Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Atari. @ 2014 02 07, 18:50)
o su baltu lapu, tai dienos sviesoje balta lapa laikyti po smakru ar kokia visai balta medziaga uzsimest, plaukai suristi, jei teisingai pamenu, ir ziuret kaip veido spalva atrodo: silto ar salto atspalvio

manrods kazkas is moteriskiu yra bandes... bet kazkas buvo ni to... neatsimenu

Mano gaunasi neutrali. Žolės žalumo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atari. @ 2014 02 07, 19:50)
del dantu spalvos, tai su tinkamu spalvos tonu, dantys turetu atrodyt sviesesni. Jei Jums su saltom dantys tamsesni ar gelsvesni - tada Jus siltas tipas. Tokia teorija biggrin.gif

o su baltu lapu, tai dienos sviesoje balta lapa laikyti po smakru ar kokia visai balta medziaga uzsimest, plaukai suristi, jei teisingai pamenu, ir ziuret kaip veido spalva atrodo: silto ar salto atspalvio

manrods kazkas is moteriskiu yra bandes... bet kazkas buvo ni to... neatsimenu



o jeigu zmogus rukantis ir megstantis kava ir juoda arbata gerti, tai dantys savaime pasidaro gelsvesni 4u.gif Man atrodo ju spalva neitakoja tipo.
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 07, 19:27)
o jeigu zmogus rukantis ir megstantis kava ir juoda arbata gerti, tai dantys savaime pasidaro gelsvesni 4u.gif  Man atrodo ju spalva neitakoja tipo.

Jo, čia jau, man regis, link mistikos biggrin.gif Būna kiti išvis be dantų, tai ką, ar jie be tipo? Bendrai tai gal ir be tipo - jie kokią nori spalvą dėk, grožis vis viena ne kažką. Išskyrus kūdikius iki metų biggrin.gif
Atsakyti
aš su baltu lapu dariau nuotraukas tam, kad paskui pagal baltą lapą galima suvesti foto spalvas iki daugmaž realių. Juk labai dažnai išsikraipo foto spalvos.
Dar vasarą balkone su veidrodžiu ir telefonu žaidžiau, fotkinu ir žiūriu ar veidrodyje tas pats vaizdelis, nes vos pakreipi ir jau visai kitoks rezultatas gaunasi. Na bet aš žmogus mėgstantis tikslumą biggrin.gif

Mano dantys natūraliai gelsvoki, tikrai nėra akinančiai balti. Bet sveikas dantis toks ir būna smile.gif Čia mes skaitom, kad balta gražu ir balinam prieš gamtą
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 07, 19:47)
Mano dantys natūraliai gelsvoki, tikrai nėra akinančiai balti. Bet sveikas dantis toks ir būna smile.gif Čia mes skaitom, kad balta gražu ir balinam prieš gamtą

Tai visi dantys tokie, nebūna natūraliai baltų ta prasme kad kaip popieriaus lapas. Gal juodaodžių baltesni, bet vis viena ne kaip lubos. Man regis, iki tiek išsibalinus, nebūtų ten didelio grožio biggrin.gif Tie "balti dantys" - tai čia kaip mėlynos akys arba balta žmogaus oda. Vis viena ne kaip neužmirštuolė tos akys biggrin.gif Visos tos žmogaus spalvos - kažkokios sąlyginės biggrin.gif
Atsakyti
bet vis tiek nesuprantu kodėl iltiniai turi būti tonu geltonesni už likusius doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 07, 20:10)
bet vis tiek nesuprantu kodėl iltiniai turi būti tonu geltonesni už likusius doh.gif  lotuliukas.gif

Kad priešai bijotų, tai aišku kaip dieną biggrin.gif
Atsakyti
tokius baltus dantis (ala cicino) esu girdejus inutaziniais vadinant tongue.gif
Atsakyti
Na, pagalvojau, kad jau aptarėm spalvas, raštus tinkamus - netinkamus pagal spalvinį tipą, pagal gimimo metų laiką, net apie dantis pakalbėjom, tai vėl tokia keista mintis šovė man biggrin.gif, o ar pagal spalvinį tipą šukuosenos forma yra nustatinėjama? Žinau, kad pagal veido formą čia reikia rinktis, bet gal būna taip, kad pvz trumpi plaukai tinka labiau kokiam tai spalviniam tipui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2014 02 07, 22:17)
Na, pagalvojau, kad jau aptarėm spalvas, raštus tinkamus - netinkamus pagal spalvinį tipą, pagal gimimo metų laiką, net apie dantis pakalbėjom, tai vėl tokia keista mintis šovė man biggrin.gif, o ar pagal spalvinį tipą šukuosenos forma yra nustatinėjama? Žinau, kad pagal veido formą čia reikia rinktis, bet gal būna taip, kad pvz trumpi plaukai tinka labiau kokiam tai spalviniam tipui? smile.gif

na jau cia visai nesamone sumastet su tom sukuosenu formom lotuliukas.gif prie ko spalvinis tipas ir plauku ilgis biggrin.gif va mano trumpi, o Hypnotic Poison ilgi ir esam vieno tipo. tai ka mums tada daryt jei tokia teorija isvesti? vienai kirpt, ar kitai augint? doh.gif biggrin.gif as tai augint nesutnku schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
O gal dar galima batų dydį nusistatyt pagal tipą? Kam netiks, turės keist tipą hihihi.gif Va, pavyzdžiui, mano vyresnis sūnus - cool summer. Jo bato dysis 50tas. Štai, šitą jau apibrėžėm, niekam nespaus biggrin.gif
Atsakyti
Na, taip taip ir sakau, kad tokia durna mintis atėjo, vat ir išsakiau, o reikėjo sau pasilaikyti lotuliukas.gif
Atsakyti