Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2014 02 08, 15:40)
Beige spalva viršutinėje eilėje nebloga  smile.gif
O kas iš to? Nesuprantu, kokia prasmė klijuoti čia veidą. Nuotraukoms rėmelių ir gražesnių būna  g.gif Jeigu būtų rėmeliai, padaryti iš konkrečių spalvinių tipų palečių, tada būtų galima lyginti, kurių spalvų apsuptyje gražiau atrodo veidas. Bet čia - ypač, kai kai kurios paletės netgi prie nuotraukos neprieina, yra kampuose įstrižai - ką galima palyginti?

Galima gi tą paletę padidint ir nuotrauką prie įstrižinių pridėt. Galima paimt ir labiau patinkančias, didesnių rutuliukų ar stačiakampių paletes ir šalia pridėt. Tiesiog patogiau ir mažiau laiko užimtų nei ieškot medžiagų, kurios tiksliai atitiktų visų palečių spalvas.
Su paint bandžiau, nesivaikšto man tie paveiksliukai taip, kad nuotrauką būtų galima padėt ten, kur norisi.. sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfiuka: 08 vasario 2014 - 20:31
Ar tiktų tokia suknelė Cool Summer? Spalvos šaltos, lyg ir prigesintos.. Raštas gal irgi labai nesipyktų? suknele
Atsakyti
Labas 4u.gif seniau aktyviai dalyvavau ekonomiško garderobo temoje ir vėl atradau giminingą temą. Turėjome bendrą foto albumą ir nebepamenu, ar ten likau, ar ne. Šiaip ar taip, norėčiau prisijungti, nesu "žalia", bet dėl savo tipo turiu daaaaug problemų renkantis tinkamus atspalvius, ypač kas liečia makiažą ir būtinai reikia patarimų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Hazell @ 2014 02 06, 17:09)
Turejau meginuka NC25.

Ne sauleje plaukai turi ruda atspalvi. Auksciau parasiau apie man idealiai tinkanti atspalvi - mano oda i gelsvuma (link persiko). Esu bandzius ir beige (neutralaus atspalvio) pudras, ir pudras i rausvuma. Nei viena netiko.
Veliau ikelsiu savo nuotraukas

O ten yra pas juos galimybe pasiimt meginuku? Kazkaip ieskojau, neradau per kur ten juos surast? blush2.gif
Oda taip iseitu silta, plaukai tuomet gal irgi tiktu i rudeniuku kategorija... dar lauksim nuotrauku. mirksiukas.gif

QUOTE(Atari. @ 2014 02 06, 17:13)
ne, nebuvau. Buvau tamsiaplaukis leliukas be antakiu biggrin.gif

As prisimenu savo vaikystes nuotraukas, tai pas mane buvo ryskus israiskingi antakiai, tetos dar sakydavo kad va kaip gerai nereiks panelei antakiu dazyt. biggrin.gif Bet paskui jie man kazkaip eme ir pasviesejo, tenka dazyt. rolleyes.gif

QUOTE(Atari. @ 2014 02 06, 19:24)
cia as su plaukais neeksperimentuoju??? va tame ir esme, kad saves ieskojimo procese esu, tik eksperimentuoju ir eksperimentuoju.
isbandyta

Va sita spalva labai gerai jums thumbup.gif o siaip cia vienam psl. rase kad soft summer tinka plauku atspalviai panasus i pusies kankorezi, ir sruogelem dazymas labai tinkamas. smile.gif
Paskui dar is sviesesniu spalvu jeigu, tai tokia softams tiktu gal? g.gif
http://4.bp.blogspot...9_1920_1200.jpg

QUOTE(Noa @ 2014 02 06, 23:11)
O vasara tai neturėtų būti į gelsvumą, ania?

Buna ir pas vasaras oda i gelsvuma, ypac cool summer, ta vadinama beige 4u.gif

QUOTE(bytte @ 2014 02 07, 14:06)
Taigi mėlyna - šalta (šalčiausia), o kitoje pusėje - oranžinė.
įmaišius raudonos - ryža gausim.

drinks_cheers.gif Realiai oda su oranziniu atspalviu juk yra pati silciausia kokia gali buti.

QUOTE(delfiuka @ 2014 02 09, 00:44)
Ar tiktų tokia suknelė Cool Summer? Spalvos šaltos, lyg ir prigesintos.. Raštas gal irgi labai nesipyktų? suknele

Tiktu, spalvos idealiai. 4u.gif Del rastu truputi klaustukas, bet kadangi jie smulkus tokie tai gal turetu tikt.
QUOTE(Ereba @ 2014 02 10, 01:10)
Labas 4u.gif
Šiaip ar taip, norėčiau prisijungti, nesu "žalia", bet dėl savo tipo turiu daaaaug problemų renkantis tinkamus atspalvius, ypač kas liečia makiažą ir būtinai reikia patarimų doh.gif

Labas 4u.gif junkites prasom drinks_cheers.gif O koks jusu tipas?
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 10, 11:21)
As prisimenu savo vaikystes nuotraukas, tai pas mane buvo ryskus israiskingi antakiai, tetos dar sakydavo kad va kaip gerai nereiks panelei antakiu dazyt. biggrin.gif Bet paskui jie man kazkaip eme ir pasviesejo, tenka dazyt. rolleyes.gif

Aš kažkodėl manau, kad antakiai ir tipas visiškai nesusiję. Ibo mane net kaltindavo, kad aš juos dažau, mergytė blondinė, o antakiai kaip Brežnevo biggrin.gif O pas mano seserį antakiai buvo... Na, sakykim, jie buvo, ir tai tik tiek biggrin.gif

O dabar tie antakiai grynai vienodi pasidarę lotuliukas.gif O kadangi akys vienodos ir oda vienoda, tai ir tipas, aišku, tas pats lotuliukas.gif

Užtat jaučiu, kad čia tik akių ir odos kontrastas skaičiuojasi. Antakiai bali būti belekokie mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 10, 10:21)
Labas 4u.gif junkites prasom  drinks_cheers.gif  O koks jusu tipas?

Aš Soft Summer 4u.gif Esu patenkinta savo tipu, tik dėl atspalvių rinkimosi, tai prapultis doh.gif Atrodo kad ir lūpdažis, pagal aprašymą, pagal buteliuką-turėtų puikiai tikti, o užsitepi, čiut per šilta ar šalta ir vaizdas kaip iš turgaus g.gif Su idealiai tinkančiomis spalvomis sau labai gražiai atrodau, bet toks įspūdis, kad jų nėra daug ir jos labai specifinės, tad tikras vargas doh.gif
Norėčiau prisijungti prie albumo 4u.gif
Atsakyti
Ikeliu savo merginos foto, kad padetumet nustatyt jos spalvini tipa 4u.gif
nes is manes tai nekokia spejike blush2.gif smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
gal cool summer ?

matosi, kad salta saltutele. kaip ziemai, tai pablukus atrodo prie juodos spalvos. lieka vasaros. tikrai ne softas. lightu nelabai pazistu, bet lyg ir ne, per salta. gaunasi cool.
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 02 10, 17:31)
gal cool summer ?

matosi, kad salta saltutele. kaip ziemai, tai pablukus atrodo prie juodos spalvos. lieka vasaros. tikrai ne softas. lightu nelabai pazistu, bet lyg ir ne, per salta. gaunasi cool.

g.gif kad jai tiktu pablukusios vasaros spalvos abejoju g.gif kartais galvoju gal ji ir CS kiap ir as, tik ji nera tokia ryski, bet odos spalva tai musu labai panasi, abi net tokias pacias pudras naudojam
dar 2 foto su beige ir fuksijos spalva 6ir 7 fofo My Webpage
Atsakyti
Kelmas žino. O plaukai natūralūs?

Atvirai pasakius, nesuprantu aš, ar ji šalta, ar šalta. Spalviškai matau tik tą visiems tinkančią fuksiją ir juodą beigi juoda /balta. Juoda balta netinka tragiškai, juoda, atvirai pasakius, irgi ne kažką...

Akys, regis, šaltos... Jos tokios į pilkumą...

Pafotografuotum su kokiom kitom spalvom, ar ką... Ryškesnėm, dulkėtesnėm, šviesesnėm, tamsesnėm... Žadėjai smėliavą, tai kur ta smėliava biggrin.gif


Iš bendro vaizdo tai irgi cool vasarą spėčiau... Kerta jai tie kontrastai per vaizdą labai...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 10, 19:34)
Kelmas žino. O plaukai natūralūs?

Atvirai pasakius, nesuprantu aš, ar ji šalta, ar šalta. Spalviškai matau tik tą visiems tinkančią fuksiją ir juodą beigi juoda /balta. Juoda balta netinka tragiškai, juoda, atvirai pasakius, irgi ne kažką...

Akys, regis, šaltos... Jos tokios į pilkumą...

Pafotografuotum su kokiom kitom spalvom, ar ką... Ryškesnėm, dulkėtesnėm, šviesesnėm, tamsesnėm... Žadėjai smėliavą, tai kur ta smėliava biggrin.gif
Iš bendro vaizdo tai irgi cool vasarą spėčiau... Kerta jai tie kontrastai per vaizdą labai...


ten ne balta o tokia light beige, foto ji atrodo kaip balta. va kazkas tokio
user posted image
plaukai cia dazyti ruda spalva, tik foto gaunasi juodi. o naturalus jos ir tamsoki spalva. nors vaikystej tai buvo i sviesiaja puse, riks foto praverst net nebemenu kokios spalvos
akiu tai bloga foto, nesimato spalvos normaliai. bet jos manyciau labiau i melsvuma, nei pilkuma
reiks paieskot tu dulketu spalvu cool summer , gal ka rasim g.gif
Atsakyti
Blin, įtikinai biggrin.gif Dėl spalvos biggrin.gif Labai aiškiai parodyta lotuliukas.gif Bet foto vis viena balta!
Atsakyti