Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 05, 16:08)
tiesiog pagalvojus...jei veido oda yra pink understone ir uztepus pink undertone makiazo pagrinda oda atrodys lb ruzava. Gal ju tikslas neutralizuoti odos atspalvi 4u.gif

Nu kad cia pudros, jos turi idealiai atitikti odos atspalvi, neutralizavimui korektoriai skirti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 05, 18:51)
Nu kad cia pudros, jos turi idealiai atitikti odos atspalvi, neutralizavimui korektoriai skirti. smile.gif



arba jie sviesia oda priskiria prie cool g.gif
Atsakyti
akoya_lt, eleonorra, jus nusistaciusios savo tipus esat, gal irgi noretumet prisijungt i sita sarasiuka? 4u.gif
[/quote]
Noriu smile.gif prasom mane prie Light Summer Dilukai i kompanija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 05, 19:18)
arba jie sviesia oda priskiria prie cool g.gif

Bet taigi nesąmonė. Šiltumas/šaltumas yra geltonos/mėlynos kiekis. Šviesumas/tamsumas yra tonas. Negali taip būti mastau.gif Jie būtų visiški lopiniai mastau.gif Argi gali būti tokia firma visiški lopiniai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 05, 18:18)
arba jie sviesia oda priskiria prie cool g.gif

Nu kad ne, as bandziau pastumdyt ta juostele, nustaciau ant mulatiskos tamsios odos, vistiek meta ta pati. smile.gif

QUOTE(eleonorra @ 2014 02 05, 18:26)
Noriu smile.gif prasom mane prie Light Summer Dilukai i kompanija  4u.gif

clear spring - Mute, Hypnotic Poison
warm spring - Aina1979, Erszebeth
light spring - Noa, Pumpica
light summer - Dilukai, eleonorra
cool summer - Hiver, Bytte
soft summer
soft autumn - Tynka, rytojryta
warm autumn
deep autumn - inc, brita33, akoya_lt
deep winter - pear, LinaGustė
cool winter
clear winter

4u.gif

Ka dar irasyt i sarasiuka? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 05 vasario 2014 - 19:02
QUOTE(Noa @ 2014 02 05, 18:44)
Bet taigi nesąmonė. Šiltumas/šaltumas yra geltonos/mėlynos kiekis. Šviesumas/tamsumas yra tonas. Negali taip būti mastau.gif Jie būtų visiški lopiniai mastau.gif Argi gali būti tokia firma visiški lopiniai? unsure.gif



reiktų, jaučiu, jiems spalvotyros kursus pravest lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2014 02 05, 19:02)

deep autumn - inc, brita33, akoya_lt




thumbup.gif ot, man kolegių užderėjo thumbup.gif thumbup.gif


Panos, būkit geros parekomenduokit skaistalus kokius. Hiver, gal tu ieškojai ir tarkim buvo kokie vos vos per šilti tau? o tu, Noa, gal kokius per "sunkius" tau gali įvardinti? Turiu vienus bronzinius ir abrikosinius, tai kaip ir neblogi, bet trūksta man kokių ružavesnių arba raudonesnių g.gif
Atsakyti
Va cia dalis MAC atspalviu, jau kazkada sita dejau:

Warm
user posted image

Cool
user posted image
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2014 02 05, 19:16)
Panos, būkit geros parekomenduokit skaistalus kokius. Hiver, gal tu ieškojai ir tarkim buvo kokie vos vos per šilti tau? o tu, Noa, gal kokius per "sunkius" tau gali įvardinti? Turiu vienus bronzinius ir abrikosinius, tai kaip ir neblogi, bet trūksta man kokių ružavesnių arba raudonesnių  g.gif

Kokiu noretum su shimeriu ar matiniu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 05, 19:24)
Kokiu noretum su shimeriu ar matiniu? smile.gif


su nedideliu blizgesiu smile.gif
Atsakyti
Jei mano kuklios anglų kalbos žinios nepaveda, tai kiek tyrinėjau forumų supratau, kad C(šaltas) tai skirta šiltam atspalviui. Man irgi buvo keista ir pagalvojau tą patį kaip Hypnotic poison, kad taip turbūt neutralizuoja ružavumą ar... g.gif
Tai parsisiunčiau pudrą studio fix NC 15.Atspalvis gal truputuka per geltonas, bet tiko.Pati pudra kiek tirštoka ir labiau tiktų mišriai/riebesniai odai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 02 05, 19:27)
su nedideliu blizgesiu  smile.gif

Man patinka Bourjois. smile.gif Buciau siulius tuos paciuos kur pati turiu Rose Ambre, jie turetu ir rudeniukams tikt manau, nes turi rudumo, bet jie yra matiniai.
Su auksiniu blizgesiu yra Lilas D'or, jie laikomi analogisku variantu Nars skaistalams Orgasm.

user posted image
Nors jie blizgesiuka turi gal ir ne toki maza bet gal cia kaip kam.

Dar vienus turiu is Bourjois kurie turi labai maza satinini svytejima, Rose de Jaspe, tik jie labai svelnus ant mano odos vos matomi, bet man kartais norisi tokiu. Tik jie atrodytu gal labiau vasaroms, ypac light summer. Bet reiktu bandyt ant odos. smile.gif
Daugiau uzdejus va taip atrodo:
http://1.bp.blogspot...00/DSC07133.JPG

O siaip man dar atrodo neblogi Isadoros, Rimmel skaistalai tik konkreciu atspalviu nepasakysiu. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(aina1979 @ 2014 02 05, 19:44)
tai kiek tyrinėjau forumų supratau, kad C(šaltas) tai skirta šiltam atspalviui.

Kaip suprast? unsure.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 05 vasario 2014 - 20:14

As tai tikrai negalvoju kad MAC pudros (kaip ir visos kitos pudros) skirtos pakeisti zmogaus naturalu odos atspalvi... Juk apie pudras visada sakoma kad jos turi susilieti su naturalia kuno spalva, buti nepastebimos... kaip atrodytu zmogus uzsitepes gelsvo atspalvio pudra prie rausvo kaklo, arba rausvo atspalvio pudra prie gelsvo kaklo... unsure.gif



Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 05, 21:07)
Kaip suprast? unsure.gif

Nu kad jei tavo oda šilta tai renkiesi NC, jei šalta tai NW. Bet gali būti, kad aš kažką ne taip supratau, nes su anglų man...
Nu va:
My Webpage
As many of you may already know, the MAC color system is divided into NW and NC tones. NW (neutral warm) is for cool, pink undertones, while NC (neutral cool) is for warm, yellow undertones. It can be confusing for the unfamiliar – it really seems like the NW and NC should be reversed, but it helps to think of NW as “not warm” and NC as “not cool.”
Atsakyti