Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Manau, kad pavasaris, bent jau taip atrodo man todėl, kad oda šviesi šilta, plaukai šilti, akių net raštas matyti pavasariškas. Tačiau nesu tikra, nes visaip būna, tad kitų nuomonės bus gal tikslesnės. Labai graži mergina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2014 01 20, 11:56)
Manau, kad pavasaris, bent jau taip atrodo man todėl, kad oda šviesi šilta, plaukai šilti, akių net raštas matyti pavasariškas. Tačiau nesu tikra, nes visaip būna, tad kitų nuomonės bus gal tikslesnės. Labai graži mergina 4u.gif

Ačiū . Pas mus šeimoj kitaip nesigauna hihihi.gif
Oda šviesi , plaukai čia patamsinti , šiaip šviesesni kažkiek.
Atsakyti
Oh pagaliau gavau foto su savo spalvom new_russian.gif
pasirodo su kompo kamera gaunas, na reiks su dasty pink ir ta salota pasirodyt...
user posted image
Atsakyti
Noa gerus patarimus dalina, va dėl jogos labai teisingai, dar dadėčiau - kalanetika tinka, aš po kalanetikos pirmakart gyvenime pajutau ką reiškia tiesiai vaikščiot biggrin.gif
o laikysena 75% sėkmės biggrin.gif

mano išleistuvių suknelė buvo šlapio efekto kažkokios gyvatės imitacija lotuliukas.gif
ta prasme spalvos kaip krokodilo rudai, žalios dumblo ir ala oda blink.gif
su daug savaiminio įdegio, kurio šiaip nepropagavau, bet prieš pat renginį nudegiau maikę ant savęs, teko gelbėtis. Džiaugiuosi, kad nebuvo kokybiškos skaitmeninės fotografijos tais laikais, o popierinėse foto niuansai ne taip matosi lotuliukas.gif
dar kažkur yra ta suknelė, reiktų pasimieruot bigsmile.gif
Atsakyti
na kol pasiemiau spalvas... kažkaip saulės pamažėjo, bet dedu vis vien kuri geriau?
user posted imageuser posted image
Papildyta:
žiūriu abi medžiagos kažkokios ne to, salota ne visai salotinė, gyvai ji ryškesnė, o ta pudros rausva visai balta... o aš ... nu bazedovo ligos veidas ne kitaip doh.gif . Netinka man jokios spalvos unsure.gif
Atsakyti
man ta tamsi baklažano pačioje pirmojoje foto gražiausiai.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 01 20, 14:34)
man ta tamsi baklažano pačioje pirmojoje foto gražiausiai.

Todėl ir dėviu ją... ji šiaip iš cool summer paletės
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 19, 21:07)
Bet ko gero svarbiausia spalvinti arčiau veido? Išgelbėtų kokie masyvūs auskarai su daug tamsiai geltonos spalvos su trupučiuku šviesios violetinės (kažkas link dūminio citrino/kvarco su šviesiu ametistu)? O gal geriau mažesni auskarai ir palei pat kaklą vėrinys, bet ar nebus persūdyta dėl tos gėlės ant peties?


Galima dar atsiremti i tai, del ko dukra rinkosi butent sita suknele. Galbut jai patinka tokie romantiski, svelnus, a la sendinti drabuziai? Tuomet galima ir atstovauti ta vintazini romantiska stiliu, atseit Viktorijos laiku paneles. Galbut bandyti apsimesti soft autumn.
As apie masyvius auskarus irgi galvociau. 4u.gif Ametisto nesiulyciau - tai salta violetine, gali ta suknute dar labiau susaldyt. O tamsiai geltona, duminis kvarcas, ryza, sokoladine, tamsaus sendinto aukso, medaus, gintarines spalvos turetu but visai gera atsvara.
As isivaizduoju kazka panasaus i tai ka anksciau galvojau:
user posted image

As kazkada buvau pasinesus ant blankiai pilkai rozines tai mane nuo kontrasto trukumo isgelbedavo tamsi sokoladine, visokiuose aksesuaruose ja naudodavau. Rankine, dirzas, apyrankes, bateliai, auskarai....
Pedkelnes keisciau i naturalias, delninukes paieskociau labiau true autumn rudu atspalviu, ir saules idegio krema panaudociau, butinai.

J. Lopez yra visokiu nude sukneliu karaliene, o kuris ten jinai rudens tipas?
Va reiktu nuo jos idegi kopijuot biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Tuoj mes cia jum pritarinesim su dukra, viena - baltintis, kita - rudintis. lotuliukas.gif

Dar i ta gele man norisi itupdyt kokia mazesne ruda. biggrin.gif
Tik suknele matau siek siek maziau ruzava negu isivaizdavau. Ar ji is tikruju tokia pilka ar tik nuotraukoje? Va ir tas sidabriukas gal kiek komplikuoja situacija...



QUOTE(aristokrate @ 2014 01 19, 21:18)
Parekomenduokite kur Vilniuje galėčiau nusistatyti savo tipą  4u.gif

As zinau tik Sigijola.

QUOTE(bytte @ 2014 01 20, 14:32)
na kol pasiemiau spalvas... kažkaip saulės pamažėjo, bet dedu vis vien kuri geriau?



Man tai rozine, zymiai geriau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 20 sausio 2014 - 18:03
bytte
rozine netinka, veidas pagelto, lyg kepenys nesveikos butu. salota rausvina veida. is tu triju geriausiai ruda.

is pirmo zvilgsnio man primeni WS. bet aisku tik drapiruotes parodys kas is tikro esi.
Atsakyti

Man irgi ta baklazanine (as ja matau kaip tamsiai violetine) labiausiai patiko ant jos, smile.gif bet kadangi klause apie tas dvi tai tik jas ir lyginau... blush2.gif

bytte, kai fotografuosiesi rodyk kakla 4u.gif
Papildyta:
Erszebeth, kaip tokie atspalviai? smile.gif http://www.moonlight...wn-currant.html Rodau tik atspalvius, ne stiliu.
Cia ir su sidabriukais gal susisauktu , ka?
Atsakyti
gal kokiu minciu kils del nudines sukneles:
ar imanoma ten uzsideti svarkiuka, ar koki dailuti delekatu megstuka:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

bandyti sildyti auksinemis detalemis:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

rankine
user posted image

ryskus makiazas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 20, 18:27)
Tik suknele matau siek siek maziau ruzava negu isivaizdavau. Ar ji is tikruju tokia pilka ar tik nuotraukoje? Va ir tas sidabriukas gal kiek komplikuoja situacija...

Aš tai išvis nesuprantu, kodėl tu patarinėji apie ružavą. Mano monitorius ten todo kažkokią taupavotą pilką, ružava ten nė nekvepia... Nu tipo, gal ir buvo ružava prieš metus, kol ja pradėjo plauti grindis, bet čia jau reikia liudininkų, kad tai įrodyt lotuliukas.gif

Tik tiek, kad ta pilkai ružava čia atrodytų lygiai taip pat.


Bytte, o gal tu tikrai soft summer? Per geltona tu cool summer biggrin.gif Nors suprantama, jei aš būčiau summer, tai irgi norėčiau būti cool biggrin.gif
Atsakyti