Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas


nus tada testuot baltos nebereiks, nes aisku jau kad netinka biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Mute,2014 02 10, 16:52]
Ikeliu savo merginos foto, kad padetumet nustatyt jos spalvini tipa 4u.gif
nes is manes tai nekokia spejike blush2.gif smile.gif
user posted image


Koks naturalus plauku atspalvis mergaites? Auksinis ar pilkas?
Mano monitorius rodo siltas akis. Plaukuciai siek tiek per tamsus ar ne to atspalvio(tik neisizeiskit). Man primena mane pries 4 metus blush2.gif kaip buvau tamsiais plaukais (2 nr).

p.s. plaukai lb grazus,zvilgantis wub.gif

beje, galit padaryt lupdaziu testa. Pabandyt siltus ir saltus lupdazius. Taip butu paprasciau ir greiciau nustatyti tipa. 4u.gif
Atsakyti
Mute, man galvojasi del cool summer arba gal kazkas is clear, bet reiketu pamatyt su salotinem ir oranzinem... smile.gif
Ka pasake triju geriausiu spalvu testas? 4u.gif

O kurios spalvos is siu tiktu, kazin? Si moteris man atrodo nusistacius kad yra cool summer:

Melynos - Dark winter, Bright winter, True summer
user posted image

Zalios - dark winter, bright winter, true summer
user posted image

Raudonos, dark winter, bright winter, true winter
user posted image

is cia http://expressingyou...limination.html

QUOTE(Noa @ 2014 02 10, 12:27)
Aš kažkodėl manau, kad antakiai ir tipas visiškai nesusiję.

As irgi linkus taip manyt. smile.gif

QUOTE(Ereba @ 2014 02 10, 12:32)
Aš Soft Summer 4u.gif Esu patenkinta savo tipu, tik dėl atspalvių rinkimosi, tai prapultis doh.gif Atrodo kad ir lūpdažis, pagal aprašymą, pagal buteliuką-turėtų puikiai tikti, o užsitepi, čiut per šilta ar šalta ir vaizdas kaip iš turgaus g.gif

Jo, yra rizika i soft autumn nuplaukt drinks_cheers.gif panasiai kaip cool summer i cool winter, kad kiek ir per ryski.
Atsakyti
vaikystej jos plaukai buvo auksiniai, pilkumo ne kvapo
panasus i sia spalva
user posted image
dabar tai jau ne pati nezino kokia tikra spalva per tuos dazymus biggrin.gif kazkas panasaus i antakius, jie nedazyti, o va koks atspalvis ... doh.gif
o akys foto pasirodo tikrai pilkos g.gif nors kai taip ziuri tai nesuprasi, kazkokios melsvai zalsvos atrodo g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mute: 10 vasario 2014 - 22:13
Hiver, tavo lūpdažiuką, žinok, sesytei perleidau biggrin.gif Žiūrėjau žiūrėjau į ją su panašios spalvos palaidine, tai įdaviau pasibandyt. Tai net abejonių nekilo, kad jai geriau nei man, tai ir perleidau biggrin.gif O ji arba LS arba koks šviesus rudenukas, bet greičiau pavasaris smile.gif
Atsakyti
idejau foto kaip atrode vaikystej 4u.gif
My Webpage

Atsakyti
ne visai i tema, bet gal nesupyksit. Visai smagus pasikeitimu puslapis. Sakau, gal pravers toms, kurios vis dar iesko savo plauku spalvos, sukuosenos ar dazu spalvos. Pazaidimui tinka, manau
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 02 11, 10:32)
idejau foto kaip atrode vaikystej 4u.gif
My Webpage



clear spring manau ji yra wink.gif
Atsakyti
Nu vaikystėj tai šilta lyg tai...
Atsakyti
Muye taviškės akys veik kaip maniškės, na ir plaukai labai panašūs. Aš ją į light spring tipuoju. Nors nelogiška, ibo plaukai šilti, akys šiltos, oda šilta... seniau tiesiog plaukai buvo šviesesni ir su pilkumu... dabar tiesiog po senovei light palikus esu. Nors bandžiau tą violetinę warm'ų, tai lyg ir gerai jai, bet ir clear red gerai, o rašo kad warmams ji netinka. Pabandyk ir tu su ta violetine ir skaisčiai raudona.
Atsakyti
dar nebuvau mačius, čia kaip tik prie palečių. Kaip suprantu geriausios spalvos? g.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

keista kad siai aktorei rudens plaukai tinka (kaip ir man 4u.gif ) bet jie visai ne jos tipo. Eva- ziema, o plaukai gryno, tikro rudens. Idomiai cia biggrin.gif

ieskantiems savo tipo nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 11 vasario 2014 - 20:14