Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

O gal Atari pavasaris koks nors? Man kai kuriose foto lyg ir gelsvumo veidas turi. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Atari. @ 2014 02 06, 23:14)
Nea, nu tai reik manyt, kai plaukai sulyzinti iki negaliu, veidas spuoguotas ir poretas, antakiu ir blakstienu tik seselis, tai kur jau cia spalvos labai pagadins biggrin.gif

O jei pagal geriausiai tinkancias spalvas? Ar ir tokiu nera?
Idomu, kas dar galeciau buti.

A je je, visi kiti tai čia fotomodeliai, kai be špakliaus irnesakyk.gif Blin, čia vaikų darželį lanko reta kuri, o dauguma jau gyvenimo padrožtos lotuliukas.gif

O klausyk, kokios spalvos būna tavo krempudra? Kaip vadinasi? Mano, tarkim, dauguma vadinasi ivory, ir tas reiškia - į gelsvumą. O vasara tai neturėtų būti į gelsvumą, ania?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 06, 23:11)
O klausyk, kokios spalvos būna tavo krempudra? Kaip vadinasi? Mano, tarkim, dauguma vadinasi ivory, ir tas reiškia - į gelsvumą. O vasara tai neturėtų būti į gelsvumą, ania?



dazniausiai renkuosi kokia nors natural beige arba neutral. Na, kad nebutu ryskiai matomo rausvumo ar oranzio atspalvio, nes tada gaunasi toks efektas, kaip Dilukai pasakojo: jei rausvas atspalvis - tai i parselio svajone pavirstu, o jei oranzinis - iskart sviecia kauke, jei gelsvas - matosi, kad pudra tepta, bet kentet galima.

Mano ideali spalva - clinique even better 05 nr. - neutral. (foto ne mano)
user posted image
Gal, sakau, balamutina, kad soliariumu dideliu ratu neapeinu? Bet paskutini karta gruodzio pradzioj buvau, tai jau kaip ir gerokai pasiplovus... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atari.: 06 vasario 2014 - 23:53
QUOTE(Noa @ 2014 02 06, 21:39)
Aš tai negaliu pakonsultuot, nes nesuprantu. Išvis nematau foto, kad kažkur atrodytum baisiai. Visur daugiau mažiau pusė bieso mastau.gif

Ir nežinau, ar man išvis tu vasara biggrin.gif Bet irgi vasarose ne itin biggrin.gif


va va , ir man nelabai vasara, bet kad jau nesuprantu, tai galvojau lai vasaros sprendžia lotuliukas.gif

pirma mintis žiūrint foto buvo, kad gal soft autumn. paskui pradėjau galvot, kad gal pavasaris koks, nes tikrai odos gelsvumas labai į akis lenda g.gif tuo tarpu akys, tai tokios "sunkokos" lyg. ..bet vis tiek kažkoks iš neutralių tipų, nes tokios nei itin šiltos, nei itin šaltos spalvos geriau žiūrisi, mano manymu g.gif

QUOTE(brita33 @ 2014 02 06, 22:57)
O gal Atari pavasaris koks nors? Man kai kuriose foto lyg ir gelsvumo veidas turi.  rolleyes.gif


mhm, ir man tas ramybės neduoda. smile.gif
Atsakyti
as tarp saves ir Atari. labai daug bendru pozymiu matau 4u.gif kaip zinia SS ir SA spalvines pusseseres. va tik oranzines ir samanines jai nelabai, o saltesnes dulketos (rozes) gerai- todel mastau, kad SS.
dabar atmetimo principu:
ziemas suprantama metam lauk (nera kontrasto, juoda balta netinka)
pavasarius metu lauk, nes tinka dulketi prigesinti, jei tik svarense spalva iskart rezia aki
rudenius metu lauk, silumos per mazai (visos tos rudai orandzines gamos nelabai)
lieka vasaros:
salciausia cool ismetam, nes yra siltumo akyse
lightas ? nu ne
o SS - tinka dulketos, neutralios i saltaja puse spalvos, nei per sviesios nei per tamsios. akys tokios buna ir pas SS ir pa SA.
Vaikystes nuotraukoj labai primeni man sunu (kuris yra SA) - irigi panasus plaukai, akys, be antakiu, tik oda jo vos gelsvesne
visos tos plauku dazymo kancios ir man geria pazistamos: atrodo kad savi plaukai lyg ir per tamsus (blyskina veida) pradedi sviesinti ir pasaka be galo vis kas nors ne taip.

Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 02 07, 11:56)
as tarp saves ir Atari. labai daug bendru pozymiu matau  4u.gif  kaip zinia SS ir SA  spalvines pusseseres. va tik oranzines ir samanines jai nelabai, o saltesnes dulketos (rozes) gerai- todel mastau, kad SS.
dabar atmetimo principu:
ziemas suprantama metam lauk (nera kontrasto, juoda balta netinka)
pavasarius metu lauk, nes tinka dulketi prigesinti, jei tik svarense spalva iskart rezia aki
rudenius metu lauk, silumos  per mazai (visos tos rudai orandzines gamos nelabai)
lieka vasaros:
salciausia  cool ismetam, nes yra siltumo akyse
lightas ? nu ne
o SS -  tinka dulketos, neutralios i saltaja puse spalvos, nei per sviesios nei per tamsios. akys tokios buna ir pas SS ir pa SA.
Vaikystes nuotraukoj labai primeni man sunu (kuris yra SA) - irigi panasus plaukai, akys, be antakiu, tik oda jo vos gelsvesne
visos tos plauku dazymo kancios ir man geria pazistamos: atrodo kad savi plaukai lyg ir per tamsus (blyskina veida) pradedi sviesinti ir pasaka be galo vis kas nors ne taip.


tarsi kalbetumete mano lupomis! Per paskutinius metus plauku spalva pakeiciau bent 6 kartus... Aisku, cia gal dar ir hormonai kalti, bet principas aiskus smile.gif

tiek nedave ramybes man tas spalvinis tipas, kad net nakti nesimiegojo. Tada prisiminiau ta grazia mergina is youtube, kur ant savo vyro medziagas drapiravo, kad jos odos undertonas neutralus. Sakau, gal ir mano toks, nes nei tai aiskiai siltas, nei visiskai saltas?
Paskui visokius testus dariausi:
-venu (melynos ir violetines pas mane),
-papuosalu (sidabras arba sviesiai gelsvas auksas is bedos, bet tik ne varis ar geltonas),
- akiu (tokios maisytos, gal ir i siltuma),
- dantu (su saltom spalvom baltesni atrodo, testavau su silta ir salta zydra)
- baltos spalvos, su baltu popieriaus lapu po smakru (nesuprantu as jo, atrodau sau tiesiog ruda ir tiek. Nei raudona, nei geltona... Gal kazkiek T zonoj rausviau)

Dar nuotraukas savo ziurejau visokias, na ir pastebejau (prisiminiau), kad vistik mano beda buna raudonis. Ne tas, kai karsta ar geda ir ne kapiliaru problema. Jei salia rausvaodziu nuotraukoj esu - nieko baisaus, bet radau pora tokiu su drauge, kuri tamsesnes, gelsvesnes odos, tai tikrai mano i rausvuma musa. Dar labai gerai matosi maximoj veidrodziuose biggrin.gif


Rytojryta, sutinku su Jusu argumentais. Lengvai susitaikyciau su SS smile.gif Galvoju, kad klaida padariau, kad is taip arti fotografavausi. Manau, kad is toliau fotografuojantis aiskiau veido spalvos pokyciai matosi, t.y. labiau bendras vaizdas g.gif O dabar labai daug veido nuotraukoj, medziagos mazoka, tai tokio aiskaus efekto nematyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 04, 18:55)
o aš dabar galvoju, light summer po light'iškumo, kuri savybė eina kaip antra pagal dominavimą g.gif clear'iškumas ar muted'iškumas?
Nes faktas, kad ne deep'iškumas smile.gif

LSu yra tiek pat švari, kaip ir LSp. Ji gaiviausia iš visų vasarų, ji vasara su baltos priemaiša. O žnia balta ne purvina spalvos. Esmė kad ji mažiau ryški nei LSp, kadangi visos šiltos spalvos atrodo ryškiau, nes atrodo arčiau. Ta prasme kuo spalva toliau nuo mūsų, tuo ji mėlynesnė. Užtai vasaros negali būt ryškios, jos tarsi per didelį kiekį mėlyno oro. Jos - orinės, ir vėsios, ne šaltos, o tik vėsios.

QUOTE(Noa @ 2014 02 05, 18:44)
Bet taigi nesąmonė. Šiltumas/šaltumas yra geltonos/mėlynos kiekis. Šviesumas/tamsumas yra tonas. Negali taip būti mastau.gif Jie būtų visiški lopiniai mastau.gif Argi gali būti tokia firma visiški lopiniai? unsure.gif

Nu čia dabar? raudoną pamiršot, kaip šiltą spalvą biggrin.gif Taigi mėlyna - šalta (šalčiausia), o kitoje pusėje - oranžinė
user posted image

dabar dėl pudrų... čia mano pamąstymai... kiek pamenu Hiver labiau apsišvietus spausdinimo spalvose, na kas ten kaip sumaišius gaunas...
tai va... sumaišius pagrindines spalvas (raudona, mėlyna ir geltona) gaunam neutralę rudą, kitaip neutralę odos spalvą (įdegio pigmentas tarkim). Į tą rudą įmaišius mėlynos (arba santykis mėlynos dominuojantis) gausim olive įdegio atspalvį, įmaišius raudonos - ryža gausim. Kas neaišku? Ne lopiniai jie biggrin.gif , jie kaip tik vadovaujasi koloristika, ir švilpt jiems ant sezoninio tipizavimo. tas pats dalykas yra su plaukais, tik va čia niekas kažkodėl neprieštarauja, kai su žalsvumu plaukai įvardijami, kaip šalti, kažkodėl visos juos įvardija kaip pilkus.
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 07, 14:06)
LSu yra tiek pat švari, kaip ir LSp. Ji gaiviausia iš visų vasarų, ji vasara su baltos priemaiša. O žnia balta ne purvina spalvos. Esmė kad ji mažiau ryški nei LSp, kadangi visos šiltos spalvos atrodo ryškiau, nes atrodo arčiau. Ta prasme kuo spalva toliau nuo mūsų, tuo ji mėlynesnė. Užtai vasaros negali būt ryškios, jos tarsi per didelį kiekį mėlyno oro. Jos - orinės, ir vėsios, ne šaltos, o tik vėsios.


aha vis tik švarumas bigsmile.gif
dar reik pažinti savo tipą vadinas
ilgai aš mūčijausi su soft summer spalvom, kurios gerai, bet ne iki galo, bet iš kitos pusės vėl yra tokių kaip avižinės košės ir jos mutinos tokios, bet labai gerai.
Ir pasimatuoji gan ryškią suknikę žiūriu, kad visai gerai atrodai, bet kaip soft summer turėtų netikti, tai pamažu dasiprotėjau iki LS. Bet dabar vaikštau šviesiom neutraliom spalvom apsirėdžius, reikia dar tas ryškesnes išragauti prieš perkant smile.gif
Teorinį pagrindą dabar turėsiu dėl švarumo bus ramiau ant dūšios biggrin.gif


mano plaukai turi žalio tikrai, ir yra šalti. Nors prieš saulę visokių ten auksų gali rodytis, bet šiaip šalti.


bet su tom spalvom kaip yra. Turiu tris rūbus dirbtinėj šviesoj jų spalva beveik vienoda. Vienas nuostabiai tinka, kitus du nusipirkau iš paskos tam tinkančiam ir negaliu dėvėt. Kam parodytum sakytų ką čia rodai, vienoda spalva visų. O tinka taupe, netinka taupe į rudumą vos vos ir taupe į žalsvumą su pilkumu vos vos. Ta prasme skirtumas spalvos minimalus, o vaizdas apsirengus kaip diena ir naktis. Arba graži subtili elegancija arba baidyklė su bulvių maišu. Ir nusipirk tu žmogau kas tinka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 07 vasario 2014 - 14:28
QUOTE(rytojryta @ 2014 02 07, 12:56)
salciausia  cool ismetam, nes yra siltumo akyse
lightas ? nu ne

1. O kodėl tada mano vyresnis bernas yra cool summer, nors jo akys žalios?

2. O kodėl ana tau ne laitas? Netamsios gi tos jos akys g.gif Aš irgi prie daugmaž neutralių, jeigu ką biggrin.gif

QUOTE(Atari. @ 2014 02 07, 14:57)
Sakau, gal ir mano toks, nes nei tai aiskiai siltas, nei visiskai saltas?
Paskui visokius testus dariausi:
-venu (melynos ir violetines pas mane),
-papuosalu (sidabras arba sviesiai gelsvas auksas is bedos, bet tik ne varis ar geltonas),
- akiu (tokios maisytos, gal ir i siltuma),
- dantu (su saltom spalvom baltesni atrodo, testavau su silta ir salta zydra)
- baltos spalvos, su baltu popieriaus lapu po smakru (nesuprantu as jo, atrodau sau tiesiog ruda ir tiek. Nei raudona, nei geltona... Gal kazkiek T zonoj rausviau)

Tai gal tada ir vasara vis tiktai... Ai nu, su tokiom akim tada tik soft ir niekas ne kitas biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2014 02 07, 15:06)
*LSu yra tiek pat švari, kaip ir LSp. Ji gaiviausia iš visų vasarų, ji vasara su baltos priemaiša. O žnia balta ne purvina spalvos. Esmė kad ji mažiau ryški nei LSp, kadangi visos šiltos spalvos atrodo ryškiau, nes atrodo arčiau. Ta prasme kuo spalva toliau nuo mūsų, tuo ji mėlynesnė. Užtai vasaros negali būt ryškios, jos tarsi per didelį kiekį mėlyno oro. Jos - orinės, ir vėsios, ne šaltos, o tik vėsios.


** Kas neaišku? Ne lopiniai jie  biggrin.gif , jie kaip tik vadovaujasi koloristika, ir švilpt jiems ant sezoninio tipizavimo.


*Baisu pagalvoti, ko tada primaišyta į pavasarius lotuliukas.gif

**Vis tiek lopiniai. Žmonių mėlynais snukiais nebūna. Žmonių snukiai, grubiai jamant, yra arba į geltonumą, arba į raudonumą, o visokios ten rudos (nu tai mėlynos priemaišos, tarkim) reikalingos tik tam, kad nesusimaišytume su daržovėm biggrin.gif

Terminas "Šilta" ir "šalta" spalvose vis dėlto paremtas mėlynos ir geltonos balansu, o ne kokių ten kitokių spalvų... Tai jei jie derina tris spalvas, tai žymėtų - raudona, geltona, mėlyna, pagal tai, kokios spalvos daugiau. O ne šiltas/šaltas...
Atsakyti
user posted image
Beige-pink or peach undertone
beige light-beige medium-beige dark

Natural-peach or yellow undertone
natural fair-natural light-natural medium-natural dark

Golden -Yellow or olive undertone
golden fair- golden light- golden medium-golden dark

Honey-yellow or olive undertone
honey light-honey medium-honey dark

Beige Medium is the color most Caucasian women with medium skin tones will use.
- See more at: http://www.mineral-m...h.n534gT1T.dpuf

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Atari. @ 2014 02 07, 14:57)
- dantu (su saltom spalvom baltesni atrodo, testavau su silta ir salta zydra)
- baltos spalvos, su baltu popieriaus lapu po smakru (nesuprantu as jo, atrodau sau tiesiog ruda ir tiek. Nei raudona, nei geltona... Gal kazkiek T zonoj rausviau)



Man tai kaip tik su šaltom spalvom tamsesni dantys būna, o su balta tai visai pajuodę biggrin.gif

O kaip čia su baltu popieriaus lapu reikia testuotis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brita33: 07 vasario 2014 - 16:27
QUOTE(brita33 @ 2014 02 07, 16:26)
Man tai kaip tik su šaltom spalvom tamsesni dantys būna, o su balta tai visai pajuodę  biggrin.gif

O kaip čia su baltu popieriaus lapu reikia testuotis? g.gif


del dantu spalvos, tai su tinkamu spalvos tonu, dantys turetu atrodyt sviesesni. Jei Jums su saltom dantys tamsesni ar gelsvesni - tada Jus siltas tipas. Tokia teorija biggrin.gif

o su baltu lapu, tai dienos sviesoje balta lapa laikyti po smakru ar kokia visai balta medziaga uzsimest, plaukai suristi, jei teisingai pamenu, ir ziuret kaip veido spalva atrodo: silto ar salto atspalvio

manrods kazkas is moteriskiu yra bandes... bet kazkas buvo ni to... neatsimenu
Atsakyti