Įkraunama...
Įkraunama...

mitas ar tiesa?

Apklausa: ko susilaukėte? berniuko? mergaitės? (551 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
na mano nuomone tai kekvienam skirtingai pagal organizma....bet paskaicius tikrai galima pasakyt kad dauguma moteru blogai jaucias laukdamos berniuku...na ,man tai pat buvo pirmu nestumu vemiau blogai jauciaus..gime berniukas...o db jokio vemimo jokio pykinimo..... 4u.gif aisku visai saunu but turet viena bern viena merg.. smile.gif bet zinoma tikek tokiais dalykais netikejas...jau kas gims tai gims... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgiene @ 2008 11 20, 16:14)
na mano nuomone  tai kekvienam skirtingai pagal organizma....bet paskaicius tikrai galima pasakyt kad dauguma moteru blogai jaucias laukdamos berniuku...na ,man tai pat buvo pirmu nestumu vemiau blogai jauciaus..gime berniukas...o db jokio vemimo jokio pykinimo..... 4u.gif aisku visai saunu but turet viena bern viena merg.. smile.gif  bet zinoma tikek tokiais dalykais netikejas...jau kas gims tai gims... ax.gif



Tikrai kiekvienam skirtingai pagal organizma. Jokiu pykinimu, blogu savijautu ar pan. - gime berniukas. Draugems tas pats. O vat su mergaitem - sako draugaudavo su WC.
Atsakyti
pykino ilgai ir ziauriai,su WC ir netik draugavau iki 17 sav - gime berniukas smile.gif
Atsakyti
Pykino ir su berniukais ir su mergaite. O su pirmuoju iš viso labai ilgai blogai jausdavausi ir sunku būdavo prisiversti ką valgyti. O dar to pirmo karto nerimas, kai skaitai knygas ir nupranti, kad nė penktadalio rekomenduojamų paros normų nesuvalgai.... Tai dar labiau atimdavo apetitą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikė @ 2006 06 16, 22:46)
Aš nevėmiau per pirmą nėštumą, susilaukiau mergytės, nevėmiau ir per antrą nėštumą laukiu taip pat mergytės, vakar echoskopu žiūrėjo sakė mergytė, kai gims bus galutinai aišku. Kitą savaitę. Bet manau, kad čia nuo organizmo priklauso.


As taip pat manau. Pirma gime mergyte, nevemiau. Dabar laukiam lyg ir mergytes irgi nevemiau...
Atsakyti
As taip pat manau smile.gif
Pirmas berniukas- nepykino, nevemiau..
Antras berniukas- nepykino, nevemiau..
Pagal apklausa matot, kad pirmauja, nevemencios, nesiojancios bernus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2008 11 21, 22:33)
As taip pat manau smile.gif
Pirmas berniukas- nepykino, nevemiau..
Antras berniukas- nepykino, nevemiau..
Pagal apklausa matot, kad pirmauja, nevemencios, nesiojancios bernus smile.gif

kaip ik pagal apklausa rodo,dauguma,kad vemencios nesioja berniukus.....
bet as cia nesiginciju mirksiukas.gif
kekvieno zmogaus skirtingas organizmas..... mirksiukas.gif
Atsakyti
netikejau tokiais paistalais, galvojau kad cia tik bobuciu pasaka. bet neseniai teko vartyti tokia knyga "seimos gydytojo vadovas" ar pan. ir ten parasyta kad viena is pykinimo priezasciu yra moteriskos lyties vaisius. aisku gali pykint ir del kitu priezasciu, todel tai nereiskia kad jei pykina tikrai bus mergaite. bet tikimybe didesne. smile.gif as kolkas nezinau kas bus 4u.gif
Atsakyti
Apklausoje nedalyvauju visruje tik pasisakysiu:

Pirma laukiausi mergaites-nei pykino nei vemiau, nezinau kas tai yra smile.gif
Dabar laukiuosi berniuko- nei pykina nei vemiu, man jau 21 savaite. Del to kad berniukas esu 100% tikra, nes gydytoja parode labai aiskiai visus vyriskus reikalus, taip pat genetiskai issityriau, kad berniukas bus. smile.gif


Atsakyti
QUOTE(erikared @ 2008 11 24, 13:27)
Apklausoje nedalyvauju visruje tik pasisakysiu:

Pirma laukiausi mergaites-nei pykino nei vemiau, nezinau kas tai yra smile.gif
Dabar laukiuosi berniuko- nei pykina nei vemiu, man jau 21 savaite. Del to kad berniukas esu 100% tikra, nes gydytoja parode labai aiskiai visus vyriskus reikalus, taip pat genetiskai issityriau, kad berniukas bus. smile.gif

su pirmu berniuku vemiau,dabar laukiam antro-jokiu vemimu,o pykino tik nuo netinkamu vitaminu,kai juos pakeiciau viskas baigesi,jauciuosi puikiai thumbup.gif net geriau nei pirmo nestumo metu,tai va ir zinok kaip cia buna.....vat mano sesute lakste iki paskutiniu dienu i wc g.gif o susilauke dukrytes,zodziu visoms vis kitaip nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bvlgari: 25 lapkričio 2008 - 12:44
as susilaukiau dukros ir nestumo metu nevemiau ir visai nepykino smile.gif
Atsakyti
hmz, o tada kaip ivertinti mano atveji.. jeigu pykino tik tol, kol hemopatiniu vaistuku nepradejau gerti blush2.gif
Atsakyti