Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2014 02 12, 12:49)
*O kuo jiems, pyndoms, įprastinės paletės netinka??? biggrin.gif
Šiaip vyrams paletės išvis neturėtų būti. Jis visi daltonikai tongue.gif Išskyrus tuos, kurie automobilių kėbulus dažo... lotuliukas.gif
Mano diedas, tarkim, skiria raudoną nuo bordinės, ir tai labai pažangu. Nes žinau ir neskiriančių biggrin.gif Bet šiltumas ar šaltumas - tai jau termometro reikalaujantis reikalas, jo supratimu biggrin.gif

**
gal abiejų? Bent aš tokias turiu mastau.gif

Šitos tai vienodos, tik pagrindinė spalva kita paimta, nus moterims tarkim light ružava, o vyrams gi ružavos negalim, tai pilka. Ir spalvos vietom perdėliotos, bei derinukų variantai.
user posted imageuser posted image

O kitose paletėse daugiau tamsesnių spalvų būna, aš manau todėl, kad švarkų nelabai būna kokių ten spalvų įvairesnių, o kažkas mintį išsakė, kad vyrų oda tamsesnė/purvinesnė nei moterų...

Paletės tam ir yra, kad nusipirktų tinkamos spalvos rūbą. Tarkim žmona arba draugė paletę užsako, o tada anas vaikšto ir vaizduoja kad labai supratlyvas yra biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 12, 12:05)
o tokios light summer nebuvo? bigsmile.gif

radau kažkokios soft summer papkėj, ten viskas tik soft summer buvo blush2.gif
Atsakyti
o salotine kartais ne clears spring spalva??? biggrin.gif

sori, klausimas ne i tema bet....si priemone naudojama maskavimui, konturavimui. Jei oda yra light beige tai maskuoklis renkamasis kurios spalvos?oda gelsva, bet linkusi sviesiai parausti esant salciams.
My Webpage
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 12, 13:48)
Šitos tai vienodos, tik pagrindinė spalva kita paimta, nus moterims tarkim light ružava, o vyrams gi ružavos negalim, tai pilka. Ir spalvos vietom perdėliotos, bei derinukų variantai.


turiu tokias light summer užsisaugojus, dviem variantais, tai man atrodo visiškai vienodos spalvos, ką keičia tas kvadratėlių išdėstymas? Ta prasme ar tas išdėstymas paletėje turi kokią reikšmę?
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 12, 13:56)
o  salotine kartais ne clears spring spalva??? biggrin.gif

sori, klausimas ne i tema bet....si priemone naudojama maskavimui, konturavimui. Jei oda yra light beige tai maskuoklis renkamasis kurios spalvos?oda gelsva, bet linkusi sviesiai parausti esant salciams.


šiaip maskuokliai naudojami taip:
Rožinis - skaistina odą, kuri amžiuj bėgant praranda natūralų švytėjimą.
Baltas, tiksliau šviesesnis nei oda, čia matyt beige - atgaivina, tinka ypač brandžiai odai arba dar naudojamas kaip skruostikaulių viršui optiškai pakelti.
Geltonas - neutralizuoja violetinę, mėlyną, juodą spalvą, t.y. maskuoja tamsius paakiu ir, mėlynes, arba randus po spuogų (nu būna tokie mėlynai juodi kitiems).
Violetinis (levandų sp.) - neutralizuoja rudą, geltoną spalvą, šis korektorius puikiai maskuoja pigmentinės dėmes, gelsvus sumušimus.
Žalias - neutralizuoja raudoną spalvą, šis korektorius puikiai maskuoja raudonus spuogelius, išsiplėtusius kapiliarus.
O toliau jokio skirtumo oda kokia, ibo žalio ar violetinio užsitepus vis vien reik ką ant viršaus dar tept.



Papildyta:
beja raustančiai odai - žydri maskuokliai naudojami 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 12, 14:09)
turiu tokias light summer užsisaugojus, dviem variantais, tai man atrodo visiškai vienodos spalvos, ką keičia tas kvadratėlių išdėstymas? Ta prasme ar tas išdėstymas paletėje turi kokią reikšmę?

gal aprašas koks yra prie jų g.gif be to kaip sakiau moterims skirtoje nėra tų po tris spalvas derinukų, tipo pačios susiderins?
o skiriasi tos su rutuliukais kažkurios (seniai nepamenu suomių ar kt. skandinavų nuoroda osinkoi buvo) nu vyrų daug tamsesni variantas, bent soft autumn, moterims labai viskas šviesu, vyrams - vos ne inc užmozotos spalvos, kur her suprasi žalia ten ar mėlyna. Aš soft autumn moteriškų spalvų MB niekaip negalėčiau imt, jo oda per tamsi, geriau jau tada deep paletė, bet jis negali būt deep, nes akys šviesios, plaukai - tamsus blondinas... o šitos perrūšiuotos kažkokios ne vyriškos biggrin.gif
Atsakyti
ant mano užsisaugotų palečių vienos rašo "light & luminuos" ant kitos "luminous & light" ir vienos ten kur pagrindinė(?) spalva parodyta žydra, o kitos violetinė - abi moteriškos tokios biggrin.gif
na ir viena su derinukais, ta kur su žydra aqua spalva
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 12, 14:48)
Šitos tai vienodos, tik pagrindinė spalva kita paimta, nus moterims tarkim light ružava, o vyrams gi ružavos negalim, tai pilka. Ir spalvos vietom perdėliotos, bei derinukų variantai.

Paletės tam ir yra, kad nusipirktų tinkamos spalvos rūbą. Tarkim žmona arba draugė paletę užsako, o tada anas vaikšto ir vaizduoja kad labai supratlyvas yra biggrin.gif

*Būsiu vyras biggrin.gif

**Man atrodo, kad jei žmona nusiperka, tai ji ir perka, o diedas tik vaikščioja ir išvis nesupranta, tinka jam kas ar netinka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 12, 11:03)


sios labiau light spring ar soft autumn? g.gif
user posted image



SA tiktu tokios , nes tikrai gerokai uzmirzintos ir siltos 4u.gif
QUOTE(Noa @ 2014 02 12, 13:49)

Šiaip vyrams paletės išvis neturėtų būti. Jis visi daltonikai tongue.gif Išskyrus tuos, kurie automobilių kėbulus dažo... lotuliukas.gif


cia nuo diedo priklauso. maniskis tape paveikslus jaunystej, tik del pinigu pasirinko kita profesija.
tai zinok spalvas skiria geriau uz mane.
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 02 12, 18:52)
SA tiktu tokios , nes tikrai gerokai uzmirzintos ir siltos  4u.gif

cia nuo diedo priklauso. maniskis tape paveikslus jaunystej, tik del pinigu pasirinko kita profesija.
tai zinok spalvas skiria geriau uz mane.

Tai kad neužmurzintos mastau.gif Baltos pridėjimas - tai argi užmurzinimas? Apatines turiu galvoj mastau.gif

Nu jo biggrin.gif Bet kažkaip kai jau būna spalviniai glušiai, tai vis diedai biggrin.gif Mirsiu neužmiršiu, kaip vienas man sakė - va ta moteris, ta, su raudonu paltu. Blin, aš žiūriu žiūriu, nu niekur jokio raudono palto nėra, išvis akiraty nėra. Pasirodo, rūžavas, tiek rūžavas, kad beveik violetinis, lygiai man po nosim lotuliukas.gif
Užtai savo vaikus nuo pat kūdikystės mokau, kaip spalvos vadinasi lotuliukas.gif
Atsakyti
tiesa pasakius, as kaip tas diedas i raudona palta ziurejau ax.gif drabuzius apziurejau, o juostu ir nepamaciau
bet vat jei paemus palete tai ta spalva is desines paleteje yra
user posted image
jei i rozine (silta) imaisysi pilko kas gausis ?
Atsakyti
Noa,
zinai kas cia su tom spalvom yra. jos ir SA ir LS abi yra. speju, kad tokias pat spalvas galima gauti ivairiais budais. pvz paimkim ta desinej pusej esant rausva spalva. galima i ryskia raudona imaisyti baltos, gausis tokia, arba i rausva ryskia imaisyti pilkos irga tas pat gausis.
paletes perziurejau ir SA ir LS abiejuose tokios spalvos yra . vienintelis skirtumas kad SA kaire spalva yra is sviesiuju tarpo, o desine spalva is ryskiuju SA spalvu.
o LS abi tos spalvos vadinamos sviesiomis.
Atsakyti
Aš tai galvoju paprasčiau. Kuo daugiau spalva eina į baltą, tuo mažiau joje kitų spalvų, ir tuo mažiau svarbos, kas ten tiksliai per spalvos biggrin.gif Gi jei ten bus kokia vos vos gelsva, tai fig ten pasakysi, ar prieš baltą ji buvo gryna, ar nelabai biggrin.gif

O jau perkant kokį drabužį tai išvis neverta gilintis, nes niekada neišsirinksi! Pasakojau, kaip rinkausi sienų dažus, remontavom butą. Diedas man parnešė paletę. Aš išsirinkau. O paskui meistrai pergalvojo, kad ne, dažys kitos firmos dažais, ir liepė išsirinkti kitoj paletės. Kaip aš kaukiau! Nes kitoj paletėj mano spalvos nebuvo. O mano diedas tada kaukė dar labiau! Rėkė jis, kad čia išpindėjimas 500 atspalvių paletėj nesugebėt susirast tinkamos spalvos lotuliukas.gif sakė jis, baisus čia blin skirtumas, biežinis ir yra biežinis, blin, pusė paletės biežinių, kuom jie skiriasi! lotuliukas.gif

O drabužių tai niekas neduoda 500 atspalvių ir dar kiekvieno po 10 tonų! unsure.gif
Atsakyti
Noa su paletėm mano situacija lotuliukas.gif
nors ir ne sau rinkau, bet vis tiek nors ir perklausiau vis tiek paaiškėjo, kad dažė kitos firmos dažais, iš akies parinko ir dar statybininkai pigmento nusuko, kur tamsu turėjo būt gavos išvirkščiai šviesu ir dar aiškino akis išpūtę, kad taip turi būt.
O aš iš tos paletės pagal vos ne pagal nematomus spalvų procentinius kiekius buvau išrinkus doh.gif žodžiu tfu
Atsakyti