Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Swatchas šių šešėlių: nieko spalvytės thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Visos tokios rūkinės. Kaip vasaroms ir priklausytų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Calmness @ 2014 02 16, 09:36)
ar per laiką nenuryžėja ta šviesiai ruda?

Nenuryžėja. Iš pradžių gal net per tamsiai gaunas, bet po 2 plovimų stabili spalva išsilaiko. Gal kai kam nepatiktų tokiai pilkai ruda (paplauta biggrin.gif ), bet SS pats tas.

user posted image

Tinka SS??? Aš jaučiuosi su jais gerai, bet noriu pasitikrinti.
Atsakyti
aš tai susimakalavus su tais nude šešėliais... vat viršutiniai šešėliai kam?
user posted image
ant rankos
user posted image
Pagal Mac skirstymą tai šaltas turėtų būt, nes į žalumą. Bet man visai ne į temą jie, beja dukrai irgi...
Atsakyti
Aš turbūt šešėliuose nelabai gaudausi, bet man atrodo, kad tinka visokios rusvos, rudos, kakavinės, violetinės neryškios, gelsvos spalvos, žodžiu neperku tik žydrų ir rūžavų, o visos kitos spalvos man tinka ir patinka prie tamsiai pilkų akių smile.gif
Atsakyti
Prie pilkų akių tinka apsoliučiai visos spalvos, tik ten pagal odą kiek dera/nedera reik atsižvelkt. o va mėlynakėms visur rudą siūlo, nes jin išryškina mėlyną spalvą.
Aš pati išbaigiau va šituos šešėlius, vat jie kažkaip buvo gerai ir man ir dukrai (pavasariui) puse velnio... jie man tokie pošilčiai atrodo g.gif, bet rūbų kapsulių temoj donstop išsakė mintį kad šešėliai ne visai pagal spalvinį tipą, tai ir apsispakainau.
user posted image


Papildyta:
Va ant rankos - su raudonumu, pagal Mac - šilta
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 16, 20:30)
aš tai susimakalavus su tais nude šešėliais... vat viršutiniai šešėliai kam?
Pagal Mac skirstymą tai šaltas turėtų būt, nes į žalumą. Bet man visai ne į temą jie, beja dukrai irgi...

Man tai jie kokiai šiltesnei vasarai. Light arba soft... Iš tikro gal dar ir man biggrin.gif Tos kraštinės spalvos.

Tai kad tu šilta, tai tau ir ne į temą tongue.gif

QUOTE(bytte @ 2014 02 16, 21:10)
Prie pilkų akių tinka apsoliučiai visos spalvos, tik ten pagal odą kiek dera/nedera reik atsižvelkt. o va mėlynakėms visur rudą siūlo, nes jin išryškina mėlyną spalvą.
Aš pati išbaigiau va šituos šešėlius, vat jie kažkaip buvo gerai ir man ir dukrai (pavasariui) puse velnio... jie man tokie pošilčiai atrodo g.gif,  bet rūbų kapsulių temoj donstop išsakė mintį kad šešėliai ne visai pagal spalvinį tipą, tai ir apsispakainau.

Šitie tai šilti. Sakau, tu šilta tongue.gif

Man irgi atrodo, kad šešėliai ne visai pagal spalvinį tipą, ta prasme, ne pagal drabužių spalvas, o biskutuką kitaip kažkaip. Vien dėl to, kad čia kaip ir tie maišiukai su spalvom - undertonas tai išlenda biggrin.gif Gi ne teatrinis grimas, vis viena kažkiek persišviečia tie šešėliai smile.gif Tai jei ant geltonos odos tepsi, bus vienas atspalvis, jei ant ružavos - kitas biskutuką... Juolab kad šešėlis - tai ne suknelė, kuri yra kokia yra. O šešėlį galima storiau tepti, galima ploniau...

Be to, patį veidą, jei imt tik veidą, aplamai nėr didelių bėdų perdažyt į ką tik nori. principe tik pažiūri, kad dantys nenugeltonėtų... Bet aišku, tai gerai atrodys tik žiemą, kai tu su golfu kokiu arba su šaliku dideliu. O jei ta šalta galva ir šaltas kaklas bus ant šiltų pečių arba atvirkštinis mėgiamas variantas - balti pečiai ir oranžinė morda su blakstienom kaip grėblys - tai nu ir nafig lotuliukas.gif

Vis tik manau, kad protingai daro Guerlainas, kuris Kalėdų kolekcijoj atskirą bronzerį išleido. Tokį žieminį, ružavą smile.gif

Pala, o kapsulių tema kur? Aš ją pamečiau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 16 vasario 2014 - 20:34
QUOTE(bytte @ 2014 02 16, 22:10)
Prie pilkų akių tinka apsoliučiai visos spalvos, tik ten pagal odą kiek dera/nedera reik atsižvelkt. o va mėlynakėms visur rudą siūlo, nes jin išryškina mėlyną spalvą.
Aš pati išbaigiau va šituos šešėlius, vat jie kažkaip buvo gerai ir man ir dukrai (pavasariui) puse velnio... jie man tokie pošilčiai atrodo g.gif,  bet rūbų kapsulių temoj donstop išsakė mintį kad šešėliai ne visai pagal spalvinį tipą, tai ir apsispakainau.
user posted image
Papildyta:
Va ant rankos - su raudonumu, pagal Mac - šilta
My Webpage



kokios grazios spalvos wub.gif lb panasius i siuos seselius naudoju ir panasius i catrice.
Jusu ideti virsutiniai catrice ir tie kiti rudi skaitosi universali spalva, tinka visiems tipams. (neutrali spalva)
Ir apskritai seseliu pasirinkimas priklauso nuo akiu ir odos spalvos:) o ne pagal tipa spalvini.
mano svajoniu seseliai, gimtadienio feja kita menesi juos atnes blush2.gif bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2014 02 16, 21:27)
Nenuryžėja. Iš pradžių gal net per tamsiai gaunas, bet po 2 plovimų stabili spalva išsilaiko. Gal kai kam nepatiktų tokiai pilkai ruda (paplauta  biggrin.gif ), bet SS pats tas.

user posted image

Tinka SS??? Aš jaučiuosi su jais gerai, bet noriu pasitikrinti.


o kaip si spalva vadinasi? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 16 vasario 2014 - 20:45
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 16, 21:44)
Ir apskritai seseliu pasirinkimas priklauso nuo akiu ir odos spalvos:) o ne pagal tipa spalvini.

O gal gali smulkiai išdėstyt, kaip prie jų derinama? Nes aš tik žinau, kad prie žalių - violetiniai, o prie mėlynų - rudi. Bet yra dar sočiai visokių kitokių spalvų, akių spalvų gerokai mažiau... Tarkim, mėlyni, žali, bordiniai, ružavi, pilki - prie kokių akių?
Atsakyti
ramyra, su kokios firmos dažais dažote plaukus?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti