Įkraunama...
Įkraunama...

mitas ar tiesa?

Apklausa: ko susilaukėte? berniuko? mergaitės? (551 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Viskas tikri mitai ir sutapimai. Mano mama ir mane ir broly taip lengvai isnesiojo, be pykinimu, su gelezine sveikata, abu pagimde greitai be didesniu problemu, jokiu plysimu nieko. Taip tyliai tikejausi kad as visa busiu i ja, bet pradzia deja jau kitka zada. Mums 8 sav. ir 2 d. o pykina kas miela diena ir dazniausiai vakare.nevemiu, bet taip pykina, vakgyti ne bet ka galiu, apetito nera, valgau nes reikia. doh.gif Negaliu sulaukti kada tai baigsis doh.gif
Atsakyti
As tai sakyciau, kad cia mitas lotuliukas.gif Pirmas berniukas, tai labai lengvas nestumas, nepykino gali pasakyti visai ax.gif , na palyginus su kitom, kurias zinau tai visai ax.gif Drauge laukesi mergytes ir jos pats lengviausias nestumas, be toleto gasdinimu. Dabar esame abi antra karta nestuke.gif ir abi pykina, dar nera taip blogai, bet tikrai taip nebuvo su pirmuoju doh.gif Taigi negaleciau teigti, kad laukiuosi mergytes, kadangi pykina schmoll.gif Nors visai ne pro sali butu wub.gif
Atsakyti
manau kad vemimai ytakos neturi, nes is pazistamu prisiklausiau kad visom skirtingai buvo. nors kazkodel daugiau girdejau variantu kad jei pykina tai berniukas bus. niu mane pykino tai paziuresim kad bus biggrin.gif
Atsakyti
Mane žiauriai pykino iki 5 mėnesių tikrai. Apvariau daugybę vietų senamiesty, troleibusų sostelėse, pačiuose troleibusuose... blush2.gif Teatleidžia man visos valytojos.. hi.gif Atsimenu kad darbe vos spėdavau iki tualeto dabėgt.. ne kartą kriauklė užsikišus buvo.. o valgiau gi kaip besotė.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blackie @ 2006 06 17, 00:44)
svarstau gal pagal tai galima spresti ko laukiesi blush2.gif ....

tikrai pagal tai neverta spresti, kas bus. turiu berniuka, ne karto nepykino, drauge irgi berniuka turi, o visa nestuma iki paskutine savaites pykino blink.gif Sesuo su mergyte ne karto nesupykino, o kita drauge su mergyte irgi iki paskutines savaites ligoninej del pykinimo doh.gif
Atsakyti
Turiu dukrą - nėštumo metu nepykino schmoll.gif O oda buvo nuostabi thumbup.gif Visi sakydavo, kad labai išgražėjau, o dar ir akys tokios gražios būdavo... Irgi visi girdavo rolleyes.gif Sakydavo, kad mano akys švyti rolleyes.gif

Atsakyti
Kai laukiau si berniuko manes visai nepikino, o dabar 5 sav. nestuke.gif o man taip bloga kad, net silpna doh.gif
nu ir paziuresim kas gims bigsmile.gif
Atsakyti
nu manęs beveik visai nepykino, na gal porą kartelių...taip tikėjausi, kad tai reiškia berniuką, bet matau, kad nepatikimas būdas spręsti lotuliukas.gif
Atsakyti
Susilaukem mergytes.Pirmus 4 menesius pravemiau doh.gif doh.gif doh.gif numeciau 10kg blink.gif ka suvalgydavau, ta palaidodavau tualete doh.gif Na pradzia buvo isties sunki rolleyes.gif
Atsakyti
as tai negaliu pabalsuoti ne uz viena lotuliukas.gif kai laukiau pirmos dukros tai baisiai pykino, o kai antros beveik nieko nebuvo, o dabar trecias nezinom kas bet iki 4 menesio buvo tas pats kas su pirma blink.gif
Atsakyti
as tikejausi, kad sis nestumas atnes mums berniuka, nes pirmas nestumas labai lengvas buvo ir gime mergyte, o sis nestumas labai sunkus: taip pykina, taip bloga, is lovos neatsikeliu, mano mamai taip buvo, bet dabar visos mano viltys suduzo unsure.gif ,
Atsakyti
Aš tai netikiu tais pasakymais, kad pykina tik su mergaitėm, nes mes turėsim berniuką, o iki 12 savaičių vemdavau kasdien ax.gif O draugė su mergaite nei kart nevėmė wub.gif
Atsakyti