Įkraunama...
Įkraunama...

mitas ar tiesa?

Apklausa: ko susilaukėte? berniuko? mergaitės? (551 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Laukiausi sunaus- nepykino. Dabar laukiuosi dukrytes- nepykino ir jau tikriausiai nesupykins...( 38 sav smile.gif ).Manau kad cia tiesiog kiekvienos moters indviduali organizmo apraiska.
Atsakyti
NEI VIENO NESTUMO METU NEPYKINO. TURIU 2 DUKRAS IR SUNU
Atsakyti
Sveiki,jei norite paspeliot - radau visa straipsni apie vadinamuosius "bobuciu prietarus".


Siaip tai,labai slykstu buvo pirmame nestumo trimestre,vemiau -ojojoj.. Geguzi bus matyt , ka gandras atnes smile.gif


http://www.mama.lt/s...udai-paspelioti
Atsakyti
Pykino, bet vemiau tik 2 kartus, turiu suneli
Atsakyti
manes nepykino,turiu berniuka.bet kai drauge du kartus laukesi berniuku tai is WC neiseidavo,o kai trecia karta mergytes laukesi ne kart nepykino jos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 10 gruodžio 2008 - 15:53
Berniukas pas mane atkeliauja, bet kol dar nepykino ax.gif Manau, kad priklauso čia nuo organizmo rolleyes.gif
Atsakyti
Nepykino nei su bernu nei dabar su mergicka wub.gif
Atsakyti
mane pykino, net 7 menesius.
pagal echo laukiuosi mergaites, o kas bus jau greit suzinosiu.
bet siaip manau bobuciu ismislas ir yra bobuciu ismislas mirksiukas.gif
Atsakyti
Su berniukais nevemiau, tik pykino. Dabar laukiuosi mergytes - vemiau ir dienom, ir naktim.
Atsakyti
smile.gif PIRMOJI MERGYTĖ MUMS TAI JAUČIAUSI PUIKIAI, NA O DABAR LB PRASTAI IR PYKINO IKI 4 MĖN , IR NUGARA IR KOJOS SKAUDA IR SILPNA NA NEKAIP SUNKU EITI Į DARBĄ, BET NEŽINOM KO LAUKIAMĖS , wub.gif O JAU 21 SAVAITĖ
Atsakyti
laukiuosi antro berniuko, su abiejais pykino, o sio netumo pradzioje tai net labai stipriai ir ilgai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blackie @ 2006 06 16, 23:44)
gal ir vėl tik bobučių pasakos, bet pakankamai daug atvejų(tiesa sakant vos ne kiek pažįstu mamų) kurios susilaukė berniukų, nėštumo metu laiudiškai tariant "nevėmė" ir aš pati rolleyes.gif , o kas dukryčių laukėsi tai draugavo su WC... idomu pasidarė kaip jums g.gif
Papildyta:
svarstau gal pagal tai galima spresti ko laukiesi blush2.gif ....



bobuciu pasake, esu gyvas irodymas, su pirmu nestumu laukiausi berniuko o del vemimo net ligoninese gulejau nes netekau daug skysciu ir laseline state. GIme berniukas, sveikas, didelis ir laaaabaaaiiii grazus wub.gif
Atsakyti