Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2014 02 11, 20:09)
dar nebuvau mačius, čia kaip tik prie palečių. Kaip suprantu geriausios spalvos? g.gif
user posted image


Ir išvis, aš šiuo metu nervinga. Mat nusilaužiau koją, kaip čia nebūsi nervingas, dar 7 savaites su gipsu (1 jau). Tai va, kai aš nervinga, kiekvieną, kas kiša light springui ružavą, noriu prilupti su ramentu! bebe.gif

Blin, pilna paletė kitokių spalvų umn.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 11 vasario 2014 - 20:26
QUOTE(Noa @ 2014 02 11, 22:06)
O tai čia kiek dabar tų sezonų išeina?
Manęs taip nemokino lotuliukas.gif

Ir išvis, aš šiuo metu nervinga. Mat nusilaužiau koją, kaip čia nebūsi nervingas, dar 7 savaites su gipsu (1 jau). Tai va, kai aš nervinga, kiekvieną, kas kiša light springui ružavą, noriu prilupti su ramentu! bebe.gif

Blin, pilna paletė kitokių spalvų umn.gif



is to rato man graziausia ruzava wub.gif wub.gif wub.gif nuo snd esu viena koja light spring kita clear, nes abieju tipu spalvos vienodai tinka (beveik vienodai)bigsmile.gif

p.s. nereikia pergyventi del gipso, vistiek lauke salta, slapia, zvarbu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 11, 21:19)
is to rato man graziausia ruzava wub.gif  wub.gif  wub.gif  nuo snd esu viena koja light spring kita clear, nes abieju tipu spalvos vienodai tinka (beveik vienodai)bigsmile.gif

p.s. nereikia pergyventi del gipso, vistiek lauke salta, slapia, zvarbu doh.gif

O aš tai imu visas vasarines ir dark autumn lotuliukas.gif

Aha dry.gif Per 7 savaites tai dar tas oras pasikeis dry.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
jai rengtis - tai iš to rato nei viena šiuo momentu blush2.gif
bet ta bright spring geltona tokia kukurūzų ane? man jin ne visai britinė
Papildyta:
Vuo kur tos spalvos, paletės apačioj lotuliukas.gif :
user posted image
šita tai sutikčiau
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 02 11, 20:27)
Aha dry.gif Per 7 savaites tai dar tas oras pasikeis dry.gif lotuliukas.gif

console.gif ...ir dėl ružavos 4u.gif
Atsakyti
kaip fainai kad bs yra daug roziniu spalvu...pati pati mylimiausia spalva biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif

b.s. kazkaip labiau tiktu vadinti clear(aiskus,tyras) nes ziemos spalvos ryskesnes uz b.s. ir daugiau nei puse spalvu bs sviesios (bet ne ultra sviesios) ir svarios. Lyginant su ziema spring ryskumas subtilesnis. Ka manot? 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 11 vasario 2014 - 21:05
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 11, 23:00)
kaip fainai kad bs yra daug roziniu spalvu...pati pati mylimiausia spalva  biggrin.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

b.s. kazkaip labiau tiktu vadinti clear(aiskus,tyras) nes ziemos spalvos ryskesnes uz b.s. ir daugiau nei puse spalvu bs sviesios (bet ne ultra sviesios) ir svarios. Lyginant su ziema spring ryskumas subtilesnis. Ka manot? 4u.gif


Ta virsutine BW palete gerokai ryskesne, spalvos aiskesnes nei apatines paletes. O BS neradai tokios ryskios?
Atsakyti
iš principo jos vienodos turi būt, gal dėl fono taip atrodo:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 11, 21:45)
console.gif ...ir dėl ružavos 4u.gif

Ačiū oro_buckis.gif Ir už ružavą irgi sleep.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 11, 22:00)
kaip fainai kad bs yra daug roziniu spalvu...pati pati mylimiausia spalva  biggrin.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

b.s. kazkaip labiau tiktu vadinti clear(aiskus,tyras) nes ziemos spalvos ryskesnes uz b.s. ir daugiau nei puse spalvu bs sviesios (bet ne ultra sviesios) ir svarios. Lyginant su ziema spring ryskumas subtilesnis. Ka manot? 4u.gif

Imk dar ir mano lotuliukas.gif Už dyką lotuliukas.gif Ne, duok kokią pilką, paimsiu lotuliukas.gif

Jos gal ne tai kad ryškesnės, o šiltesnės, daugiau link geltonumo, taip mano monitorius rodo mastau.gif
Atsakyti
Soft summer didelė paletė (šitą sau irgi mielai priglausčiau):
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image

taip atrodo paletes daugmaz vienodos, bet ziemos pacios ryskiausios, ne veltui ji spalvu karaliene bigsmile.gif wub.gif lotuliukas.gif imciau ziemos melynas ir juoda spalva (ja dievinu) biggrin.gif

ir siap man tai visu 4 tipu ir potipiu spalvos grazios kai viskas graziai suderinta bigsmile.gif

p.s. pries 5 metus ar kada kai buvo egzaminas "grozio kursu" reikejo padazyt drauge ir nustatyti spalvini tipa. Ir teisingai nustaciau blush2.gif -sviesi vasara su destytojos pagalba. Vasara ji idega stipriai rudai kaip negras, nors yra laitas. unsure.gif
Atsakyti
Žiūrėkit, va kur gera paletė biggrin.gif Kokia patogi, sau visur nešiesi biggrin.gif
user posted image

Va daugiau biggrin.gif
Ir undergraundai geri biggrin.gif
http://www.cafepress...r-analysis bags
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 11 vasario 2014 - 21:41
pavasaris:
user posted image
vasara:
user posted image
ruduo:
user posted image
žiema:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 02 11, 21:40)

undergraundai tai geri, gala spalvų kiek malavata biggrin.gif
Papildyta:
bet ar čia tik aš skirdingai matau ar čia taip jau atspausdinus kitaip gaunas?
ant popieriaus ir ant rankinės g.gif
Atsakyti