Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Sveikos smile.gif

Snekat apie MAC foundation. Turejau meginuka NC25. Nelabai pataikiau - siek tiek per tamsi. Bet ant mano odos (silto tono) buvo i gelsvuma.
Idealiai tinkancia pagal savo odos atspalvi esu radusi Nars Sheer Glow Deauville (light 4) user posted image

QUOTE(Hiver @ 2014 02 06, 09:07)
Sveika 4u.gif Labai sunku ka pasakyt vien is nupasakojimo. Plauku pries saule neverta testuoti, geriau ivertinti kaip jie atrodo patalpoje prie dienos apsvietimo, arba lauke apsiniaukusia diena, ar turi sodru ruda atspalvi ar labiau su pilkumu.
Odos gelsvumas - va dabar kaip tik apie tai diskutuojam MAC klausimu biggrin.gif Jeigu ta gelsva i pilkuma, vadinama beige, tokia kaip mano, ar gal net zalsvuma, tai gali but salta, o jeigu gelsva link persiko, tuomet galima laikyt silta. Va tokia kaip pas Erszebeth, nuotraukoje ji atrodo kaip rausva, o ji pati sako kad gyvai gelsva, reiskia pas ja silta gelsva oda. Pas Mute irgi panasu i silto atspalvio porcelianine oda, nes ji turi toki lengva persikini svytejima. Siaip, visi maisyti tipai gali tureti ir salta odos atspalvi, ji butinai silta turi buti tik pas du tipus - warm autumn ir warm spring, nes ten pas juos atseit visi pozymiai yra silti. Nu sunku su tom odom , cia viskas pas mus diskusiju lygmeni dar. 4u.gif
O su akim jusu tai drasiai galit but siltas tipas, nors buna ir vasareliu hazel akim. smile.gif

Ne sauleje plaukai turi ruda atspalvi. Auksciau parasiau apie man idealiai tinkanti atspalvi - mano oda i gelsvuma (link persiko). Esu bandzius ir beige (neutralaus atspalvio) pudras, ir pudras i rausvuma. Nei viena netiko.
Veliau ikelsiu savo nuotraukas (siuo metu gydausi veido odos problemele. kai bus grazi oda tai nusifotkinsiu). Tikiuosi is nuotrauku aiskiau pasidarys smile.gif
Dar bandziau tipa atpazinti pagal lupdazi tinkanti. Radau jog labai graziai atrodau su Clinique chubby stick two ton tomato lupu balzamu, o pvz su salto atspalvio lupdaziu labai nekas buna...
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 06, 17:05)
ta maža mergaitė jau ir man softas atrodo g.gif  smile.gif
kaip sako lightų požymis, kad vaikystėje baltapūkiai jie, Atari nebuvai dar mažesnė baltapūkė, ne?


ne, nebuvau. Buvau tamsiaplaukis leliukas be antakiu biggrin.gif

Atsakyti
thumbup.gif ot, man kolegių užderėjo thumbup.gif thumbup.gif
Panos, būkit geros parekomenduokit skaistalus kokius. Hiver, gal tu ieškojai ir tarkim buvo kokie vos vos per šilti tau? o tu, Noa, gal kokius per "sunkius" tau gali įvardinti? Turiu vienus bronzinius ir abrikosinius, tai kaip ir neblogi, bet trūksta man kokių ružavesnių arba raudonesnių g.gif


Aš naudoju vienintelius į rudumą, nes nepakenčiu raudonos spalvos ant savo feiso, tik dabar dėl hormonų pokyčių turbūt noriu raudono lūpdažio biggrin.gif Tai va, o tie skaistalai yra Bourjois Sienna 85



user posted image
Atsakyti
QUOTE(Atari. @ 2014 02 06, 17:13)
ne, nebuvau. Buvau tamsiaplaukis leliukas be antakiu biggrin.gif

na tie antakiai kelia klausimą, bet šiaip soft summer tada, su plaukais neeksperimentuojat, vaikystės spalvą gal verta vėl pabandyti...? smile.gif

nes nu dabartiniai plaukai man tokį bendrą light'o vaizdą duoda nors tu ką doh.gif
jeigu būtų galima palyginti šalia su tamsesniais plaukais bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 06 vasario 2014 - 18:23
Nagrinejau spalviniu tipu,makiazo spalvu teorijas. Isvados:

1.Spalvinio tipo deka galima nustatyti bendrai konkrecias rubu spalvas kaip rengtis ir t.t. bet negalima nustatyti bendrai konkreciu makiazo spalvu(kiekvienas atvejis individualus), pvz. :ziemos spalvinis tipas ir yra dvi atstoves , viena - juodaode o kita baltaode kurios oda balta kaip snieguoles ir pvz joms reikia parinkti skaistalus. Pirmajam variantui tiks roziniai,ryskus, salti, antram variantui tiks roziniai prislopinti nes ryskus atrodytu lb nenaturaliai.

2.Nesvarbu koks spalvinis tipas jei akys deep brown- galima naudoti visas seseliu spalvos,aisku reikia atsizvelgti I odos tamsuma/sviesuma

3.spalvini tipa itakoja-akys,oda,plaukai, o makiazo spalvu parinkima labiausiai itakoja odos sviesumas/tamsumas, siltumas/saltumas ir akys.

4.Bright ir kiti spring makiaze negali naudoti ypac ryskiu ir tamsiu spalvu nes tai atrodys lb nenaturaliai, nors rubai gali buti ryskus , makiazas negali buti "rekiantis", tik siltos,sviesios, ramios, gaivios spalvos.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 06, 17:46)
Atari. as irgi balsuoju uz soft summer 4u.gif
Tai matyt pazymejot savo oda kaip olive undertone o ne rosy? ax.gif As kiek prisimenu tai jusu oda sviesaus silto rausvo atspalvio, dar ir Noa tada pastebejo kad persikinis atspalvis yra. Bet aisku jums geriau zinot. 4u.gif

Olive undertone tai as, jei taip is akies pvz., priskirciau LinaGuste oda, Brita33 oda...  ax.gif

Ta pudra kur paskutinese foto ant rankos man irgi rausva atrodo. 4u.gif  Jeigu rankas su ja pudruot, reiktu ieskot gelsvesnio atspalvio. biggrin.gif

su testu idomiai gaunas, jei pazymiu pink ir rodykle iki galo nuvedu tada rodo NW, jei siek tiek atitraukiu bet vis vien lieka sviesi, tada jau jau rodo NC g.gif ir suprask kaip nori doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Atari. @ 2014 02 06, 19:13)
ne, nebuvau. Buvau tamsiaplaukis leliukas be antakiu biggrin.gif

su tamsesniais plaukais vaikystej buvo graziau nei kad dabar su sviesiais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 06, 18:22)
... su plaukais neeksperimentuojat, vaikystės spalvą gal verta vėl pabandyti...? smile.gif

nes nu dabartiniai plaukai man tokį bendrą light'o vaizdą duoda nors tu ką doh.gif
jeigu būtų galima palyginti šalia su tamsesniais plaukais bigsmile.gif


cia as su plaukais neeksperimentuoju??? va tame ir esme, kad saves ieskojimo procese esu, tik eksperimentuoju ir eksperimentuoju. Tai ir nusprendziau uz kazkokio kabliuko uzsikabint (siuo atveju - spalvinio tipo), kol dar visai nenuplikau lotuliukas.gif

vaikystes spalva isbandyta, bet daug metu sviesinau plaukus, tai tamsesnis pigmentas labai prastai laikosi, reikia visus plaukus kaskart dazyt, kol gerai isitvirtins. Vis kantrybes pritrukstu ir pasisviesinu.

O plaukus fotografuodamasi tycia susirisau, kad kuo maziau jie matytusi. Nes tuoj vel visokios mintys galvoj suktis prades smile.gif

Atsakyti
nu šakės kaip kitas žmogus bigsmile.gif
tik foto kažkiek kokybė prastesnė, nesimato taip gražiai odos akių kaip tose naujose
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 06, 20:42)
nu šakės kaip kitas žmogus bigsmile.gif
tik foto kažkiek kokybė prastesnė, nesimato taip gražiai odos akių kaip tose naujose


nuotrauku padoresniu is to laiko neturiu, cia geriausios isrinktos. Dabar suprantat, ko as metausi? lotuliukas.gif Bunu tamsiais plaukais: kol ryski ju spalva - as sau kazkokia isblyskus bunu, kai pasiplauna - spalva netinka ar nepatinka. Tada varau sviesiai, bet vel kazkas ne taip. Kaip Noa kazkada rase - tos vasaros neapsisprendusios, vis kazko iesko biggrin.gif

Aciu, kas nepagailejo savo laiko ir pakonsultavo ar dar pakonsultuos 4u.gif
Atsakyti
Aš tai negaliu pakonsultuot, nes nesuprantu. Išvis nematau foto, kad kažkur atrodytum baisiai. Visur daugiau mažiau pusė bieso mastau.gif

Ir nežinau, ar man išvis tu vasara biggrin.gif Bet irgi vasarose ne itin biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 06, 23:39)

Ir nežinau, ar man išvis tu vasara biggrin.gif Bet irgi vasarose ne itin biggrin.gif

a tai kas pagal tave ji butu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 06, 21:39)
Aš tai negaliu pakonsultuot, nes nesuprantu. Išvis nematau foto, kad kažkur atrodytum baisiai. Visur daugiau mažiau pusė bieso mastau.gif

Ir nežinau, ar man išvis tu vasara biggrin.gif Bet irgi vasarose ne itin biggrin.gif



Nea, nu tai reik manyt, kai plaukai sulyzinti iki negaliu, veidas spuoguotas ir poretas, antakiu ir blakstienu tik seselis, tai kur jau cia spalvos labai pagadins biggrin.gif

O jei pagal geriausiai tinkancias spalvas? Ar ir tokiu nera?
Idomu, kas dar galeciau buti.

Atsakyti