Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

cia su sruogom 4u.gif
user posted image
user posted image

o cia spring'ams 4u.gif
user posted imageuser posted image

user posted image
user posted image

valio:) galiu devet karaliska melyna bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 14 vasario 2014 - 20:38
Merginos, prasau, nedekit tokiu dideliu paveiksleliu. blush2.gif Geriau tuomet nuoroda. 4u.gif

Britney Spear man vienareiksmiskai tik su sviesiais plaukais graziai atrodo, koks makiazas bebutu. Tamsus jai iskart prideda amziaus ir nuima grozio.


Musu spalviniai tipai:

clear spring - Mute, Hypnotic Poison
warm spring - Aina1979, Erszebeth
light spring - Noa, Pumpica
light summer - Dilukai, eleonorra
cool summer - Hiver, Bytte, Gendre
soft summer - Ereba
soft autumn - Tynka, rytojryta
warm autumn
deep autumn - inc, brita33, akoya_lt
deep winter - pear, LinaGustė
cool winter
clear winter

valio, soft summer atsirado! thumbup.gif

QUOTE(pumpica @ 2014 02 13, 09:29)

Pliurpales jus, nieko nebespeju skaityt, o taip idomu  doh.gif

Taigi nusipirkau ta Dior silhouette lupdazi

Na ir kaip patiko? Kaip spalva tiko, kokybe? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 14, 17:38)
tamsus blondinas skaitosi nesvarus blondinas? smile.gif



Mano natūralią plaukų spalvą kirpėja apibūdina kaip tamsų blondiną. O ji švari spalva, ruda, su labai ryškiu geltonu blizgesiu.

user posted image

user posted image
Atsakyti
nesvarus blondinas - kai ash blonde su sviesesnem ir/ar tamsesnem sruogom dazyta. http://www.becomegor...r-colors-A10805 visai neblogai ir trumpai paaiskinta. Buvau dar geresni puslapi radus, kur apie plauku spalva ir odos atspalvi rase, bet dabar kaip tycia nerandu doh.gif
kazkada gal atsitiktinai uztiksiu ir idesiu
Atsakyti
Laba,kiek bandziau tuos ash blonde ,visi atspalviai vistiek man i geltonuma nesa. Niekaip neatrandu tos savo spalvos kuri tiktu ir patiktu (beje cia man taip pat nustate tipa SS).O esu kazkada senai nusidazius rudai ,tai pati sau nepatikau,atrodziau pavargus,pajuodus.
Atsakyti
QUOTE(Calmness @ 2014 02 15, 16:38)
Laba,kiek bandziau tuos ash blonde ,visi atspalviai vistiek man i geltonuma nesa. Niekaip neatrandu tos savo spalvos kuri tiktu ir patiktu (beje cia man taip pat nustate tipa SS).O esu kazkada senai nusidazius rudai ,tai pati sau nepatikau,atrodziau pavargus,pajuodus.

Tai tas pilkumas nusiplauna gi. Lieka blondinimas, o jis geltonas... Reikia tokiais mėlynais šampūnais plauti periodiškai, kad pilkumo pridėtų. Bet jie, zarazos, plaukus gadina, per dažnai naudoti nereikėtų...
Atsakyti
Sveikos.

Mane taip pat į sąrašiuką prie soft summer. Labai gerai jaučiuosi atradusi savo spalvas, nes prieš tai buvo nelabai vykusių bandymų. Pavyzdžiui su šviesiomis sruogelėmis schmoll.gif
Grįžau prie natūralios spalvos, tik bėda, kad ta spalva jau pražilusi (ir vėl gaunasi su sruogelėmis tongue.gif ). Tai dažau va tokiais - vadinas labai šviesi ruda. Bet kai atauga šaknys, tonas artimas, tik dažai suteikia atspalvį.
Netiesa, kad visos SS turi būt šviesios. Aš pašviesinta jaučiausi negerai. O cool summer man jau per stipru.
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 15, 22:07)
Tai tas pilkumas nusiplauna gi. Lieka blondinimas, o jis geltonas... Reikia tokiais mėlynais šampūnais plauti periodiškai, kad pilkumo pridėtų. Bet jie, zarazos, plaukus gadina, per dažnai naudoti nereikėtų...



Dažau su Loreal,tai 8.1 nr. dar dar(2 sav.) ,o esu turejus 9.1 ir 10.1,tai kazkas baisaus,kaip vištalis lotuliukas.gif ,jokiu pelenu atspalviu net nekvepia.
Papildyta:
QUOTE(ramyra @ 2014 02 16, 01:02)
Sveikos.

Mane taip pat į sąrašiuką prie soft summer. Labai gerai jaučiuosi atradusi savo spalvas, nes prieš tai buvo nelabai vykusių bandymų. Pavyzdžiui su šviesiomis sruogelėmis  schmoll.gif
Grįžau prie natūralios spalvos, tik bėda, kad ta spalva jau pražilusi (ir vėl gaunasi su sruogelėmis  tongue.gif ). Tai dažau va tokiais - vadinas labai šviesi ruda. Bet kai atauga šaknys, tonas artimas, tik dažai suteikia atspalvį.
Netiesa, kad visos SS turi būt šviesios. Aš pašviesinta jaučiausi negerai. O cool summer man jau per stipru.
user posted image


ar per laiką nenuryžėja ta šviesiai ruda?
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 14, 23:29)
valio, soft summer atsirado! thumbup.gif

bis.gif
Bet žiūriu teks dalintis laurus lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi kokius radau vasaroms šešėlius wub.gif Nuostabūs realiai. Brangūs, aišku, Guerlainas, bet jau spalvos wub.gif
Tie pirmi wub.gif
user posted image

Aš juos papirkau, nes man reikėjo paguodos, tą koją nulūžus, ir buvau neadekvati lotuliukas.gif Nu kaaaaaaip... Nieko, negali sakyt, kad labai baisu, bet ant vasaros būtų idealiai. Foto jie kažkaip šiltesni atrodo. Toks undinės įvaizdis gaunasi. Kaip tik vasarinis.

Ir šiandien jiems 25 proc. nuolaida. Aišku, vis viena brangu, bet...

http://www.escentual...itesblossom002/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 16 vasario 2014 - 14:06
QUOTE(Noa @ 2014 02 16, 16:04)
Oi kokius radau vasaroms šešėlius wub.gif Nuostabūs realiai. Brangūs, aišku, Guerlainas, bet jau spalvos wub.gif
Tie pirmi wub.gif
user posted image

Aš juos papirkau, nes man reikėjo paguodos, tą koją nulūžus,  ir buvau neadekvati lotuliukas.gif Nu kaaaaaaip... Nieko, negali sakyt, kad labai baisu, bet ant vasaros būtų idealiai. Foto jie kažkaip šiltesni atrodo. Toks undinės įvaizdis gaunasi. Kaip tik vasarinis.




Paskutiniai seseliai ir spring'am turetu graziai ziuretis 4u.gif turiu panasaus atspalvio tai lb graziai at atrodo wub.gif
Atsakyti
Paskutiniai - antakiams biggrin.gif Geras daikc turbūt, irgi norėč, betgi visko nesusipirksi biggrin.gif

O antrų tai nesuprantu aš, mėginau kartą, tai byra kaip velnias biggrin.gif
Atsakyti