki nėštumo buvau mėsaėdė biggrin.gif
Atsakyti
Berniukas - nevemiau, pykino tik pradzioj, nestumas pakankamai lengvas mirksiukas.gif
Atsakyti
laukiausi berniuko, vemiau diena nakti unsure.gif o mano dvi drauges, laukiasi dabar mergaiciu ir visiskai joms nebloga rolleyes.gif
Atsakyti
trys nėštumai - dvi pirmos mergytės ir trečias sūnus - pykino su visais, ir kuo toliau tuo baisiau...su mažyliu pykino iki aštunto mėn...maniau visai nepraeis iki pat gimdymo biggrin.gif
Atsakyti