Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

user posted image

tai gal lb nedidele korekcija padaro t.y. rausva veida padaro neautralu o ne geltona. Niekada nebandzius sios kosmetikos tai nzn.
Papildyta:
nuoroda makiazas pagal prof. visazisto spalvu teorija video anglu kalba 4u.gif nuoroda
Atsakyti
Palaukit... as jau susipainiojau lotuliukas.gif

Tai jeigu as pasirinkau kad mano oda golden/olive undertone, tai man jie ir pasiule rinktis tas pudras kurios i geltonuma, va sitas

Cool
http://karlasugar.ne...t-NC-Medium.jpg

o tai kodel tuomet nesiule situ kurios i ruzavuma? Jeigu pagal ta teorija...

Warm
http://karlasugar.ne...t-NW-Medium.jpg


Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 05, 22:51)
Palaukit... as jau susipainiojau lotuliukas.gif

Tai jeigu as pasirinkau kad mano oda golden/olive undertone, tai man jie ir pasiule rinktis tas pudras kurios i geltonuma, va sitas

Cool
http://karlasugar.ne...t-NC-Medium.jpg

o tai kodel tuomet nesiule situ kurios i ruzavuma? Jeigu pagal ta teorija...

Warm
http://karlasugar.ne...t-NW-Medium.jpg



jeigu neivyko kazkokia klaida mac firmoje ju tinklalapy ar spalvu zymejime tai jie vadovaujasi sava teorija o ne iprasta.
Papildyta:

nuoroda makiazas pagal prof. visazisto spalvu teorija video anglu kalba 4u.gif nuoroda
[/quote]


p.s. patariu pazet 1 video, patarimai kaip skirtingu spalvu, atspalviu akis isryskinti seseliais wub.gif
deep brown akiu savininkem pasiseke, joms tinka visu spalvu seseliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 02 05, 20:16)
Panos, būkit geros parekomenduokit skaistalus kokius. Hiver, gal tu ieškojai ir tarkim buvo kokie vos vos per šilti tau? o tu, Noa, gal kokius per "sunkius" tau gali įvardinti? Turiu vienus bronzinius ir abrikosinius, tai kaip ir neblogi, bet trūksta man kokių ružavesnių arba raudonesnių  g.gif

Nepatogu žmogui apsakyt, bet nežinau mastau.gif Man visi mano turimi skaistalai geri mastau.gif Man labai lengva skaistalus papirkt. Gi kitiems jie vis būna per ryži... O man kas biggrin.gif Man visokie persikiniai, koraliniai - tik duokit! lotuliukas.gif

Gal kokie rudi perebor būtų, bet tokių neturiu. Ne, turiu du bronzerius, ir nieko... unsure.gif

QUOTE(aina1979 @ 2014 02 05, 21:34)
Nu va:
My Webpage
As many of you may already know, the MAC color system is divided into NW and NC tones. NW (neutral warm) is for cool, pink undertones, while NC (neutral cool) is for warm, yellow undertones. It can be confusing for the unfamiliar – it really seems like the NW and NC should be reversed, but it helps to think of NW as “not warm” and NC as “not cool.”

Visai, man regis, jiems farykt lotuliukas.gif Blin, noriu aš būti kosmetikos kūrėja. Sukurčiau lūpdažius ir užvadinčiau:

Nudinis - "Raudonas kaip dešra"
Ružavas -"Rudas šokolado rudumo"
Rudas - "Ružavas kaip sakuros žiedlapis"
Raudonas - "Nudinis kaip Kardeno užpakalys"

Tegu visi perka ir džiaugiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 05, 21:00)
jie vadovaujasi sava teorija o ne iprasta.




Labai idomu, gal galima placiau? 4u.gif Kaip jus konkreciai suprantat ju teorija? 4u.gif



Atsakyti
Sveikos smile.gif Noreciau prisijungti prie jusu 4u.gif

"Uzkabino" mane jusu temute. Bandau save priskirti kazkuriam tai tipui, perziurejau daug nuorodu is pirmojo psl ir sakykit ar gerai pataikiau: esu mid brown plauku (labiau i temsesne puse su rausvu atspalviu pries saule), sviesi i gelsvuma oda, akys hazel green (sviesiai rudos su zaliu krasteliu), kontrastas nespalvotoj nuotraukoj gan ryskus. Sakyciau esu warm autumn bet 100% nesu tikra... g.gif
Atsakyti
Sveikos, esu tylioji temos skaitytoja, ryskiai per mazai isigilinusi, kad galeciau pati patart, bet pagal galimybes stengiuosi gilintis.
Kad vasara esu neabejoju. Pagal spalvas man graziausia sof summer, bet tam reikalingas mano siltumas nuotraukose pasimato tik prie dirbtinio apsvietimo + blico + atitinkamai pasidazius lotuliukas.gif Bytte sake, kad busiu arba light, arba true summer. Nuojauta man kuzda, kad busiu laitas. Tad prasau dar keliu nuomoniu:

Foto 1: veidas nedazytas, lupos pateptos neblizgiu vazelinu, plaukai ir blakstienos dazyti. Antakiai irgi prasosi dazomi.

akys realiai nera tokios pilkos, kaip pirmoj nuotraukoj. Turi dar kazkokio zalio murzino makalo aplink vyzdi. Priklausomai nuo aprangos jos tai zalesnes, tai labiau pilkos.

Atsakyti
Atari, kad tu laitas, tai aš nesiginčysiu. Man tik įdomu, iš kur žinai, kad vasara biggrin.gif Nes man tai akys šiltos? mastau.gif O oda? Tikrai tikrai šalta? Dusty rose geriau už koralą? Kakavos (gerimo) geriau už smėlio?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 05, 21:07)
Man visi mano turimi skaistalai geri mastau.gif Man labai lengva skaistalus papirkt.

kokius turi? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2014 02 05, 20:34)
Nu kad jei tavo oda šilta tai renkiesi NC, jei šalta tai NW. Bet gali būti, kad aš kažką ne taip supratau, nes su anglų man...

Nu va:
My Webpage

As many of you may already know, the MAC color system is divided into NW and NC tones. NW (neutral warm) is for cool, pink undertones, while NC (neutral cool) is for warm, yellow undertones. It can be confusing for the unfamiliar – it really seems like the NW and NC should be reversed, but it helps to think of NW as “not warm” and NC as “not cool.”

Nu kad kazin, mano oda saltai gelsva ar bent jau neutrali (nes kadangi mane nuskyre i cool vasaras ji silta negali but) ir man jie pasiule rinktis is ju saltu atspalviu NC. unsure.gif

Gal kuri nors geriau suprantanti angliskai galetu isversti paryskinta teksta? blush2.gif 4u.gif


QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 05, 21:00)
jeigu neivyko kazkokia klaida mac firmoje ju tinklalapy ar spalvu zymejime tai jie vadovaujasi sava teorija o ne iprasta.

Zinokit galvojau, galvojau as apie ta MAC ir prisiminiau kad kitu firmu juk irgi tokia pati teorija - jeigu oda i geltonuma, renkiesi is geltonu atspalviu, o jeigu i ruzavuma - is ruzavu.
Man kaip ir viskas atitinka, nematau nieko kitaip pas ta MAC. g.gif

Dar radau Makeup Forever HD foundation atspalvius. Nu irgi, alyvuogiu odai siulo labiau geltonus, rausvai - rausvus ir t.t.

user posted image


O kas man pasirode idomus atradimas, tai kad jie gelsvas pudras ivardija kaip saltas o rausvas kaip siltas, va tik sitas momentas man naujiena. smile.gif


Nors veliau pagalvojau - NC pudras jie priskiria golden/olive atspalviams tai reikia daugmaz visokios gelsvos be jokio rausvumo uzuominos, tai reiskia nei i persika, nei i oranzine oda negali nueiti, o i zaluma gali.

NW - pink/rosy atspalviams tai reiskia vosokioms odoms kurios turi savyje rausvumo, juk tai nebutinai salta ruzava, bet gali turet ir koralini ir persikini, abrikosini atspalvi.

O juk raudona siltesne spalva uz zalia, logiska? g.gif

Nu dar ziuriu si pavyzdi:

Cool - saltos pudros.
Sioje nuotraukoje matau gelsvas spalvas kuriu atspalvis prasideda nuo sviesiai citriniskai gelsvos ir baigiasi tamsiai pilkai zaliai murzinai rudomis.
http://karlasugar.ne...t-NC-Medium.jpg

Warm - siltos pudros.
Cia matau rusvas spalvas prasidedancias sviesiais abrikosiniais kreminiais atspalviais, besibaigiancias siltais karameliniais ir sokoladiniais atspalviais.
http://karlasugar.ne...t-NW-Medium.jpg

Idomi visu nuomone, pasnekam g.gif

QUOTE(*Hazell @ 2014 02 05, 22:28)
Sveikos smile.gif Noreciau prisijungti prie jusu 4u.gif

"Uzkabino" mane jusu temute. Bandau save priskirti kazkuriam tai tipui, perziurejau daug nuorodu is pirmojo psl ir sakykit ar gerai pataikiau: esu mid brown plauku (labiau i temsesne puse su rausvu atspalviu pries saule), sviesi i gelsvuma oda, akys hazel green (sviesiai rudos su zaliu krasteliu), kontrastas nespalvotoj nuotraukoj gan ryskus. Sakyciau esu warm autumn bet 100% nesu tikra... g.gif

Sveika 4u.gif Labai sunku ka pasakyt vien is nupasakojimo. Plauku pries saule neverta testuoti, geriau ivertinti kaip jie atrodo patalpoje prie dienos apsvietimo, arba lauke apsiniaukusia diena, ar turi sodru ruda atspalvi ar labiau su pilkumu.
Odos gelsvumas - va dabar kaip tik apie tai diskutuojam MAC klausimu biggrin.gif Jeigu ta gelsva i pilkuma, vadinama beige, tokia kaip mano, ar gal net zalsvuma, tai gali but salta, o jeigu gelsva link persiko, tuomet galima laikyt silta. Va tokia kaip pas Erszebeth, nuotraukoje ji atrodo kaip rausva, o ji pati sako kad gyvai gelsva, reiskia pas ja silta gelsva oda. Pas Mute irgi panasu i silto atspalvio porcelianine oda, nes ji turi toki lengva persikini svytejima. Siaip, visi maisyti tipai gali tureti ir salta odos atspalvi, ji butinai silta turi buti tik pas du tipus - warm autumn ir warm spring, nes ten pas juos atseit visi pozymiai yra silti. Nu sunku su tom odom , cia viskas pas mus diskusiju lygmeni dar. 4u.gif
O su akim jusu tai drasiai galit but siltas tipas, nors buna ir vasareliu hazel akim. smile.gif

QUOTE(Atari. @ 2014 02 05, 22:44)
Sveikos, esu tylioji temos skaitytoja, ryskiai per mazai isigilinusi, kad galeciau pati patart, bet pagal galimybes stengiuosi gilintis.
Kad vasara esu neabejoju. Pagal spalvas man graziausia sof summer, bet tam reikalingas mano siltumas nuotraukose pasimato tik prie dirbtinio apsvietimo + blico + atitinkamai pasidazius  lotuliukas.gif  Bytte sake, kad busiu arba light, arba true summer. Nuojauta man kuzda, kad busiu laitas. Tad prasau dar keliu nuomoniu:

Foto 1: veidas nedazytas, lupos pateptos neblizgiu vazelinu, plaukai ir blakstienos dazyti. Antakiai irgi prasosi dazomi.

akys realiai nera tokios pilkos, kaip pirmoj nuotraukoj. Turi dar kazkokio zalio murzino makalo aplink vyzdi. Priklausomai nuo aprangos jos tai zalesnes, tai labiau pilkos.

Man zinokit traukiat i soft summer, del akiu. blush2.gif O as esat pastebejusi ar tinka jums labiau tinka gaivios spalvos, ar tokios lyg sendintos, kaip sudziuvusi roze, apdulkejusi lavanda... kaip su chaki draugaujat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 06 vasario 2014 - 10:18
QUOTE(Hiver @ 2014 02 06, 12:07)
Nu kad kazin, mano oda saltai gelsva ar bent jau neutrali (nes kadangi mane nuskyre i cool vasaras ji silta negali but) ir man jie pasiule rinktis is ju saltu atspalviu NC. unsure.gif

Gal kuri nors geriau suprantanti angliskai galetu isversti paryskinta teksta? blush2.gif  4u.gif
Zinokit galvojau, galvojau as apie ta MAC ir prisiminiau kad kitu firmu juk irgi tokia pati teorija - jeigu oda i geltonuma, renkiesi is geltonu atspalviu, o jeigu i ruzavuma - is ruzavu.
Man kaip ir viskas atitinka, nematau nieko kitaip pas ta MAC. g.gif

Dar radau Makeup Forever HD foundation atspalvius. Nu irgi, alyvuogiu odai siulo labiau geltonus, rausvai - rausvus ir t.t.


O kas man pasirode idomus atradimas, tai kad jie gelsvas pudras ivardija kaip saltas o rausvas kaip siltas, va tik sitas momentas man naujiena. smile.gif
Nors veliau pagalvojau - NC pudras jie priskiria golden/olive atspalviams tai reikia daugmaz visokios gelsvos be jokio rausvumo uzuominos, tai reiskia nei i persika, nei i oranzine oda negali nueiti, o i zaluma gali.

NW - pink/rosy atspalviams tai reiskia vosokioms odoms kurios turi savyje rausvumo, juk tai nebutinai salta ruzava, bet gali turet ir koralini ir persikini, abrikosini atspalvi.

O juk raudona siltesne spalva uz zalia, logiska? g.gif

Nu dar ziuriu si pavyzdi:

Cool - saltos pudros.
Sioje nuotraukoje matau gelsvas spalvas kuriu atspalvis prasideda nuo sviesiai citriniskai gelsvos ir baigiasi tamsiai pilkai zaliai murzinai rudomis.
http://karlasugar.ne...t-NC-Medium.jpg

Warm - siltos pudros.
Cia matau rusvas spalvas prasidedancias sviesiais abrikosiniais kreminiais atspalviais, besibaigiancias siltais karameliniais ir sokoladiniais atspalviais.
http://karlasugar.ne...t-NW-Medium.jpg

Idomi visu nuomone, pasnekam g.gif



prasitestavau ir su tuo testu, tai man ir meta su C saltas pudras g.gif
paziurejau tas pudras, tai man pagal spalva gal tiktu is Warm tik NW15 ir tai dar klausimas. o is Cool tai NC20 tiktu labiau, atrodo sviesesne.

turiu dabar tokia pudra ir ji man siek tiek per tamsi.
http://www.essence.e...ing-make-up-10/

ta 10 soft beige yra i geltonuma. o 20 soft nude i rausvuma. idomu kaip ji, siltai ar saltai odai g.gif
nors dabar tai subalamutino, man ta 20 rausvesne kaip tik saltesne atrodo nei kad 10 g.gif o pagal MAC gaunasi priesingai doh.gif g.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:

ar tikrai foto nerodo ar tik as nematau g.gif
cia ta nuoroda apie pudra
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mute: 06 vasario 2014 - 13:06
QUOTE(Noa @ 2014 02 05, 23:28)
Atari, kad tu laitas, tai aš nesiginčysiu. Man tik įdomu, iš kur žinai, kad vasara biggrin.gif Nes man tai akys šiltos? mastau.gif O oda? Tikrai tikrai šalta? Dusty rose geriau už koralą? Kakavos (gerimo) geriau už smėlio?


nu saltoka, sakyciau. Aisku, gal rezultata gali iskreipti tai, jog saltuoju metu i soliariuma nueinu, tai nesu visiskai perbalus. Del ka kavostai tikrai geriau nei smelio, o del dusty rose ir ko ralo nesu tikra. Jei paskutinioji ir netinka, bet man vistiek tokia prie grazesniu spalvu, tai galimai nesu objektyvi.

QUOTE(Hiver @ 2014 02 06, 10:07)
Man zinokit traukiat i soft summer, del akiu. blush2.gif O as esat pastebejusi ar tinka jums labiau tinka gaivios spalvos, ar tokios lyg sendintos, kaip sudziuvusi roze, apdulkejusi lavanda... kaip su chaki draugaujat?



Hiver, kad Jusu zodziai spalvu dievui i ausi biggrin.gif man tokios negrynos spalvos ant manes graziau,va kaip sakote - dulketos. As sau graziausiai atrodau su siom: taupe, teal ar kazkokia murzinesne zalia, juoda-balta, pilkai violetine ir pilkai - balti deriniai

Idejau daugiau nuotrauku i albuma. tik tokias levandas pavyko rasti. O chaki jauciu isvis neturiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atari.: 06 vasario 2014 - 13:07