Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Prisimenat cia anksciau svarstem apie ryskiai rozine clear spring ir clear winter, ir kuo jos skiriasi? smile.gif Tai dabar atsitiktinai bludindama po interneta man atrodo radau gana aiskiai. Kaip jum atrodo? ax.gif

Sita clear spring

user posted image
user posted image

O sita clear winter

user posted image
user posted image



Atsakyti
mhm, pirmosios tikrai pavasarinės. mano viena pana alpėja nuo šitos spalvos biggrin.gif
vat , imsiu tuoj pasikvietus ir paklausiu, kurios suknelės jai gražesnės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 21, 17:56)
mhm, pirmosios tikrai pavasarinės. mano viena pana alpėja nuo šitos spalvos  biggrin.gif
vat , imsiu tuoj pasikvietus ir paklausiu, kurios suknelės jai gražesnės  biggrin.gif

biggrin.gif

As tai del tokiu spalvu kaip visada alpeju, kazin kurio cia tipo? Koralas ne koralas...

user posted image
Papildyta:
Va dar viena ziemine rozine busiu radus

user posted image
Papildyta:
O sita rozine kieno, gal vasarine? g.gif

user posted image


Papildyta:


Siltu tipu violetine?

user posted image
Papildyta:

Kam ten auksas tinka? ax.gif

user posted image

O cia tarp aukso ir sidabro?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 21 sausio 2014 - 18:50
Ta pirmoji spalva tikrai pavasario. Turiu panoms nupirkus sijoną tokios spalvos, tai fantastiška. Tokia lyg ir ružava , bet kartu turi ir oranžinės. Aš bandžiau sau kelis kartus nusipirkt panašių atspalvių, tai kaip ir panaši manoji, bet kiek prigesinta ir nesimato tos baltos spalvos priemaišos. Tokia lyg pamurzinta, bet irgi liuks tinka. Vieną palaidinę suklydau nusipirkdama, bet jei pasidažius ir ant viršaus baklažano megztukėlį užsimetu, tai visai galiu vaikščiot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 21, 18:38)
Ta pirmoji spalva tikrai pavasario. Turiu panoms nupirkus sijoną tokios spalvos, tai fantastiška. Tokia lyg ir ružava , bet kartu turi ir oranžinės.

drinks_cheers.gif Susildyta rozine.

Papildyta:
O cia soft autumn spalvele, arne? ax.gif

user posted image


man su sita spalva butu kapiec biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 21 sausio 2014 - 18:52
Sio pavasario madingos spalvos:

user posted image

user posted image

Papildyta:
Metu spalva - orchideja (nors as ir praejusia vasara daug kur jos maciau)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 21 sausio 2014 - 19:14
QUOTE(Hiver @ 2014 01 21, 15:41)
Gal vis tik cool summer, bytte 4u.gif

Rozines atspalvis labai graziai tinka, bet ryskumas per didelis. Tokia gal butu geriau?
user posted image
user posted image
x
O kaip i tokias spalvas oda reaguoja? ziemos rozine jei neklystu
user posted image

Tokie kaip suprantu netinka, tai soft summer atkrenta.

Palyginimui dar roziniu
http://4.bp.blogspot...00/IMG_0619.jpg

Dar del oranzines, ar tinka kokiam nors pavidale? lasisa, plyta, apelsinas, moliugas...?

Maniškė ne šviesesnė, o gal mėlsvesnė... sunku pasakyt, slidus reikalas, aš šaltybarščių spalvos lakus gal tris bandžiau, kol radau jau tikrai savo. Va dukros ta ružava/fuksija ji tokia skaitesnė, šviesesnė, barbiškesnė vien žo. dar turiu tokia BW tai per ryški.

Rožinės tai tokios visai ružavos tinka, tokios kur dažniausiai light summer deda. Plyta pati baisiausia spalva kokia esu bandžius, pageltonuoju iki žalumo, visiška geltininkė doh.gif

QUOTE(inc @ 2014 01 21, 16:15)
būk gera dar man patvirtink arba paneik kaip tau tinka levandų  spalva
user posted image
O man dar papasakok apie koralus, abrikosus ir gal gali pasakyt kokie beige tau tinka ar ne?  biggrin.gif

beige nerandu... galiu sakyt kad visi netinka.
Abrikosai ir koralai slidi savoka, bet nežinau, nesu nieko panašaus turėjus.
Levandos net ir pavasarinės gerai man, tik netinka labai šviesios. Išvis netinka labai šviesios spalvos.

Šiaip foto su vaikais senos... aš spėjau pasikeist... ir veidas patamsėjo, ir plaukai pailgėjo cool.gif Tiesa akinius nešioju dažniausiai, labai retai būnu be jų. Nes niekaip nepriprantu prie lęšių.

Norėjau daugiau pasifotkint, bet baisiai šalta... o paskui ir saulė dingo. Tai bandysiu dar pora rytoj spalvų. Tik gaila nieko nebeturiu, kažkaip išmečiau, sunešiojau... nei geltonos, nei rožinės... blyn net žalias nukišau kažkur (aš labai sandeliuoju sezoninius rūbus, tad neviską eina atrast)
Atsakyti
o kas iš šitos paletės netinka papasakok? *****, mums faktų trūksta, panele doh.gif mūčiji mus lotuliukas.gif žinok, daugelį faktų greičiausiai ir primiršau. Tad labai nepyk jei nusuvedu galų kartais lotuliukas.gif

Bent jau šiandien turiu tokius variantus prieš akis, tai sakyk kuriuos esi išnagrinėjus ir tikrai reik atmest kaip potencialius ? ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 01 21, 20:16)


Šiaip foto su vaikais senos... aš spėjau pasikeist... ir veidas patamsėjo, ir plaukai pailgėjo cool.gif Tiesa akinius nešioju dažniausiai, labai retai būnu be jų. Nes niekaip nepriprantu prie lęšių.

Norėjau daugiau pasifotkint, bet baisiai šalta... o paskui ir saulė dingo. Tai bandysiu dar pora rytoj spalvų. Tik gaila nieko nebeturiu, kažkaip išmečiau, sunešiojau... nei geltonos, nei rožinės... blyn net žalias nukišau kažkur (aš labai sandeliuoju sezoninius rūbus, tad neviską eina atrast)


Užtad žymiai gražiau dabar, ilgi plaukai tikra moters puošmena smile.gif

O kodėl reikia saulės, gal aš netinkamoje šviesoje fotografavausi, kaip būtų teisingai? Sako, kad neutralioje šviesoje, tai aš suprantu, kad nebūtų įjungta lempa elektros ir nešviestų saulė, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 21, 18:43)
O cia soft autumn spalvele, arne? ax.gif

http://cdn02.cdn.gof..._10-419x629.jpg
man su sita spalva butu kapiec biggrin.gif

atsinešiau savo visas turimas palaidines panašių atspalvių. Visos keturios kažkiek skiriasi, bet visos kažkas tarpinio tarp anos pavasarinės ir šitos ale soft autumn. Šita spalva man viena iš geresnių palaidinėms. Turiu kažkur foto. Jei rasiu, įkelsiu.

O kas dėl tos kapiec, tai nžn kaip man. Yra kažkas panašaus paletėj, tai reiks pabandyt. Mažu kokioms palaidinėms tiktų g.gif

QUOTE(bytte @ 2014 01 21, 19:16)
Norėjau daugiau pasifotkint, bet baisiai šalta... o paskui ir saulė dingo. Tai bandysiu dar pora rytoj spalvų. Tik gaila nieko nebeturiu, kažkaip išmečiau, sunešiojau... nei geltonos, nei rožinės... blyn net žalias nukišau kažkur (aš labai sandeliuoju sezoninius rūbus, tad neviską eina atrast)


Tik cic tongue.gif Davai, jau šį kartą neatidėliok ir pribaigiam šitą neaiškų klausimą. Teks tada kokių maišų, lapų ir kt. briedų matuotis jei rūbų nerasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Nupirkom dukrai suknelę
user posted image
dabar svarstom apie aksesuarus, rankinę, dar nieko neturim, kažin kokie tiktų? Suknelės spalva ne balta,pieno tokia. 4u.gif
Papildyta:
Visa:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skambanti tyla: 21 sausio 2014 - 20:32
va radau net prisimatavimą panašių spalvų lotuliukas.gif realybėje labiausiai mėgstu 1-ąją. 2-a nieko, bet kiek blankoka. 3-ią šalikėlį dičkei atidaviau nes man per skaidri spalva. na o 4-5 net nepamenu kas per skuduriukai buvo naudoti lotuliukas.gif

user posted image

o čia gabaliukas iš paletės, kur matosi lapukas su tom spalvom
user posted image

user posted image

šioj fotkėj matosi tos palaidinės rankovė, kuri minėjau, kad man kiek pavasariška
user posted image

šita palaidinė labiausiai į soft autumn neša. ji 1-am paveiksliuke 2-u numeriu
user posted image
Atsakyti