Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Atari.,
Jums tinka nesvarios ir prigesintos spalvos nei l saltos, nei l siltos. Arba soft summer arba soft autumn
Papildyta:
Del pudros - is mano pacios patirtes -- man graziausiai ir naturaliausiai atrodo pudros kurios yra geltonu pagrindinu su imaisyta pilka spalva. anksciau detuose pavyzdziuose tokios pudros ivardijamos kaip saltos g.gif -nors as silta
Papildyta:
paziurejau dar karta, turbut soft summer busit 4u.gif
gal dar kokiu dulketu siltesniu spalvu turit ? kad ir to pacio smelio (jusu pvz labai nupilkintas smelis, tinkantis ss), terakotos, samanines
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 06 vasario 2014 - 13:40
o sita pudra i rausvuma ar i geltonuma g.gif man lyg i rausvuma atrodo g.gif
cia Essence clear mate 02 honey, kuri labiau tinka nei kad pries tai esanti
user posted image
user posted image
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 02 06, 09:43)
kokius turi?  ax.gif  biggrin.gif

Aš turiu... Palauk, pažėsiu, ką aš turiu biggrin.gif

Rūžus turiu:
*MAC stereo rose (buvo čia limitkė, užsienėkai labai spiegė ir grobstė, tai iš godumo ir man užsireikė, persikinė tokia visai faina spalvikė).
*Bobbi Brown apricot (pirkau tik iš meilės Kryginai, naudoju nedaug, tokia neutrali spalva, bet negalėčiau pasakyt, kad gerai padariau nusipirkus - nafiga man jis? biggrin.gif).
*Kreminį Chanel Le Blush Creme de Chanel 62 Presage (čia šio rudens, koralinis toks, labai gerulis man).
*Kreminis kažkoks abrikosinis, SKIN79 prie BB kremo Oriental Gold Plus, dangtelyje buvo biggrin.gif Čia korėjiečių kosmetika, visai man kokybiška.

Bronzerius:
*Guerlain 2012 limitkė Terra Azurra by Emilio Pucci. Ai bronzeris ir bronzeris, be blizgučių.
*Guerlain šių metų Kalėdų limitkė Crazy Paris bronzer. Mąsčiau mąsčiau, paskui Escentual perpus nukainojo, tai pasigrobiau ir nesigailiu smile.gif Dabar šitą ir naudoju visą laiką smile.gif

Šiaip guerlainų limitkes pirkinėti nėr gera mintis, man regis, pas juos etatiniai geresni biggrin.gif Nors tie crazy paris labai faini ta prasme, kad beveik neutralūs, šiltumas/šaltumas subalansuotas, kas man aktualu.

Ir kontūravimui:
*MAC harmony
Bei dafiga visokių per tamsių krempudrų, papirktų netyčiom biggrin.gif

Ir ne tiek jau aš čia kažkiek turiu, dabar pagalvojau mastau.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 02 06, 14:31)
o sita pudra i rausvuma ar i geltonuma g.gif  man lyg i rausvuma atrodo g.gif
cia Essence clear mate 02 honey, kuri labiau tinka nei kad pries tai esanti
user posted image
user posted image
My Webpage

cia ziurint kokios rankos tepsi biggrin.gif jei ant geltonos tai i rausvuma, jei ant baltai rausvos- i geltonuma.
faktas, rausvos joje yra, man butu per riuzava biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 02 06, 13:31)
gal dar kokiu dulketu siltesniu spalvu turit ? kad ir to pacio smelio (jusu pvz labai nupilkintas smelis, tinkantis ss), terakotos, samanines


papildziau dar truputi nuo cia. Daugiau nei as, nei seimyna neturi nieko panasaus, ko prasote.
Atsakyti
pagal mane SS 4u.gif
laukiam ka kitos pasakys
Atsakyti
Pagal mane Atari light'as, jeigu softas tai labai labai šviesus g.gif

blogiausiai tos rudai oranžinės atrodo, dėl visokių žalsvų tikimo kyla abejonės dėl vasara/pavasaris

o kokio tamsumo natūralūs plaukai?



mano oda šalta su rausvumu, gink die negaliu dažytis pudra į rausvumą. Nes būnu rožinis paršelis, imu arba neutralias, arba nestipriai gelsvas. Oranžinės klaikuma.
Atsakyti
Atari. as irgi balsuoju uz soft summer 4u.gif

QUOTE(Mute @ 2014 02 06, 12:49)
prasitestavau ir su tuo testu, tai man ir meta su C saltas pudras g.gif



Tai matyt pazymejot savo oda kaip olive undertone o ne rosy? ax.gif As kiek prisimenu tai jusu oda sviesaus silto rausvo atspalvio, dar ir Noa tada pastebejo kad persikinis atspalvis yra. Bet aisku jums geriau zinot. 4u.gif

Olive undertone tai as, jei taip is akies pvz., priskirciau LinaGuste oda, Brita33 oda... ax.gif

Ta pudra kur paskutinese foto ant rankos man irgi rausva atrodo. 4u.gif Jeigu rankas su ja pudruot, reiktu ieskot gelsvesnio atspalvio. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 06, 13:34)

Ir ne tiek jau aš čia kažkiek turiu, dabar pagalvojau mastau.gif lotuliukas.gif

omg wacko.gif biggrin.gif visai nedaug biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Atari. @ 2014 02 06, 13:06)

aha, sitos gerai atrodo, tik balta-juoda mano akiai ne g.gif
Atsakyti
Atari, apžiūrėjau tavo foto, bet aš nesugalvojau, kas galėtum būt. Vasaras gan sunkiai pažystu, tai gal tikrai gerai panos sako, kad SS g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 02 06, 15:45)
Pagal mane Atari light'as, jeigu softas tai labai labai šviesus g.gif

blogiausiai tos rudai oranžinės atrodo, dėl visokių žalsvų tikimo kyla abejonės dėl vasara/pavasaris

o kokio tamsumo natūralūs plaukai?



prasom ir plaukai. Vasara, kiek pamenu, siek tiek pasviesedavo. Kadangi plaukus jau apie 15metu dazau, tai nelabai geresnes kokybes nuotrauku rasiu.

O kas del pudru pasirinkimo, mano situacija visiskai tokia pat, kaip ir Jusu.
Atsakyti
ta maža mergaitė jau ir man softas atrodo g.gif smile.gif
kaip sako lightų požymis, kad vaikystėje baltapūkiai jie, Atari nebuvai dar mažesnė baltapūkė, ne?
Atsakyti