Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Aš tai taupiu taupe mačiau, visai šaltą... ta internetinė tai visai alyvinė, sakyčiau dusty lilac... tai ką čia patarsi lotuliukas.gif
Aš turėjau galvoj, kad kūno spalvos pėtkelnės negražu, jai tarkim rankos ružavos, o kojos moka... arba atvirkščiai. Ta prasme kad nesamonė pėtkelnių pagalba spalvinį tipą daryt.

Jai tokia šviesi ta suknutė, tai jin tikrai soft'inė. Beja aš kažkokį tokį dūminį/violetinį makiažą ir turėjau galvoje, jis šiaip skaitos soft summer tinkamiausias, ypač tos pamėlusios lūpdažių spalvos. O šitos "viktorijos laikų vaiduoklės" man visos soft summer arba autumn...
Aš taikiau į tokį vaiduoklišką makiažą per brolio vestuves, suknia buvo kaip tas golfas... tik pamenu išsidažiau... ir nusprendžiau kad visgi too mach... pabijojau taip drastiškas lotuliukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 21 sausio 2014 - 08:56
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 20, 17:44)
bytte
rozine netinka, veidas pagelto, lyg kepenys nesveikos butu. salota rausvina veida. is tu triju geriausiai ruda.

is pirmo zvilgsnio man primeni WS. bet aisku tik drapiruotes parodys kas is tikro esi.

Ten baklažaninė sakyčiau...
Nu koks WS su tokiais plaukais doh.gif

QUOTE(Hiver @ 2014 01 20, 17:58)
Man irgi ta baklazanine (as ja matau kaip tamsiai violetine) labiausiai patiko ant jos, smile.gif  bet kadangi klause apie tas dvi tai tik jas ir lyginau... blush2.gif

bytte, kai fotografuosiesi rodyk kakla 4u.gif

Lengva pasakyt rodyk kaklą... medžiaga krenta biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 01 21, 10:48)
Ten baklažaninė sakyčiau...
Nu koks WS su tokiais plaukais doh.gif
Lengva pasakyt rodyk kaklą... medžiaga krenta biggrin.gif .

mano minciu eiga buvo tokia: nuo saltos rozines pageltai - tai gal siltas tipas (nes as taip geltonuoju su salta spalva blush2.gif ), akys ryskios spalvingos - rudeniai atkrenta, is pavasariu: lightu buti nelabai iseina, o warmui kontrastas ir spalvingumas panasus.

tu rodykis rodykis 4u.gif visos drauge kur nors priskirsim tave 4u.gif
o plauku nelabai matosi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 21 sausio 2014 - 10:57
plaukai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 01 20, 13:34)
Oh pagaliau gavau foto su savo spalvom new_russian.gif
pasirodo su kompo kamera gaunas, na reiks su dasty pink ir ta salota pasirodyt...
fotke


šita spalva gan normaliai, bet vis tiek veidas čiut geltonuoja
Bent jau man asmeniškai šita spalva kaip ir neutrali yra. net paletėj pas mane ji prie bazinių neutralių nurodyta

QUOTE(bytte @ 2014 01 20, 14:32)
na kol pasiemiau spalvas... kažkaip saulės pamažėjo, bet dedu vis vien kuri geriau?
http://images116.fot...yfoto101-vi.jpg
http://images16.fotk...yfoto121-vi.jpg

žiūriu abi medžiagos kažkokios ne to, salota ne visai salotinė, gyvai ji ryškesnė, o ta pudros rausva visai balta... o aš ... nu bazedovo ligos veidas ne kitaip doh.gif . Netinka man jokios spalvos unsure.gif


o šios abi nu pasiutusiai geltonina. greičiausiai reikia kažko kito visai ieškot g.gif
Atsakyti
Nelabai vizgi kas gaunas... norėjau dar pasimėgint, viskas mėlsva... šiltas baklažanas gaunas šaltas, šalta žalia kažkokia mint pavasarinė... pusėtinai gavosi ryškus pavasarinis rankšluostis:
user posted imageuser posted image
o va taip man patinka
user posted image
Atsakyti
Man ant bytte gražiausiai atrodo baklažano,ta geltona su mėlynais ir ryškiai rožinė 4u.gif
Atsakyti
Man irgi bytte gražiausiai atrodo su paskutinėmis įdėtomis spalvomis, na ir pirma nieko, ta tamsi. Bet tai nebesuprantu, aš bytte visai kitokią įsivaizdavau, ty ne įsivaizdavau, o kažkada mačiau nuotraukas iš toliau, su vaikiais, plaukai trumpi, bene su akiniais, o čia visai kita moteris atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2014 01 21, 11:15)
Man ant bytte gražiausiai atrodo baklažano,ta geltona su mėlynais ir ryškiai rožinė 4u.gif

pritariu
Atsakyti
o man fuksija, o tada ta geltonai mėlyna
o violetinė kažkuo nepatinka, bet dar nesugalvojau kuo biggrin.gif
Atsakyti
Gal vis tik cool summer, bytte 4u.gif

Rozines atspalvis labai graziai tinka, bet ryskumas per didelis. Tokia gal butu geriau?


user posted image
user posted image

O kaip i tokias spalvas oda reaguoja? ziemos rozine jei neklystu
user posted image

Tokie kaip suprantu netinka, tai soft summer atkrenta.

Palyginimui dar roziniu
http://4.bp.blogspot...00/IMG_0619.jpg

Dar del oranzines, ar tinka kokiam nors pavidale? lasisa, plyta, apelsinas, moliugas...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 21 sausio 2014 - 15:47
būk gera dar man patvirtink arba paneik kaip tau tinka levandų spalva
user posted image


O man dar papasakok apie koralus, abrikosus ir gal gali pasakyt kokie beige tau tinka ar ne? biggrin.gif
Atsakyti