Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2014 01 20, 19:18)
Aš tai išvis nesuprantu, kodėl tu patarinėji apie ružavą.

Todel kad kai Erszebeth ja rode pirma karta ji is reklamines foto atrode taip:

user posted image

Uztai ir klausiu, ar tikrai ji tokia pilka, zinodama kad Erszebeth fotikas linkes saltinti spalvas. smile.gif
Atsakyti
Kad man ir čia kažkokia tokia siero buro chrienavota biggrin.gif O ne ružava biggrin.gif Galėtų jinai būti tokia siero buro persikinė, būtų jai geriau biggrin.gif

Ale tu ir atsimeni!

Bet su rudu ji būtų gerai. Tik gal ne tokia garbia proga. Bet va į darbą turint tokios spalvos marškinukus plius rudą švarką - super būtų!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 sausio 2014 - 20:05
QUOTE(Noa @ 2014 01 19, 23:39)
Ir žinok reiktų nuimti akinukus vis dėlto. Vaiduoklių su akiniais nebūna... Kažkaip nelabai čia prie to įvaizdžio. Ar linzių nenešiojat?


Nenešioja, nenori, prisibijo. Na, bet kalbinu po truputį, gal įkalbėsiu.

QUOTE(Tynka @ 2014 01 20, 08:11)
pritariu, gi mergaitei niolika, nebūtina jai kaip bijūnui žydėti, o gal ji dar natūros tokios švelnios, svajingos. Akinukus gerai būtų nuimti, ar bent jau pakeisti ir manau makijažas padės. Vėrinio nereik dėl tos gėlės, auskarai, apyrankės. O kaip plaukus šukuosit?
Švarkiukas bus koks ar šalis? Ir jei vaikas nori tos suknės tegu ir būna, baisiai čia. Man visai neblogai atrodo ir manau, kad šitai mergaitei tinka toks bliednas įvaizdis.


Dėl plaukų nežinau, galvojau sukelt kuodą kokį ir sruogą šone palikt. Nors, jeigu daryt tokios peleninės viktoriškosios lėlės įvaizdį, tada tiktų palaidi plaukai, kurių viršutinė dalis susegta nugaroj. Švarkiukas su ta gėle sunkiai, manau, bus šalis.

QUOTE(LinaGustė @ 2014 01 20, 08:37)
Pamenu ir as saviske biggrin.gif Taip pat su kvalbonais, tokios ryskios, kiek tamsesnes fuksijos spalvos. Mama principingai liepe ta suknele vilktis, nors prie mano tuometinio stiliaus ir svajingos asmenybes ji visasi netiko (na tokia pankova as tuo metu buvau,..). Po oficialios dalies siaip ir persirengiau biggrin.gif bet dabar kai ziuriu tas foto, tai visai tiko siaip man ta suknele smile.gif Spalva gera tokia.


Mano buvo prigesinta mėlyna, tokia tipiška soft autumn mėlyna. Rinkausi tarp jos ir pomidorinės raudonos. Bet pamatavus raudoną pati savęs išsigandau, akys kaip lempos žibėjo, nuo to ryškumo net galvą spaudė. Tai buvo mano paletės spalva, bet psichologiškai aš jos neišvežiau.

QUOTE(bytte @ 2014 01 20, 08:52)
Dėl pėtkelnių nežinau... man nepatinka, kai neatitinka pėtkelnių ir odos spalva kai jau tiek to kūno matos.



O man labai cinkelio priduoda, kai pėdkelnių spalva susilieja su suknelės, tokia visa lyg iš rūko iškilusi, kažkas tarp tikrovės ir mistikos.

QUOTE(bytte @ 2014 01 20, 13:34)
Oh pagaliau gavau foto su savo spalvom new_russian.gif
pasirodo su kompo kamera gaunas, na reiks su dasty pink ir ta salota pasirodyt...


Šita labai gražu.

QUOTE(bytte @ 2014 01 20, 14:32)
na kol pasiemiau spalvas... kažkaip saulės pamažėjo, bet dedu vis vien kuri geriau?



Nei viena, per blankios tau.

QUOTE(Hiver @ 2014 01 20, 17:27)
Galima dar atsiremti i tai, del ko dukra rinkosi butent sita suknele. Galbut jai patinka tokie romantiski, svelnus, a la sendinti drabuziai? Tuomet galima ir atstovauti ta vintazini romantiska stiliu, atseit Viktorijos laiku paneles. Galbut bandyti apsimesti soft autumn.
As apie masyvius auskarus irgi galvociau.  4u.gif Ametisto nesiulyciau - tai salta violetine, gali ta suknute dar labiau susaldyt. O tamsiai geltona, duminis kvarcas, ryza, sokoladine, tamsaus sendinto aukso, medaus, gintarines spalvos turetu but visai gera atsvara.
As isivaizduoju kazka panasaus i tai ka anksciau galvojau:

As kazkada buvau pasinesus ant blankiai pilkai rozines tai mane nuo kontrasto trukumo isgelbedavo tamsi sokoladine, visokiuose aksesuaruose ja naudodavau. Rankine, dirzas, apyrankes, bateliai, auskarai....
Pedkelnes keisciau i naturalias, delninukes paieskociau labiau true autumn rudu atspalviu, ir saules idegio krema panaudociau, butinai.

Dar i ta gele man norisi itupdyt kokia mazesne ruda. biggrin.gif
Tik suknele matau siek siek maziau ruzava negu isivaizdavau. Ar ji is tikruju tokia pilka ar tik nuotraukoje? Va ir tas sidabriukas gal kiek komplikuoja situacija...



drinks_cheers.gif Apie rudą ir galvojau, juolab, kad tai jos plaukų spalva. Suknelė realiai gana panaši į nuotraukas, ASOS fotkėj per ružava. Realiai tokia balzganai pilkai alyvinė-violetinė, rausvumo vos vos, bet spalva sluoksniuojasi, nevienoda atrodo, visokie šešėliai atsiranda.

Bandysim taikyti į tą "Viktorijos lėlę", ebay užsakėm rudus auskarus ir žiedą, pažiūrėsim, kaip gyvai atrodys. Ant auskarų yra ir baltų stikliukų, susigros su suknelės sidabriukais/baltais stikliukais ant gėlės ir papuošimų.

user posted image

user posted image

Čia spontaniškai užsisakėm, bet gal rasim geresnių variantų.

Apyrankių nebus, nori masyvaus žiedo. Jeigu voras gyvai nepatiks, tada ieškosim kito rudo didelio.

Dar, galvoju, panašaus rudo plaukų segtuko reikėtų. Plaukai ilgi, būtų galima autentišką tų laikų šukuoseną padaryti. Ir išbaigti įvaizdį lakūno akiniais lotuliukas.gif

QUOTE(Hiver @ 2014 01 20, 17:58)
Erszebeth, kaip tokie atspalviai? smile.gif  http://www.moonlight...wn-currant.html Rodau tik atspalvius, ne stiliu.
Cia ir su sidabriukais gal susisauktu , ka?


Čia labai gražu, tikrai tiktų spalviškai thumbup.gif Tik pats stilius gal ne visai.

QUOTE(Noa @ 2014 01 20, 19:18)
Aš tai išvis nesuprantu, kodėl tu patarinėji apie ružavą. Mano monitorius ten todo kažkokią taupavotą pilką, ružava ten nė nekvepia... Nu tipo, gal ir buvo ružava prieš metus, kol ja pradėjo plauti grindis, bet čia jau reikia liudininkų, kad tai įrodyt lotuliukas.gif

Tik tiek, kad ta pilkai ružava čia atrodytų lygiai taip pat.


Pilkai ružava gal galima pavadint, bet gal labiau pilkai violetinė, sunku apibūdint tą spalvą. Labai panašu į šitas rožes:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 20, 21:25)
O man labai cinkelio priduoda, kai pėdkelnių spalva susilieja su suknelės, tokia visa lyg iš rūko iškilusi, kažkas tarp tikrovės ir mistikos.

Iš tikro tai man irgi labai gražu ir stilinga. Man išvis tavo skonis atrodo labai geras biggrin.gif

Tik dėl to taikymo, kad rankos taip labai neiškristų iš konteksto. O jei, tarkim, kad ir tą pačią suknelę kitą sykį nešioti ne tokia iškilminga proga - kad ir į teatrą kokį - tada nuimt tą gėlę, dėt didelį kokį rudą megztuką - fantastika su tom pėdkelnėm.
Papildyta:
Labai norėčiau kada nors gauti tokių pilkų rožių. Bet niekada negaunu biggrin.gif Jei kas dovanoja, tai vis kokią ružavą biggrin.gif Net jau kartą buvau susirengus nusipirkt - bet nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 20, 20:44)
Iš tikro tai man irgi labai gražu ir stilinga. Man išvis tavo skonis atrodo labai geras biggrin.gif


Labai norėčiau kada nors gauti tokių pilkų rožių. Bet niekada negaunu biggrin.gif  Jei kas dovanoja, tai vis kokią ružavą biggrin.gif Net jau kartą buvau susirengus nusipirkt - bet nebuvo biggrin.gif


Nesuprantu, ar čia su ironiška intonacija skaityti, ar kaip lotuliukas.gif

Būtum mano dukros klasės auklėtoja - būtum gavusi rugsėjo 1-ąją biggrin.gif
Atsakyti
O man šitos vos ne pačios gražiausios pasaulyje. Skųstis negaliu, bet gaunu karts nuo karto. Bent jau vyras visad jų paieško man pirkdamas smile.gif

Jos ne tik kad juodai raudonos, bet dar ir kaip kokios aksominės wub.gif Nepamenu, bet jų ir pavadinimas gražus biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 20, 21:54)
Nesuprantu, ar čia su ironiška intonacija skaityti, ar kaip  lotuliukas.gif

Būtum mano dukros klasės auklėtoja - būtum gavusi rugsėjo 1-ąją  biggrin.gif

Ne, o ko čia su ironiška. Mūsų stiliai sutampa ne visai, bet vis tiek man tavo stilius geras. Būna, kad žmogus išvis jokio stiliaus neturi ir supratimo apie tai neturi, o pas jus ne taip gi biggrin.gif
Tai todėl ir ginčijuosi, nes kai jau pamatai, kad vieni vartai, šansų nulis, tai ką ten prisiginčysi ir prirekomenduosi lotuliukas.gif
Papildyta:
Šitos irgi nesvietiškai geros rožės, irgi nespjaučiau.

Nu ką čia šneku, išvis į jokias nespjaunu, tegu tik neša biggrin.gif
Atsakyti
inc, tikrai gražios thumbup.gif

Radau, kad prie Viktorijaus stiliaus dūminį makiažą daro.

user posted image

Kažin, koks šitos manekenės tikrasis spalvinis tipas?

Ruduo?
user posted image

Pavasaris?
user posted image

Vasara?
user posted image

Žiema?
user posted image

lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

man tai tie paskutiniai makiazai baisuma kazkokia. Na ne kiek pats makiazas, bet bendras vaizdas toks kraupokas, kaip kokios gyvos numireles unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Įtariu, ta manekenė bus kokia vasara, gal dark...

Bet tu į japonus žiūrėk. Ne tau gi reikia, vaikui, paauglei. Tau reiktų - tada jooo... biggrin.gif

Nors su kryptimi tai sutinku. Vaiduokliška apačia - vaiduokliškas iš viršus. A čio, ne visos turi būti pupytės biggrin.gif
Atsakyti
Erszebeth, jaučiu, kad gera linkme einat thumbup.gif Tie papuošalai kokie fantastiški thumbup.gif Bus gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 01 20, 22:21)
man tai tie paskutiniai makiazai baisuma kazkokia. Na ne kiek pats makiazas, bet bendras vaizdas toks kraupokas, kaip kokios gyvos numireles  unsure.gif  biggrin.gif

bet tai foto kokios wub.gif Man tai gražu biggrin.gif
Atsakyti