Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Tai, kad Noa subalamutino Atari ir pastaroji nezino kur detis. Arba zino, bet nenori plauku tamsint biggrin.gif
Sakykit, o kokio dazu lygio gali but sviesiausia SS? Tiek tamsint, kiek buvau anksciau, nebenoriu. Na, nebent koks zaibas netiketai i galva trenktu. Nes kai nusitamsinu plaukus, tada atrodau isbalus, pasiligojus tokia, ko pasekoje reikia dazu ant veido negailet ar pasirudint kazkokiu budu. Tai ir nezinau, ar cia spalvos tamsumo nenutaikau vis ar kokios bedos... g.gif
Nes va pvz. Aniston man dar visai neblogai atrodo ir sviesi:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Ji gi vadinama vadoveline SS, kuri instinktyviai gerai pasirenka savo plaukuosena. Ar cia taip galima sviesintis tik jei turi 1. bent panasiai simpatiska veideli 2. gera fotoshoperi 3. uzdirbi milijonus ? smile.gif

Turiu savo dar baisiai privatu albuma, tai kas noretu is etatiniu konsultanciu apsikraut ir foto pasiziuret - parasykit i az, ryt dienos eigoj papildysiu nuotraukom ir atsiusiu slaptazodi. Viesai rodyt nenoriu, nes ne tik as tose foto.

Kai paskaiciau savo posta, tai toks vaizdas, kad patekimas i sarasa lygus dalyvavimui pensiju kaupimo programoje, kai viena karta pasirases nebegali atsisakyt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atari. @ 2014 02 11, 10:08)
ne visai i tema, bet gal nesupyksit. Visai smagus pasikeitimu puslapis. Sakau, gal pravers toms, kurios vis dar iesko savo plauku spalvos, sukuosenos ar dazu spalvos. Pazaidimui tinka, manau

oi kaip aciu, kaip as ieskojau kokio nors panasaus psl thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2014 02 12, 22:55)

Gal tada vis tik taip, man nereikia persikinės bliūzės. Ji šiek tiek storina. Nu pažiūrėkit - storina, ar ne? lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Pliurpales jus, nieko nebespeju skaityt, o taip idomu doh.gif

Taigi nusipirkau ta Dior silhouette lupdazi is tos mergaites CIA. Tai jei kas norit pirkt kazka is jos-viskas super, patikino, kad tikrai originalas, yra atseit visi nr ir tt., vakar po piet sumokejau pinigus, siandien ryte jau lupdazi atnese pastininke thumbup.gif ir dar saldainis pridetas tongue.gif lotuliukas.gif

Noa, tu man dabar sakyk, savo lupdaziu asortimente turi koki nors ryskesni raudona? g.gif noreciau dar isigyt koki ryskesni silta raudona, na cia tiems atvejams, kai rengiesi juodai ir reikia su makiazu isvezti spalva biggrin.gif Idomu koki ten Krygina turi, nes lyg maciau video su raudonom lupom staiposi g.gif
Atsakyti
Tai kad Aniston neturi labai dailaus veidelio, ana tik labai gerai plaukuosena pasirenka. SS gali būt ir labai šviesios, tik jų tas blondas turi būt ne "švarus". Va kad ir ta Aniston, nėra nei kart švari blondė patapus. O šita Jessica Parker tai bandė, nu nelabai... čia jau tikrai galim jai esi zviazda ir turi visažistą bent pašonėj. Nors va rudens blondinė visai nieko (čia tos medaus atspalvio). Aš net pagalvojau kad ji gal SA nusišaltinus.My Webpage
user posted image
Šiaip SS galim sakyt tinka visi ash pavadinimo plaukai. Tiek ash braun, tiek ash blond, tik ten kokie ash platinum ar ash black jau nebetinka. Va tik manau jau individualiai į kurę pusę geriau migruot. Pagal 16-lika tipų būtų light soft ir dark soft. Nes aš tai kažkaip vis vien angelinos su šviesiais jokiais plaukais neįsivaizduoju unsure.gif Šiaip radau kad tokie melanžiniai blonde plaukai vadinasi dirty blonde hair.
user posted image
Ir taip dar prisiminiau SS vyriškį šviesinantį plaukus - Bredą Pitą biggrin.gif Anas irgi papuola į tą dirty blonde cool.gif
Atsakyti
siaubas kaip Parker baisiai atrodo su šviesiais plaukais doh.gif na tikrai, šiaip man jinai visai patinka ir nepatinka interneto komentatoriai ją visaip negražiai pravardžiuojantys, bet čia kaip vyras su peruku doh.gif

o soft summer va kaip Aniston tai sruogeliuoja plaukus ir gerai atrodo, žiūrėkit kiek tam blonde yra atspalvių daugybė.

Nors jau žinau, kad esu light'as, na bet žiūriu į soft'ų nuotraukas ir suprantu kodėl tokios abejonės man buvo, aš tikrai panaši ir į soft labai labai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 13, 09:33)
Tai kad Aniston neturi labai dailaus veidelio, ana tik labai gerai plaukuosena pasirenka. SS gali būt ir labai šviesios, tik jų tas blondas turi būt ne "švarus". Va kad ir ta Aniston, nėra nei kart švari blondė patapus.

Šiaip SS galim sakyt tinka visi ash pavadinimo plaukai. Tiek ash braun, tiek ash blond, tik ten kokie ash platinum ar ash black jau nebetinka. Va tik manau jau individualiai į kurę pusę geriau migruot. Pagal 16-lika tipų būtų light soft ir dark soft. Nes aš tai kažkaip vis vien angelinos su šviesiais jokiais plaukais neįsivaizduoju unsure.gif Šiaip radau kad tokie melanžiniai blonde plaukai vadinasi dirty blonde hair.
user posted image



Aciu, bytte, nuraminot. Einu studjuot. Paskutiniosios paneles plaukai labai patiko. Irgi matosi, kad ne vientisas dazymas, o kazkokia technika nusruoguota.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 12, 23:22)
Musu spalviniai tipai:

clear spring - Mute, Hypnotic Poison
warm spring - Aina1979, Erszebeth
light spring - Noa, Pumpica
light summer - Dilukai, eleonorra
cool summer - Hiver, Bytte, Gendre
soft summer
soft autumn - Tynka, rytojryta
warm autumn
deep autumn - inc, brita33, akoya_lt
deep winter - pear, LinaGustė
cool winter
clear winter

Gal dar kazkas apsisprende del savo tipo ir noretu jungtis i sarasiuka, Ereba, Gendre, Atari.... gal dar ko nepaminejau? 4u.gif

Isirasiau i cool summer ax.gif
Atsakyti

QUOTE(Noa @ 2014 02 12, 21:02)
Aš tai galvoju paprasčiau. Kuo daugiau spalva eina į baltą, tuo mažiau joje kitų spalvų, ir tuo mažiau svarbos, kas ten tiksliai per spalvos biggrin.gif Gi jei ten bus kokia vos vos gelsva, tai fig ten pasakysi, ar prieš baltą ji buvo gryna, ar nelabai biggrin.gif



tu mastai kaip lightas, o as kaip softas. kas kuriai aktualu biggrin.gif ne visos sviesios spalvos tinka man nors pasiusk schmoll.gif tavo mineta vos vos gelsva, jei ji tik baltu pagrindu (tokia svytinti spalva), nera "pabezinta" netiks. murzinas veidas atrodis.

QUOTE(Hiver @ 2014 02 12, 23:32)

znokit as tokia palaidine visai nesenai matavausi, tik bezine. ir nepirkau, nes nesugalvojau, kaip ja nesioti. jei vien ant apatiniu, tai praktiskai nuoga eini doh.gif o jei pasivilkti maikute su petneselem, tai maikutes krastas isleda per iskirpte (lygiai kaip pas ruzava modeli). man negrazu kaip ta maikute islenda.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 02 13, 10:29)
Noa, tu man dabar sakyk, savo lupdaziu asortimente turi koki nors ryskesni raudona?  g.gif noreciau dar isigyt koki ryskesni silta raudona, na cia tiems atvejams, kai rengiesi juodai ir reikia su makiazu isvezti spalva  biggrin.gif Idomu koki ten Krygina turi, nes lyg maciau video su raudonom lupom staiposi g.gif

Turiu. Du smile.gif Bet nenaudoju ir nežinau, ar jis man tinka, ar netinka. Gal reiks kada nusifotografuot viešam aptarimui... Arba netinka, arba man akis braižo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 12, 22:22)
Musu spalviniai tipai:

clear spring - Mute, Hypnotic Poison
warm spring - Aina1979, Erszebeth
light spring - Noa, Pumpica
light summer - Dilukai, eleonorra
cool summer - Hiver, Bytte
soft summer Ereba
soft autumn - Tynka, rytojryta
warm autumn
deep autumn - inc, brita33, akoya_lt
deep winter - pear, LinaGustė
cool winter
clear winter

Gal dar kazkas apsisprende del savo tipo ir noretu jungtis i sarasiuka, Ereba, Gendre, Atari.... gal dar ko nepaminejau? 4u.gif


Prie Soft summer mane prirašykite 4u.gif
Po darbo dienos vien perskaityti SM gerokai užtrunka, nebeprisėdu normaliai pakalbėti doh.gif

QUOTE(bytte @ 2014 02 13, 09:33)
Tai kad Aniston neturi labai dailaus veidelio, ana tik labai gerai plaukuosena pasirenka. SS gali būt ir labai šviesios, tik jų tas blondas turi būt ne "švarus". Va kad ir ta Aniston, nėra nei kart švari blondė patapus. O šita Jessica Parker tai bandė, nu nelabai... čia jau tikrai galim jai esi zviazda ir turi visažistą bent pašonėj.


Pritariu minčiai, kad turi būti softams būdingas drumztumas, o šiaip geriausia sruogelėmis šviesinti, visa galva nelabai. Buvau peruką šviesų užsidėjusi (bet mano akys tamsios), tai OMG, siaubas biggrin.gif ne dėl to, kad perukas ar kvailas šviesumo tonas, bet tiesiog tas vientisumas netinka prie mano tipažo, tai sruoguoju savo lietuviškus plaukus milteliais ir 6+9% 4u.gif Ir gerai spalviškai jaučiuosi.
Atsakyti
tamsus blondinas skaitosi nesvarus blondinas? smile.gif man keista kad man lb tinka zemes spalvu ir visokie silti akiu seseliai. Jokie seseliai taip netinka g.gif g.gif g.gif


kaip Jums graziau pries(rudi) ar po(gelsvi)? Cia "pries" plaukai golden ar hazelnut atspalvis?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 14, 17:38)

kaip Jums graziau pries(rudi) ar po(gelsvi)? Cia "pries" plaukai golden ar hazelnut atspalvis?



man sviesus graziau. jau ir taip britne is veidelio tokia pavargus atrodo, o su tamsiais plaukais - dar ir kaip nesiprausus
Atsakyti
Aš tai nesuprantu, prie tiek špakliaus ir tokio apšvietimo fig ten susigaudysi mastau.gif man nei vieni nelabai, atvirai pasakius... Galėtų kokių tarpinių paieškot ar kokias sruogas susidėt, nes abiem atvejais kažkaip nekažkaip...
Atsakyti